Soukromý přístup k internetu pro Kodi


Kodi se z ničeho nic vyvinulo a stalo se nezbytným nástrojem zábavy pro miliony lidí na celém světě. Tato aplikace, založená na softwaru s otevřeným zdrojovým kódem, usnadňuje streamování hudby, filmů, televize, sportu, obsahu sociálních médií a dokonce i videoher prostřednictvím počítačů, televizorů nebo konzolí. Jeho úspěch tedy není’t tajemství.

Ale protože se Kodi stala populárnější, stala se méně bezpečnou. Někteří držitelé práv podněcovali rostoucí porušování autorských práv a podnikli právní kroky proti doplňkům Kodi, které umožňují nezákonné streamování.

V důsledku toho se virtuální privátní sítě (VPN) staly oblíbeným způsobem ochrany uživatelů Kodi. Soukromý přístup k internetu (PIA) je jedním z nejlepších ze svazku, ale je to’není dokonalý. Tato recenze vysvětlí proč’Je to užitečné pro uživatele Kodi a nabízí několik tipů, které vám pomohou rozhodnout se, zda PIA je nástroj pro ochranu osobních údajů, který potřebujete.

Jak nainstalovat PIA na Kodi

Kodi VPN Manager

jestli ty’Jako uživatel PIA VPN je nastavení Kodi poměrně snadné. V zásadě máte dvě možnosti - buď spustit aplikaci určenou pro PIA nebo nakonfigurovat PIA pomocí Kodi VPN Manager. Tento nástroj je určen čistě pro Kodi’s rozhraním a měly by poskytovat nejlepší výsledky. Zde jsou podrobné návody krok za krokem pro obě metody použití PIA s Kodi.

Možnost 1. Použití aplikace Private Internet Access

 • Krok 1. Stáhněte klienta PIA
 • Krok 2. Ujistěte se, že Kodi není’• Před instalací PIA do zařízení se nespustí
 • Krok 3. Přihlaste se zadáním svých údajů na hlavní obrazovce
 • Krok 4. Připojte se k umístění serveru podle vašeho výběru
 • Krok 5. Nechte PIA běžet na pozadí
 • Krok 6. Spusťte aplikaci Kodi a streamujte požadovaný obsah

Důležitá poznámka: Pokud nainstalujete PIA se spuštěným Kodi na pozadí, můžete skončit konfliktem IP.

Možnost 2. Nastavení PIA přes VPN Manager na Kodi

 • Krok 1. Stáhněte si Zomboided úložiště Kodi od Kodi’s repo knihovna
 • Krok 2. Spusťte Kodi a vyberte Doplněk volba
 • Krok 3. Klikněte na ikonu instalačního programu v levém horním rohu další obrazovky
 • Krok 4. Na další obrazovce vyberte Instalace ze souboru zip
 • Krok 5. Vyhledejte soubor Zomboided repo zip a otevřete jej
 • Krok 6. Vyberte Instalace z úložiště volba
 • Krok 7. Na další obrazovce zvolte Zomboided add-on repozitář, následován Služby, pak VPN Manager pro OpenVPN
 • Krok 8. Vyberte Nainstalujte volba.
 • Krok 9. Vraťte se zpět do Kodi hlavní menu.
 • Krok 10. Přejděte na Programové doplňky pak Nastavení. Zadejte svůj účet PIA’s přihlašovací údaje, vyberte protokol a vy’je téměř dobré jít.

Jak používat PIA na Kodi

Teď, když’Vytvořili jste konfiguraci PIA VPN Kodi’není úplně hotovo. Stále musíte vědět, jak používat PIA se streamovací platformou, a tam’je o něco víc, než se setká s okem. Pod tebou’Najdu krok za krokem průvodce používáním PIA na Kodi:

 • Krok 1. Vydejte se na VPN Manager pro OpenVPN. Na levé straně’Uvidíte menu označené Připojení VPN
 • Krok 2. Vyberte První připojení VPN v nabídce vpravo
 • Krok 3. Správce VPN ověřuje váš účet soukromého přístupu k internetu
 • Krok 4. Po autentizaci vy’Zobrazí se seznam dostupných serverů PIA Kodi. Vyberte server vy’d rád používat a stiskněte OK
 • Krok 5. Chcete-li změnit server, přejděte zpět na VPN Manager pro OpenVPN a vybrat Změňte nebo odpojte připojení VPN.

Proč je důležité používat VPN s Kodi?

používat VPN s Kodi

Než se pustíme do podrobností o tom, zda je PIA pro VPN Kodi tou správnou VPN’Je pravděpodobně užitečné shrnout, proč by všichni uživatelé Kodi měli investovat do spolehlivé virtuální soukromé sítě.

Zásadně, to’vše o soukromí. V posledních letech se právní prostředí stalo nepřátelštějším vůči nelegálnímu vysílání a společnost Kodi je jednou z největších platforem pro streamování filmů, televize a sportu. Výsledkem je, že (nebo vývojáři společnosti Kodi add-on) bylo cílem donucovacích opatření po celém světě.

VPN poskytují další vrstva ochrany pro uživatele Kodi, což jim umožní neutralizovat tuto novou kontrolu ze strany donucovacích orgánů.

Díky zakódování vaší IP adresy je VPN velmi obtížné zjistit vaši identitu a umístění

Šifrováním provozu znemožní outsiderovi vědět, jaké služby používáte a co stahujete.

Dalším důvodem pro použití VPN se společností Kodi je obejít geo-omezení. Mnoho legitimních doplňků společnosti Kodi uvaluje uživatele na uživatele blokátorů, což omezuje přístup pro ty v určitých jurisdikcích. To může drasticky snížit možnosti zábavy a nikdo to nepotřebuje. Změnou vaší adresy IP a umístění mohou sítě VPN tyto bariéry znefunkčnit, což uživatelům umožňuje využívat jakýkoli obsah.

Zmínili jsme slovo “spolehlivý” dříve a tam’je to důvod. jestli ty’obáváte se o svého poskytovatele internetových služeb nebo o stav detekující vaši IP adresu, můžete’Nepovolte úniky IP. Bezplatné a nekvalitní VPN jsou proslulé zveřejněním podrobností o IP, ale vedoucí představitelé v oboru, jako je PIA, jsou mnohem méně náchylní k těmto problémům.

Je soukromý přístup k internetu Kodi-friendly?

PIA má velmi silnou pověst v komunitě P2P a streamování, která se vztahuje i na Kodi

Od doby, kdy se společnost Kodi stala hlavním proudem v roce 2016/2017, je PIA jednou z nejčastěji používaných sítí VPN na platformě a nabízí řadu funkcí, díky nimž je přitažlivou možností.

 • Šifrování

Když používáte PIA na Kodi, můžete’Budu těžit z 256 bitů Šifrování AES, což je průmyslový zlatý standard. VPN také používá Protokoly OpenVPN, které jsou ideální pro práci s aplikací Kodi.

 • Více zařízení

Je pravděpodobné, že jste vyhráli’Pro spuštění Kodi stačí VPN síť a možná budete chtít mít VPN pro Kodi box, smartphone a desktop. PIA obstarává pět současných zařízení, tak, že’je to dobrý všestranný bezpečnostní balíček.

 • Neomezená šířka pásma

Při použití PIA VPN Kodi vyhrál’Nepokoušíte se doručit obsah, který máte rádi. Bez omezení šířky pásma by to mělo být jako sledovat připojení kabelové televize.

 • Ochrana DNS a IP před nebezpečím

PIA má velmi dobrý rekord, pokud jde o minimalizaci úniků IP a DNS. Pokud ale nastane problém, VPN přichází s přepínačem kill, který vypne vaše připojení k internetu, dokud se nevyřeší problémy.

Byly nějaké problémy spojené s používáním PIA na Kodi?

Problémy

Žádný software není spolehlivý a uživatelé narazili na několik problémů při používání soukromého přístupu k internetu pro Kodi.

 • Zaprvé, zatímco rychlosti soukromého přístupu k internetu Kodi jsou rychlé, ale nejsou’t ultrarychlý. Pokud nakupujete, měli byste najít služby, které jsou o něco rychlejší.
 • A co odblokování stránek, jako je Netflix? PIA to slibuje “odblokovat cenzurní filtry,” ale tohle není’t stejné jako v boji s komerčními geobloky.

Mnoho uživatelů oznámilo potíže s přístupem k Netflix, když je spuštěna PIA, a to se děje již několik let

Pokud tedy’znovu doufám, že využiji Kodi pro přístup k hlavním podnikovým streamovacím službám, jako jsou Netflix nebo Hulu, zamyslete se znovu. To’Právě teď není možnost.

Tým v PIA však v polovině roku 2018 uvedl, že ano “V současné době má projekt, který’je ve vývoji, jak odblokovat Netflix (a další geoblokované streamery obsahu), ale neexistuje definitivní časový rámec pro vydání.” Takže sledujte tento prostor.

Navíc, pokud uvažují o použití požárního systému PIA VPN Kodi, mohou uživatelé chtít znovu zvážit. Amazon Firesticks jsou populární způsob, jak spouštět Kodi, a mohou být chráněny VPN jako každé jiné zařízení. Nastavení PIA ve firesticku je však komplikovaný proces a další VPN jako IPVanish nebo ExpressVPN budou pravděpodobně lepšími možnostmi.

Závěr: Pokud pro Kodi používáte soukromý přístup k internetu?

Po zvážení silných a slabých stránek PIA a diskuse o tom, jak používat VPN s Kodi, to’Je jasné, že existuje mnoho dobrých důvodů pro použití PIA pro vaše streamovací aktivity.

PIA je ráda hostuje P2P přenos, nabízí neomezenou šířku pásma, snadno se instaluje s Kodi a má vynikající bezpečnostní funkce. Díky těmto funkcím hodláte používat doplňky Kodi třetích stran pro přístup k filmovým a televizním knihovnám nebo živým sportovním přenosům.

Ale tam’Je to důležitý úlovek. Při použití soukromého přístupu na internet nemusí být služby Kodi, jako je Netflix, dostupné. VPN nemůže obejít mnoho geoblokátorů a může’• Přístup k Netflixu vůbec. To omezuje jeho účinnost pro přístup k komerčním doplňkům pro platformu Kodi.

Vše záleží na tom, pro co chcete Kodi použít. V každém případě je nalezení dobré VPN zásadní. PIA může nebo nemusí být ideální, ale je to tak’s určitě jedním z nejlepších dostupných.

Doporučené čtení:

 • Soukromý přístup k internetu
 • Soukromý přístup k internetu pro torrent
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1