LogMeOnce recenze

Dokonce i lidé s nejlepší pamětí se budou potýkat se zapamatováním silného hesla pro každý jednotlivý web a účet, který používají. Počet webů, které máme tendenci navštěvovat, je příliš vysoký!


To’Je lákavé opakovat hesla nebo používat hesla, která jsou všechna podobná, ale je to’je to velké riziko. Kybernetická kriminalita je na vzestupu a poslední věcí, kterou chcete, je hacknutí nebo odcizení vaší identity. Správa více hesel je proto často bojem. Ale to’je také nutností.

Správce hesel může tuto úlohu usnadnit. LogMeOnce příkladem je správce hesel.

Tato recenze se zaměří na klady a zápory LogMeOnce. My’Také se podívám na některé důležité faktory, jako je cena, zabezpečení a technické specifikace, a porovnám tohoto správce hesel s jiným populárním produktem LastPass..

My’Začnu tuto kontrolu protokolu LogMeOnce prozkoumáním některých výhod této konkrétní služby.

Výhody a nevýhody LogMeOnce

LogMeOnce má na to hodně. Můžete jej synchronizovat v systémech Windows, MacOS, iOS a Android, což poskytuje skvělou kompatibilitu. Má také čisté a působivé rozhraní. Služba přichází s tunou funkcí, z nichž mnohé jste vyhráli’nenajdete v žádném jiném správci hesel na trhu. Některé funkce zahrnují zmrazení účtu, selfie dvoufaktorové ověření, nouzový přístup a ochranu proti krádeži.

Největší podvod je, že abyste získali všechny tyto funkce, vy’Musím platit navíc. Oni ne’Všechny přicházejí s bezplatnou verzí. Přesto, bezplatná verze má také mnoho funkcí. Kromě toho, pokud’pokud hledáte správce hesel se základními funkcemi, může být naprostý počet možností, které přicházejí s LogMeOnce, ohromující.

Technické specifikace

LogMeOnce vyžaduje Android 4.0 nebo vyšší, iOS 8.2 nebo vyšší, Windows Vista, Windows XP, Linux, Windows 7, Windows 8 nebo Windows 10.

K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox, Safari a Internet Explorer. Vy’Pro optimální funkčnost chci nejaktuálnější prohlížeč.

Jak používat LogMeOnce

První použití správce hesel může být zastrašující proces. LogMeOnce nabízí důkladné školení pro nové uživatele. Po instalaci služby se zaregistrujte k účtu zadáním svého jména a e-mailové adresy. Můžete se také zaregistrovat přes Facebook.

Máte na výběr mezi použitím hlavního hesla nebo autentizace bez hesla. Druhá možnost se doporučuje jako taková’je bezpečnější. Ověřování bez hesla závisí na identifikaci fotografií a otisků prstů. Budete také muset vybrat nebo vytvořit bezpečnostní otázku.

Další, vy’Chci získat rozšíření pro prohlížeč, který používáte nejvíce. Budete dotázáni, zda chcete uložit pověření do cloudu nebo do zařízení. Vyberte si své preference.

Nyní budete moci importovat hesla z vašeho prohlížeče a synchronizovat svůj účet s různými mobilními zařízeními. Chcete-li zaregistrovat své mobilní zařízení, musíte’Potřebuji vaši e-mailovou adresu.

Ceny LogMeOnce

LogMeOnce má bezplatná verze. Tam’je také a Professional Edition, která stojí 1 $ měsíčně a Ultimate Edition, který stojí 3,25 $ měsíčně když se zaregistrujete na roční plán. Máte však na výběr 2, 3, 4 a 5letý plán získejte slevu 3%, 6%, 10% a 15% měsíční částka. Všechny tyto možnosti mají 30denní záruku vrácení peněz.

Pokud jdete s verzí Ultimate, tak’s jedním z nejdražších správců hesel na trhu. Přidání dalších funkcí vás bude stát ještě více. Bezplatná verze má však stále mnoho funkcí. Většina příležitostných uživatelů vyhrála’Nepotřebuji všechny funkce, které přicházejí s balíčky vyšší třídy.

Je LogMeOnce bezpečný?

LogMeOnce používá řadu inovativních funkcí, aby vaše data byla v bezpečí. Foto-přihlášení automaticky vytvoří dvoufaktorové ověření. Pokud použijete alternativu hlavního hesla, heslo se uloží lokálně, takže pokud máte silné heslo, vy’Budu v bezpečí.

LogMeOnce má také vynikající generátor hesel, který vám pomůže vytvořit silnější hesla. Mezi další funkce zabezpečení patří nástroje proti krádeži a zmrazení účtu.

Celkově je LogMeOnce bezpečný správce hesel.

LogMeOnce vs LastPass

LogMeOnce LastPass
Dvoufázová autentizace Ano Ano
Automatické vyplňování webových formulářů Ano Ano
Zpráva o síle hesla Ano Jednoduchá zpráva o síle. K dispozici je funkce Security Challenge
Bezpečné sdílení Zdarma: 5 sdílení
Profesionální: 30 sdílení
Ultimate: neomezené akcie
Ano
Synchronizace To ne’nevyžadují synchronizaci. Používá data v reálném čase z cloudu na všech zařízeních. MacOS, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android

LastPass a LogMeOnce jsou vynikající aplikace, které vám poskytnou všechny funkce, které potřebujete ze správce hesel..

Obecně má LogMeOnce více funkcí, ale ne všechny tyto funkce jsou něco, co jste vy’Používám často. To’Je to dobrý nápad podívat se na všechny různé funkce, které nabízejí, a zjistit, které z nich potřebujete a které z nich nemáte’t. Chcete službu nabitou funkcemi, ale pravděpodobně nechcete službu, která je nafouknutá.

Oba správci hesel umožňují bezpečně sdílet hesla, ale funkce je na LastPass jednodušší. Zkontrolovali jsme obě zprávy o síle hesel a byli jsme ohromeni oběma službami a jejich synchronizačními schopnostmi.

V souhrnu je LogMeOnce jedním z nejlepších správců hesel na trhu.

Přesto, pokud jste’znovu hledáte jednoduchého správce hesel’pravděpodobně lepší s manažerem, který má méně funkcí. Pokud však chcete tuny zvonků a píšťalek, je LogMeOnce nutností. Získáte dvoufaktorovou autentizaci, bezpečné sdílení, vynikající generátor hesel, bezpečný trezor, skvělou kompatibilitu a mnoho dalšího.

Navíc, i přes spoustu jedinečných funkcí, je služba relativně snadno použitelná díky snadno sledovatelným videonávodům.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 52 = 55