Recenze správce hesel Dashlane


Dashlane je jedním z nejpopulárnějších správců hesel v okolí. Jak se ale může vyrovnat jiným populárním správcům hesel, jako je LastPass, Keeper a 1password? Tento přehled Dashlane prozkoumá Dashlane’s klady a zápory, technické specifikace, ceny a funkce zabezpečení. My’Rovněž se podívám na to, jak službu používat, a porovnáme Dashlane, LastPass, Keeper a 1password.

Dashlane výhody a nevýhody

Nejlepší část o Dashlane je, že’Je bohatý na funkce. Na druhé straně nejhorší část o Dashlane je to’je to drahé. Má také funkci VPN, což je důvod, proč to stojí více. Ale pokud již máte VPN, může to být víc, než kolik chcete utratit.

To znamená, že služba má hodně jít na to. Funguje na několika platformách, má webovou funkci tmavého skenování a můžete dokonce zaznamenávat online nákupy. Správce hesel má dobře navržené rozhraní a snadno se používá. Některé nevýhody patří, že to není’nefunguje to dobře s Internet Explorer a VPN není’t tak všestranný jako některé určené VPN.

Technické specifikace

Naše recenze Dashlane zjistila, že tato aplikace funguje na všech primárních platformách. Mezi ně patří Android, iOS, Windows, Mac a Linux. Dashlane vyžaduje Windows 7 nebo vyšší, iOS 12.0 nebo vyšší, macOS Sierra nebo vyšší nebo Android 5.0 nebo vyšší. Tento správce hesel má rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge a Opera.

Je Dashlane v bezpečí?

Podle této recenze Dashlane to je’s jedním z nejbezpečnějších správců hesel. Služba má standardní bezpečnostní funkce, jako je dvoufaktorové ověřování a špičkové šifrování. Kromě těchto nabízí Dashlane také monitorování tmavého webu a VPN pro ochranu wifi. Panel totožnosti usnadňuje sledování vaší bezpečnosti. Všechny vaše metriky a upozornění na hesla jsou na centralizovaném místě. Máte také 1 GB úložiště dat, kde můžete bezpečně uchovávat soubory, hesla a důvěrné informace, jako jsou informace o kreditní kartě. Celkově je Dashlane jedním z bezpečnějších správců hesel.

Jak používat Dashlane

Po instalaci produktu z webu Dashlane jste’Musím si vytvořit online účet. Vy’Musím si zvolit hlavní heslo, které vám později umožní přístup k vašemu účtu. Kromě toho vám Dashlane také poskytne několik tutoriálů.

Poté Dashlane provede pomocí vašeho poskytnutého e-mailu bezpečnostní kontrolu, aby zkontroloval úrovně zabezpečení všech vašich různých online účtů. Pokud chcete, můžete tento proces přeskočit a udělat to později. Nyní můžete importovat hesla. Import je možný z většiny prohlížečů MacOS a Windows, nikoli však z vašich mobilních zařízení.

Ceny

Na základě našeho výzkumu této recenze Dashlane to je’je zdarma k použití, pokud jej máte pouze na jednom zařízení. Za více zařízení musíte platit navíc. Bezplatná verze může uložit až 50 hesel. Prémiová verze stojí 4,99 $ měsíčně. K dispozici je prémiová verze, která stojí 9,99 $ měsíčně. S placenými verzemi’Získám více úložiště, možnost synchronizace zařízení a mnoho dalších možností zabezpečení.

Srovnání Dashlane

Dashlane vs LastPass

Dashlane LastPass
Dvoufázová autentizace Ano Ano
Automatické vyplňování webových formulářů Ano Ano
Zpráva o síle hesla Ano Ano
Bezpečné sdílení Ano Ano
Synchronizace Android, iOS, Windows, Mac, Linux MacOS, Windows, Linux, iOS, Android, Chrome

Dashlane vs Keeper

Dashlane Brankář
Dvoufázová autentizace Ano Ano
Automatické vyplňování webových formulářů Ano Ano, ale je to omezené
Zpráva o síle hesla Ano Ano
Bezpečné sdílení Ano Ano, s ostatními uživateli Keeperu
Synchronizace Android, iOS, Windows, Mac, Linux Android, iOS, Windows, Mac, Web, Blackberry, Windows Phone, Linux, Kindle

Dashlane vs 1password

Dashlane 1 heslo
Dvoufázová autentizace Ano Ano
Automatické vyplňování webových formulářů Ano Ano
Zpráva o síle hesla Ano Ne
Bezpečné sdílení Ano Pouze v edicích Family a Team
Synchronizace Android, iOS, Windows, Mac, Linux Android, iOS, Windows, Mac, Linux

Jak ukazuje náš přehled Dashlane, má více funkcí než mnoho jiných populárních správců hesel. Pouze LastPass se hromadí. Zároveň je Dashlane také nejdražší ze svazku.

Celkově naše hodnocení Dashlane zjistilo, že tento správce hesel je jedním z nejlepších správců hesel na trhu. Služby, které poskytují, se mohou vyrovnat jen velmi málo. To’s snadné použití a má všechny funkce, které potřebujete od správce hesel. Líbí se nám, jak detailní je jejich zpráva o síle hesla. A i když si myslíme, že cena je vysoká, dostanete své peníze’stojí za to. Zabezpečení je skvělé a funkčnost je jedna z nejlepších’vyzkoušel jsem.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2