Recenze Správce hesel True Key


Co je True Key? To’je správce hesel společnosti Intel Security, který může chránit vaše hesla, přihlašovací údaje a soubory. V minulosti mohla stačit slabá a snadno zapamatovatelná hesla. Výpočtová síla však vzrostla a také počet kybernetických zločinců. Pro všechny různé účty a weby, které potřebujete, potřebujete jedinečné heslo’znovu používám. Díky snadno dostupným generátorům hesel je to snadné.

Pamatovat si však všechna tato jedinečná hesla je obtížné. Že’to je důvod, proč jsou dnes správci hesel nutností’s digitální ekosystém.

Tato recenze True Key prozkoumá tohoto správce hesel a upozorní na výhody a nevýhody. My’Také se podívám na technické specifikace, bezpečnostní prvky a ceny. Další, my’Podívám se, jak používat True Key a porovnat službu s jiným podobným manažerem LastPass.

Výhody a nevýhody True Key

Tuto recenzi True Key začneme tím, že se podíváme na výhody a nevýhody používání této služby.

Pravděpodobně více než kterýkoli jiný správce hesel, True Key zdůrazňuje vícefaktorové ověřování. To je určitá výhoda. Tuto službu lze snadno synchronizovat na více zařízeních, včetně Windows, MacOS, iOS a Android. Podporuje několik prohlížečů, ale nepodporuje Safari.

Další výhodou je, že zabezpečení není zcela závislé na hlavním hesle. Mezi nevýhody patří nedostatek bezpečného sdílení hesel, dědičnost účtu a automatická změna hesla.

Technické specifikace

True Key podporuje Android, iOS, Windows nebo MacOS. Vyžaduje iOS 9.0 nebo novější, Android 4.1 nebo novější, Windows Vista nebo novější nebo nejnovější verze makra.

K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče pro Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Edge. Vy’Chci mít svůj prohlížeč aktuální pro optimální použití.

Je True Key bezpečný?

Tato aplikace používá šifrování AES-256, které je považováno za jeden z nejbezpečnějších dostupných šifrovacích algoritmů. Vícefaktorové ověřování zvyšuje celkovou bezpečnost služby. K přihlášení může dojít pomocí hlavního hesla nebo rozpoznáváním obličeje nebo otisku prstu. Celkově vám True Key dá spoustu zabezpečení a zároveň umožní určité úpravy.

Ceny

Pravý klíč je zdarma až pro 15 hesel. Poté je služba 19,99 $ ročně. S placenou verzí můžete uložit až 10 000 hesel / přihlášení.

Cena je levnější než ostatní správci hesel, například Dashlane. Ostatní manažeři však mají bezplatné verze s mnohem větší použitelností.

Jak používat True Key

Tento správce hesel se snadno používá. Nejprve si stáhněte a nainstalujte produkt od společnosti’s webovou stránku. V počítačích Mac a Windows se nainstaluje jako rozšíření prohlížeče. V systémech iOS a Android se instaluje jako aplikace.

Vy’Při prvním přihlášení je třeba vytvořit hlavní heslo. Ale poté jej můžete nebo nemusíte nakonec používat. Stále ty’Chci si vybrat heslo, které je silné a jedinečné, ale snadno zapamatovatelné.

Později si budete moci vybrat metodu ověřování. Můžete použít rozpoznávání obličeje, rozpoznávání otisků prstů nebo se držet hlavního hesla.

Recenze True Key od uživatelů naznačují, že mnozí dávají přednost přístupu bez hesla.

Jak odinstalovat True Key

V některých případech tato aplikace přistane na vašem zařízení jako nabídka třetích stran při instalaci určitého softwaru. Možná jste ji nainstalovali a rozhodli jste se, že chcete jít s jiným správcem hesel.

Když otevřete seznam nainstalovaných aplikací ve vašem zařízení, True Key obvykle ne’t ukázat. Je to proto, že není’Nepovažoval jsem to za samostatnou aplikaci. To’je součástí většího programu McAfee Security. Díky tomu je odstranění tohoto správce hesel o něco složitější než normální aplikace.

Jak odinstalovat True Key z Windows

Pro Windows, klepněte na klíč Windows. Zadejte appwiz.cpl. Klikněte na Enter.

Nyní hledejte True Key. Pokud se objeví, stiskněte tlačítko Odinstalovat. Pokud ne’t přijďte, vyhledejte McAfee a klikněte na Odinstalovat.

Můžete také zkusit hledat v Ovládacích panelech kliknutím na Start->Kontrolní panel.

Existuje možnost přidání a odebrání aplikací.

Zjistěte, zda je uveden True Key nebo McAfee. Pokud ano, klikněte na Odinstalovat.

Normálně bude fungovat jedna z těchto dvou možností.

Jak odinstalovat True Key z Mac

Pro Mac, přejděte do složky aplikace.

Přetáhněte True Key nebo McAfee do koše. Vysypat koš.

Rozšíření prohlížeče můžete odinstalovat deaktivací rozšíření.

Tato možnost bude v nabídce Nástroje, doplňky nebo rozšíření v závislosti na prohlížeči.

Alternativy True Key

True Key vs LastPass

Pravý klíč
LastPass
Ověřování dvou faktorů Ano Ano
Automatické vyplňování webových formulářů Ne Ano
Zpráva o síle hesla Ne Ano
Bezpečné sdílení Ne Ano
Synchronizace Android, iOS, Windows, Mac MacOS, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android

True Key je dobrá volba, pokud potřebujete pouze základní funkce správy hesel. LastPass má více funkcí. Zpráva o síle hesla a funkce bezpečného sdílení jsou zvláště užitečné. Přesto v této aplikaci chybí.

Bezplatná verze LastPass je lepší než bezplatná verze True Key, protože můžete uložit více hesel a přihlašovacích údajů. Má také větší kompatibilitu.

True Key je celkově efektivní správce hesel, který vyniká svým zaměřením na vícefaktorovou autentizaci. To je skvělé, pokud máte špatnou paměť a ne’Nechci si pamatovat hlavní heslo. Ale to’Chybí klíčové funkce, které vám mohou nabídnout populární alternativy jako LastPass, Dashlane nebo některý z dalších nejlepších správců hesel. Například jedna věc, kterou si přejeme, aby nabízel True Key, je automatické vyplňování webového formuláře.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =