Recenzia hesla správcu hesiel


Dashlane je jedným z najpopulárnejších správcov hesiel v okolí. Ako sa však môže vyrovnať iným populárnym správcom hesiel, ako sú LastPass, Keeper a 1password? Tento prehľad Dashlane preskúma Dashlane’s klady a zápory, technické špecifikácie, ceny a bezpečnostné prvky. my’Tiež prejdem na to, ako používať službu a poskytnúť porovnanie medzi Dashlane, LastPass, Keeper a 1password.

Dashlane výhody a nevýhody

Najlepšie na Dashlane je to, že’je bohatý na funkcie. Na druhej strane najhoršia časť o Dashlannovi je, že je’je to drahé. Má tiež funkciu VPN, a preto to stojí viac. Ak už však máte sieť VPN, môže to byť viac, ako chcete minúť.

To znamená, že služba má veľa ísť na to. Funguje na viacerých platformách, má webovú funkciu tmavého skenovania a dokonca môžete zaznamenávať potvrdenia o nákupe online. Správca hesiel má dobre navrhnuté rozhranie a ľahko sa používa. Niektoré nevýhody zahŕňajú, že to tak nie je’s Internet Explorerom a VPN nefunguje dobre’t tak univerzálny ako niektoré určené VPN.

Technické špecifikácie

Pri hodnotení Dashlane sme zistili, že táto aplikácia funguje na všetkých primárnych platformách. Patria sem systémy Android, iOS, Windows, Mac a Linux. Dashlane vyžaduje Windows 7 alebo vyšší, iOS 12.0 alebo vyšší, MacOS Sierra alebo vyšší alebo Android 5.0 alebo vyšší. Tento správca hesiel obsahuje rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge a Opera.

Je Dashlane v bezpečí?

Podľa tohto prehľadu Dashlane to je’s jedným z najbezpečnejších správcov hesiel. Služba má štandardné bezpečnostné funkcie, ako je dvojfaktorová autentifikácia a špičkové šifrovanie. Dashlane okrem toho ponúka aj sledovanie tmavého webu a VPN pre ochranu wifi. Panel totožnosti uľahčuje sledovanie vašej bezpečnosti. Všetky vaše metriky a upozornenia týkajúce sa hesiel sa nachádzajú v centralizovanom umiestnení. Máte tiež 1 GB dátového úložiska, kde môžete bezpečne uchovávať súbory, heslá a dôverné informácie, ako sú informácie o kreditných kartách. Celkovo je Dashlane jedným z bezpečnejších správcov hesiel.

Ako používať Dashlane

Po nainštalovaní produktu z webovej stránky Dashlane ste’Musím si vytvoriť online účet. vy’Musím si zvoliť hlavné heslo, ktoré ti neskôr umožní prístup k svojmu účtu. Dashlane vám navyše poskytne niekoľko návodov.

Ďalej, Dashlane spustí bezpečnostnú kontrolu s vaším e-mailom, aby skontroloval úrovne bezpečnosti všetkých vašich rôznych online účtov. Ak chcete, môžete tento proces preskočiť a urobiť to neskôr. Teraz môžete importovať svoje heslá. Import je možný z väčšiny prehliadačov MacOS a Windows, ale nie z vašich mobilných zariadení.

stanovenie ceny

Na základe nášho prieskumu tohto prehľadu Dashlane to je’je zadarmo používať, ak ho máte iba na jednom zariadení. Za viac zariadení musíte platiť navyše. V bezplatnej verzii je možné uložiť až 50 hesiel. Prémiová verzia stojí 4,99 dolárov mesačne. K dispozícii je prémiová verzia, ktorá stojí 9,99 dolárov mesačne. S platenými verziami, vy’Získam viac ukladacieho priestoru, možnosť synchronizácie zariadení a mnoho ďalších možností zabezpečenia.

Dashlaneove porovnania

Dashlane vs LastPass

Dashlane LastPass
Dvojfaktorová autentifikácia Áno Áno
Automatické vypĺňanie webových formulárov Áno Áno
Správa o sile hesla Áno Áno
Bezpečné zdieľanie Áno Áno
synchronizácia Android, iOS, Windows, Mac, Linux MacOS, Windows, Linux, iOS, Android, Chrome

Dashlane vs Keeper

Dashlane brankár
Dvojfaktorová autentifikácia Áno Áno
Automatické vypĺňanie webových formulárov Áno Áno, ale je to obmedzené
Správa o sile hesla Áno Áno
Bezpečné zdieľanie Áno Áno, s ostatnými používateľmi služby Keeper
synchronizácia Android, iOS, Windows, Mac, Linux Android, iOS, Windows, Mac, Web, Blackberry, Windows Phone, Linux, Kindle

Dashlane vs 1password

Dashlane 1Password
Dvojfaktorová autentifikácia Áno Áno
Automatické vypĺňanie webových formulárov Áno Áno
Správa o sile hesla Áno žiadny
Bezpečné zdieľanie Áno Iba v edíciách Family a Team
synchronizácia Android, iOS, Windows, Mac, Linux Android, iOS, Windows, Mac, Linux

Ako naznačuje naša aktualizácia Dashlane, má viac funkcií ako mnoho iných populárnych správcov hesiel. Iba LastPass sa hromadí. Zároveň je Dashlane tiež najdrahším zo zväzku.

Celkovo naša recenzia Dashlane zistila, že tento správca hesiel je jedným z najlepších správcov hesiel na trhu. Služby, ktoré poskytujú, si môžu zodpovedať len veľmi málo. to’s ľahko použiteľné a má všetky funkcie, ktoré potrebujete od správcu hesiel. Páči sa nám, aká podrobná je ich správa o sile hesla. A aj keď si myslíme, že cena je vysoká, dostanete svoje peniaze’stojí za to. Bezpečnosť je skvelá a funkčnosť je jednou z najlepších’vyskúšal som.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 91