Ako nainštalovať Kodi na Apple TV – podrobný sprievodca


Kodi je bezpochyby najobľúbenejší softvér domáceho kina. to’je prítomný na neuveriteľne širokej škále platforiem a prichádza s jednoduchou metódou inštalácie. Avšak, Apple’s TvOS App Store vyhral’Získam prístup k tejto aplikácii a tu’s prečo.

Je možné nainštalovať Kodi na Apple TV?

V prípade, že ste to urobili’Neviem, Apple je dosť reštriktívny, pokiaľ ide o aplikácie, ktoré sa objavujú v spoločnosti’s početnými obchodmi s aplikáciami. Musia spĺňať prísne pravidlá, ktoré minimalizujú problémy s výkonom a problémy súvisiace s malvérom. No a čo’s problémom Kodi?

Kodi je nesmierne schopná aplikácia. Hlboko sa integruje s kompatibilnými platformami, čo je pre spoločnosť Apple problém. S týmto povedal, tam’pre Kodi to nie je možné’s vývojármi, aby odstránili mnohé funkcie a naďalej podporovali Kodi v tomto stave.

Stále tu’s tým sa nemusíte obávať. Kodi môžete bez problémov prevádzkovať v televízii - stačí nájsť riešenie. Tak, nechaj’hovorí o tom, ako nainštalovať Kodi na Apple TV.

Ako nainštalovať Kodi na Apple TV 4

tam’s niekoľkými spôsobmi, ako spustiť Kodi v Apple TV 4. Môžete použiť Cydia Impactor alebo Apple’s Xcode pre tento účel.

Upozorňujeme, že obe tieto metódy vyžadujú, aby ste mali účet vývojára. Bezplatný vám umožní používať Kodi až sedem dní pred preinštalovaním softvéru, zatiaľ čo platený účet vám umožňuje používať Kodi až jeden rok..

Ak chcete vytvoriť svoj účet, prejdite na stránku Apple’s Webové stránky pre vývojárov.

Ako nainštalovať Kodi na Apple TV cez Cydia Impactor

Najjednoduchší spôsob, ako spustiť Kodi na vašom Apple TV, je cez Cydia Impactor. Toto je priama aplikácia, ktorá nemá’nevyžadujú žiadne pokročilé znalosti. Inými slovami, my’viac než si istý, že si’Nasledujúcim postupom prejdete bez problémov.

 • Najprv nezabudnite stiahnuť Cydia Impactor a nainštalovať ho do svojho počítača. Táto aplikácia je zadarmo a je k dispozícii’je úplne bezpečný na použitie.
 • Budete tiež potrebovať inštalačný súbor Kodi, ktorý je dodávaný vo formáte súboru IPA. Tento súbor nie je’t ponúkané na Kodi’s oficiálne webové stránky. Namiesto toho si ju môžete stiahnuť z stránky KodiIPA.com - tam, kde ste’Nájdem najnovšiu dostupnú verziu.
 • Teraz pripojte Apple TV k počítaču pomocou kábla USB.
 • Spustite nástroj Cydia Impactor.
 • Presuňte novo stiahnutý súbor Kodi IPA do systému Cydia.
 • Ďalej musíte z rozbaľovacej ponuky vybrať Apple TV.
 • vy’Zobrazí sa výzva na prihlásenie pomocou vášho Apple ID. Uistite sa, že tak urobíte.
 • Nakoniec Cydia začne inštalovať Kodi a dokončenie procesu môže trvať niekoľko minút.
 • že’je to! Teraz môžete Apple TV odpojiť od počítača. Znovu ju nastavte, zapnite a Kodi bude čakať medzi nainštalovanými aplikáciami.

Ako nainštalovať Kodi cez Apple’s Xcod

Ďalej vám ukážeme ďalšiu metódu, ktorá zahŕňa Apple’je softvérový vývojový nástroj s názvom Xcode. Budete pôsobiť ako vývojár, ktorý má aplikáciu, ktorú je potrebné otestovať. nechať’s skontrolujte, ako sa to robí.

 • Najprv musíte stiahnuť Xcode do vášho Mac a nainštalovať ho. Veľmi skoro, vy’Potrebujem tiež Kodi’s DEB súbor z jeho oficiálnej webovej stránky (vyberte “iOS” na tejto stránke a stiahnite si súbor DEB). Nakoniec stiahnite aplikáciu s názvom iOS App Signer.
 • Zatiaľ sme’Použijem Xcode. Spustite aplikáciu.
 • Najprv musíte vytvoriť nový projekt. Na ľavej strane “vitajte” , vyberte ‘tvOS > prihláška.’
 • Na pravej strane vyberte položku ‘Aplikácia na jedno zobrazenie.’
 • cvaknutie ‘Ďalšie,’ a vy’Zobrazí sa výzva na zadanie niektorých informácií. Môžete napísať čokoľvek do ‘Meno Produktu’ a ‘Názov organizácie’ polí. Potom napíšte ‘com.codingexplorer’ pre ‘Identifikátor organizácie’ a ‘com.arcade.kodiappletv’ pre ‘Identifikátor balíka’.
 • Než budeme môcť pokračovať, musíte vybrať ‘rýchly’ a preferovaný programovací jazyk. Potom vyberte ‘univerzálne’ keď sa spýtate na zariadenie, ktoré chcete použiť.
 • Po úplnom načítaní Xcode sa môže zobraziť správa, ktorá tam hovorí’s chyba. Môžete kliknúť na tlačidlo, ktoré hovorí: ‘Oprava problému.’
 • vy’Zobrazí sa výzva na zadanie vášho Apple ID, takže sa uistite, že tak urobíte. Akonáhle Xcode vyrieši chyby, vy’Vrátim sa na hlavnú obrazovku.
 • Teraz na počítači Mac spustite aplikáciu iOS App Signer. Vložte svoj súbor Kodi DEB do systému Windows ‘Vstupný súbor’ a môžete použiť predvolené hodnoty pre ďalšie polia. V dolnej časti zadajte ‘kodi’ v ‘Zobrazovaný názov aplikácie’ lúka. Kliknite na ‘štart.’
 • Po dokončení práce aplikácie iOS App Signer sa vráťte na stránku Xcode.
 • Uistite sa, že je televízor Apple TV pripojený k počítaču Mac a vyberte ho z ľavého bočného panela. Kliknite na Apple TV a potom na ‘+’ na pravej strane obrazovky.
 • Dodajte svoj nedávno extrahovaný súbor Kodi a Xcode ho odošle do vášho Apple TV.
 • že’je to! Zapnite Apple TV a Kodi na vás bude čakať.

Ako vidíte, táto metóda si vyžaduje určitú úroveň znalostí a prichádza s mnohými krokmi. Preto dôrazne odporúčame vyskúšať Cydia Impactor ako prvý. Avšak, to’Je vždy dobré mať alternatívu.

Ako nainštalovať Kodi na Apple TV 3

Bohužiaľ, máme zlú správu pre tých, ktorí používajú Apple TV 3. Toto zariadenie je omnoho reštriktívnejšie ako iné generácie Apple TV a nefunguje’t vám umožní nainštalovať ‘neoprávnený’ apps. To znamená, že môžete’• Nainštalujte Kodi na Apple TV 3, aspoň nie priamo.

Stále sa chystáme ponúknuť realizovateľné riešenie. V prípade, že máte Mac, môžete’Majte šťastie, pretože môžete nainštalovať Kodi na váš Mac a potom zrkadliť váš počítač’s televízorom Apple TV 3. To sa dá vykonať pomocou funkcie AirPlay (ktorá je súčasťou dodávky) - existujú však jednoduchšie riešenia pre zrkadlenie obrazovky..

AirParrot je pravdepodobne najschopnejšou aplikáciou zrkadlenia obrazovky, ktorá dokáže zrkadliť jednu aplikáciu. Inými slovami, Kodi môžete zrkadliť na Apple TV 3, zatiaľ čo v počítači Mac používate inú aplikáciu. Môžete vyskúšať AirParrot zadarmo a potom aj vy’Ak chcete aplikáciu úplne odomknúť, musíte zaplatiť 12,99 dolárov.

Buď múdry & Chráňte všetky svoje činnosti súvisiace s Kodi

Nakoniec vám chceme dať ešte jednu radu. Dôrazne odporúčame, aby ste nepoužívali Kodi bez schopnej VPN. že’pretože rôzne doplnky Kodi sa spoliehajú na problematické pirátske zdroje súborov, čo vás môže rýchlo dostať do problémov.

Pozrite si náš zoznam najlepších sietí VPN pre Apple TV

VPN, ktorá’s optimalizáciou pre Kodi vás zaistí’chránený online. Nikto (vrátane vášho poskytovateľa internetových služieb) neuvidí, čo robíte online alebo aké mediálne súbory prenášate. A čo je najdôležitejšie, Kodi vyhral’netrpia problémami s ukladaním do pamäte alebo s výkonmi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 51 =