Ako nainštalovať Kodi na LG Smart TV


Ak máte inteligentnú televíziu, potom vy’S fantastickými funkciami a aplikáciami, ktoré ponúkajú, ponúka už bohatší zážitok zo zábavy. Na rozdiel od starších televízorov môžete prenášať a prenášať webový obsah, sťahovať aplikácie na streamovanie obsahu, prehliadať online a vykonávať ďalšie funkcie. Užívateľský zážitok je skutočne na vyššej úrovni a bohatá škála typov obsahu a žánrov, ktoré sú k dispozícii, znamená, že ho nikdy nebudete môcť vypnúť!

LG sa mierne líši

Všetci hlavní výrobcovia televíznych prijímačov sa v súčasnosti zameriavajú na inteligentné televízory, ale verzia spoločnosti LG je dosť odlišná od ponuky iných hlavných konkurentov. Prečo? Pretože inteligentná televízia LG nevie’t používať Android pre svoj operačný systém a namiesto toho používa WebOS. Netrápte sa - hoci rôzne OS spôsobujú, že inštalácia aplikácií ako Kodi je o niečo zložitejšia, nasledujúce kroky sú pomerne jednoduché a existujú rôzne potenciálne trasy, ktoré môžete podniknúť..

O spoločnosti Kodi

vy’Pravdepodobne ste tiež počuli o spoločnosti Kodi, ktorá je otvorenou a bezplatnou aplikáciou na prehrávanie médií. Softvérový systém vytvorený technickým konzorciom pôsobiacim v neziskovom priestore XBMC Foundation je použiteľný v celom rade hardvéru a rôznych operačných systémov - vrátane systému WebOS. Vďaka používateľskému rozhraniu, ktoré sa dá rozšíriť na kompatibilné televízory až do 10 stôp’je obľúbenou voľbou pre majiteľov inteligentných televízorov LG.

Kodi je možné používať v systémoch Windows, Android, Web, Roku a Linux a inštalovať ho na niekoľko zariadení a platforiem súčasne. Funguje tiež na takmer všetkých značkách výrobcov inteligentných televízorov.

Výhody inštalácie Kodi na modeloch LG Smart TV

Pri inštalácii Kodi naň môžete získať ešte viac zo svojho televízora LG Smart s výhodami, ktoré zahŕňajú:

  • Interaktívne užívateľsky prívetivé rozhranie
  • Schopnosť rýchlo a plynulo prepínať medzi vašimi aplikáciami
  • Plynulé streamovanie, všetko v kvalite HD
  • Exkluzívny, čerstvý obsah vo všetkých žánroch zábavy.

V tejto príručke my’Poviem vám, ako nainštalovať Kodi na televízory LG Smart TV a začať streamovať požadovaný obsah pomocou blesku.

Kodi News

Kodi môžete získať na modeloch LG Smart TV LG a na väčšine ďalších značiek vrátane spoločností Sony, Panasonic a Samsung. Mali by ste si však byť vedomí toho, že veľa energie spoločnosti Kodi pochádza z neoficiálnych doplnkov, ktoré umožňujú streamovať pirátsky obsah. Z tohto dôvodu je rozumné používať Kodi v spojení s VPN na ochranu vašej anonymity.

VPN pomáha zabezpečiť vašu identitu použitím masky IP a ďalších technológií na anonymitu. Týmto spôsobom môžete pomôcť predchádzať problémom s oznámeniami o autorských právach a DMA a tiež odblokovať kľúčové doplnky, ako sú GAIA, Covenant alebo Neptúnovo stúpanie..

Ak ty’pri hľadaní služby VPN pre spoločnosť Kodi by ste mali zvážiť predovšetkým rýchlosť a bezpečnosť. Preto je NordVPN skvelou voľbou.

NordVPN Hodnotenie NordVPN VPNpro: 9,6/10

Keď hľadáte inštaláciu Kodi na modeloch LG Smart TV, môžete použiť aj samotný systém Kodi VPN. Ponuka Kodi VPN je priamo kompatibilná s operačným systémom Android, ale stále ju možno používať s inteligentnými televízormi LG a vyrovnať sa s alternatívou WebOS..

Možnosť 1 - Stiahnite si Kodi cez Google Play

Teraz, s väčšinou modelov Smart TV, ktoré používajú operačný systém Android, je televízor pripravený nainštalovať Kodi priamo a potom je možné televízne možnosti jednoducho prispôsobiť na použitie podľa vašich preferencií. Pretože však spoločnosť LG používa softvér WebOS na spustenie svojho softvéru, môžete’• Získajte Kodi na modeloch LG Smart TV s priamym stiahnutím.

Aby ste to obišli, jednoducho pripojte k televízoru LG Smart TV buď krabicu Android alebo držiak Android, choďte do obchodu Google Play a potom stiahnite Kodi do televízora. Alebo použite Roku Player alebo Chromecast. nechať’s podrobnejšie si pozrite tieto možnosti.

Možnosť 2: Stiahnite si Kodi na modeloch LG Smart TV s Chromecastom

vy’Aby ste mohli túto možnosť využiť, budete potrebovať telefón s Androidom. Ak ty’Mám jeden, postupujte takto:

1. Pripojte svoj inteligentný televízor aj smartfón k rovnakej sieti
2. Stiahnite si Kodi a nainštalujte ho do smartfónu s Androidom, aby ste ho mohli hrať na vašom TV.
3. Raz’Mám nainštalovaný Kodi, nainštaluj Chromecast na ten istý telefón, znova pomocou obchodu Google Play.
4. Nainštalujte ho tak, že prejdete na Google Play a vyhľadáte Domovská stránka Google a výberom inštalácie. Počkajte niekoľko minút, kým sa neskončí.
5. Potom spárujte Google Chromecast so smartfónom LG. Urobíte to tak, že prejdete na domovskú aplikáciu Google a vyberiete Prenášanie obrazovky / zvuk. Umožní to spustenie nahrávania, aby ste mohli začať používať Kodi na vašom LG Smart TV.

Možnosť 3: Stiahnite si Kodi na modeloch LG Smart TV s prehrávačom Roku Player

K dispozícii je tiež možnosť zvoliť si Roku Player, aby ste mali prístup k Kodi na vašom inteligentnom televízore LG. Opäť, to’s rýchle a ľahké a kroky sú uvedené nižšie.

1. Chyťte svoj smartphone alebo počítač a nainštalujte naň Kodi.
2. Potom pripojte vybrané zariadenie k Roku pomocou internetového pripojenia. Urobíte to tak, že prejdete do Roku a otvoríte nastavenia prehrávača, vyberiete Systém, vyhľadáte zrkadlenie obrazovky a potom vyberiete túto možnosť.
3. Nakoniec nainštalujte možnosť zrkadlenia a pripojte aplikáciu Roku k smartfónu alebo počítaču. Potom môžete sledovať obsah Kodi na televízore LG Smart TV.

Možnosť 4 - Použite Raspberry Pi na získanie Kodi na modeloch LG Smart TV

Vo vašej úlohe je ďalšia možnosť: používať Kodi na vašom inteligentnom televízore LG s Rasberry Pi. Je kompatibilný so všetkými modelmi LG Smart TV na trhu. Ak sa chcete vydať touto cestou, postupujte podľa týchto krokov.

1. Prejdite na svoju Raspberry Pi kartu a naformátujte ju. Má zabudovanú SD kartu, ktorá má formát FAT32. Vložte ho do počítača.
2. Akonáhle budete’vo formáte, jednoducho preneste stiahnutú aplikáciu Kodi na kartu.
3. Používa sa na stiahnutie Kodi do vášho operačného systému.
4. Vyberte vhodný nástroj na zapísanie OPENLEC, ktorý je operačným systémom, na vašu kartu.
5. Potom pripojte svoju Raspberry Pi kartu k LG Smart TV.
6. Vy’Teraz bude potrebné prepnúť na Kodi. Urobíte to tak, že vyberiete trasu pre výber vstupu, ktorá je k dispozícii na TV a vyberiete príslušnú možnosť.

Vďaka karte Raspberry Pi ste vy’Potom na vašom televízore LG budete môcť okamžite začať používať Kodi.

Používanie Kodi na vašom inteligentnom televízore LG

Hneď ako začnete, môžete začať pridávať rôzne doplnky’nainštalovali ste Kodi. Robiť to:

1. Prejdite na domovskú obrazovku Kodi
2. Prejdite na nastavenia a kliknite na systém
3. Potom vyberte kartu doplnkov
4. Vyhľadajte možnosť Neznáme zdroje a zapnite aplikácie.

Teraz si môžete vybrať svoje obľúbené doplnky, ktoré chcete nainštalovať, podľa toho, čo vás zaujme. Jednoducho ich nainštalujte a začnite si užívať svoj obsah kedykoľvek budete chcieť. Existuje široká škála doplnkov, z ktorých si môžete vybrať a každý z nich má svoje vlastné funkcie a špeciálne zameranie.

Môžem nainštalovať Kodi na modely smart TV LG 4K?

Áno, jednoznačne. Môžete to urobiť prostredníctvom svojho zariadenia Android TV a podobne’je to jednoduché. jednoducho:

1. Pripojte LG 4K Smart TV k vášmu Android TV boxu
2. Otvorte Google Play v krabici Android TV a vyhľadajte aplikáciu Kodi. Nainštalujte ho.
3. Aplikácia sa potom automaticky nainštaluje do zariadenia Android TV.
4. Jednoducho ho otvorte a potom ho použite na začatie kontroly obsahu, ktorý ste si vybrali na vašom LG 4K.

Čo potrebujem vedieť o LG TV Upgrader pri používaní Kodi?

Inovátor LG Smart TV vám zaistí, aby ste zo zábavy vždy vyťažili maximum. Kodi môžete ľahko inovovať. Ak používate Kodi prostredníctvom spárovaného zariadenia s Androidom, jednoducho inovujte nainštalovanú verziu na smartfóne alebo počítači s Androidom. Ak sa rozhodnete pozerať Kodi na televízore LG zrkadlovaním / prenášaním cez Roku, potom jednoducho aktualizujte na najnovšiu verziu Kodi v oboch verziách a oni’Ukážem vám najnovšie funkcie.

Na záver

Ak sa rozhodnete používať Kodi na vašom inteligentnom televízore LG, budete’Dokážete zažiť vynikajúci zábavný zážitok s neuveriteľným množstvom obsahu, ktorý máte k dispozícii - všetko v kvalite HD. Niektorí používatelia sú spočiatku trochu znepokojení ľahkosťou inštalácie Kodi do ich LG Smart TV, ale je to tak’Je to skutočne jednoduché - najmä s rôznymi možnosťami opísanými vyššie, z ktorých si môžete vybrať. Urobíte si čas na to, aby sa vaše zážitky zo sledovania multimédií zvýšili na ďalšiu úroveň, s fantastickým používateľským rozhraním a širokou škálou možností obsahu, ktoré si môžete vychutnať.

Áno, používanie Kodi na vašom inteligentnom televízore LG Smart TV je o niečo ťažšie pri porovnaní modelu televízora s alternatívnym modelom inteligentnej televízie, ktorý používa Android. Avšak, to’Je dobre stojí za to urobiť kroky, a dúfame, že’Páčia sa vám zážitky zo sledovania, ktoré si môžete vychutnať ako výsledok!

Nezabudnite naďalej používať svoju sieť VPN, aby sa zachovala vaša anonymita a aby ste mohli pokračovať v prístupe k celej škále obsahu, ktorý chcete, bez toho, aby ste vzdali svoju totožnosť a ohrozili svoje súkromie. Ak sa chcete dozvedieť viac a chrániť svoje online aktivity, prečítajte si našich sprievodcov k systémom VPN.

Pozrite si náš zoznam najlepších sietí VPN pre zariadenia LG

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 72