Ako nainštalovať Kodi na Mac – podrobný sprievodca


tam’je veľa rád, keď príde na svet Kodi’Najobľúbenejší softvér domáceho kina. Jednou z najlepších vecí tejto aplikácie je však jej podpora širokej platformy. Ako si dokážete predstaviť, Kodi je plne podporovaný aj na MacOS a môžete ho ľahko nainštalovať.

Sme presvedčení, že počítače Mac, najmä tie, ktoré sú chránené vysoko kvalitnou sieťou VPN pre počítače Mac, sú najlepšie počítače, pokiaľ ide o používanie systému Kodi. že’s, pretože prichádzajú s nesmierne schopnými displejmi, vďaka ktorým je Kodi’s UI vyzerajú nádherne. To znamená, že tam’Nie je dôvod neukladať celú svoju knižnicu médií v spoločnosti Kodi a udržiavať všetky svoje súbory prehľadne usporiadané.

V tomto článku sme’Poviem vám, ako nainštalovať Kodi, najjednoduchším možným spôsobom. My však’Tiež rozbalím túto tému a urobím z teba pokročilého používateľa Kodi.

Ako nainštalovať & odinštalujte Kodi na Mac

Najdôležitejšia vec, ktorú musíte vedieť, je toto - Kodi prichádza ako natívna aplikácia pre MacOS. Aj napriek tomu’je prítomný na širokej škále platforiem, my’nehovorím o portovanej verzii. Namiesto toho je spoločnosť Kodi navrhnutá tak, aby v plnej miere využívala výhody vášho systému vrátane rôznych ovládacích prvkov a gest, ktoré sú k dispozícii iba v systéme MacOS.

Ako nainštalovať Kodi na Mac

Najprv sme’Budem sa zaoberať inštaláciou verzie Kodi pre Mac. Na tento postup potrebujete iba aktívne webové pripojenie a webový prehľadávač, ktorý my’Určite už máte.

 • Spustite webový prehľadávač a navštívte stránku Kodi’s oficiálna webová stránka;
 • teraz, klikni na “Stiahnuť ▼” gombík v pravom hornom rohu. Ak môžeš’nevidíš toto tlačidlo, ty’pravdepodobne používate počítač Mac s displejom s nižším rozlíšením. V takom prípade kliknite na tlačidlo hamburger v ľavom hornom rohu a ste tu’Nájdem výraznú modrú farbu “Stiahnuť ▼” tlačidlo;
 • Na tejto stránke vy’Uvidíte mriežku ikon predstavujúcich podporované platformy. Kliknite na “MacOS”;
 • Teraz ty’Zobrazia sa tri karty s názvom “odporúča”, “Pre-Release”, a “Buduje vývoj”. Najnovšiu stabilnú verziu nájdete, samozrejme, na prvej karte. Pokračujte a vyberte túto kartu;
 • teraz kliknite na “Inštalačný program (64 bitov),” a Kodi’s DMG súbor bude stiahnutý do vášho Mac;
 • Ak ty’Ak sa cítite dobrodružne, môžete tiež skúsiť niektorú z Kodi’s pred vydaním zostavuje. V tejto chvíli ste tu’Nájdem najnovšiu verziu produktu Kodi 18 Leia pred vydaním.
 • V závislosti od rýchlosti vášho webového pripojenia môže Kodi trvať niekoľko minút’s inštalačný súbor je úplne stiahnutý (je’s veľkosťou približne 80 MB);
 • Ďalšie, otvor “K stiahnutiu” zložka (ak to je miesto, kde váš webový prehliadač predvolene sťahuje súbory) a launch Kodi’s DMG súbor;
 • Malo by sa objaviť nové okno, kde vidíte Kodi’s ikona. Všetko tam’s zostáva do pretiahnite Kodi’s ikona do “aplikácia” zložka.
 • Váš počítač Mac teraz urobí zvyšok úlohy. Po chvíli sa Kodi úplne nainštaluje.
 • že’je to! Môžeš nájdete Kodi vo svojom “aplikácia” zložka Teraz. Užite si to!

Ako odinštalovať Kodi na Mac

Môžete si to myslieť’s nemusíte hovoriť, ako odinštalovať Kodi. Ak si však myslíte, že sa to robí pretiahnutím Kodi’s ikonou do koša - vy’mýlim sa. To skutočne odstráni Kodi z vášho počítača, ale niektoré súbory duchov zostanú, čo zaberie vzácny priestor na vašom Mac’s pevný disk.
Pri tomto postupe sme’znova použijem praktickú aplikáciu s názvom AppCleaner. Prichádza úplne zadarmo a môžete ho použiť na odstránenie takmer všetkých aplikácií z vášho počítača Mac vrátane niektorých hlboko skrytých súborov. Takže tu’s odinštalovaním Kodi na Mac.
Najprv si stiahnite aplikáciu AppCleaner a nainštalujte ju do svojho počítača Mac. Potom spustite aplikáciu;
vy’Uvidíme okno, ktoré hovorí “Sem vložte svoje aplikácie.” Takže pretiahnite Kodi’s ikona do tohto okna;

Po niekoľkých minútach AppCleaner vyhľadá všetky súbory spojené s Kodi a vy’Zobrazí sa zoznam výsledkov.

Skontrolujte, či sú vybraté všetky súbory, a potom kliknite na “Remove” v pravom dolnom rohu;
AppCleaner teraz dokončí odstránenie Kodi z vášho zariadenia.
že’je to! Aké jednoduché to bolo, správne?

Čo robiť po inštalácii Kodi?

Teraz, keď máte v počítači Mac nainštalovaný program Kodi, možno by vás zaujímalo, čo robiť ďalej. Môžete začať importovať svoju zbierku filmov, televíznych relácií, hudby, fotografií a podobne. Môžete však tiež preskúmať možnosti tretích strán na prispôsobenie Kodi.

 • úradné & neoficiálne doplnky: Spoločnosť Kodi je známa tým, že má obrovskú knižnicu doplnkov. Môžete si myslieť, že ide o streamingové služby, pretože máme doplnky pre filmy, televízne programy, hudbu, živé televízne streamy a mnoho ďalšieho. Ak chcete začať, kliknite na ikonu “Add-ons” na ľavej strane obrazovky a potom kliknite na tlačidlo “K stiahnutiu.”
 • Vlastné kože značky Kodi: Vedeli ste, že môžete úplne zmeniť Kodi’s vzhľad? Môžete to urobiť tak, že prejdete do aplikácie’s nastavenia. vybrať “Nastavenia rozhrania,” a vy’Uvidím, ako si môžete stiahnuť a použiť nové vzhľady.
 • Vlastné zostavenia Kodi: A konečne, máme zostavy tretích strán, ktoré sú balíkmi obsahujúcimi desiatky doplnkov. Keď nainštalujete zostavenie, získate vlastný vzhľad a vy’Dostanem veľa doplnkov podľa ich primárneho typu obsahu.

Nikdy nepoužívajte Kodi bez spoľahlivej VPN

Skôr ako vás pustíme, chceme využiť túto príležitosť, aby sme vás upozornili na používanie Kodi bez akejkoľvek digitálnej ochrany. Vidíte, veľa doplnkov Kodi sa pripája k rôznym zdrojom obsahu a niektoré z nich vedú k porušovaniu autorských práv. Ako si viete predstaviť, vedie to k mnohým právnym problémom, z ktorých niektoré môžu byť dosť vážne.

Aby ste pri používaní Kodi zostali plne chránení, musíte sa prihlásiť na odber špičkovej VPN pre Kodi, ktorá spoľahlivo zašifruje vaše online údaje a urobí z vás úplne anonymného online. Inými slovami, všetko, čo robíte online, skryje pred poskytovateľom internetových služieb a inými tretími stranami.

nechať’Nezabudnite tiež spomenúť ďalšie výhody VPN. Môžu byť použité zakaždým, keď vás’Keď sú odblokovaní webových stránok online, umožňujú vám bezpečne používať verejné wifi hotspoty a zvyšujú stabilitu vášho internetového pripojenia. A napriek tomu, že sú tak nápomocní a ultra-výkonní, sú tiež celkom prijateľné.

Nezabudnite urobiť prieskum a vyberte sieť VPN, ktorá vás udrží v bezpečí a zvuku. Plus, vy’Plne odblokujete Kodi a užívajte si jeho doplnky bez obmedzení.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 + = 88