Ako nainštalovať Titanium na Kodi


Kodi je často prvým prístavom pre tých, ktorí chcú získať ďalšiu zábavu. Koniec koncov, to’s jednotným kontaktným miestom na ukladanie, streamovanie a prehrávanie hudby, videa a ďalších. Tak to’Je ľahké pochopiť, prečo je tak nesmierne populárny po celom svete.

Čo’s možnosťou inštalácie doplnkov, motívov a zostavení od tretích strán znamená, že možnosti prispôsobenia sú neobmedzené. To vám umožní prispôsobiť vzhľad a dojem softvéru tak, aby vyhovoval vašim potrebám.

Titán sa tak stalo práve teraz jedným z najpopulárnejších stavieb spoločnosti Kodi od tretích strán. Môžete ho pridať do svojej zostavy v niekoľkých jednoduchých krokoch, čo znamená, že ste’Čoskoro budete na dobrej ceste k streamovaniu všetkých vašich obľúbených filmov a televíznych relácií s množstvom doplnkov nainštalovaných ako súčasť procesu nastavenia titánu na serveri Kodi.

Čo presne je titán? Ako ho nainštalujem? Čo môžem sledovať na titáne? Pokračujte v čítaní, keď zodpovedáme na tieto a ďalšie otázky. Bez ďalších okolkov tu’všetko, čo potrebujete vedieť.

Čo je Titanium Kodi Build?

Pre platformu Kodi je k dispozícii celý rad vlastných zostáv, čo znamená, že vy’K prispôsobeniu verzie Kodi podľa vašich predstáv sa dostanete len pár krokov. Titán je jednou z dostupných možností - poskytuje prístup k ďalším funkciám a doplnkom, ktoré nie sú k dispozícii’• k dispozícii pri štandardnej inštalácii Kodi.

Titán sa tak práve teraz stane jedným z najpopulárnejších stavieb a to’je ľahké pochopiť, prečo. Koniec koncov, táto konkrétna zostava pre vás v rámci inštalačného procesu predinštaluje množstvo doplnkov, vďaka ktorým je život oveľa ľahší, najmä pre tých, ktorí majú obmedzené technické znalosti..

Doplnky tretích strán, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom Titanium, zahŕňajú živé televízne vysielanie, šport, televízne programy a filmové doplnky. Pokračujte v čítaní, pretože poskytujeme naše podrobné pokyny o tom, ako nainštalovať Titanium na Kodi.

Ako nainštalovať doplnok Titanium na server Kodi

  • Spustite aplikáciu Kodi na svojom zariadení
  • Klikni na ikona nastavení (⚙) a potom kliknite na ikonu Systémové nastavenia časť
  • Skontrolujte, či sú povolené aplikácie z neznámych zdrojov
  • Vráťte sa do ponuky nastavení, kliknite na Správca súborov, Pridať zdroj a potom kliknite na tlačidlo OK
  • Zadajte nasledujúcu adresu URL: http://repo.supremebuilds.com/ potom stlačte tlačidlo OK. Potom sa vrátite na predchádzajúcu stránku, kde budete musieť pomenovať priečinok (vyberte niečo, čo vám umožní ľahkú identifikáciu neskôr)
  • Vráťte sa späť do hlavnej ponuky, kliknite na Doplnky a potom kliknite na ikonu, ktorá vyzerá ako otvorené pole v ľavom hornom rohu
  • cvaknutie Inštalácia zo súboru zip, potom vyhľadajte súbor’Práve ste pomenovali, kliknite na ikonu respository.supremebuilds-1.0.2.zip súbor (toto číslo sa môže líšiť, ak bola vydaná novšia verzia)
  • Po nainštalovaní prejdite o krok späť a potom kliknite na tlačidlo Inštalovať z úložiska: Úložisko Supreme Builds > Programové doplnky > Sprievodca najvyššou zostavou > Kliknite na tlačidlo Inštalovať
  • Potom budete musieť počkať na “Nainštalovaný doplnok” správu, po ktorej môžete dostať kontextové okno alebo dve - jednoducho kliknite zamietnuť. Vráťte sa do hlavnej ponuky a kliknite na Add-ons->Programové doplnky->Sprievodca najvyššou zostavou->Najvyššie budovy a vyberte si server, ktorý si chcete stiahnuť najnovšiu verziu (napr. USA Server). Potom kliknite na tlačidlo OK Štandardná inštalácia aby ste zachovali svoje existujúce doplnky alebo Inštalácia čerstvá začať od nuly
  • Počkajte, kým spoločnosť Kodi nainštaluje zostavenie. To by malo automaticky vynútiť blízko. Ak nie, môžete aplikáciu alebo zariadenie jednoducho reštartovať manuálne a potom znova otvoriť aplikáciu Kodi. Po nakonfigurovaní doplnkov sa vaše nové zostavenie pripraví!

Prečo by ste mali používať VPN

Malo by byť samozrejmé, že ochrana vášho života je nanajvýš dôležitá v období, keď kybernetické útoky stúpajú a orgány sa snažia presadiť presne to, čo robíte online. Neprijatie správnych opatrení môže byť jednou z najväčších chýb, ktoré ste dosiahli’Budem niekedy robiť. Ak chcete zabrániť akýmkoľvek zvedavým očiam v prístupe k vašim súkromným informáciám, budete musieť použiť VPN (Virtual Private Network).

Pozrite si náš zoznam najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi

Ak to urobíte presne vy’Budete môcť ťažiť z funkcií, ako je maskovanie IP adries, šifrovanie údajov a oveľa viac. Každá z týchto funkcií dohromady zabezpečí, že váš poskytovateľ internetových služieb a vláda zvíťazia’t byť schopný sledovať každý váš pohyb online. To je niečo, čo vy’Ak budete chcieť, určite budete chcieť zabrániť’rád by som výrazne zvýšil vaše súkromie online.

Ochrana osobných údajov online by mala byť jednou z vašich najväčších obáv, pokiaľ ide o používanie vlastných verzií systému Kodi, pretože takýto obsah tretej strany vám umožňuje bezplatný prístup k množstvu materiálov chránených autorskými právami. Zachytenie prístupu k tomuto obsahu bez povolenia alebo platby môže potenciálne viesť k tomu, že dostanete varovné listy, prerušíte pripojenie k internetu alebo možno aj pokutu alebo väzenie..

Preto je to tak’Je dôležité investovať do siete VPN skôr, ako budete uvažovať o použití takých zostáv, ako je titán. Viac informácií o najlepších dostupných sieťach VPN nájdete hneď teraz, keď si prečítate naše mnohé recenzie VPN. To vám umožní urobiť informované rozhodnutie o tom, ktorá konkrétna služba vyhovuje vašim potrebám. vy’Potom budete môcť využívať vlastné zostavenia Kodi s úplným pokojom mysle.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 + = 92