Ako opraviť oneskorené overwatch


Spoločnosť Overwatch bola spustená 24. mája 2016 a bola vytvorená a vyvinutá spoločnosťou Blizzard Entertainment, tvorcami ďalších populárnych hier, ako sú Diablo a World of Warcraft..

Overwatch je online multiplayerová hra pre viacerých hráčov, kde sú tímy postavené proti sebe, aby bojovali proti sebe a bránili svoje základne a zdroje..

V hre sú hráči pridelení do dvoch tímov po šiestich hráčoch, pričom každý hráč si musí vybrať a “hrdina” zo zoznamu asi 30 rôznych znakov. Každý hrdina má jedinečnú sadu zručností a štýlu hry, ktoré spadajú do troch základných typov znakov / schopností.

Aby mohli hráči vyhrať hru, musia obhajovať a zabezpečiť určité kontrolné body na mape alebo spolupracovať na eskortovaní užitočného zaťaženia a položiek na konkrétne ciele v obmedzenom čase..

Ako hra pokračuje, hráči majú tiež možnosť zbierať kozmetické odmeny, ako sú napríklad koža charakteru a víťazné tance. Kým tieto odmeny don’Ak neurobíte nič, čo by ovplyvnilo skutočnú hrateľnosť, je stále zábavné zbierať a zvyšovať celkový pôžitok z hry.

Overwatch bol pôvodne spustený s niekoľkými rôznymi hernými režimami, ako sú príležitostné hry, režim s poradím a arkádový režim. Po vydaní úvodnej verzie sa Blizzard dokonca pridal do prehľadávača serverov, ktorý je možné prispôsobiť hráčom.

Dnes Blizzard pridal mnoho nových herných máp, postáv a režimov, ktoré je možné hrať zadarmo, s výnimkou výnimky, že za to si môžu hráči zarobiť, aby zarobili ďalšie kozmetické výrobky..

Problémy s presahom oneskorenia

S prepustením Overwatch Blizzard Entertainment konečne vstúpila do ríše strelcov z prvej osoby.

Pre mnohých hráčov Overwatch prišiel ako dych čerstvého vzduchu v porovnaní s inými podobnými titulmi, ako je Call of Duty: Black Ops, pretože so sebou priniesol úplne novú škálu hrdinov, z ktorých každý mal svoje vlastné jedinečné schopnosti. a bojové štýly.

Avšak, rovnako ako väčšina online hier pre first-person strelcov’nie je nezvyčajné zažiť niektoré menšie problémy, napríklad oneskorenie počas hrania hry.

Ak teda’ak sa vyskytnú problémy s oneskorením, ktoré spôsobujú chyby alebo koktanie, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je uistiť sa, že váš systém spĺňa minimálne požiadavky na správne spustenie funkcie Overwatch..

Požiadavky na systém overwatch

Jeden z najbežnejších problémov spôsobujúcich problémy s oneskorením pri prehrávaní Overwatch sa týka vášho systému’s hardvérom. RAM aj GPU sú nevyhnutné na zabezpečenie plynulého a konzistentného hrania online. Dôvodom je, že tieto počítačové komponenty ukladajú dočasné herné údaje, vďaka čomu sú počas hry ľahšie dostupné pre váš systém.

Splnenie minimálnych systémových požiadaviek pomáha eliminovať nízke obnovovacie kmitočty (koktanie FPS), ako aj prípady oneskorenia. Takže, ak váš počítač’s RAM a GPU don’nespĺňate nasledujúce požiadavky’v určitom okamihu sa budú musieť stretnúť s problémami s oneskorením.

Minimálne systémové požiadavky

 • Procesor: Intel Core i3 alebo AMD Phenom X3 8650
 • RAM: 4 GB
 • Pevný disk: 5 GB
 • Grafické karty: Nvidia GTX 460, ATI Radeon HD 4850 alebo Intel HD Graphics 4400
 • Rozlíšenie obrazovky: 1024 x 768
 • Operačný systém: 64-bitový systém Windows Vista

Odporúčané systémové požiadavky

 • Procesor: Intel Core i5 alebo AMD Phenom II X3 2,8 GHz
 • RAM: 6 GB
 • Pevný disk: 30 GB
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 660 alebo ATI Radeon HD 7950
 • Rozlíšenie obrazovky: 1024 x 768
 • Operačný systém: 64-bitový systém Windows 10 s najnovšou aktualizáciou Service Pack

Nezabudnite, že funkciu Overwatch budete môcť spustiť aj splnením minimálnych systémových požiadaviek. Keďže však váš počítač bude sotva schopný udržať krok s hrou, bude to tak’nie je neobvyklé, že sa vyskytnú problémy s oneskorením. Vzhľadom na to vám odporúčame aktualizovať systém tak, aby vyhovoval odporúčaným požiadavkám na efektívne spustenie Overwatch.

Existuje mnoho ďalších dôvodov, ktoré by mohli spôsobiť oneskorenie pri hraní hry Overwatch. Ak problém nie je’Nie je to spôsobené nedostatočným hardvérom systému’je pravdepodobne spôsobená problémom so sieťou alebo serverom.

Nižšie sme’Prejdem niekoľko jednoduchších riešení, ktoré môžete skúsiť pomôcť opraviť oneskorenie overwatch.

Problémy s pripojením

Ďalším bežným problémom, ktorý prispieva k oneskoreniu, môže byť vaše pripojenie k internetu. Ak používate nestabilné pripojenie alebo jednoducho nie’Ak nemáte dostatočnú šírku pásma na podporu hier pre viacerých hráčov, vaše dáta budú trvať oveľa dlhšie, aby ste mohli cestovať tam a späť do hry.’s server.

V dôsledku toho ste vy’Často sa stretnem s problémami oneskorenia a koktania. V tomto prípade sa môžete tiež stretnúť so vstupným oneskorením, ktoré je v čase, keď vaša hra nefunguje’t správne reagovať na príkazy zadané pomocou klávesnice alebo myši.

V prípade týchto problémov sa uistite, že vaše pripojenie je dostatočné na spustenie hry. Našťastie existuje niekoľko rôznych vecí, ktoré môžete skúsiť optimalizovať svoje sieťové pripojenie.

Pre začiatočníkov zakážte akékoľvek sťahovanie na pozadí, ktoré môže zvyšovať rýchlosť vášho pripojenia pri hraní hier. Zahŕňa to všetky streamingové služby, sťahovanie torrentov alebo správcov, ako aj všetky funkcie automatickej aktualizácie softvéru, ako je brána firewall alebo antivírusové aplikácie..

Ak ty’Ak problémy stále pretrvávajú, odporúčame vám tiež vykonať inováciu na rýchlejšie internetové pripojenie, ktoré ponúka vyššiu šírku pásma. Ak hráte hry pre viacerých hráčov online, ako je Overwatch, potrebujete rýchle a stabilné pripojenie, aby hra fungovala bez problémov. Preto je to tak’Najlepšie je použiť pripojenie so šírkou pásma najmenej 6 Mb / s.

to’Je to tiež dobrý nápad vyskúšať prepnutie na káblové pripojenie, ktoré bude podstatne stabilnejšie ako bezdrôtové pripojenie.

Znížte oneskorené overwatch s VPN

Ak poskytovateľ internetových služieb znižuje rýchlosti pripojenia, najjednoduchšou a najobľúbenejšou metódou na vyriešenie problémov s oneskorením je spustenie overwatch pri používaní VPN.

Dobrá herná sieť VPN vám umožňuje zvoliť pripojenie prostredníctvom servera, ktorý je bližšie k hernému serveru, čo môže znížiť rýchlosť na minimum.

Hra’Servery sú umiestnené v New Yorku, Los Angeles, Londýne, Moskve, Paríži, Soule, Taipei, Sydney, Singapure a Sao Paule. Preto, keď si vyberiete server, vyberte ten, ktorý sa nachádza blízko jedného z týchto umiestnení, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Mali by ste si, samozrejme, zvoliť aj tú, ktorá’je najbližšie k vašej skutočnej polohe.

Napríklad, keďže spoločnosť Blizzard má v Londýne herné servery, nadviazanie spojenia s blízkym serverom drasticky skráti časy pingov a stratu paketov, pretože’Budem mať prístup k hre’s sieť zo servera v okolí.

Zatvorte aplikácie na pozadí

Jedna jednoduchá a efektívna stratégia na zvýšenie pamäte RAM’s výkon je skontrolovať váš systém’s celkové využitie pamäte RAM. Môžete to urobiť otvorením počítača’s Správca úloh, kliknutie na kartu Výkon a kontrola percenta práve používanej pamäte RAM.

Ak zistíte, že využitie pamäte RAM je vysoké, môžete ju trochu uvoľniť zatvorením nepotrebných programov spustených na pozadí. Vyhľadajte v zozname aplikácií, ktoré sú aktuálne spustené, pre všetky programy, ktoré nemáte’V súčasnosti to nie je potrebné a to využíva veľa pamäte RAM.

Potom tieto programy jednoducho zavrite a znova spustite svoju hru, aby ste zistili, či to vyriešilo problémy s oneskorením.

Obmedzte počet používateľov vo vašej sieti

to’Je tiež dobré vyskúšať zmenu internetového hesla, aby ste sa uistili, že nikto iný nepoužíva rovnaké pripojenie ako vy. Ak zmeníte heslo a potom si to všimnete’Ak už nedochádza k problémom s oneskorením, problém pravdepodobne spôsobila iná osoba, ktorá využíva vašu šírku pásma.

Ďalšie potenciálne opravy v hre

Ak ty’stále majú problémy s latenciou, existuje aj niekoľko vylepšení v hre, ktoré by vám mohli pomôcť opraviť oneskorenie overwatch. Jednoducho prejdite do hry’s pomocou ponuky nastavení, aby ste vykonali potrebné zmeny.

Nižšie ste vy’Nájdem niekoľko nastavení, ktoré môžete zmeniť, aby ste zaistili správne spustenie funkcie Overwatch bez oneskorenia:

 • Detail lokálnej hmly: Túto možnosť nastavte na “nízky”, čo by malo zlepšiť vaše FPS.
 • Mierka rendrovania: Nastavenie na “vysoký” by malo radikálne vylepšiť váš FPS a znížiť oneskorenie. Nezabudnite, že ak sa tak stane, váš počítač sa môže prehriať’s použitím vstavanej grafickej karty.
 • Refrakčná kvalita: Toto bude mať pravdepodobne len malý vplyv na oneskorenie vstupu a FPS’Je to dobrý nápad vyskúšať hru s touto možnosťou zapnúť a vypnúť.
 • Detail modelu: Toto vyhralo’Nemajú veľký vplyv na vaše FPS, ale zlepší to hru’s grafiku celkovo.
 • Kvalita textúry: Ak máte veľa videopamäte (VRAM), odporúčame nastaviť túto možnosť na max. Vyhral’Nemajú žiadny vplyv na vaše FPS, ale zlepší textúru všetkých prvkov v hre.
 • Miestne odrazy / oklúzie okolitého prostredia / dynamické prostredie: Toto vyhralo’• nemá žiadny vplyv na váš FPS, ale môže spôsobiť oneskorenie vstupu. Preto nezabudnite tieto nastavenia vypnúť.
 • Kvalita filtrovania textúr: Ak ponecháte túto možnosť na nízkej, strednej alebo vypnutej hodnote, zníži sa FPS.
 • Anti-Aliasing: Toto nastavenie je známe tým, že ovplyvňuje FPS, a preto by sa malo správne otestovať, aby sa zistilo, či je’spôsobuje problémy.
 • Dynamické odrazy: Toto nastavenie by sa malo vypnúť, pretože môže drasticky ovplyvniť FPS.
 • Jednoduché okolité svetlo: Osadené’Neovplyvní to váš FPS, ale stále odporúčame testovanie hry s touto možnosťou zapnúť a vypnúť.
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 32