Ako sa pozerať na dospelých plávať online


Adult Swim je Cartoon Network’s nočný programovací blok. Na rozdiel od zvyčajného etického kódexu a cieľovej demografickej časti svojej materskej siete, Adult Swim plne využíva svoj programovací slot po povodí, špecializujúci sa na ohraničujúce prehliadky, ktoré získali kultové sledovanie.

Spustené v roku 2001 s cieľom konkurovať “karikatúry pre dospelých” ako napr Simpsonovci, Adult Swim sa stal známym svojim pôvodným programovaním, ako aj svojimi syndikovanými programami Rodinný chlap a americký otec! zo siete Fox.

Hoci sieť Cartoon Network je prístupná predovšetkým prostredníctvom kábla, začala, rovnako ako mnoho iných televíznych sietí, streamovať väčšinu svojho obsahu online - vrátane služby Adult Swim. Tu’je to príručka pre nožnice na šnúry, ktoré sa chcú dopriať v plávaní pre dospelých’s zany, priestupné komediálne predstavenia online.

Ktoré relácie sú na plávanie pre dospelých?

Nižšie je uvedený zoznam pre dospelých’Najobľúbenejšie originálne programovanie.

 • Rick a Morty (2013 - súčasnosť): obľúbená animovaná séria tematicky zameraná na vedu o vysoko inteligentnom vedcovi a jeho veľmi nevedomom vnukovi.
 • Eric Eric Show (2012 - súčasnosť): hlboko bizarná diskusná relácia, ktorú hostil zjavne zdesený Eric Andre, ktorej technika rozhovorov zahŕňa emocionálne mučenie..
 • Tim a Eric Awesome Show, skvelá práca! (2007–2017): znepokojujúca antikomediálna náčrtová show, ktorá satirizuje verejný prístup k televízii.
 • Aqua Teen Hunger Force (2000 - 2015): animovaná situačná komédia, ktorá sleduje dobrodružstvá skupiny antropomorfných objednávok rýchleho občerstvenia

Ako sa pozerať na dospelých plávať online naživo

Adult Swim je k dispozícii naživo na svojej oficiálnej domovskej stránke. Programovanie je vysielané od 20:00 do 18:00, východného a tichomorského času. Okrem toho má Adult Swim k dispozícii aj množstvo starších seriálov, ktoré sa dajú vysielať v USA.

Blok je k dispozícii aj na internetových káblových balíkoch, ako je napríklad Sling TV. Predplatné týchto služieb je zvyčajne drahé a pohybuje sa medzi 40 - 50 USD (hoci Sling začína na 25 USD), ale vo vašom predplatnom obsahuje veľké množstvo ďalších kanálov..

V poslednej dobe všetci 4 získali práva na Adult Swim, čím sprístupnili originálne relácie podsietí, ktoré boli prvýkrát k dispozícii na prezeranie vo Veľkej Británii. Streamovanie je zadarmo na webových stránkach All 4 aj Adult Swim.

Bohužiaľ, niektoré epizódy a relácie nie sú k dispozícii na streamovanie VOD na webových stránkach Adult Swim alebo All 4, pretože niektoré iné služby, ako napríklad Hulu a Netflix, si kúpili práva na relácie..

Ustanovenia o autorských právach tiež zakazujú divákom mimo USA a Veľkej Británii prezerať plavky pre dospelých. Môže to byť bolesť pre veľa divákov, najmä pre obyvateľov USA alebo Veľkej Británie, ktorí cestujú do zahraničia a chcú držať krok so svojimi obľúbenými šou pre dospelých..

Toon

Toonami bol pôvodne uvedený ako súčasť siete Cartoon Network’s večerným programovaním a bol navrhnutý tak, aby zaujal tínedžerov. Aj keď v tomto bloku došlo k niekoľkým pokusom o pôvodné programovanie, Toonami historicky ukázal väčšinou americké a japonské animované akčné série.

Medzi relácie vysielané v celom bloku’s história je:

 • Dragon Ball Z
 • Ben 10
 • Fullmetal Alchemist: Brotherhood
 • Gundam Wing
 • naruto
 • Pokémon
 • Samurai Jack
 • Teen Titans

Spoločnosť Cartoon Network sa stretáva s tímom Toonami od jeho uvedenia na trh v roku 1997 a nakoniec ho v roku 2008 zruší.’s žartom predtým, ako pripustil ohromne pozitívne reakcie, ktoré dostal, a obnovil ho ako súčasť nočného slotu.

Teraz je Toonami k dispozícii v sobotu večer od 21:00 do 16:00 - sedem pevných hodín vášho obľúbeného akčného anime. Rovnako ako Adult Swim je k dispozícii živé vysielanie kdekoľvek na svete počas vysielacích hodín a je prístupné týmto spôsobom prostredníctvom webovej stránky Adult Swim..

Rovnako ako v prípade svojho rodičovského bloku, aj seriály Toonami nie sú dostupné na VOD mimo USA. Na rozdiel od Adult Swim však nie je možné Toonami prezerať vo Veľkej Británii akýmkoľvek spôsobom, pokiaľ nemáte Sky TV. (Nožnice na šnúry v USA dokážu zobraziť Toonami rovnako ako Cartoon Network a Adult Swim: prostredníctvom over-the-top (OTT) balíkov internetovej televízie, ako je Sling TV.)

Samozrejme, existujú určité spôsoby, ako streamovať Toonami a dospelých plávať, povedzme, neoficiálnymi prostriedkami a zadarmo. my’d upozorňovať na to, aby sa uchýlili k týmto metódam, pretože nie sú len nezákonné, ale tiež bránia malvéru.

Ďalej, ak vy’na území, kde je porušenie autorských práv bežne trestané, sa môžete dostať do vážnych problémov pri získavaní týchto neoficiálnych metód..

VPN pre dospelých

Ako sme už spomenuli, sekcia VOD pre dospelých na plávanie je geograficky obmedzená na USA. Ďalej, ak vy’pokúšate sa zobraziť živý prenos pre dospelých na plávanie z menej tolerantného územia, pravdepodobne to nájdete’ani k tomu nemáte prístup.

Najlepším riešením oboch týchto problémov je použitie virtuálnej súkromnej siete (VPN). Toto zakryje vašu skutočnú polohu odoslaním vašich údajov o žiadosti cez vzdialený server, ktorý potom podvedie webhostingu, aby vás myslel’úplne na inom mieste.

K tejto dátovej transakcii dôjde skôr, ako vaše údaje dosiahnu vašu IP adresu, takže ak áno’Na území, ktoré zakazuje vysielanie amerických médií, existuje veľká šanca, že budete môcť tieto brány firewall obísť úplne..

Naším hlavným odporúčaním je ExpressVPN, ktorý pravdepodobne poskytuje najlepšiu službu VPN na súčasnom trhu. Odporúčame vám však prečítať si niekoľko recenzií predtým, ako vyberiete sieť VPN pre dospelých.

(Ako vedľajšiu poznámku’Je potrebné poznamenať, že by ste nikdy nemali byť v pokušení poskytovateľom bezplatných sietí VPN. Prevádzka služieb VPN je nákladná, a preto bezplatný poskytovateľ bude pravdepodobne používať podradené servery alebo poskytovať nežiaduce rýchlosti šifrovania alebo pripojenia.)

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 + = 74