Ako získať americkú IP adresu


USA sú v popredí vývoja internetu. Mnoho webových spoločností sa nachádza v USA. Dokonca aj tí, ktorí sa tu nenachádzajú, takmer určite poskytujú svoje služby v USA. Služby ako HBO GO, crackle atď. Sú iba v USA, čo znamená, že k nim máte prístup iba v prípade, že máte americkú IP adresu.

Aj webové stránky a služby, ktoré sú k dispozícii mimo USA, napríklad Netflix, nemusia z dôvodu určitých autorských práv poskytovať úplnú knižnicu obsahu externým používateľom. Aby ste mali úplný prístup na webové stránky, ako je Netflix, potrebujete adresu IP v USA.

Niekedy je obsah blokovaný geograficky, čo znamená, že je’znovu obmedzené na základe používateľa’s geografická poloha. Zmenou adresy IP efektívne skryjete svoju polohu a smerujete prevádzku podľa vášho výberu. Takto môžete získať prístup k obsahu, ktorý vám inak nie je k dispozícii.

Ako získať americkú IP adresu

Tu sú kroky, ktoré môžete podniknúť na získanie americkej IP adresy v počítači so systémom Windows.

  1. Stiahnite si sieť VPN a nainštalujte ju podľa pokynov uvedených v nastavení.
  2. Po inštalácii otvorte aplikáciu. Vyžiada si prihlasovacie údaje.
  3. Po prihlásení uvidíte zoznam serverov a mapu s vyznačením ich umiestnenia na ňom. Môžete buď kliknúť na špendlík umiestnený na mape USA, alebo zo zoznamu vybrať server USA.
  4. Po výbere bude kolík na USA zelený.
  5. Zatvorte okno aplikácie. Vaša IP adresa bola zmenená na americkú IP adresu.

Najlepšie VPN pre získanie americkej IP adresy

Väčšina sietí VPN má rovnaký proces s niekoľkými variáciami. Aj keď je dostupných veľa služieb VPN, niektoré z nich sú lepšie ako iné. Teraz vás prevedieme niektorými z najlepších sietí VPN, ktoré môžete použiť, ak chcete spoofovať svoju polohu a vyzerať, akoby ste boli pripojení z USA..

1. ExpressVPN

Logo služby ExpressVPN Navštívte stránku ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z najlepších služieb VPN, pretože poskytuje solídny výkon vo všetkých úlohách, ktoré by VPN mala vykonávať, ako napríklad zabezpečenie, výkon, podpora a funkcie. Je pochválený za svoju bezpečnosť v celej komunite VPN.

Express VPN je k dispozícii aj vo všetkých hlavných operačných systémoch vrátane MacOS, Windows, Android, iOS a Linux. Majú tiež podporu nepretržitého živého chatu a veľkú podporu pre Netflix a torrent. Všetky tieto výhody však majú jednu nevýhodu: to’Je to nákladné, od 8,32 dolárov mesačne a dosahuje výšku až 12,95 dolárov mesačne.

2. NordVPN

Logo služby NordVPN Navštívte spoločnosť NordVPN

NordVPN má pravdepodobne najlepšiu bezpečnosť v priemysle, aj keď v porovnaní s ExpressVPN má malú rýchlosť. Má servery v 58 krajinách vrátane USA a podporuje všetky hlavné platformy a zariadenia.

NordVPN tiež poskytuje nepretržitú podporu živého chatu. Rovnako ako ExpressVPN, tiež poskytuje prístup do knižnice Netflix, ktorá je k dispozícii na amerických IP adresách. Umožňuje vám tiež prístup k ďalším službám založeným na USA, napríklad Hulu. NordVPN má tiež skvelé ceny, začínajúce na $ 3,49 / mesiac.

3. IPVanish

Logo služby IPVanish Navštívte stránku IPVanish

IPVanish je zmiešaná taška. Má niekoľko veľmi skvelých funkcií, má však aj niekoľko problémov, ktoré môžu byť vzhľadom na cenu VPN dosť problematické. Hlavným problémom, s ktorým sa spoločnosť IPVanish zaoberá, je skutočnosť, že hoci má dobrú bezpečnosť, rýchlosť a možnosti prispôsobenia, v každom z týchto oddelení ju prekonáva spoločnosť NordVPN alebo ExpressVPN..

Nehovoríme, že ide o zlú službu VPN; to’v skutočnosti je skvelý. Odporúčame však držať sa ExpressVPN alebo NordVPN. Tiež je dôležité pamätať na to, že spoločnosť IPVanish nemá pre Čínu dobrú podporu, takže ak ju chcete používať, aby ste sa vyhli čínskej internetovej cenzúre, zostaňte mimo nej.

4. TorGuard

Logo služby TorGuard Navštívte TorGuard

TorGuard je tiež skvelá služba VPN. Má niektoré z najlepších bezpečnostných funkcií, vrátane veľmi robustnej šifrovacej technológie, prepínača kill a všetko, čo od špičkovej VPN očakávate.

Je to tiež skvelá VPN pre ľudí v Číne, pretože môže obísť Veľký čínsky firewall. Ich cenové plány sú však veľmi mätúce. Pokiaľ vieme, ich plány sa pohybujú od 4,17 dolárov mesačne do 9,99 dolárov mesačne, vďaka čomu sú dosť konkurencieschopné.

5. PrivateVPN

Logo služby PrivateVPN Navštívte PrivateVPN

PrivateVPN je menšia ako iné VPN v zozname, ale tiež postráda niektoré z funkcií dostupných v ExpressVPN alebo NordVPN. Má správne bezpečnostné protokoly a slušné šifrovanie. Možno to nie je najrýchlejšia sieť VPN, ale je celkom použiteľná.

Má však sídlo vo Švédsku, ktoré nie je ideálnym miestom pre službu VPN, pretože má silný postoj k porušovaniu autorských práv, na čo sa tieto služby používajú pomerne často. Môže sa však použiť na prístup do Netflixu USA a na sprístupnenie všetkého obsahu v ňom.

Hlavným dôvodom, pre ktorý spoločnosť PrivateVPN vyniká, je jej cena. Je to veľmi lacné, začínajúce na $ 3,82 / mesiac a až na 7,67 $ / mesiac. Je to dobrý obchod pre ľudí, ktorí nie’nepotrebujú zabezpečenie najvyššej úrovne, ale vyžadujú úlohy VPN, napríklad pri prístupe k knižnici USA Netflix a iným službám určovania polohy.

A to’je to! S vašou americkou IP adresou pomocou jednej z týchto úžasných sietí VPN uvedených vyššie si môžete vychutnať všetko, čo môžu ľudia v USA.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =