Apex Legends Lag Fix: 8 metod


Apex Legends se nedávno objevil jako nový pocit bojové royale. Tak, že’Není divu, že někteří lidé mohou mít problémy při hraní hry, z nichž nejvíce nepříjemné je zaostávání.

Při hraní Apex Legends vás’Během respawnování občas zažijete zpoždění, nervozitu a gumové pásky.

To může odradit hráče od hry, ty, kteří se více zajímají o plynulý herní zážitek, který běží bez problémů.

Přestože servery fungovaly dobře, když se domníváte, že hra překonala všechna očekávání, navázání pevného hraní může být komplikovanou perspektivou.

Přestože Respawn pracuje na řešeních, zde je několik oprav, aby se zabránilo zpoždění, které by vás zbavilo herního zážitku.

Nejlepších 8 oprav zpoždění Apex Legends

Existuje několik způsobů, jak omezit nebo opravit problémy se zpožděním Apex Legends:

1. Splňte minimální systémové požadavky

Abyste si hru mohli užít, musí vaše zařízení splňovat minimální požadavky:

 • OS: 64bitový systém Windows 7
 • PROCESOR: Čtyřjádrový procesor Intel i3-6300 3,8 GHz / AMD FX-4350 4,2 GHz
 • RAM: 6 GB
 • GPU: Nvidia GeForce GTX 640 / Radeon HD 7730 R9 290
 • RAM RAM: 1 GB
 • Pevný disk: Minimální velikost 22 GB volného místa

2. Upgradujte na doporučené systémové požadavky

Chcete-li dosáhnout 100% zkušeností, zvažte upgrade systému na následující:

 • OS: 64bitový systém Windows 75
 • PROCESOR: Intel i5 3570K nebo ekvivalent
 • RAM: 8 GB
 • GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • RAM RAM: 8 GB
 • Pevný disk: Minimální velikost 22 GB volného místa

3. Omezte další zařízení

Vy’Chtěl bych zajistit, aby vaše šířka pásma upřednostňovala Apex Legends, když hrajete.

Je rozumné vyhnout se používání jiných zařízení během procesu, těch, která budou mízet potencí z vašeho internetového připojení. Pokud váš směrovač upřednostňuje nesprávné zařízení, můžete mít potíže.

Vytvořte čistou tabulku odpojením všech ostatních zařízení a restartováním hry.

4. Zastavte stahování na pozadí

Vyhněte se stahování všeho, co hrajete, což zahrnuje vypnutí funkce automatické aktualizace, která je obvykle ve výchozím nastavení zapnutá.

Tím, že zastavíte, aby se aktualizace objevovaly, zatímco vy’hraju tě znovu’Budu hrát větší šířku pásma!

5. Restartujte hru

Ukončete hru a restartujte ji.

Pokud se chvění zastavilo, možná jste problém vyřešili rychleji, než jste si mohli uvědomit.

6. Ujistěte se, že váš systém je aktuální

Tento tip je určen pouze pro PC, kde problémy s obnovovací frekvencí a výkonem narůstají.

Vy’K bezchybnému hraní hry budete potřebovat relativně vysoký standard a moderní systém.

7. Přeinstalujte Apex Legends

Toto je poslední možnost, ale zoufalé časy vyžadují zoufalá opatření!

Pokud žádná z výše uvedených oprav nepomohla, může být pro odstranění zpoždění Apex Legends nutné vyčistit a znovu nainstalovat.

8. Omezte zpoždění pomocí VPN

Není vám známo, že váš poskytovatel internetových služeb (ISP) může omezovat vaši šířku pásma, aby snížil zátěž v jejich síti a zároveň výrazně zvýšil váš ping v procesu.

Pomocí VPN (Virtual Private Network) můžete směrovat vaše připojení přes vzdálený šifrovaný server v místě, které si vyberete, čímž změníte svou IP adresu a zabráníte poskytovateli služeb Internetu snížit rychlost vašeho připojení..

Podívejte se na naše “Nejlepší VPN pro hraní” seznam výběrů sítí VPN, které vám mohou pomoci vyhnout se omezování šířky pásma ISP při současném zabezpečení provozu.

Co je to Apex Legends?

Apex Legends s velkým úspěchem sledoval vítěznou recepturu Fortnite.

Více než 50 milionů hráčů se zapojilo do platformy v měsíci to’Bylo venku, ochutnat hru zaměřenou na týmovou hru a různé jedinečné postavy se speciálními schopnostmi.

Ať už ty’herní veterinář nebo prostě hledat něco nového, může být Apex Legends přímo na vaší ulici. To’je bojová royale platforma zaměřená na střelbu první osoby, kde týmy soutěží v různých prostředích, aby zůstaly posledním týmem.

Hra je k dispozici na všech dobrých konzolách, a ačkoli to porovnává Fortnit, existuje několik nuancí s atraktivní přitažlivost. Vy’znovu upadl na ostrovní úklid zařízení, ale vždy se zapojil do týmově orientovaného nastavení. Žádný sólový režim je velmi interaktivní, kde v každé hře obvykle soutěží 20 skupin po 3.

S tunou herních nástrojů k dispozici, je opravdu něco pro každého s touto skvělou platformou. Apex Legends má osm různých postav se speciálními pohyby, včetně oblíbených jako Gibraltar, vycházkový tank a Wraith, voják ninja, který může zůstat neviditelný.

Výběr správných postav pro každý tým je strategický proces, ve kterém vy’Chci bojovníky, jejichž sady dovedností se vzájemně doplňují.

Proč se Apex Legends staly tak populární?

Battle Royale hry jsou občas osamělé a frustrující, kde více hráčů spadne na ostrov a bojuje tam’nic nezůstalo. S tím bylo řečeno, že miliony hráčů z celého světa hrají hry této povahy.

Tam’je to něco o skutečně náhodném zážitku, který přitahuje masy, a tato vlastní charakteristika katapultovala bitevní royale hry do popředí herní komunity..

Ale být upuštěn na ostrov, hned najít vše, co potřebujete, a pak strávit dalších dvacet minut pokusem o překonání konkurence není vždy nejpříjemnější zážitek.

Trávit více času v lobby než ve skutečných hrách není žádná legrace, ale naštěstí Apex Legends řeší některé z výše uvedených obtíží s jejich novou estetikou.

Tato hra, zasazená do vesmíru Titanfall, zasáhla do tří dnů od spuštění fantastických 10 milionů hráčů! To’Od té doby pokračovalo v rozšiřování publika a hlavním důvodem jeho popularity je koncept sjednocení hráčů směrem ke společnému cíli.

Apex Legends dělá zabíjení lidí náročnějšími, ale tam’je to něco o hnutí, které’je rychlý a plynulý. Fotografování je velmi intuitivní a při správném provedení’je to pocit uspokojení na rozdíl od žádného jiného.

Legendy platformy mají své vlastní osobnosti, které do řízení přidávají správnou úroveň složitosti, aniž by to komplikovaly věci. Ale jedna z největších věcí, která hráčům vrací, je systém ping.

To se točí kolem interplayer komunikace, která nemohla’být snadnější nebo bystřejší. Systém ping funguje odpovídajícím způsobem: můžete něco pingovat a poslat oznámení kombinaci hráčů.

Co’je skvělé, že funguje téměř na čemkoli, kromě toho, že je citlivé na kontext. Když někdo navrhne místo přistání, mohou ostatní hráči pingem tohoto místa potvrdit hraní.

Pomáhá to týmové práci, zejména navazování vztahů s ostatními hráči. Ping zbraň, munici, umístění, nepřítele a mnoho dalšího. Ale ty’Budu chtít snížit ping tam, kde je to možné, zvláště pokud vy’znovu rozvíjet ve hře.

Nadměrné spoléhání na ping může eliminovat některé intuice a složitost, díky které jsou Apex Legends tak jedinečné, takže pokud je to možné, omezte ping a zůstaňte v mezích dobré výzvy.

Ping je nicméně robustní systém, který překonává neschopnost používat mikrofon a nakonec dává hráčům nekonečnou moc a moudrost.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 53 = 60