IPVanish vs Soukromý přístup k internetu


Přehled

IPVanish a Private Internet Access jsou Top 10 VPN s platnými argumenty pro a proti nim. Celkově je považujeme za celkem rovnocenné, ale v žádném případě podobné. Tady’jak se hromadí.

Bezpečnostní & Anonymita

Na první pohled jsou bezpečnostní pověření IPVanish a Private Internet Access srovnatelné. Oba mají silné šifrování a nabízejí bezpečnostní protokol OpenVPN, oba jsou registrováni ve Spojených státech amerických, což není největším přítelem soukromí na světové scéně. IPVanish a PIA tvrdí, že nevedou žádné záznamy, a oba byly testovány u soudu. Zde vidíme hlavní rozdíl mezi těmito dvěma VPN. Informace od IPVanish byly nápomocné při odsouzení osoby v USA, zatímco informace z PIA byly k vymáhání práva zbytečné.

Důvěra je důležitým faktorem při hodnocení bezpečnosti. Tam’Není možné zjistit, co se v těchto datových centrech VPN děje, proto jsou situace, jako jsou tyto, mimořádně důležité. Soukromější přístup k internetu je bezpečnější produkt.

Rychlost & Výkon

IPVanish má lepší pozici pro rychlost než PIA. Přestože mají méně serverů (1 000+ ve srovnání s 3 000+), jsou rozloženy po celém světě (60+ zemí ve srovnání s 30+ zeměmi). To znamená, že IPVanish pravděpodobně nabízí podobnou úroveň výkonu na různých místech. IPVanish navíc vlastní a spravuje všechny své servery, což umožňuje společnosti za sítí VPN optimalizovat a dosahovat více za méně. Výsledkem je, že IPVanish je jednou z nejrychlejších VPN na trhu a PIA je v nejlepším případě průměrná.

Snadnost použití

Aplikace těchto dvou sítí VPN se velmi liší. Oba jsou snadno použitelné, i když IPVanish lépe vysvětluje jejich nastavení. Tam’je také více na výběr, takže můžeme říci, že IPVanish dává uživateli více energie.

Pokud jde o podporu, vítěz je mnohem jasnější. IPVanish má funkci live chatu, zatímco PIA ne. Tam’Také mnoho neoficiálních důkazů naznačujících, že podpora PIA neodpovídá a je náchylné k poskytování standardizovaných odpovědí.

To’s 1-1 v boji IPVanish vs PIA.

Torrenting a P2P

IPVanish a Private Internet Access jsou skvělou volbou pro torrenting. Vy’Budu mít vyšší rychlost s první, ale my bychom se cítili bezpečnější s druhou.
Proto upřednostňujeme PIA pro torrenting.

Netflix a Čína

To jsou oblasti, kde žádný nástroj není dobrý. Netflix zablokoval všechny jejich americké servery, takže vy’Budu se dál dívat.

Pokud jde o Čínu, opět jsou obě VPN víceméně rovnocenné a ani jedna není skvělá. To’je závod proti vládě pro poskytovatele VPN v Číně. Čínská vláda používá mnoho různých způsobů, jak ztěžovat život. Blokují IP adresy serveru, DNS blokují klíčová slova, používají DPI k zabíjení určitých typů šifrovaného přenosu atd. Jak IPVanish, tak soukromý přístup k internetu, měly problémy a oba budou fungovat sporadicky. Toto kolo IPVanish vs PIA nikdo nevyhraje!

Kompatibilita

IPVanish a PIA mají vlastní aplikace pro všechny hlavní platformy (Windows, Mac, iOS, Android, Linux), ale IPVanish má navíc Router klienta, stejně jako aplikaci Windows Phone, Chromebook a Fire TV. To mu dává výhodu v této oblasti.

Ceny

Soukromý přístup k internetu je jednou z nejlevnějších VPN na trhu - tam’není zde žádná konkurence. Můžete získat PIA na 1 měsíc (6,95 $), 12 měsíců (5,99 $ / měsíc účtováno každých 12 měsíců) nebo 24 měsíců (3,33 $ / měsíc účtováno každých 24 měsíců). IPVanish je o něco dražší: 1 měsíc (10,00 $), 3 měsíce (8,99 $ měsíčně účtováno každé 3 měsíce) nebo 12 měsíců (6,49 $ účtováno každých 12 měsíců).

IPVanish vs Soukromý přístup k internetu - což je lepší?

Bitva IPVanish VS Private Internet Access končí a jsme připraveni vyhlásit vítěze.

Oba jsou platné možnosti, ale zde’je to naše:

To’Je jasné, že IPVanish je více leštěný produkt. My však’více nakloněné důvěře v PIA’respektování soukromí. Také to’je o něco levnější. jestli ty’znovu hledáme nejrychlejší a nejbezpečnější VPN - tam jsou lepší možnosti. Nalezení další slušné VPN v PIA’Cena může být mnohem tvrdší.

Přečtěte si naše úplné recenze:

Recenze IPVanish

Recenze PIA

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 5