PureVPN vs Soukromý přístup k internetu


Přehled

PureVPN a soukromý přístup k internetu (PIA) mají kromě svých jedinečných funkcí několik společných věcí.

Pokud jde o bezpečnost, PureVPN obsahuje šifrování AES-256-CBC, které běží s handshake RSA-2048, navíc k ověřovacímu algoritmu SHA-1. Má servery s povoleným ozonem, které vám nabízejí další ochranu před malwarem a IPS nebo IDS. Podporované protokoly tunelování jsou protokol L2TP (Layer 2 Tunneling Protocol), OpenVPN, Internet Protocol Security (IPSec), Internet Key Exchange verze 2 (IKEv2) a Secure Socket Tunneling Protocol (SSTP). Ve výchozím nastavení používá PureVPN protokol PPTP.

Tato VPN má také Split Tunneling, což umožňuje uživatelům rozhodnout, které aplikace by měly zůstat mimo tunel VPN. To uživatelům pomáhá šetřit šířku pásma. PureVPN má vypínač, ale je údajně vadný. V minulosti to mělo také problémy s úniky DNS, IPv6 a IPv4 a některé z jejich serverů jsou virtuální, což je problém při hledání úplného soukromí a anonymity.

Bezpečnostní

V roce 2017 došlo k případu FBI týkajícího se PureVPN, který vrhl nějaké světlo na to, jak by mohly VPN podvádět své “žádné záznamy” nebo “nulové protokoly” opatření. FBI navázala spojení s PureVPN a našla v USA internetového stalkera, který použil službu VPN. Na pozitivní frontě, PureVPN nabízí vícenásobné přihlášení umožňující připojení až 5 zařízení najednou. Má také šílené rychlosti připojení, které pomáhají streamovat obsah online a stahovat vaše oblíbená videa a filmy. Bez ohledu na zábavu, pokud vás zajímá, který je nejlepší při porovnání PureVPN vs soukromý přístup k internetu, pak by vám mezi funkcemi zabezpečení a výkonu měla být jasná hranice mezi nimi.

Virtuální soukromé sítě se někdy liší od toho, co vidíme na povrchu - jdou přes palubu se svými sliby nebo mohou’odolávat situacím, které jsou mimo jejich kontrolu. Vlády a zpravodajské agentury mohou nutit sítě VPN, aby jednaly proti přání svých předplatitelů. Poté, co to řekl, nyní nechte’s přepněte na PIA, což znamená soukromý přístup k internetu. VPN má šifrování AES-256 i AES-128. To je skvělá věc pro PIA, protože uživatelé mohou přepínat mezi dvěma typy šifrování v závislosti na jejich potřebách.

Rychlost & Výkon

Pokud chcete rychlost, AES-128 může fungovat dobře, protože víme, že čím více šifrování VPN má, tím pomalejší je rychlost. Soukromý přístup k internetu poskytuje svým uživatelům silný tunelovací protokol, což je OpenVPN, ale ne’neposkytovat IKEv2, což je lepší v mobilních verzích. Pokud jde o bezpečnost, PIA ne’Zastavte se tam, je to také další míle, aby vám poskytl přepínač zabíjení v síti, což je velmi důležitá funkce, pokud chcete zůstat anonymní, když jste online. Nezapomeňte, že slabá závada v připojení VPN vás může v mrknutí oka vystavit. Přepínač zabíjení se o to postará tím, že okamžitě přeruší vaše připojení, kdykoli připojení zruší. Na rozdíl od PureVPN’Přepínač zabíjení však funguje tak, jak byl zamýšlen.

Zatímco zprávy naznačují, že tam nejsou’• Netěsnosti DNS s PIA, vyskytly se případy netěsností WebRTC, což je problém s mnoha VPN. Uživatel’skutečná IP by mohla snadno uniknout z prohlížeče’s funkčnost WebRTC. V podstatě lze říci, že PIA je v průměru průměrná z hlediska rychlosti a výkonu, zatímco v oblasti soukromí a bezpečnosti je poměrně silná.

Instalace & Stažení

Stahování a instalace PIA není’obtížné. Když jdete na jejich webové stránky, uvidíte “Začněte hned teď” knoflík. Budete si muset vytvořit účet, provést platbu a stáhnout aplikaci pro svou platformu. Instalace se spouští z prohlížeče nebo z adresáře Stažené ve vašem zařízení.

Stahování a instalace PureVPN není’Ani těžko si jednoduše vyberete cenový plán a provedete platbu. Poté si pro svou platformu stáhnete PureVPN.

Snadnost použití

PureVPN’Uživatelské rozhraní nemusí vypadat profesionálně, ale jeho interaktivita s uživateli je přímá. Po spuštění klienta se přihlásíte ke svému účtu. Po přihlášení uvidíte různé režimy použití - například vyhrazená IP, sdílení souborů nebo P2P, zabezpečení a ochrana osobních údajů, stream nebo internetová svoboda..

PIA’s klient je docela dobře vypadající. V nabídce Nastavení jsou možnosti pro oznámení na ploše, připojení podle země nebo oblasti a automatické připojení při spuštění. Můžete také zvolit typ připojení, například UDP / TCP. PIA MACE je vybaven anti-trackerem, blokátorem reklamy a anti-malware funkcí - tyto nástroje přidávají další ochrannou vrstvu. V rozšířeném nastavení mohou uživatelé povolit a zakázat přepínač kill a ochranu proti úniku DNS / IPv6.

Aplikace & Rozšíření

Klient PIA podporuje různé platformy, například Android, Linux, MacOS, Windows a iOS. VPN podporuje rozšíření prohlížeče jako Firefox a Chrome, které fungují jako PIA’s proxy služby. Při použití těchto doplňků je přenos z prohlížečů směrován prostřednictvím proxy HTTPS.

PureVPN pracuje s platformami jako Android, iOS, Windows, Mac OS, Android TV, směrovače, Amazon Firestick TV a Android TV. Podporuje také doplněk Kodi, Firefox a Chrome.

Netflix a další zábavní platformy

PureVPN umožňuje uživatelům přístup k obsahu Netflix a odblokuje geoblokovaný obsah. PureVPN můžete také použít s Kodi. Pomocí Kodi můžete streamovat mediální obsah z televizních kanálů, jako jsou iTV, BBC, HBO, Fox a ESPN.

PIA, na druhé straně, není kompatibilní s těmito streamingovými službami a nemá’• Zdá se, že pracuje s Netflixem nebo BBC iPlayerem.

Torrenty & Sdílení souborů P2P

Přístup k webovým serverům P2P ke sdílení souborů je dalším působivým aspektem s PureVPN. Jedna překážka s PureVPN, pokud jde o torrentování a sdílení souborů P2P, spočívá v tom, že uživatelé nemají povolení používat servery v hlavních umístěních, jako je Kanada, Velká Británie a USA..

PIA není’To je špatné při torrentování, přinejmenším má určité slušné rychlosti pro uživatele v Americe a Evropě. Ještě důležitější je, že ano’t sdílet PureVPN’s bezpečnostní problémy, což je velmi důležité vzít v úvahu při torrentování.

PureVPN vs Soukromý přístup k internetu: geo-pokrytí a použití v Číně

PIA má obrovský počet serverů, celkem přes 3 533 roztroušených po 30 zemích. Má servery v Pekingu a Šanghaji, ale protože Čína blokuje tunel OpenVPN, mohou být předplatitelé nuceni používat alternativní protokoly, jako je L2TP / IPSec. PureVPN má více než 2000 serverů distribuovaných ve 140 plus zemích a bylo by dobré pro uživatele v Číně, kdyby se nedostali’t pro hroznou bezpečnostní situaci.

Ceny & Záruka vrácení peněz

Soukromý přístup k internetu (PIA)

 • 1 měsíc - 6,95 $
 • 1 rok - 71,88 $ (5,99 $ / měsíc)
 • 2 roky - 83,87 $ (3,33 $ / měsíc)
 • 7denní záruka vrácení peněz

PureVPN

 • 1 měsíc - 10,95 $
 • 1 rok - 64,95 $ (5,41 $ / měsíc)
 • 2 roky - 84,95 $ (3,54 $ / měsíc)
 • 31denní záruka vrácení peněz

PureVPN vs PIA: Výhody a nevýhody

Stejně jako u každé VPN existuje dobré i špatné.

PIA Pros

 • *Velmi levné
 • Slušné bezpečnostní pověření
 • Umožňuje torrenty

Nevýhody PIA

 • Se sídlem v USA
 • Není ideální pro Netflix
 • Problémy pro uživatele v Číně, zejména při používání OpenVPN
 • Má méně serverů mimo USA a Evropu

PureVPN Pros

 • Široké geografické pokrytí více než 140 zemí
 • Docela nízké ceny
 • Mnoho platforem
 • Split Tunneling

Nevýhody PureVPN

 • Netěsnosti týkající se IPv4 a IPv6
 • Umístění virtuálního serveru
 • Vadný spínač zabíjení
 • Historie spolupráce s vymáháním práva

Soukromý přístup k internetu vs PureVPN: Zabalte

Přestože má PureVPN silné šifrování a dobré rychlosti, selže v bezpečnostním oddělení. Pokud jde o soukromý přístup k internetu, je to’Je to docela levné a poskytuje solidní službu, která by měla vyhovovat většině uživatelů. Soukromý přístup k internetu vyhrává tento!

Recenze PureVPN

Recenze PIA

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 + = 58