VPN neomezený vs soukromý přístup k internetu


S množstvím služeb VPN, které jsou dnes k dispozici, může být nalezení toho, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, skutečnou výzvou. jestli ty’narazil jsem na VPN neomezený a soukromý přístup k internetu a přitom prováděl nějaký výzkum s cílem najít ideální VPN, možná vás zajímá, jaká je lepší volba.

V tomto srovnání VPN neomezený vs soukromý přístup k internetu, my’Uvidím, jak dobře tyto výrobky fungují v řadě oblastí. Čtěte dále a zjistěte, která služba je v každém aspektu lepší a která z nich se objeví jako celkový vítěz.

Zabezpečení a soukromí

Vítěz: PIA

Jak PIA, tak VPN Unlimited podporují šifrování AES-256 a mají vypínač zabíjení. Podporují také standardní protokoly VPN včetně OpenVPN, IKEv2 a L2TP.

Ochrana osobních údajů je místem, kde se obě možnosti začínají zhoršovat. Zaprvé, společnosti za oběma službami se nacházejí v USA, která je zakladatelem skupiny 5 Eyes surveillance. Na druhou stranu má PIA přísnou politiku bez protokolování, která byla v minulých soudních případech prokázána jako spolehlivá.

Na druhou stranu VPN Unlimited vede mimo jiné protokoly mnoha osobních údajů včetně IP adres, typů připojení, typů operačních systémů a typů prohlížečů. Ještě horší je, že sdílí tato data s třetími stranami, což z něj dělá opravdu špatnou volbu pro kohokoli, kdo myslí o anonymitě na webu vážně.

Zatímco obě možnosti fungují dobře v oblasti zabezpečení a spíše špatně z hlediska ochrany osobních údajů, VPN Unlimited předává tuto kategorii společnosti PIA se svými protokolovacími aktivitami

Rychlost a výkon

Vítěz: oba

S více než 400 servery v 52 zemích po celém světě má VPN Unlimited ve srovnání s PIA výrazně méně serverů’s flotilou 3 275+ serverů v 33 zemích. Oba však nabízejí slušné rychlosti pro streamování, hraní her a surfování na webu na mnoha místech.

V Evropě a Severní Americe budou uživatelé PIA zažívat mnohem rychlejší rychlosti a spolehlivější připojení než v Asii, Africe a Jižní Americe kvůli nerovnoměrné distribuci svých mnoha serverů po celém světě.

Snadné použití a podpora

Vítěz: VPN Neomezeno

Pokud jde o snadné použití, obě možnosti mají jednoduchý software s intuitivním rozhraním. Zákaznická podpora PIA však zůstává hodně žádoucí. Tam’s nepřetržitý live chat, systém podpory vstupenek je pomalý a svépomocná sekce je průměrná.

Zatímco VPN Unlimited ne’• Technicky nabízí nepřetržitý živý chat, nabízí nepřetržitě e-mailovou podporu s rychlými a užitečnými odpověďmi. Na jeho webových stránkách najdete také dobře napsané svépomocné příručky a sekci FAQ. VPN Unlimited je v tomto ohledu rozhodně lepší volbou.

Torrenting a P2P

Vítěz: PIA

VPN neomezený vs soukromý přístup k internetu - která služba VPN je lepší pro torrentování a P2P? Opět platí, že obě služby nejsou’t špatné pro torrentování a podporu P2P sdílení souborů.

VPN Neomezeno však není’• Povolit P2P na všech serverech stejně jako PIA. Že’To však není moc jističe a jeho schopnosti a rychlosti jsou docela slušné jako u PIA.

Netflix a Čína

Vítěz: VPN Neomezeno

jestli ty’Pokud hledáte konkrétně službu VPN, která vám umožní sledovat Netflix USA, postačí jedna z těchto možností. I když ani jeden z nich není vynikající pro prohlížení Netflixu, VPN neomezená umožňuje přístup k Netflixu USA s dostatečně dobrou rychlostí pro HD a dokonce i streamování UHD, v závislosti na vašem připojení.

PIA také umožňuje přístup k Netflix USA ještě lepší rychlostí. Pokud se však chcete připojit k jiným regionům, jako je Spojené království, Nizozemsko, Německo, Austrálie nebo Japonsko, vy’znovu z štěstí s oběma možnostmi, jak se jim to líbí’t odblokování těchto oblastí Netflix.

Pokud jde o použití v Číně, VPN Unlimited má oproti PIA velkou výhodu. Může se pochlubit funkcí zmatení nazvanou KeepSolid Wise, která pomáhá zakrýt váš provoz VPN z Číny’s Hluboká kontrola balení. Na druhou stranu PIA postrádá jakoukoli metodu jednání s Čínou’s DPI. Také se potýká s obcházením Číny’• Velký firewall a v této oblasti trpí problémy s přeplněním.

Kompatibilita

Vítěz: oba

VPN Unlimited má klienty pro hlavní mobilní a stolní platformy včetně Android, iOS, Windows, Mac OS a Linux. Má také rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox.

PIA podporuje prakticky stejnou sadu platforem a nabízí konzistentní sadu funkcí napříč nimi.

Ceny

Vítěz: PIA

jestli ty’Pokud hledáte službu VPN se skutečně dostupnými cenami, PIA nabízí některé z nejlepších cenových plánů, které máte’Najdu. Můžete získat PIA za 6,95 $ / měsíc, pokud si vyberete měsíční plán, nebo za pouhých 3,33 $ za měsíc, pokud jdete s jejich doporučeným dvouletým plánem. I když neexistuje žádná bezplatná zkušební verze nebo bezplatný plán, získáte 7denní záruku vrácení peněz za kterýkoli z předplatných plánů. Všechny plány umožňují použití až na 5 zařízeních současně.

Na druhou stranu VPN Unlimited vás bude stát za měsíční tarif a za jejich 3letý plán jen 2,78 $ / měsíc. Základní plány umožňují používat službu až na 5 zařízeních současně.

Můžete však zvýšit počet současných připojení za malý příplatek. VPN Unlimited nabízí také 7denní záruku vrácení peněz a 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Verdikt: VPN neomezený vs soukromý přístup k internetu

Určitě se jednalo o těsnou soutěž mezi těmito dvěma službami VPN. VPN Unlimited’s postupy ochrany osobních údajů poskytnou komukoli vážnému online ochraně soukromí vážný důvod k obavám. Zatímco PIA není žádná zářící hvězda’Vzhledem k tomu, že má sídlo v USA, má alespoň prokázanou politiku bez protokolování.

VPN Unlimited dělá lepší práci v některých jiných oblastech, jako je snadnost použití a podpora a je lepší volbou pro použití v Číně. Nicméně, PIA se stává vítězem tohoto srovnání VPN neomezené vs PIA, i když ne moc.

Chcete se dozvědět více o těchto dvou službách VPN?

Přečtěte si naši úplnou neomezenou recenzi VPN

Přečtěte si naši úplnou recenzi o přístupu k soukromému internetu

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =