Windscribe vs soukromý přístup k internetu


Služba Windscribe VPN bezpochyby nabízí dobrou hodnotu ve své funkci uživatelům s nižším rozpočtem. Poskytuje levnou roční cenu pro relativně vynikající funkce. Soukromý přístup k internetu, na druhé straně, lze považovat za průměrný z hlediska funkcí a funkcí, které nabízí ve srovnání s cenou.

Přestože je PIA levnější ve srovnání s Windscribe VPN, služba nedosahuje celé řady důležitých funkcí. To je jeden z faktorů, kromě jiných, že tento přehled Windscribe VPN vs soukromý přístup k internetu provede srovnání těchto dvou.

Přečtěte si naše úplné recenze:

Windscribe recenze

Soukromý přístup k internetu

Zabezpečení a soukromí

První rys, který zvažujeme, je bezpečnost a soukromí uživatelů. Může Windscribe projít pěšky z hlediska bezpečnostních prvků nebo ji PIA zastará?

Windscribe poskytuje 256bitové šifrování AES vojenské úrovně, firewall, který zabraňuje únikům DNS, IPv6 a WebRTC, a funkci R.O.B.E.R.T, která mimo jiné zabraňuje sledování. Podporuje také předávání portů, takže uživatelé mohou vzdáleně přistupovat k jejich systémům bezpečně. Rozšíření prohlížeče má také Adblocker, který blokuje reklamy třetích stran.

Soukromý přístup k internetu používá šifrovací šifry AES-128-bit i AES-256-bit. Tam’Podporuje také protokoly OpenVPN a IKEv2. K dispozici je také funkce vypínače zabraňující přerušení připojení.

To vše jsou standardní funkce, které by měl jakýkoli seriózní poskytovatel služeb VPN zahrnout do standardního balíčku.

Pokud jde o ochranu osobních údajů, je pro PIA jističem umístění v USA. Spojené státy jsou součástí ‘Pět očí’ skupiny zemí, které tvoří silnou síť pro sdílení zpravodajských informací. Kromě toho je ve Spojených státech vládní dohled hlavní nevýhodou v kruzích VPN. Proto, pokud jde o zabezpečení online a soukromí, dělá Windscribe lepší práci než PIA.

Rychlost a výkon

To je další důležitý faktor v této recenzi Windscribe vs. PIA. Rychlosti stahování a odesílání jsou některé z hlavních aspektů řízení jakékoli úspěšné služby VPN.

Windscribe tento faktor chápe až příliš dobře, a proto investoval do 540+ serverů rozložených do více než 55 zemí. Tato čísla se zdají být dostačující, protože její rychlosti jsou nad obry jako NordVPN, TorGuard a ExpressVPN.

Pokud jde o soukromý přístup k internetu, uživatelé se sídlem v Asii, Jižní Americe a Africe pravděpodobně zažijí pomalejší rychlosti ve srovnání se svými protějšky v Severní Americe a Evropě. Důvodem je skutečnost, že služba má na celém světě nerovnoměrnou distribuci serverů. Více než 3275 serverů je soustředěno v Evropě a Americe, což připravuje asijské a africké uživatele o vyšší rychlosti.

PIA’Rychlosti jsou stále dobré pro průměrnou službu VPN, ale ve srovnání s Windscribe tam’Je ještě třeba udělat hodně spravedlnosti, aby se obě služby shodovaly.

Snadné použití a podpora zákazníků

Soukromý přístup k internetu a Windscribe lze použít na následujících platformách:

  • Operační Systém Mac
  • Okna
  • Android
  • iOS
  • Linux
  • Směrovače
  • Rozšíření prohlížeče jako Chrome, Firefox a Opera

Pokud jde o použitelnost, Windscribe nabízí uživatelsky přívětivější rozhraní pro všechny podporované platformy. Desktop klient nabízí přizpůsobené funkce nastavení, které uživatelům pomohou přizpůsobit aplikaci tak, aby vyhovovala jejich potřebám.

Pokud jde o podporu, není’• specializovaný podpůrný agent, i když má funkci chatbot, která zvládne méně náročné uživatelské dotazy. Windscribe má systém prodeje vstupenek, kde uživatelé mohou odeslat jakýkoli problém s podporou. Je zřejmé, že se zdá, že obě služby VPN z hlediska zákaznické podpory moc nevedly.

Torrenting a P2P

Windscribe je díky své rychlosti přívětivější než přístup k soukromému internetu. PIA má velké množství svých serverů soustředěných v Evropě a Americe, což z něj dělá docela nepříznivé, pokud jde o rychlost torrentování a přenos souborů peer-to-peer.

Soukromý přístup na internet nicméně poskytuje bezpečné prostředí pro torrentování a sdílení souborů díky robustním funkcím zabezpečení.

Při tomto přezkumu Windscribe vs Private Internet Access provádí PIA den sdílení souborů P2P.

Odblokování Netflixu a dalších zábavních platforem

Netflix’Pokusy zablokovat část obsahu kvůli určitým problémům s autorskými právy jsou něco, co uživatelé Windscribe nedávají’nemusím si dělat starosti. Je to proto, že služba VPN poskytuje dedikované servery s názvem WindFlix USA a WindFlix UK, které s Netflixem dokonale spolupracují. Tyto servery nešifrují váš provoz a poskytují vám vyšší rychlosti streamování. Windscribe poskytuje uživatelům nejen streamování Netflixu, ale také nabízí BBC iPlayer, NBC a Amazon Prime.

Soukromý přístup k internetu je na druhé straně na této hranici méně úspěšný, protože ne’t Odblokování Netflixu na některých místech, jako je U.K, Kanada, Japonsko a Německo. Přestože v několika dalších zemích, jako jsou USA a Nizozemsko, se zdá, že PIA funguje hladce.

Výsledkem je, že Windscribe poskytuje lepší příležitosti pro streamování Netflixu a dalších zábavních platforem.

Sečteno a podtrženo

My’Diskutovali jsme o funkcích, které jsou důležité pro uživatele VPN, a na základě těchto aspektů zvážily obě tyto služby VPN. Zabezpečení je jedno a Windscribe vychází z toho důvodu, že nemá politiku protokolování. Přestože se nachází v Kanadě; zdá se, že dodržovali politiku bez protokolování.

Windscribe také překonává soukromý přístup k internetu, pokud jde o podporu Netflixu a dalších služeb streamování. Kromě toho je Windscribe lepší pro sdílení souborů P2P a torrentování.

Pokud jde o snadnost použití, obě služby VPN přenášejí den s podporou multiplatformových zařízení. Oběma však chybí podpora živého chatu a používají systém prodeje vstupenek.

V důsledku všech těchto faktorů se Windscribe objeví jako lepší volba mezi nimi.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4