Súkromný prístup na internet pre spoločnosť Kodi


Spoločnosť Kodi sa z ničoho nič stala základným nástrojom zábavy pre milióny ľudí na celom svete. Táto aplikácia je založená na softvéri s otvoreným zdrojom a umožňuje jednoduché streamovanie hudby, filmov, televízie, športu, obsahu sociálnych médií a dokonca aj videohier cez počítače, televízory alebo konzoly. Jeho úspech teda nie je’t tajomstvo.

Ale ako sa spoločnosť Kodi stala populárnejšou, jej používanie sa stalo menej bezpečným. Niektorí držitelia práv boli podnietení zvyšujúcim sa porušovaním autorských práv podnikli právne kroky proti doplnkom Kodi, ktoré umožňujú nezákonné streamovanie.

Virtuálne súkromné ​​siete (VPN) sa preto stali populárnym spôsobom ochrany používateľov spoločnosti Kodi. Súkromný prístup k internetu (PIA) je jedným z najlepších zväzkov, ale aj to’nie je dokonalý. Tento prehľad vysvetlí, prečo je’Je to užitočné pre používateľov Kodi a ponúka niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či PIA je nástroj na ochranu osobných údajov, ktorý potrebujete.

Ako nainštalovať PIA na Kodi

Kodi VPN Manager

Ak ty’Ako používateľ PIA VPN je nastavenie Kodi pomerne jednoduché. V zásade máte dve možnosti - spustiť aplikáciu určenú pre PIA alebo nakonfigurovať PIA cez Kodi VPN Manager. Tento nástroj je určený výlučne pre spoločnosť Kodi’s rozhraním a mali by poskytovať najlepšie výsledky. Tu je podrobný návod krok za krokom pre obidva spôsoby použitia PIA s Kodi.

Možnosť 1. Používanie aplikácie súkromného prístupu na internet

 • Krok 1. Stiahnite klienta PIA
 • Krok 2. Uistite sa, že Kodi nie je’• pred inštaláciou PIA do vášho zariadenia sa nespustí
 • Krok 3. Prihláste sa poskytnutím svojich údajov na hlavnej obrazovke
 • Krok 4. Pripojte sa k umiestneniu servera podľa vášho výberu
 • Krok 5. Nechajte PIA bežať na pozadí
 • Krok 6. Spustite aplikáciu Kodi a streamujte požadovaný obsah

Dôležitá poznámka: Ak nainštalujete aplikáciu PIA so spusteným programom Kodi na pozadí, môžete skončiť s konfliktom IP.

Možnosť 2. Nastavenie PIA cez VPN Manager na Kodi

 • Krok 1. Stiahnite si Zomboided úložisko Kodi od Kodi’s repo knižnica
 • Krok 2. Spustite Kodi a vyberte Pridať na voľba
 • Krok 3. Kliknite na ikonu inštalačného programu v ľavom hornom rohu nasledujúcej obrazovky
 • Krok 4. Na nasledujúcej obrazovke vyberte položku Inštalácia zo súboru zip
 • Krok 5. Vyhľadajte súbor Zomboided repo zip a otvorte ho
 • Krok 6. Vyberte Inštalácia z úložiska voľba
 • Krok 7. Na nasledujúcej obrazovke zvoľte Úložisko doplnkov Zomboided, nasledovaný služby, potom VPN Manager pre OpenVPN
 • Krok 8. Vyberte Inštalácia voľba.
 • Krok 9. Vráťte sa do Kodi hlavné menu.
 • Krok 10. Prejdite na Programové doplnky potom nastavenie. Zadajte svoj účet PIA’s prihlasovacími údajmi, vyberte protokol a vy’je takmer dobré ísť.

Ako používať PIA na Kodi

Teraz, keď ste’Vytvorili ste konfiguráciu PIA VPN Kodi’nie je úplne hotový. Stále musíte vedieť, ako používať PIA so streamovacou platformou, a tam’Je to o niečo viac, ako sa stretáva s okom. Pod vami’Nájdete krok za krokom sprievodcu používaním PIA v Kodi:

 • Krok 1. Zamierte na VPN Manager pre OpenVPN. Vľavo vy’Zobrazí sa ponuka označená Pripojenia VPN
 • Krok 2. Vyberte Prvé pripojenie VPN v ponuke napravo
 • Krok 3. Správca VPN overí vaše konto súkromného prístupu na internet
 • Krok 4. Po overení vás’Zobrazí sa zoznam dostupných serverov PIA Kodi. Vyberte server vy’by som rád použil a stlačte OK
 • Krok 5. Ak chcete zmeniť server, vráťte sa späť na VPN Manager pre OpenVPN a vyberte si Zmeňte alebo odpojte pripojenie VPN.

Prečo je dôležité používať VPN so spoločnosťou Kodi?

používať VPN s Kodi

Predtým, ako sa dostaneme k podrobnostiam o tom, či je PIA tou správnou sieťou VPN pre spoločnosť Kodi, je to’Je pravdepodobne užitočné zhrnúť, prečo by všetci používatelia Kodi mali investovať do spoľahlivej virtuálnej súkromnej siete.

v podstate, to’všetko o ochrane súkromia. V posledných rokoch sa právne prostredie stalo nepriateľskejším voči nelegálnemu streamovaniu a Kodi je jednou z najväčších platforiem na streamovanie filmov, televízie a športu. Výsledkom je, že (alebo vývojári spoločnosti Kodi add-on) boli terčmi činných v trestnom konaní na celom svete.

VPN poskytujú ďalšiu vrstvu ochrany pre používateľov spoločnosti Kodi, čo im umožňuje neutralizovať túto novú kontrolu zo strany orgánov činných v trestnom konaní.

Vďaka skramblovaniu vašej adresy IP je VPN veľmi ťažké zistiť vašu totožnosť a polohu

Šifrovaním vašej premávky je takmer nemožné, aby outsider vedel, ktoré služby používate a čo sťahujete.

Ďalším dôvodom použitia VPN v spoločnosti Kodi je obísť geografické obmedzenia. Mnoho legitímnych doplnkov spoločnosti Kodi ukladá používateľom geoblokátory, čo obmedzuje prístup pre tých v určitých jurisdikciách. To môže drasticky znížiť možnosti zábavy a to nikto nepotrebuje. Zmenou vašej adresy IP a umiestnenia môžu siete VPN spôsobiť, že tieto prekážky budú nefunkčné - čo používateľom umožní využívať akýkoľvek obsah.

Spomenuli sme slovo “spoľahlivý” skôr a tam’je to dôvod. Ak ty’obávate sa o vášho poskytovateľa internetových služieb alebo o stave zisťovania vašej adresy IP, môžete’Nedovoľte žiadne úniky IP. Bezplatné a nekvalitné VPN sú známe zverejňovaním podrobností o IP, ale lídri v tomto odvetví, ako je PIA, sú oveľa menej náchylní na tieto problémy..

Je súkromný prístup na internet Kodi?

PIA má veľmi dobrú povesť v komunite P2P a streamovania, ktorá sa rozširuje aj na spoločnosť Kodi

Odkedy sa spoločnosť Kodi stala hlavným prúdom v roku 2016/2017, PIA je jednou z najbežnejšie používaných sietí VPN na platforme a ponúka množstvo funkcií, vďaka ktorým je atraktívna..

 • šifrovanie

Keď používate program PIA v spoločnosti Kodi, môžete’Budem ťažiť z 256-bitové Šifrovanie AES, čo je priemyselný zlatý štandard. VPN tiež používa Protokoly OpenVPN, ktoré sú ideálne na prácu s aplikáciou Kodi.

 • Viaceré zariadenia

Je pravdepodobné, že ste vyhrali’Na spustenie služby Kodi stačí sieť VPN. Možno budete chcieť mať sieť VPN pre zariadenie Kodi, smartfón a pracovnú plochu. PIA obstaráva päť súčasných zariadení, tak to’je dobrý všestranný bezpečnostný balík.

 • Neobmedzená šírka pásma

Pri použití PIA VPN Kodi vyhral’Nepáči sa vám doručiť obsah, ktorý máte radi. Bez obmedzení šírky pásma by to malo byť rovnako ako sledovanie pripojenia káblovej televízie.

 • Bezpečná ochrana DNS a IP

PIA má veľmi dobré výsledky, pokiaľ ide o minimalizovanie únikov IP a DNS. Ak sa však vyskytne problém, VPN sa dodáva s prepínačom kill, ktorý vypne vaše pripojenie k internetu, až kým sa nevyriešia problémy.

Vyskytli sa nejaké problémy spojené s používaním PIA v systéme Kodi?

problémy

Žiadny softvér nie je spoľahlivý a používatelia sa stretli s niekoľkými problémami pri používaní súkromného prístupu na internet pre spoločnosť Kodi.

 • Po prvé, zatiaľ čo rýchlosť súkromného prístupu na internet Kodi je rýchla, nie sú’t ultrarýchly. Ak nakupujete v okolí, mali by ste nájsť služby, ktoré sú o niečo rýchlejšie.
 • A čo odblokovacie stránky, ako je Netflix? PIA to sľubuje “odblokovať cenzúrne filtre,” ale toto nie je’t ako boj proti komerčným geoblokom.

Mnoho používateľov hlásilo problémy s prístupom k sieti Netflix, keď je spustená PIA, a to sa deje už niekoľko rokov

Ak teda’dúfajúc, že ​​použijeme Kodi na prístup k hlavným službám podnikového streamovania, ako sú Netflix alebo Hulu, zamyslite sa znova. to’s práve teraz nie je voľba.

Tím v PIA však v polovici roku 2018 uviedol, že sú “V súčasnosti má projekt, ktorý’je vo vývoji spôsobu, ako odblokovať Netflix (a iné geo-blokované streamy obsahu), ale v tomto prípade nie je stanovený konečný časový harmonogram.” Takže sledujte tento priestor.

Navyše, ak premýšľajú o použití požiaru PIA VPN Kodi, používatelia môžu chcieť prehodnotiť. Amazon Firesticks sú populárny spôsob spúšťania Kodi a môžu byť chránené VPN ako každé zariadenie. Avšak nastavenie PIA na firestick je komplikovaný proces a ďalšie VPN ako IPVanish alebo ExpressVPN budú pravdepodobne lepšie možnosti.

Záver: Ak pre spoločnosť Kodi používate súkromný prístup na internet?

Po zvážení silných a slabých stránok PIA a diskutovaní o tom, ako používať VPN so spoločnosťou Kodi, to’Je zrejmé, že existuje veľa dobrých dôvodov na použitie PIA pre vaše streamovacie aktivity.

PIA je rád hosťuje P2P prenos, ponúka neobmedzenú šírku pásma, ľahko sa inštaluje s Kodi a má vynikajúce bezpečnostné funkcie. Vďaka týmto funkciám je obzvlášť užitočné, ak máte v úmysle používať doplnky Kodi tretích strán na prístup k filmovým a televíznym knižniciam alebo na živé športové prenosy.

Ale tam’Je to dôležitý úlovok. Ak používate služby súkromného prístupu na internet, služby Kodi, ako je Netflix, nemusia byť prístupné. VPN nedokáže obísť veľa geoblokátorov a môže’• Prístup k Netflixu vôbec. Toto obmedzuje jeho účinnosť pri prístupe k komerčným doplnkom pre platformu Kodi.

Všetko záleží na tom, na čo chcete Kodi použiť. V každom prípade je nevyhnutné nájsť dobrú VPN. PIA môže alebo nemusí byť ideálna, ale je to tak’Je to určite jeden z najlepších dostupných.

Odporúčané znenie:

 • Kontrola súkromného prístupu na internet
 • Súkromný prístup na internet na účely torrentu
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =