Firestick Üzerinde Surfshark Kurulumu


Firestick son derece çok yönlü bir cihazdır. Sadece Netflix, Amazon Prime ve diğer birçok hizmetten tüm favori içeriklerinizi yayınlamak için değil, aynı zamanda Amazon mağazası aracılığıyla özel olarak tasarlanmış tüm uygulamaları ve oyunları da indirebilir ve erişebilirsiniz..

Ayrıca, üzerine Kodi gibi tonlarca yeni içeriğe erişmenize yardımcı olabilecek ek uygulamalar yükleme seçeneğiniz de vardır. Firestick ve Google Chromecast gibi ürünlerin ortaya çıkmasıyla, günümüzde TV için nihayet bir kullanımımız var gibi görünüyor.

Firestick yarışı insanlara yöneltiyor gibi görünüyor’bir akış platformu olarak evler ve özellikleri göz önüne alındığında sürpriz değil. Bununla birlikte, bir VPN kullanarak (neyse ki) çözülebilecek birkaç sorunu da vardır. Bugün, Firestick'te Surfshark VPN kurulumunu öğrenebilirsiniz.

Firestick neden akış tutkunları için tercih

Yarış birkaç yıldır zordu, ancak Firestick nişinde pazar lideri olarak ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Gittikçe daha fazla insan Firestick'i evlerinde kullanmaya başlıyor, o kadar ki birçok internet şirketinin Firestick için özel olarak geliştirilmiş bir uygulamaya sahip olması zorunludur..

Firestick'in rakiplerini geride bırakmayı başarmasının ana nedenlerinden biri sağlam donanımı nedeniyle. Firestick ile toplam 8 GB depolama alanına ve 1 GB RAM'e erişebilirsiniz. Bu çok az görünse de, TV'nizde yapmak isteyebileceğiniz herhangi bir şey için fazlasıyla yeterli.

Bunun da ötesinde, Firestick'teki bir ton içeriğe de erişebilirsiniz. Bu Amazon tarafından üretilen bir ürün olduğundan, Amazon Prime hesabınız ve Kindle Fire gibi diğer tüm Amazon cihazlarınızla sorunsuz entegrasyon vardır.

İyi haber şu ki Amazon Firestick'i hiçbir şekilde kısıtlamaya çalışmaz, yani BBC iPlayer, Hulu ve Netflix gibi diğer tüm platformlar için de kullanabilirsiniz.

Firestick ne yapamazFirestick neden akış tutkunları için tercih

Sonunda, Firestick sadece belirli akış hizmetlerini, uygulamaları ve oyunları kullanmanıza izin veren bir cihazdır. Sınırlamalarının çoğu, cihazın kendisi değil, kullandığınız uygulamalar nedeniyle ortaya çıkar.

Buna iyi bir örnek Netflix. Netflix'te bölgeniz için kullanılabilir olan tüm içeriğe erişiminiz olsa da, lisans ücretleri (Netflix'in içeriği belirli bölgelerle sınırlamasına neden olan) nedeniyle diğer bölgeler için kullanılabilir içeriğe erişemezsiniz. Bu, Netflix için herkes gibi aynı tutarda ödeme yapmanıza rağmen aynı içeriği görüntüleyemeyeceğiniz anlamına gelir.

İyi haber şu ki Surfshark gibi bir VPN kullanıyorsanız bu coğrafi blokları dolaşabilirsiniz. Bir VPN, her bölgeye erişmenizi sağlamak için konumunuzu taklit edebilir.

Firestick ile ilgili gizlilik sorunları

Firestick'i kullanırken, insanların interneti her kullandıklarında sahip oldukları tüm güvenlik ve gizlilik endişelerine maruz kalırsınız. Kendi hükümetlerimizin bizi gözetlediğine şüphe yok..

Bunun da ötesinde, Firestick cihazınıza indirip yüklediğiniz birçok uygulamadan da tehdit altında olacaksınız. Birçoğu verilerinizi günlüğe kaydetmeyi ve ardından en yüksek teklif sahiplerine satmayı sever. Bu teklif sahipleri genellikle sizi özellikle ilgi alanlarınıza göre uyarlanmış reklamlarla hedeflemek için hakkınızda mümkün olduğunca çok şey bilmek isteyen reklamverenlerdir.

Son olarak, Kodi gibi çok sayıda resmi olmayan içeriğe erişmenizi sağlayan uygulamalar kullanıyorsanız (bu, eklentilerin kullanılmasıyla yapılabilir), eklentilerin yaratıcılarının sizin izniniz olmadan özel ve kişisel bilgileri toplama şansı vardır..

İyi haber, bir kez daha, Firestick'te Surfshark gibi bir VPN kullanarak tüm bu sorunlardan kaçınabilmeniz..

Kendinizi korumak için Firestick'te Surfshark kullanınKendinizi korumak için Firestick'te Surfshark kullanın

Surfshark gibi bir VPN kullanmak, kimsenin gizliliğinizi istila etmemesini sağlamak için harika bir yoldur. VPN, trafiğinizin tamamını yönlendirmek için kendi sunucularından birini kullanır. Bu, eğer birisi tarama geçmişinize bir göz atmaya çalışırsa, görebilecekleri tek şey bir VPN'ye bağlı olduğunuzdur.

Bir VPN'ye bağlı olduğunuz için, bağlı olduğunuz web sitesinin veya sunucunun da sizinle ilgili hiçbir bilgisi olmayacaktır. Bunun da ötesinde, VPN sunucunuzun bulunduğu yerden bağlandığınızı göreceksiniz, yani konumunuzu taklit edebilir ve istediğiniz sunucuyu seçebilirsiniz.

Biz’bir sunucu seçtikten sonra neler yapabileceğinizi tahmin ettiğinizden emin olun. Şimdi konumunuzu aldattığınızdan, tüm coğrafi blokları geçebilecek ve kısıtlanmamış içeriğe erişebileceksiniz. o’Bu VPN'nin harika olduğu başka bir şey, diğer şeylerin yanı sıra.

Surfshark tam profilini görmek ister misiniz? Tüm artılarını ve eksilerini öğrenmek için Surfshark VPN incelememize bir göz atın.

Akış için Surfshark

Sorun Netflix ve Hulu ve BBC iPlayer dahil olmak üzere diğer akış hizmetlerinin gelişmiş VPN algılama sistemlerine sahip olmasıdır. Onları aşmak için, VPN'lerin sunucularının gelişmiş bir gizliliğine sahip olması veya kullanıcılarına özel bir IP sağlaması gerekir.

Neyse ki, Surfshark, akışlı web sitelerinin güvenli bir şekilde engellenmesini sağlayan birkaç VPN'den biridir. Bunun da ötesinde, Surfshark'ın da çok iyi hızları var, yani’içeriğinizi yüksek kalitede aktarabileceksiniz.

Artık Firestick cihazınız için neden bir VPN'e ihtiyacınız olduğunu bildiğinize göre,’devam edin ve Surfshark'ı Firestick'e nasıl yükleyeceğinize bir göz atın.

Firsick'te Surfshark nasıl kurulur

Firsick'te Surfshark nasıl kurulur

Surfshark'ın arkasındaki şirket, Firestick'in birçok insan için ne kadar önemli olduğunu fark ediyor ve bu nedenle Firestick cihazı için özel bir uygulaması var. Özel bir uygulamaya sahip olmadan bir VPN yüklemek büyük bir güçlük olabileceğinden bu büyük bir rahatlamadır..

Surfshark'ı kurmadan önce, servise abone olmanız gerektiğini unutmayın. Bunu Surfshark VPN'ye giderek yapabilirsiniz. Daha uzun bir süre abone olursanız çok tasarruf edebilirsiniz. Abone olduktan sonra, aynı anda Surfshark'ı istediğiniz kadar cihazda kullanabilirsiniz (diğer VPN'lerin çoğu sizi birkaç cihazla sınırlar).

Firestick'inize Surfshark VPN'i nasıl ayarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. Aboneliğiniz olduğundan emin olun. Surfshark'a abone olmak için birçok farklı ödeme yöntemi kullanabilirsiniz. En özel ödeme yöntemi olduğu için kripto para birimini kullanmanızı öneririz (’anonimlik için bir VPN satın alıyor, neden anonim bir ödeme yöntemi kullanmıyorsunuz?).
  2. Firestick'inizi ateşleyin ve arama işlevine gidin. Burada, “Surfshark” ve Amazon mağazasından uygulamayı indirin.
  3. Surfshark'a abone olduğunuzda, giriş bilgilerinizi ayarlamış olursunuz. Uygulamayı yükledikten sonra oturum açmak için bu kimlik bilgilerini kullanın.
  4. Giriş yaptıktan sonra bağlanacağınız sunuculardan birini seçebilir veya Surfshark'ın sizin için en iyi sunucunun hangisi olduğuna karar vermesini sağlayabilirsiniz. Netflix'te mümkün olan en büyük kütüphaneye sahip olmak istiyorsanız bir ABD veya İngiltere sunucusuna bağlanmanız gerektiğini unutmayın..
  5. Tebrikler, şimdi Firestick'te Surfshark'ı başarıyla kurdunuz ve VPN'yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuç

Yukarıda gördüğünüz gibi, Firestick'inizde Surfshark alarak kazanılacak birçok avantaj var. Sadece özel ve anonim bir deneyim yaşamanızla kalmayacak, aynı zamanda Kodi gibi akış uygulamalarını kullanabileceğiniz gibi Netflix kütüphanelerinin çoğuna da erişebileceksiniz.

Firestick için özel bir uygulamaya sahip olması nedeniyle Surfshark'ı yüklemek her zamankinden daha kolay. Tek yapmanız gereken abone olmak, uygulamayı indirmek ve yeni keşfettiğiniz özgürlüğün tadını çıkarmaya başlamak!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 25 = 32