Nefunguje štít Hotspot, pretože sa niečo pokazilo?

Hotspot Shield je jednou z najpopulárnejších služieb VPN na svete s viac ako 650 miliónmi aktívnych používateľov. V tomto článku sme’Poradím, čo robiť, keď zistíte, že štít Hotspot nefunguje.

Byť používateľom populárnej siete VPN je skvelé, pretože keď sa niečo pokazí, bude v tom istom probléme veľa ďalších. Jediným spôsobom, ako vyriešiť problém, je niekedy prechod na sieť VPN, ktorá bezchybne funguje vo vašej oblasti as poskytovateľom internetových služieb. Jedným z nich by mohol byť NordVPN.

V tomto článku sme’Pokúsim sa vám pomôcť vyriešiť najobľúbenejšie “niečo sa pokazilo” problém uvedením najlepších spôsobov, ako opraviť pripojenie VPN Hotspot Shield pre zariadenia Windows a Mac.


Štít Hotspot “Niečo sa pokazilo” chyba

Zákaznícka podpora vie o tomto probléme a na webovej stránke Hotspot Shield má podrobného sprievodcu riešením problémov. Táto chyba sa zvyčajne stáva, keď sa pokúsite pripojiť k serveru Hotspot Shield. Nižšie sú uvedené oficiálne riešenia pre užívateľov Windows a Mac.

Oficiálne riešenie od spoločnosti Hotspot Shield (Windows)

Oficiálne riešenie od spoločnosti Hotspot Shield (Windows)

 1. Otvorené Správca úloh a kliknite na ikonu podrobnosti pútko
 2. Nájsť cmw_srv.exe v stĺpci Názov
 3. Kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte možnosť Ukončiť úlohu
 4. Po zobrazení kontextovej správy kliknite na tlačidlo Ukončenie procesu
 5. Skontrolujte, či je pripojený štít Hotspot

Čo robiť, ak môžete’t nájsť cmw_srv.exe v zozname?

V takom prípade sa uistite, že je Hotspot Shield zatvorený:

 1. Otvorené Správca úloh a kliknite na ikonu proces pútko
 2. Nájsť Štít Hotspot a kliknite naň pravým tlačidlom myši Ukončiť úlohu. Ak si to’nie je tam, znamená to’s je už uzavretá
 3. Klikni na služby a zoradiť tabuľku podľa názov
 4. Vyhľadajte službu s názvom hshld
 5. Kliknite pravým tlačidlom myši hshld a vyberte si Stop. Potom znova kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte možnosť štart.
 6. Skontrolujte, či sa v stĺpci stavu hovorí beh
 7. Spustite štít Hotspot

Nie je možné prerušiť spojenie? Prepnite na NordVPN - službu s najspoľahlivejšou serverovou flotilou. Získajte NordVPN

Oficiálne riešenie od spoločnosti Hotspot Shield (Mac)

Oficiálne riešenie od spoločnosti Hotspot Shield (Mac)

Zatiaľ čo tam’s nie “Niečo sa pokazilo” článku technickej podpory pre Mac sme dostali podrobného sprievodcu zákazníckou podporou.

 1. Ukončite aplikáciu Hotspot Shield
 2. Ísť do nálezcu a otvor aplikácia zložka
 3. Vyhľadajte priečinok Utilities a otvorte terminál
 4. Zadajte príkaz predvolené hodnoty odstrániť com.anchorfree.hss-mac a zasiahla vstúpiť
 5. Znovu otvorte štít hotspotu. Bude to vyzerať pri prvej inštalácii
 6. Klikni na X v pravom hornom rohu na obídenie 7-dňovej skúšky
 7. Klikni na horný pravý prevod a vyberte účet
 8. Zadajte svoje poverenia a kliknite na Prihlásiť sa

Ak by tieto kroky neboli’Ak chcete dosiahnuť úspešné pripojenie, mali by ste sa obrátiť na podporu, pretože je pravdepodobné, že váš problém nie je taký všeobecný.

Ak by tieto kroky neboli’Ak chcete viesť k úspešnému pripojeniu, mali by ste sa obrátiť na podporu, pretože je pravdepodobné, že váš problém nie je taký všeobecný. A zatiaľ čo vy’Ak čakáte na odpoveď, pozrite si ďalšie možné riešenia pre štít Hotspot “Niečo sa pokazilo” chyba.

Spustenie nástroja Fix Me nástroja Hotspot Shield (Windows)

Aj keď sa tento nástroj spustí automaticky, kedykoľvek narazíte na problém, niekedy to tak nie je’Nezačínajte sa a potrebujete od vás jemnú ranu. Ak chcete preskočiť nástroj Hotspot Shield Fix Me, prejdite na miesto, kde je nainštalovaná sieť VPN. Pre používateľov Windows to bude niečo ako C: \ Program Files (x86) \ Hotspot Shield \ bin. Spustite súbor hssfixme.exe - malo by opraviť vaše pripojenie a automaticky spustiť VPN.

Reštartujte počítač

Reštartujte počítač

Ak všetko ostatné zlyhá, starý počítač sa môže reštartovať jednoducho. Niekedy sa pokúsite o túto možnosť, čo najskôr šetrí váš čas, pokiaľ sa problém nevyskytuje opakovane. V prípade štítu Hotspot “Niečo sa pokazilo” chyba, reštart môže skutočne priniesť rovnaký výsledok ako prvá možnosť.

Preinštalujte štít Hotspot

Preinštalujte štít Hotspot

Preinštalovanie VPN môže tiež urobiť trik. Áno, vyžaduje si to čas, ale stále to môže byť rýchlejšie, ako získať podporu od podpory, najmä ak ste vy’ZADARMO užívateľ. To by bolo vhodné tiež skontrolovať, či nemáte’• nemáte nainštalované iné VPN, ktoré by mohli spôsobiť konflikt medzi službami.

Vypnite bránu firewall a antivírusový program

Vypnite bránu firewall a antivírusový program

V niektorých prípadoch sa štít Hotspot nemôže spustiť, pretože tam je’s bránou firewall v počítači alebo smerovači. Potom by ste mali vytvoriť pravidlo, ktoré umožní prejsť cez Hotspot Shield. To isté platí pre váš antivírusový softvér - ak nie’• Nechajte svoju VPN na bielej listine, s najväčšou pravdepodobnosťou bude zablokovaná ako preventívne bezpečnostné opatrenie.

Prepnúť na Safari (Mac)

Prepnúť na Safari (Mac)

Pre niektorých používateľov počítačov Mac môžu problémy s pripojením spôsobovať prehliadače Google a Firefox. Prechod na Safari zrejme pomohol vyriešiť problém, takže ak áno’užívateľ Mac a všetko ostatné zlyhá, skúste predvolený prehliadač Apple a dúfajte v to najlepšie.

Tieto tipy by mali stačiť na vyriešenie štítu Hotspot “Niečo sa pokazilo” chyba. Ak sa stále nemôžete pripojiť, odporúčame vám kontaktovať zákaznícku podporu, ak ešte nemáte’tak som už neurobil. Alternatívne môžete hľadať riešenie na webe uverejnením problému na Reddit alebo na inej platforme. Neváhajte a pošlite nám komentár nižšie - kto vie, možno niektorí z našich čitateľov mali rovnaký problém ako vy?

Odporúčané znenie:

Recenzia štítu Hotspot

Je štít Hotspot bezpečný

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =

Adblock
detector