Čo je to Elite služby Hotspot Shield Elite?


Hotspot Shield Elite je bezplatná virtuálna súkromná sieť. Táto VPN, vyvinutá a uvedená na trh spoločnosťou AnchorFree, je známa svojou jednoduchosťou nastavenia a prilákala rozsiahlu používateľskú základňu, pričom až 650 miliónov používateľov sa nachádza na celom svete..

Ale ty nie’nemusím ísť s davom. Namiesto toho použite náš podrobný pohľad na to, čo Hotspot Shield Elite’bezplatné a platené verzie musia ponúkať. Týmto spôsobom môžete urobiť informované rozhodnutie o tom, či sa budete držať bezplatnej VPN alebo upgradujete na plnú verziu Hotspot Shield.

Aké funkcie ponúka Hotspot Shield Elite?

Hotspot Shield Elite je AnchorFree’s vlajkovou loďou VPN a je k dispozícii v dvoch verziách: bezplatná a prémiová.

Pre tých, ktorí nevedia, VPN fungujú tak, že vytvárajú šifrované “tunely” medzi používateľmi’ počítače a ciele na webe. Komunikácia je smerovaná cez VPN’vlastné servery, ktoré šifrujú používateľov’ a skryje svoju skutočnú IP adresu, čo im (dúfajme) poskytuje úplnú anonymitu.

  • V prípade Hotspot Shield Elite’s bezplatná verzia, používatelia môžu využívať nasledujúce funkcie:
  • 256-bitové šifrovanie AES vojenského stupňa, čo nie je vždy prípad bezplatných sietí VPN.
  • Použitie jedného servera so sídlom v Spojených štátoch.
  • Denná maximálna šírka pásma 500 MB.
  • Jedno zariadenie pripojené k VPN.

to’Je dôležité vedieť, že bezplatná verzia služby Hotspot Shield obsahuje reklamy. Čo znamená, že vždy, keď používate VPN, vy’V hornej časti obrazovky prehliadača sa zobrazí banner. Vyhral’t rýchlosť nárazu, ale pre niektorých používateľov to môže byť nepríjemné.

Ako sa líši bezplatná verzia od úplného balíka Hotspot Shield?

Všetci používatelia začínajú bezplatnou verziou služby Hotspot Shield, ale je to tak’je ľahké upgradovať na prémiovú verziu prostredníctvom internetu “Prémiová platobná stena.” Ak tak urobíte, získate oveľa rozmanitejšiu sadu funkcií. Napríklad prémioví používatelia využívajú:

  • 24 umiestnení serverov po celom svete.
  • Neobmedzené využitie dát a rýchlosti.
  • Žiadne reklamy.
  • Schopnosť používať Hotspot Shield na 5 rôznych zariadeniach naraz.
  • Podpora od AnchorFree’s tím služieb VPN, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu a e-mailu.
  • Schopnosť odblokovať geograficky obmedzené webové stránky.

Ako pravdepodobne viete povedať, tieto dve aplikácie sú takmer úplne odlišné zvieratá. Samozrejme, zákazníci musia platiť mesačné predplatné plnej verzie Hotspot Shield. Sadzby môžu byť pomerne nízke, pričom najlacnejšie tarify sú k dispozícii od 2,99 dolárov mesačne (ak máte)’ste ochotní zaviazať sa na trojročnú zmluvu).

V určitých časoch môžu byť k dispozícii aj celoživotné predplatné, ktoré boli ponúkané za jednorazovú platbu vo výške 39,99 dolárov. Tieto ponuky sú jedným z mála lacnejších spôsobov, ako zabezpečiť dlhodobé pokrytie VPN.

Existujú dôvody, prečo sa vyhnúť bezplatnej verzii služby Hotspot Shield?

Kým Hotspot Shield tvrdí, že je “elita”, všetky siete VPN kladú vysoké nároky na rýchlosť, zabezpečenie a spoľahlivosť. Ako teda zapadajú úplné a bezplatné verzie Hotspot Shield do väčšieho obrázka?

Najprv nezabudnite, že tam’Je to veľký rozdiel medzi bezplatnou a platenou verziou. Je známe, že bezplatná verzia štítu Hotspot sleduje určitú aktivitu používateľov na marketingové účely.

V roku 2017 sa zistilo, že verzia bezplatnej siete VPN pre Android vstrekuje škodlivý javascript na stránky navštevované používateľmi. Účelom bolo nasmerovať používateľov na stránky AnchorFree’s partnerskými spoločnosťami a nebol zverejnený ako súčasť aplikácie.

Okrem toho VPN uvádza, že zhromažďuje “anonymné, súhrnné údaje o tom, ktoré webové stránky naši používatelia navštevujú a ktoré aplikácie používajú naši používatelia.”

Vzhľadom na toto priznanie a obvinenia vznesené proti Hotspot Shield to je’je ťažké vidieť zadarmo verziu ako “elita” v žiadnom prípade. Pozitívne je, že denné pridelenie šírky pásma 500 MB je relatívne veľkorysé v porovnaní s inými bezplatnými sieťami VPN..

A čo úplné vydanie Hotspot Shield?

Väčšina obáv z ochrany osobných údajov o inzerentoch a protokolovaní don’t vôbec neplatí pre platenú verziu Hotspot Shield Elite. V skutočnosti to tak je’Je ťažké netušiť, že AnchorFree úmyselne opustila bezplatnú verziu s dostatočnými chybami, aby povzbudila používateľov k inovácii.

Mali by ste teda využiť ich ponuku? No, to’to stojí za vyskúšanie. VPN je rýchla, rýchla a ľahko použiteľná. Má dobrú podporu pre torrenting a ďalšie formy P2P sťahovania, a to’je tiež lacný.

Navyše si môžete vždy vyskúšať pred nákupom. to’nie je zrejmé na VPN’s webom, ale používatelia môžu ochutnať Hotspot Shield Premium počas 7 dní pred rozhodnutím o dokončení predplatného.

Len choďte sem a kliknite “Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu.” Ale pozor: ak nemáte’t zrušíte do 7 dní, vy’Budú sa vám vyplácať dlhodobé platby za predplatné, či sa vám VPN páči alebo nie.

Kde si môžete stiahnuť Hotspot Shield Elite?

Ak ty’Ak sa chcete zmocniť bezplatnej verzie Hotspot Shield, existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť.

Pre začiatočníkov si používatelia smartfónov môžu stiahnuť súbor APK Hotspot Shield Elite. Uvedomte si, že vyhral’t pracovať s Androidom 3.x, hoci by to malo fungovať dobre s Androidom 2.x, napodiv. Okrem verzie APK Hotspot Shield Elite môžu používatelia iPhone získať VPN z iTunes Store.

Pre všetkých ostatných je najlepším spôsobom, ako si stiahnuť bezplatnú verziu Hotspot Shield, jednoducho navštíviť ich webovú stránku. Posuňte zobrazenie nadol do dolnej časti obrazovky a vyhľadajte odkazy na mnohé verzie vrátane viacerých rozšírení prehľadávača.

Záver: Ak používate Hotspot Shield Elite?

Používanie Hotspot Shield Elite je rýchle a veľmi jednoduché, čo môže byť dôvod, prečo’je tak populárne. Ale to’nie bez nedostatkov. Bezplatná verzia je do značnej miery stiahnutá z verzie vydania Premium a používatelia by si mali byť vedomí zdokumentovaných bezpečnostných problémov.

Pokiaľ ide o vydanie Premium, je’je solídna VPN. Výber servera nie je’Je obrovský, ale prichádza so silným šifrovaním, odblokuje Netflix a je priateľský k P2P. Predovšetkým to’s veľmi cenovo dostupné, takže by ste mali pravdepodobne zvážiť skúsiť to.

Odporúčané znenie:

Recenzia štítu Hotspot

Je štít Hotspot bezpečný?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − 73 =