Odinštalovať hotspot štít

to’Je možné, že už na svojom zariadení Hotspot Shield nepotrebujete a chcete ho odstrániť. Zvyčajne to je’je úplne jednoduché odinštalovať aplikáciu pre Windows, MacOS, iOS alebo Android. Aplikácie však niekedy môžu nechať nezabudnuté súbory. Inými slovami, ich odinštalačný program nemusí úplne vyčistiť aplikáciu z operačného systému.

Ak to’V takom prípade by sa nežiaduce zvyšky mohli stretávať s podobným softvérom. Niektoré VPN sú tak citlivé, že zvíťazili’• Umožní vám dokonca pripojenie k serveru, pokiaľ neukončíte ďalšiu bežiacu sieť VPN.

Tak, nechaj’Pozrite sa, ako prebieha odinštalovanie nástroja Hotspot Shield.

Ako odinštalovať Hotspot Shield VPN

Predtým, ako vysvetlíme, ako odinštalovať Hotspot Shield VPN, sme’rád by som rýchlo zhrnul, prečo by ste to chceli urobiť:


  1. Platnosť vášho predplatného alebo bezplatnej skúšobnej verzie vypršala a vy nemáte’nechcem ho obnoviť.
  2. vy’s odberom už používate 5 zariadení, ale chcete začať používať nové. Preto musíte zo svojho odberu odstrániť zariadenie a aplikáciu odinštalovať.
  3. vy’zmenili ste názor a chcete namiesto toho použiť inú sieť VPN. Dúfajme, že ty’stále máte nárok na 45-dňovú záruku vrátenia peňazí a vyhral’nestratili peniaze.
  4. niečo’je zle. Vaše pripojenie VPN Hotspot Shield nefunguje’nefunguje správne a chcete ho preinštalovať.

Medzi procesmi odinštalovania na rôznych platformách existuje niekoľko rozdielov. Preto my’Zdieľam metódy pre všetky primárne platformy, vrátane Windows, MacOS, iOS a Android.

Jedna vec je však rovnaká. Predtým, ako budete môcť odinštalovať Hotspot Shield, môžete’Musím sa odhlásiť z VPN a ukončiť aplikáciu. Po odinštalovaní budete tiež vy’d lepšie reštartujte zariadenie.

Windows Hotspot štít

Ak chcete odinštalovať klienta Windows Hotspot Shield, postupujte takto:’Najprv musíte otvoriť Ovládací panel a zoznam nainštalovaných aplikácií. Kroky, ktoré tam vedú, sa v závislosti od verzie operačného systému Windows trochu líšia.

Vo Windows 10 a 8 stlačte a podržte kláves Kľúč Windows a klepnite na ikonu “ja” kľúč. to’Otvorím Nastavenia systému Windows obrazovka (Windows 10) alebo Ovládací panel (Windows 8). Pre staršie verzie otvorte Úvodná ponuka a vyberte Ovládací panel.

Teraz vyberte aplikácie (Windows 10), Odinštalujte program pod relácie (Windows 8) alebo Programy a príslušenstvo (Starší). Od tejto chvíle sú všetky verzie systému Windows viac-menej rovnaké.

Odinštalovanie systému Windows Hotspot štít - krok 1

Potom vyhľadajte a kliknite na Štít Hotspot v zozname.

Odinštalovanie systému Windows Hotspot štít - krok 2

Stlačte kláves Tlačidlo odinštalovať. vy’Zobrazí sa výzva na potvrdenie vášho rozhodnutia (Windows 10).

Odinštalovanie systému Windows Hotspot štít - krok 3

cvaknutie Uninstall znovu.

Potom sa Hotspot pokúsi vyriešiť váš potenciálny technický problém tak, že ponúkne vyhľadávacie pole pre váš problém. Avšak, ak ste’ak ste odhodlaní pokračovať s odinštalovaním, stlačte Uninstall po tretíkrát.

Odinštalovanie systému Windows Hotspot štít - krok 4

Nakoniec sa spustí proces odstránenia. To by nemalo byť’netrvať dlho.

Odinštalovanie systému Windows Hotspot štít - krok 5

Po odinštalovaní Hotspot Shield kliknite na Skončiť.

Odinštalovanie systému Windows Hotspot štít - krok 6

Vyhral Hotpot Shield’t odinštalovať

Zvyčajne by vyššie uvedené kroky postačovali na odinštalovanie Hotspot Shield z Windows. Objavili sme však niekoľko zvyškov, ktoré práve vyhrali’t odinštalovať.

Predtým, ako pôjdete ďalej, mali by ste reštartujte systém po dokončení odinštalovania.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Neupravujte databázu Registry systému Windows, pokiaľ neviete, čo ste’robím. Chybné odstránenie kľúčov môže spôsobiť zlyhanie systému.

Na vyčistenie systému nechcených zvyškov musíte otvoriť Editor databázy Registry systému Windows a manuálne odstrániť všetky súvisiace kľúče databázy Registry.

Stlačte a podržte kláves Kľúč Windows a udrel “Q” kľúč. typ “regedit” do vyhľadávacieho poľa a stlačte vstúpiť. Zobrazí sa Editor databázy Registry. Teraz stlačte Ctrl + F aby sa objavilo okno Nájsť. typ “štít hotspot” do vyhľadávacieho poľa a stlačte vstúpiť.

Odinštalovanie systému Hotspot Shield - musíte otvoriť Editor databázy Registry systému Windows a manuálne odstrániť všetky súvisiace kľúče databázy Registry

Keď nájdete hity, jednoducho vyberte súvisiace kľúče registra a zasiahla del na ich odstránenie z databázy registra. Teraz stlačte F3 pokračovať v hľadaní toho istého kľúčového slova.

Raz ty’Odstránil som všetky výskyty Hotspot Shield z registra, môžete reštartovať systém znova.

Štít Hotspot Mac

to’je oveľa jednoduchšie odstrániť Hotspot Shield pre Mac. Otvor Priečinok aplikácií a vyhľadajte svoju sieť VPN.

Odinštalovanie systému Hotspot Shield

Teraz máte dve možnosti. Ak máte myš, kliknite pravým tlačidlom myši v aplikácii a vyberte možnosť Presunúť do koša z rozbaľovacej ponuky. Ďalšou možnosťou je aplikáciu presuňte myšou do Odpadkový kôš.

V podstate, že’s tým je všetko. Teraz by mal byť váš Mac bez Hotspotu. V závislosti od vášho makra však’Je možné, že táto VPN vytvorila profil pri jeho inštalácii. Tento profil sa nemusí po odinštalovaní aplikácie odstrániť. Preto vy’Musím ho odstrániť manuálne.

Ak chcete z počítača Mac odstrániť profil Hotspot, otvorte Predvoľby systému okno. vybrať profily. Kliknite na svoje Štít Hotspot profil a stlačte kláves “-” tlačidlo dole.

Štít Hotspot pre Android

Android je pravdepodobne jedným z najjednoduchších VPN klientov na odinštalovanie. Choďte do svojho Ponuka aplikácií a vyhľadajte aplikáciu Hotspot Shield. Klepnite a podržte ikonu.

Odinštalovanie systému Hotspot Shield

Keď Uninstall V hornej časti sa zobrazí možnosť, potiahnite ikonu do koša. Teraz vás zariadenie požiada o potvrdenie vášho pohybu.

Odinštalovanie systému Hotspot Shield

kohútik OK. Za pár sekúnd’Odinštalovam štít Hotspot.

Štít hotspot iOS

Podobne ako v prípade klienta so systémom Android musíte na svojom mobilnom telefóne nájsť ikonu aplikácie’s obrazovka. Klepnite a podržte hotspot ikonu, kým sa nezačnú blikať ikony aplikácií. Teraz klepnite na ikonu “X” v ľavom hornom rohu ikony.

Odinštalovanie operačného systému Hotspot štít

Výber sa zobrazí v dialógovom okne. dotyková delete na odinštalovanie aplikácie Hotspot Shield iOS VPN. Reštartujte telefón aby ste sa uistili, že súvisiaci profil je úplne odstránený.

Ak ty’váhajú…

Ak ty’Ak chcete znova odinštalovať Hotspot Shield, mali by ste si prečítať našu recenziu Hotspot Shield alebo sa pozrieť na našu stránku značky Hotspot Shield. Obaja vám môžu pomôcť pri rozhodovaní.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =

Adblock
detector