Štít Hotspot pre Android

Štít Hotspot je jednou z najpopulárnejších, ak nie najpopulárnejších služieb VPN na Zemi. Je však odporúčaný pre používateľov systému Android? Zostaňte pri rozpise kľúčových funkcií štítu Hotspot pre Android.

Prečo používať sieť VPN pre Android

Než sa ponoríme do Hotspot Shield’Vďaka analýze aplikácií pre Android vám chceme dať niekoľko dobrých dôvodov na použitie VPN pre Android, či už je to Hotspot Shield alebo akýkoľvek iný.

Sieť VPN vám pomôže:


  • falošnú polohu zmenou svojej adresy IP
  • získať prístup k webovému obsahu blokovanému geograficky
  • odblokovať Netflix a ďalšie streamingové platformy
  • zabezpečte bezplatné WiFi hotspoty na verejných miestach
  • ochráňte svoje súkromie a anonymitu

Posledná z nich by mala stačiť na použitie VPN. Teraz je to’s čas zistiť, či by ste mali zvoliť Hotspot štít.

Základy štítu Hotspot

Hotspot Shield ponúka 3 200+ serverov vo viac ako 70 krajinách. to’je známy ako jedna z najrýchlejších VPN, hlavne vďaka svojmu tunelovaciemu protokolu Catapult Hydra, ktorý nahrádza OpenVPN.

Používatelia s prvými zásadami ochrany osobných údajov môžu nájsť štít Hotspot trochu sklamaním kvôli svojej jurisdikcii (USA) a internetu nedostatok bezpečnostných prvkov. Odteraz sa to však zdá dosť dobré pre 650+ miliónov používateľov.

to podporuje všetky hlavné platformy a má tiež rozšírenie prehliadača pre Chrome. Aplikácia Hotspot Shield vám môže pomôcť pobaviť sa odblokovanie Netflixu knižnice v USA, Veľkej Británii a Austrálii.

Hotspot štít má plán zadarmo (Limit 500 MB / deň), a 45-dňová záruka vrátenia peňazí, a prémiová verzia so štyrmi cenovými plánmi. Jeden účet je možné použiť až 5 zariadení.

Ako sťahovať Hotspot Shield pre Android

Ak si chcete stiahnuť Hotspot Shield, jednoducho prejdite na jeho webovú stránku a stlačte Download.

hotspot štít domovskej stránky webu na Android

tam’s bez účtu Google Play ho nenájdete, takže ty’Budem ho potrebovať, ak nie’už to nemám.

Inštalácia a používanie nástroja Hotspot Shield pre Android

Inštalácia softvéru Hotspot Shield nie je o nič ťažšie ako jeho stiahnutie. Po otvorení aplikácie sa zobrazí obrazovka, na ktorej môžete prejsť na 7-dňovú skúšobnú verziu (povinné informácie o platbe) alebo sa prihlásiť do existujúceho účtu..

Stránka na registráciu štítu hotspot

Keď ty’Keď je všetko nastavené, začnete okamžite používať Hotspot Shield, pretože opäť’je veľmi ľahké.

pripojenie aplikácie pre hotspot pre Android

Aplikácia v skutočnosti robí všetko pre vás automaticky pripojením k optimálnemu umiestneniu, ktoré je známe iba po skontrolovaní novej adresy IP.

Hlavná ponuka služby Hotspot Shield v systéme Android

Zoznam serverov je prístupný stlačením OPTIMAL napravo.

Zoznam serverov štítkov hotspotu

Ďalej sú uvedené tri nastavenia - Životnosť batérie má právomoc vypnúť niektoré z vašich aplikácií, aby sa predĺžila, Hĺbkové čistenie je povedal, aby odstránil nevyžiadané súbory, a Spotreba údajov zobrazuje, koľko údajov máte’už som použil. Zatiaľ čo prvé dva majú pochybnú hodnotu, druhé uvedené ocenia používatelia bezplatnej verzie, ktorí majú limit šírky pásma 500 MB / deň..

Dno Automatická ochrana Táto voľba umožňuje zvoliť, ktoré aplikácie budú automaticky chránené štítom Hotspot pri jeho spustení. Aj keď to môže znieť pohodlne, tí, ktorí majú aspoň trochu obavy o svoje súkromie, by si mali uvedomiť, že po stlačení veľkej “+” vy’presmerovaný na obrazovku Prístup k použitiu, kde musíte najprv povoliť prístup na prístup k štítu Hotspot, čo zahŕňa aj povolenie sledovania všetkých vašich aplikácií spolu s nastaveniami operátora a jazyka a “ostatné detaily.”

Prístup pomocou prístupu Hotspot Shield

Štít Hotspot pre nastavenia systému Android

Hotspot Shield hamburger menu

Kliknutím na ponuku hamburger v ľavom hornom rohu získate hlavnú ponuku. Málo nastavenia sú celkom jednoduché a chýbajú mu všetky možnosti, ktoré by mohli používateľa zmiasť.

Môžeš:

  • spustiť Hotspot Shield pri štarte
  • vypnite ho, keď je zariadenie v režime spánku
  • automaticky zapne sieť VPN pre nezabezpečené siete Wi-Fi, zabezpečené siete Wi-Fi alebo mobilné siete

Nastavenia štítu hotspotu

tam’s žiadny spôsob, ako zapnúť alebo vypnúť vypínač, ale to sa dá urobiť pomocou systému Android’je natívna funkcia VPN vždy zapnutá.

podpora

Hotspot Shield zlepšil svoju zákaznícku podporu v poslednej dobe to znamená, že ich pravdepodobne budete chcieť iba kontaktovať, ak tam budú’s akýmkoľvek typom problému. Ak nie, tam’je alternatíva dostupná vo vašej aplikácii.

Stránka Hotspot Shield pre Android

Každá z týchto možností vedie k FAQ s rozsiahlymi odpoveďami na mnoho otázok, od základných “Čo je to VPN” na niečo konkrétnejšie ako “Môcť’pozerať sa na Hulu.” smutne, v tomto FAQ chýba funkcia vyhľadávania k dispozícii na Hotspote’s webovú stránku, na ktorej môžete zadať aj lístok. Preto aj napriek tomu’Je uvedený pohodlne, s najväčšou pravdepodobnosťou’Budú prehliadané v nepravdepodobnom prípade na webe’s live chat klesá.

záver

Hotspot Shield pre Android je skvelá VPN pre tých, ktorí chcú najlepšiu rýchlosť a prístup k obmedzenému obsahu, ako je napríklad knižnica USA Netflix. Používatelia, ktorí sa viac zaujímajú o svoje súkromie a chcú si prispôsobiť svoje pripojenie VPN, by mali hľadať inde.

a tam’s vždy Hotspot’s bezplatná verzia, čo je veľké plus v časoch, keď služby VPN ticho ukončujú nielen bezplatné skúšobné verzie, ale aj záruky vrátenia peňazí.

Ak sa však na prvom mieste zameriavate na bezpečnosť a ochranu osobných údajov, odporúčame vám skontrolovať alternatívy pre štít Hotspot v zozname najlepších VPN VPN pre Android v roku 2020..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − 18 =

Adblock
detector