Štít Hotspot pre Chrome


Posledná aktualizácia: 10.15.2019

Hotspot Shield je pravdepodobne najúspešnejšou VPN na dnešnom trhu - ak vezmeme do úvahy iba počet používateľov. Tento poskytovateľ VPN sa môže pochváliť neuveriteľnými 650 miliónmi používateľov.

Desktopové aplikácie pre Hotspot sú relatívne bezpečné pre základné geodblokovanie a spoofing IP. Môžete dokonca streamovať Netflix pomocou prémiového predplatného. Rozšírenie Hotspot Shield pre Chrome však nemusí byť vašou najbezpečnejšou voľbou ako samostatnej siete VPN. nechať’Zistite viac o tejto aplikácii a na čo by to mohlo byť dobré.

Prečo používať sieť VPN pre prehliadač Chrome

Existuje niekoľko primárnych dôvodov, prečo môžete používať VPN pre prehliadač Chrome. Pre začiatočníkov je to jeden z najmenej bezpečných prehliadačov, pokiaľ ide o ochranu súkromia. Ak žijete v cenzúre priaznivej krajine, ako je Čína, Irán alebo SAE, určite chcete zostať pod radarom. To isté platí aj v prípade, že ste’cestovateľ alebo novinár, ktorý odchádza do zahraničia. Možno budete musieť pristupovať na webové stránky, ktoré sú jednoducho zakázané alebo blokované vo vašej lokalite.

To je, keď môžete’t Zabezpečte svoju online komunikáciu a ochráňte svoje súkromie bez VPN pre prehliadač Chrome. A to je dôvod, prečo sme’tu vám predstavujeme proxy proxy aplikáciu Hotspot Shield Chrome VPN.

Rozšírenie Chrome Hotspot Shield vo všeobecnosti môžete použiť na:

 • Prehliadanie bez reklám
 • zabezpečenia: šifrovanie všetkých vašich údajov počas prehliadania
 • súkromia: vaša adresa IP je falošná
 • Bezpečný verejné wifi prípojka
 • Bypassing cenzúra

Ako nainštalovať Hotspot Shield pre Chrome

Máte dve možnosti. Buď navštívte Internetový obchod Chrome priamo a vyhľadajte Hotspot Shield Elite VPN Proxy. alebo prejdite na oficiálnu webovú stránku, vyberte Ponuka produktov, a kliknite na tlačidlo Chrome presmerovať na stránku sťahovania. Potom stlačte kláves Získajte štít Hotspot Tlačidlo. Tým sa presmerujete na tú istú stránku Internetového obchodu Chrome.

Ak kliknete na ikonu Pridať do prehliadača Chrome tlačidlo, vy’Uvidíte obvyklé kontextové okno s oprávneniami, ktoré máte’sa chystám udeliť.

Štít hostiteľa pre inštaláciu prehliadača Chrome

Odporúčame vám, aby ste si ju pozorne prečítali a klikli na ňu Pridajte rozšírenie Ak ty’s tým, čo rozšírenie dokáže prečítať a zmeniť.

to’Je tiež dôležité spomenúť, že okrem prémiového predplatného máte ďalšie dve možnosti. Po prvé, možno budete chcieť vyskúšať poistné 7-dňová bezplatná skúšobná verzia verzia. Po druhé, môžete použiť túto VPN pre zadarmo. Existujú samozrejme obmedzenia, ako napríklad použitie len niekoľkých zahraničných serverov (pozri nižšie)..

Zoznam štítkov Hotspot pre server Chrome

to’s jasné z ponuky Konfigurácia, že iba Nemecko, Holandsko, Kanada a Rusko servery sú k dispozícii s bezplatným účtom.

Samozrejme, ak si vyberiete bezplatnú verziu, môžete’Dostanem upozornenie vyskakovacími oknami a presmerovaniami prehliadača, aby sme si kúpili prémiovú VPN alebo verziu pre počítače.

Hotspot Shield ponúka desktopového klienta

Štít Hotspot pre funkcie prehliadača Chrome

Prekvapivo je aplikácia Hotspot Shield pre Chrome nabitý zdanlivo užitočnými funkciami. Ak kliknete na ikonu konfigurácia ikonu v pravom hornom rohu, to je to, čo ste’Nájdem:

Konfigurácia hotspotu

Vysvetlite každú funkciu z dôvodu prehľadnosti:

 • meč: feed web trackers falošné aktivity na webe, aby bola vaša skutočná webová aktivita súkromná
 • Sledovač sledovania: povoliť alebo zakázať analytické sledovače
 • Blokovanie reklám: povoliť alebo zakázať blokovanie reklám
 • Blokovanie škodlivého softvéru: povoliť alebo zakázať blokovanie škodlivého softvéru reklamy
 • Blokovanie súborov cookie: povoliť alebo zakázať webové cookies
 • Vynechajte miestnu sieť: obísť miestne zdroje, napríklad internú sieť, localhost atď.
 • Blokátor WebRTC: na zabránenie úniku IP

Tieto samozrejme fungujú iba počas relácií VPN Hotspot Shield VPN, t. J. Keď ste vy’Znova sa pripojte k umiestneniu VPN.

Začiatkom roku 2019 sme to zistili vážne úniky WebRTC pri testovaní rozšírenia Hotspot Chrome so zapnutým blokátorom WebRTC. Zdá sa však, že od októbra 2019 prestal unikať. V každom prípade môžete byť s týmto prepínačom opatrní.

Existujú dve ďalšie funkcie, ktoré nájdete na domovskej obrazovke pod informáciami o polohe:

Hotspot pre čiernobiely zoznam prehliadača Chrome

 • Automatická ochrana: pridajte webové stránky, ktoré chcete zabezpečiť, keď je štít Hotspot vypnutý
 • Vynechajte webové stránky: pridajte webové stránky, ktoré chcete obísť’je zapnuté

Ako používať štít Hotspot pre prehliadač Chrome

Po kliknutí na ikonu štítu Hotspot na paneli s nástrojmi prehliadača sa zobrazí veľmi jednoduchý modrý panel.

Hotspot pre hlavnú obrazovku prehliadača Chrome

Ak kliknete na ikonu Moc tlačidlo, vy’Pripojím sa k predvolenému serveru, ktorý môže byť ten, ktorý je vám najbližší alebo ktorýkoľvek z nich je najoptimálnejší. Ak si však chcete vybrať miesto sami, musíte kliknúť na ikonu Konfiguračné menu v pravom hornom rohu okna aplikácie. Najprv ty’Uvidíme Režim pripojenia možnosti, ale ďalej dole, vy’Nájdem umiestnenie servera.

Servery Chrome hotspot

Po výbere prepínača pre vami vybrané miesto musíte zatvoriť konfigurácia a kliknutím na tlačidlo napájania sa pripojte. Je to trochu nepríjemné a nepríjemné.

Iné ako to’s pomerne jednoduchým rozšírením prehliadača Chrome.

Bohužiaľ, aj keď si kúpite prémiovú verziu, môžete’Budem mať iba deväť krajín na pripojenie.

Ponuka nastavení je skôr sklamaním. Prístup k nemu získate kliknutím na ikonu Ponuka v ľavom hornom rohu aplikácie.

Ponuka prehliadača Chrome hotspot

Teraz vyberte nastavenie, a tu’to, čo ty’Uvidíme:

Hotspot Chrome má niekoľko nastavení

No, nie taký druh raja prispôsobenia, o ktorom by ste mohli snívať.

Pri používaní tohto nástroja Hotspot Shield pre proxy proxy pre VPN v prehliadači Chrome sa môže zobraziť kontextové okno s upozornením na pripojenie, ktoré vás núti stiahnuť verziu pre počítač. Úprimne povedané, sme presvedčení, že by mohlo byť bezpečnejšie ich používať spolu.

Klient Hotspot Shield Chrome verzus Windows

Medzi klientmi prehliadača Chrome Hotspot Shield a Windows existujú dva hlavné rozdiely: počet dostupných umiestnení servera a možnosti konfigurácie. Hotspot má 3 200 serverov v 70+ krajinách, čo sa považuje za dobré globálne pokrytie. Do všetkých týchto krajín sa však môžete pripojiť iba pomocou aplikácií pre stolné počítače - rozšírenie Chrome vám umožňuje používať iba deväť krajín s prémiovým účtom.

záver

Hotspot Shield používa svoj proprietárny protokol s názvom Catapult Hydra, ktorý by mal byť bezpečnejší a rýchlejší ako samotný OpenVPN..

Aplikácia Hotspot Shield Chrome používa rovnaké bezpečnostné funkcie ako verzie pre počítače. Ak ty’Pri prepínaní blokovania WebRTC buďte opatrní, môžete skryť svoju IP adresu a získať prístup k obsahu s obmedzeným prístupom, vrátane Netflix.

Hotspot Shield je jednou z najlepších bezplatných služieb VPN pre prehliadač Chrome, ale tí, ktorí premýšľajú o svojom súkromí a anonymite, by sa mali najprv pozrieť inde, najmä preto, že samotné rozšírenie prehliadača nemôže chrániť celé pripojenie k internetu.

odporúčané:

Recenzia štítu Hotspot

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 66 = 68