Štít Hotspot pre Mac

S viac ako 650 miliónmi používateľov je Hotspot Shield pravdepodobne medzi používateľmi počítačov najobľúbenejšou službou VPN na svete. Nielen to - to’je tiež jednou z najlepších možností VPN pre Mac. nechať’čo vidím’je dôležité vedieť o aplikácii VPN VPN Hotspot Shield Mac.

Prečo používať VPN pre Mac

Prečo používať VPN pre Mac

Predtým, ako budeme pokračovať, pravdepodobne bude mať zmysel rýchlo zhrnúť, prečo by ste mali predovšetkým používať VPN pre Mac.


to’je skvelé, ak chcete:

 • Predstierajte svoju polohu / IP adresu
 • Získajte prístup k webovému obsahu blokovanému geograficky
 • Streamujte Netflix z USA alebo z iných oblastí z vašej polohy
 • Chráňte svoje súkromie všeobecne
 • Zabezpečte verejné verejné wifi hotspoty zadarmo
 • Zahrajte si online hry s obmedzeným geografickým umiestnením

Základy štítu Hotspot

Táto sieť VPN má asi polovicu umiestnení serverov vedúcich spoločností na trhu. Hotspot Shield ponúka 70 a viac krajín v krajinách s viac ako 3 200 servermi (z ktorých najmenej 500 môže byť virtuálnych). Hotspot Shield je jednou z najrýchlejších VPN na trhu, ktorá má čo do činenia s vlastným a predvoleným protokolom tunelovania: Catapult Hydra.

Kým Hotspot štít nie je’• najlepšia voľba pre citlivé činnosti (kvôli jurisdikcii a bezpečnostným funkciám), podporuje všetky populárne platformy vrátane makier, iOS, Windows, Android a ISN.’• zlý výkrik na zábavné účely, ako napríklad sledovanie Netflixu.

Hotspot Shield má bezplatný program, 7-dňovú prémiovú skúšobnú verziu zdarma a prémiovú verziu so štyrmi cenovými plánmi.

Ako ho stiahnuť a nainštalovať

Ak si chcete stiahnuť a nainštalovať klienta Mac Hotspot Shield, navštívte App Store. Do vyhľadávacieho poľa napíšte Hotspot Shield a vyberte jedinú aplikáciu ponúkanú pod týmto menom. Teraz kliknite na ikonu dostať a raz’s stiahnuté, kliknite na ikonu Inštalácia gombík.

Štít VPN Hotspot a WiFiProxy dostupný v obchode Apple

Ak chcete používať novú aplikáciu Mac Hotspot Shield Mac, stlačte tlačidlo Otvorené. Túto aplikáciu nájdete aj na stránke Odpaľovacia plocha. Ak chcete, aby sa automaticky spúšťal so systémom, zmeňte nastavenia aplikácie.

Ako používať Hotspot štít na Mac

Používanie nástroja Hotspot Shield v systéme Mac je pomerne jednoduché. Po otvorení alebo spustení aplikácie sa musíte prihlásiť.

Vytvorenie účtu Hotspot Shield

Akonáhle ste, vy’Uvidíte najčistejšiu a najjednoduchšiu možnú plochu. To však nemusí byť pozitívna vec.

Štít Hotspot sa pripája k vpn

Ak máš’• Nastavte aplikáciu Hotspot Shield Mac na automatické pripojenie, teraz je čas to zasiahnuť Vypínač, alebo vyberte miesto.

Teraz kliknite na ikonu zemegule v pravom hornom rohu a vyberte krajinu zo 70 a viac miest.

Zoznam serverov štítkov Hotspot

Keď ty’nepoužívate váš klient Hotspot Mac prvýkrát, kliknutím na ikonu Moc bez výberu miesta sa predvolene pripojí k vašej poslednej polohe.

Po pripojení sa môžete odpojiť kliknutím na ikonu Stop hore alebo zmeňte svoju polohu kliknutím na ikonu rozbaľovacie pole názvu polohy.

Ak sa odpojíte alebo odhlásite, môžu sa zobraziť kontextové okná so žiadosťou o ohodnotenie úrovne spokojnosti. To môže byť trochu nepríjemné. Zažili sme aj niekoľko ďalších automaticky otváraných okien, ktoré boli trochu rušivé, a jeden tiež zdvihol obočie:

Vyskakovacie okno Hotspot Shield

Nastavenia Macu Hotspot Shield

Klient systému Mac Hotspot Shield nie’t nechať veľa priestoru pre prispôsobenie. Ak chcete nájsť nastavenie, kliknite na ikonu Skrutková matica alebo ikona ponuky.

Nastavenia štítu Hotspot

Keď vyberiete možnosť Nastavenia, to je to, čo ste vy’Uvidíme:

Nastavenia štítu Hotspot

Pre vážnejšie súkromie “bojovníci,” toto práve vyhralo’nerozrezať to.

podpora

Verzia Hotspot Shield pre Mac obsahuje vstavanú podporu alebo pomoc, ktorú môžete otvoriť po kliknutí na ikonu Ikona pomocníka v pravom hornom rohu aplikácie. Ak máte akékoľvek problémy, jedná sa o užitočnú a informačnú základňu poznatkov. Môžete však vždy kontaktujte podporu 24/7 live chat ak potrebujete naliehavú technickú pomoc.

Podpora štítu Hotspot

Štít pre operačný systém Hotspot Mac a systém Windows

Môžete si myslieť, že klienti VPN pre rôzne platformy by mali byť viac-menej rovnakí. Pravda je však taká, že poskytovatelia VPN zvyčajne vybavujú svoju verziu systému Windows tým najlepším’s druhým najobľúbenejším operačným systémom po systéme Android. Preto verzie Mac nie sú často tak dobre vybavené a vybavené funkciami a nastaveniami.

Rozhranie je podobné. Klient MacOS však vyzerá skôr ako mobilné verzie. vy’Windows Nájdete hlavné rozdiely medzi týmito dvoma aplikáciami pre stolné počítače v systéme Windows Ponuka nastavení.

Je jasné, že Hotspot Shield pre Mac je jedným z klientov, ktorý to umožňuje menšie prispôsobenie ako verzia systému Windows. Prezrite si aplikáciu VPN VPN Hotspot Shield a presvedčte sa sami:

Všeobecné nastavenia štítu Hotspot

To nepochybne vyzerá “bohatší” ako to, čo ponúka aplikácia Mac Hotspot Shield Mac:

 • Nebezpečné upozornenia Wi-Fi
 • Povoliť automatické spustenie

Aplikácia VPN v systéme MacOS VPN vás v zásade upozorní vždy, keď sa vaše zariadenie pokúša pripojiť k nebezpečnej sieti Wi-Fi. Samotná funkcia automatického spustenia však nefunguje’Neprináša veľa do tabuľky súkromia.

Aplikácia Windows má tri dôležité nastavenia, vďaka ktorým je bezpečnejšie a anonymnejšie:

 • Zabráňte úniku IP (dá sa argumentovať, že to tak nie je)’t potrebné pre Mac)
 • Hlavný vypínač
 • Automaticky zapne štít Hotspot

Aj keď sú počítače Mac všeobecne považované za bezpečnejšie ako Windows, bez prepínača na zabíjanie a riadnej nebezpečnej ochrany Wi-Fi, mohli by ste uniknúť citlivé informácie. to’stačí, aby vaše pripojenie VPN na sekundu alebo dve prestali fungovať, a váš počítač Mac vás môže automaticky pripojiť k internetu pomocou vašej skutočnej adresy IP poskytnutej poskytovateľom internetových služieb..

Alternatíva zabíjača zabíjania

Tí, ktorí sa obávajú, že nebudú mať prepínač zabíjania, môžu použiť aplikáciu Tunnelblick pre Mac OpenVPN, ktorú môžu nakonfigurovať na používanie s viacerými VPN.

Ak ho nastavíte na automatické spustenie so systémom a zapnete jeho vypínač, vy’Chráni sa pred netesnými spojmi. To samozrejme vyžaduje určitú manuálnu konfiguráciu, a preto nemusí byť pre začínajúcich používateľov výhodné.

Štít Hotspot Mac - horúci alebo studený?

nechať’len povedzte niekde uprostred. O službe Hotspot Shield pre počítače Mac sú nepochybne atraktívne veci, ako sú rýchlo sa meniace rýchlosti a možnosti streamovania. My však’d Túto sieť VPN odporúčame iba pre začiatočníkov, streaméry alebo používateľov s inými základnými potrebami. Mohlo by to, samozrejme, zahŕňať spoofing IP, odblokovanie stránok s obmedzeným prístupom k geografickým údajom, online hry, zabezpečenie verejných hotspotov wifi atď. Možno ho však nebudete chcieť používať na nič iné, čo vyžaduje nepriepustné súkromie.

Ak ty’stále sa zaujímate o túto sieť VPN, prečítajte si o nej viac podrobností v našom podrobnom preskúmaní štítov Hotspot.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =

Adblock
detector