Štít Hotspot pre torrenting


Každý deň sa prostredníctvom vzájomného sťahovania (alebo torrentovania) zdieľa obrovské množstvo hudby, filmov, televízie, elektronických kníh, hier a ďalších aplikácií. to’je to skvelý spôsob, ako nájsť zábavný obsah alebo zdieľať profesionálne údaje. Ale torrenting nie je ani zďaleka bezpečný.

V skutočnosti to tak je’Je to jednoduché pre poskytovateľov internetových služieb, držiteľov autorských práv a vládne agentúry, aby prenikli na používateľov P2P, zatiaľ čo torrenty sú notoricky známe aj pre prenos škodlivého softvéru. že’to je dôvod, prečo veľa ľudí teraz automaticky spúšťa VPN pred svojím klientom torrent.

Výstraha!

Torrenting bez VPN je problém

Aj keď je torrentovanie vo väčšine krajín legálne, sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami nie je. Don’nenechajte sa chytiť robiť to - použite VPN!

Získajte štít Hotspot teraz ▸

Hotspot Shield je jednou z najväčších sietí VPN v okolí s viac ako 650 miliónmi používateľov. Ako sa teda meria ako štít pre vaše torrentovacie aktivity? nechať’s zistiť.

Čo je štít Hotspot’s torrent politiky?

Prvé veci: aké sú zásady ochrany Hotspot, pokiaľ ide o torrentovanie? Ako my’Už som spomenul, nie všetky VPN sú radi, že hosťujú P2P prenos, takže kam sa Hotspot Shield hodí do obrázka?

Počiatočné príznaky sú skutočne celkom pozitívne. Hotspot Shield má praktický vysvetľovač o význame používania VPN pre sťahovanie P2P a spomínajú funkcie súvisiace s P2P, ako je neobmedzená šírka pásma. Avšak, to’Je dosť ťažké nájsť jasné vyhlásenie o torrentovej politike Hotspot Shield, čo je trochu podozrivé.

Ak sa chcete dozvedieť viac, musíte sa ponoriť do VPN’s Centrum pomoci, kam spoločnosť nalieha na používateľov “[Chráňte] svoje súkromie a stiahnite si Hotspot Shield, aby ste sa dnes mohli bezpečne torrentovať!”

Z fragmentov dostupných informácií to určite vyzerá, že Hotspot Shield je optimalizovaný na torrentovanie, ale je to tak’je tiež pravda, že VPN nie je’rád by som zdôraznil túto skutočnosť. A ak VPN nie sú’t vášni v obrane a propagácii používateľov’ právo na torrent, to’nie je to dobré znamenie.

7 funkcií, vďaka ktorým je Hotspot Shield pre torrentovanie dobrý nápad

Ak tieto pochybnosti na chvíľu položíme na stranu, je to tak’stojí za to sa rýchlo pozrieť na niektoré z funkcií, vďaka ktorým je Hotspot Shield torrentovým uchádzačom. Tento balík VPN má veľa atraktívnych aspektov. Napríklad vy’Dostanem:

1. Neobmedzená šírka pásma

Torrenting je veľmi náročný na údaje a dátové limity sú absolútne nie. Našťastie Hotspot Shield nie’Tieto obmedzenia netrpia tým, že všetkým plateným používateľom poskytujú takú šírku pásma, akú potrebujú pri sťahovaní filmov alebo televíznych relácií.

2. Šifrovanie vojenskej triedy

Siete VPN závisia od kvality ich šifrovania, aby chránili údaje pri ich prechode cez ich servery a výhra Hotspot Shield’Nechám ťa tu. 256-bitové šifrovanie AES vojenského stupňa je také dobré ako vy’Nájdem a mal by som chrániť torrentery za všetkých okolností.

3. Zabite spínač

Všetky siete VPN priateľské k torrentu by mali mať k dispozícii nejaké funkcie, ktoré chránia pred zlyhaním a ktoré prerušia vaše pripojenie, ak poklesne pokrytie. V Hotspot Shield’V takom prípade by mal prepínač kill prerušiť vaše internetové pripojenie vždy, keď dôjde k zlyhaniu pokrytia VPN’je to najmenšie riziko úniku IP.

4. Obrovské portfólio serverov

Nároky služby Hotspot Shield na správu viac ako 3 200 serverov v 70+ krajinách. To by malo znamenať, že torrentery nájdu rýchly server v akejkoľvek jurisdikcii, ktorú uprednostňujú. Ďalej VPN’s Protokol Catapult Hydra je navrhnutý tak, aby hľadal optimálny server pre každé pripojenie, čo teoreticky vedie k najrýchlejším možným rýchlostiam torrentu.

5. Viaceré zariadenia

Používatelia Hotspot Shield môžu nainštalovať VPN na ľubovoľnom počte 5 zariadení, takže môžete bezpečne torrentovať na pracovnej ploche, prenosnom počítači, tablete alebo dokonca na smartfóne.

6. Anonymita

Hotspot Shield tvrdí, že funguje prísne “žiadne záznamy” a zároveň poskytuje úplnú anonymitu adresy IP - presne to, čo používatelia torrentu potrebujú, ak každodenným sťahovaním sťahujú hranice nezákonnosti.

7. 45-dňová záruka vrátenia peňazí

Niekedy sú používatelia nešťastní so svojou geografickou polohou a dokonca aj kvalitné VPN môžu’Neposkytujte požadované rýchlosti. So službou Hotspot Shield môžete využiť svoju 45-dňovú záruku na vrátenie peňazí na vyskúšanie siete VPN na niekoľko týždňov, v prípade potreby pred prepnutím na iného poskytovateľa..

že’s komplexný rad funkcií pre torrenters. Rýchlosť, bezpečnosť, hodnota - štít Hotspot Shield dosahuje veľmi dobre skóre vo všetkých týchto kľúčových oblastiach. Ale to’nie je to celý príbeh. Musíme sa pozrieť trochu hlbšie, aby sme zistili, ako presne táto VPN stojí, pokiaľ ide o súkromie a výkon. Tak nechaj’Urob to teraz.

Možné problémy, na ktoré treba myslieť pri použití Hotspot Shield na torrentovanie

Po prvé, platba je oblasťou, v ktorej môže Hotspot Shield vyvolať určité poplachy.

Všeobecne možno povedať, že najlepšie torrenting VPN ponúkajú anonymné platobné možnosti, ako sú kryptomeny. tam’s Hotspot Shield, ktorý sa spolieha na štandardné kreditné karty a PayPal. Takže keď sa zaregistrujete, vy’Musím odovzdať citlivé osobné informácie, ktoré vás teoreticky môžu použiť na prepojenie s účtom Hotspot Shield prostredníctvom orgánov činných v trestnom konaní.

Kontroverzné postupy protokolovania môžu spustiť alarm

Existuje aj niekoľko potenciálnych problémov týkajúcich sa štítu Hotspot “žiadne protokolovanie” politika.

V roku 2017 súkromná organizácia Centrum pre demokraciu & Technológia (CDT) tvrdila, že Hotspot Shield bol “zachytenie a presmerovanie webového prenosu na partnerské webové stránky vrátane reklamných spoločností.”

Podľa CDT bol Hotspot Shield odhalený ako zhromažďovanie používateľov’ IP adresy a údaje o polohe, ktoré by sa mohli speňažiť v prospech inzerentov. Okrem toho VPN využívala na zhromažďovanie údajov päť samostatných sledovacích knižníc tretích strán.

to’Je dôležité poznamenať, že táto diskusia sa zamerala na bezplatnú sieť Hotspot Shield VPN (používa ju 97% VPN)’zákazníci). Takže používatelia Premium pravdepodobne nie’nemusím sa obávať. Ale vzhľadom na spoločnosť’s “žiadne protokolovanie” étos, toto správanie by malo byť príčinou toho, že by si torrenters mysleli dvakrát.

Pochopenie toho, ako sa zásady ochrany osobných údajov Hotspot Shield týkajú torrentingu

Každá sieť VPN musí ponúkať zásady ochrany osobných údajov, ktoré určujú jej vzťah s používateľmi. Technicky by tento dokument mal pomôcť objasniť, či je použitie Hotspot Shield na torrentovanie bezpečnou možnosťou. Je však vhodný na daný účel?

V skutočnosti existujú niektoré frázy, ktoré sú trochu znepokojujúce. Napríklad, keď sa používatelia pripoja k svojej aplikácii, Hotspot Shield zhromažďuje a ukladá “identifikátory zariadení, typy prehľadávačov, typy a nastavenia zariadení, verzie operačných systémov, mobilné, bezdrôtové a ďalšie informácie o sieti.” Opäť to bolo’je to trochu alarmujúce.

Navyše, zatiaľ čo Hotspot štít “neuchováva žiadne informácie, ktoré identifikujú to, čo prehliadate, prezeráte alebo robíte online,” oni “analyzovať určité použitia, zariadenia a diagnostické informácie, aby porozumeli súhrnným trendom používania a zapojeniu používateľov.” Môže byť anonymizovaný, ale tieto údaje sa stále zaznamenávajú a uchovávajú. Nie všetky VPN majú taký hlad po údajoch, a to by sa určite malo týkať torrenterov.

A čo Hotspot štít’vzťahy s vládami?

Nakoniec existujú dôvody na obavy Štít Hotspot’vzťahy s hlavnými vládami, najmä s USA. Washington je už dlho nepriateľský k stiahnutiu P2P, takže akákoľvek VPN by mala byť veľmi jasná, pokiaľ ide o jeho odpor voči vniknutiu vlády v tejto oblasti. Bohužiaľ to nie je’t prípad s Hotspot Shield.

Ako uvádza politika ochrany osobných údajov, “AnchorFree [štít hotspotu’materská spoločnosť] môže prenášať vaše osobné údaje do iných krajín, ako je krajina, v ktorej máte bydlisko” a “prevádzatelia zahŕňajú ďalšie spoločnosti skupiny AnchorFree, poskytovateľov služieb a partnerov.”

A tu’s kickerom: “Zákony v iných krajinách sa môžu líšiť od zákonov, ktoré platia v mieste vášho pobytu.”

Takže všade, kde na torrentovanie používate Hotspot Shield’Musíte si byť vedomí zákonov USA o údajoch

Inými slovami, vy’Riskovam to s hnevom vlády’je to najviac nepriateľské k činnosti torrentingu.

Čo hovoria používatelia o torrentovaní pomocou Hotspot Shield?

Napriek týmto problémom s ochranou osobných údajov’Je stále možné použiť Hotspot Shield na legitímne činnosti torrentingu. Vďaka svojej neobmedzenej šírke pásma a bezpečnému šifrovaniu by malo ísť o veľmi schopnú VPN. Čo však používatelia povedali o ich výkonnosti?

Reddit je vždy dobrým miestom na hľadanie spätnej väzby. Vďaka svojej obrovskej užívateľskej základni a technicky zdatnej komunite’Je to miesto, kde ľudia prichádzajú o podporu, keď používajú torrent na stiahnutie P2P, a Hotspot Shield nie je výnimkou.

Po prvé, niektorí používatelia Reddit hlásia vynikajúce rýchlosti torrentov Hotspot Shield, čo je povzbudivé

Ale takmer vo všetkých vláknach sa rýchlo nachádzajú kritici bezplatného balíka Hotspot Shield, citujúc spôsob, akým spoločnosť zdieľa údaje s inzerentmi.

Stretli sa aj niektorí používatelia vážne problémy s platbami, ako napríklad ich karty účtované až 10 dní pred vypršaním ich platnosti (alebo záručných období).

Všeobecný konsenzus je v tom, že štít Hotspot je zlá možnosť pre torrentovanie, najmä bezplatná verzia (na ktorú odkazuje veľká väčšina ľudí v Reddite).

Takže ak chcete sledovať dav súkromia, nie’Nepoužívajte Hotspot Shield na torrentovanie. Namiesto toho choďte na niečo ako ExpressVPN.

Je kombinácia Hotspot Shield a torrent vhodná?

Ako my’Už som videl, Hotspot štít je určite voľbou pre torrenters. Nemá žiadne blokovanie prenosu P2P, ponúka neobmedzenú šírku pásma, má obrovské portfólio serverov a obsahuje dobré bezpečnostné funkcie.

Ale pozor. Hlavné obavy sa objavili v súvislosti s tým, aký bezpečný je Hotspot Shield a či sú “žiadne protokolovanie” politika drží vodu. A drž sa ďalej od spoločnosti’s VPN zadarmo za každú cenu - aspoň pre činnosti P2P. to’to jednoducho nestojí za riziko.

Odporúčané čítanie:

Recenzia štítu Hotspot

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 32