Hotspot Shield pro Mac

Hotspot Shield je u 650+ milionů uživatelů pravděpodobně nejoblíbenější službou VPN na světě mezi uživateli počítačů. Nejen to - to’je také jednou z nejlepších možností VPN pro Mac. Nechat’uvidíme co’je důležité vědět o aplikaci VPN VPN Hotspot Shield Mac.


Proč používat VPN pro Mac

Proč používat VPN pro Mac

Než budeme pokračovat, pravděpodobně bude rozumné rychle zrekapitulovat, proč byste měli používat VPN pro Mac především.

To’je skvělé, pokud chcete:

 • Předstírejte svou polohu / IP adresu
 • Získejte přístup k webovému obsahu blokovanému geo
 • Streamujte Netflix z USA nebo z jiných regionů z vaší polohy
 • Chraňte své soukromí obecně
 • Zabezpečte veřejné veřejné wifi hotspoty zdarma
 • Hrajte online hry se zeměpisným omezením

Základy štítů Hotspot

Tato VPN má přibližně polovinu umístění serverů na trhu. Hotspot Shield nabízí 70+ zemí s více než 3 200 servery (nejméně 500 z nich může být virtuální). Hotspot Shield je jednou z nejrychlejších VPN na trhu, která má co do činění s proprietárním a výchozím protokolem tunelování: Catapult Hydra.

Zatímco Hotspot štít není’• nejlepší volba pro citlivé činnosti (díky své jurisdikci a bezpečnostním prvkům), podporuje všechny populární platformy, včetně MacOS, iOS, Windows, Android a ISN’špatný výkřik pro účely zábavy, jako je sledování Netflixu.

Hotspot Shield má bezplatný plán, 7denní bezplatnou zkušební verzi zdarma a prémiovou verzi se čtyřmi cenovými plány.

Jak jej stáhnout a nainstalovat

Chcete-li stáhnout a nainstalovat klienta Mac Hotspot Shield, navštivte App Store. Do vyhledávacího pole zadejte Hotspot Shield a vyberte jedinou aplikaci nabízenou pod tímto názvem. Nyní klikněte na ikonu Dostat a jednou’s stažené, klikněte na Nainstalujte knoflík.

Hotspot Shield VPN a WifiProxy jsou k dispozici v obchodě Apple

Pokud chcete použít novou aplikaci Mac Hotspot Shield, stiskněte otevřeno. Tuto aplikaci najdete také v Panel. Chcete-li, aby se automaticky spouštěl se systémem, změňte nastavení aplikace.

Jak používat Hotspot štít na Mac

Použití Hotspot Shield na Macu je docela snadné. Po otevření nebo spuštění aplikace se musíte přihlásit.

Vytvoření účtu Hotspot Shield

Jakmile jste, vy’Uvidím nejčistší a nejjednodušší možnou plochu. To však nemusí být pozitivní věc.

Hotspot Shield se připojuje k vpn

Pokud máte’• Nastavte aplikaci Hotspot Shield Mac tak, aby se připojovala automaticky, nyní je čas to zasáhnout Tlačítko napájení, nebo vyberte místo.

Nyní klikněte na ikonu Zeměkoule v pravém horním rohu a vyberte zemi ze 70 a více míst.

Seznam serverů štítů Hotspot

Když vás’nepoužíváte svého klienta Hotspot Mac poprvé, klepnutím na ikonu Napájení tlačítko bez výběru umístění by se ve výchozím nastavení připojilo k vaší poslední poloze.

Po připojení se můžete odpojit kliknutím na ikonu Stop nahoře nebo změňte svou polohu kliknutím na ikonu rozbalovací nabídka názvu místa.

Pokud se odpojíte nebo odhlásíte, může se zobrazit vyskakovací okno s žádostí o ohodnocení úrovně spokojenosti. To může být poněkud nepříjemné. Zažili jsme také několik dalších vyskakovacích oken systému, které byly trochu rušivé, a jeden také zvedl obočí:

Vyskakovací okno Hotspot Shield

Nastavení Mac Hotspot Shield

Klient Mac Hotspot Shield nemá’nenechávejte mnoho prostoru pro přizpůsobení. Chcete-li najít Nastavení, klikněte na Matice nebo ikona nabídky.

Nastavení štítu hotspotu

Pokud zvolíte Nastavení, jste to právě vy’uvidím:

Nastavení štítu hotspotu

Pro vážnější soukromí “bojovníci,” to právě vyhrálo’neřež to.

Podpěra, podpora

Verze Hotspot Shield Mac má vestavěnou podporu nebo nápovědu, kterou můžete otevřít, pokud kliknete na ikonu Ikona nápovědy v pravém horním rohu aplikace. Pokud máte nějaké potíže, jedná se o velmi užitečnou a informativní databázi znalostí. Vždy však můžete kontaktujte podporu živého chatu 24/7 pokud potřebujete naléhavou technickou pomoc.

Podpora štítu Hotspot

Hotspot Shield Mac vs Windows klient

Můžete si myslet, že VPN klienti pro různé platformy by měli být víceméně stejní. Pravda však je, že poskytovatelé VPN obvykle vybavují svou verzi systému Windows tím nejlepším’je druhý nejoblíbenější operační systém po Androidu. Proto verze Mac často nejsou tak dobře vybavené a nabité funkcemi a nastavením.

Rozhraní je podobné. Klient MacOS však vypadá spíše jako mobilní verze. Vy’Naleznu hlavní rozdíly mezi oběma desktopovými aplikacemi v systému Windows Nabídka nastavení.

Je jasné, že Hotspot Shield pro Mac je jedním z klientů, který to umožňuje méně přizpůsobení než verze systému Windows. Podívejte se na aplikaci VPN Hotspot Shield pro Windows a přesvědčte se sami:

Obecné nastavení štítu Hotspot

To bezpochyby vypadá “bohatší” než to, co aplikace Hotspot Shield Mac nabízí:

 • Nebezpečná oznámení WiFi
 • Povolit automatické spuštění

Aplikace VPN pro MacOS v zásadě upozorní, kdykoli se vaše zařízení pokouší připojit k nebezpečné síti Wi-Fi. A funkce automatického startu sama o sobě nefunguje’Také nepřináší mnoho informací o soukromí.

Aplikace Windows má tři zásadní nastavení, díky kterým je bezpečnější a anonymnější:

 • Zabraňte úniku IP (lze argumentovat, že to není’t nutné pro Mac)
 • Zabijte Switch
 • Automaticky zapne štít Hotspot

Přestože jsou počítače Mac obecně považovány za bezpečnější než Windows, bez přepínače zabíjení a řádné nebezpečné ochrany Wi-Fi, můžete únik citlivých informací odhalit. To’stačí, aby vaše připojení VPN na sekundu nebo dvě přestalo fungovat, a váš Mac vás může automaticky připojit k internetu pomocí vaší skutečné adresy IP poskytnuté poskytovatelem služeb Internetu.

Zabijte alternativní přepínač

Ti, kteří se obávají, že nemají přepínač zabíjení, mohou použít aplikaci Tunnelblick pro Mac OpenVPN, kterou mohou nakonfigurovat pro použití s ​​více VPN.

Pokud nastavíte automatické spuštění systému a zapnete jeho přepínač zabití, můžete’Budu chráněna před netěsnými spoji. To samozřejmě vyžaduje nějakou ruční konfiguraci, a proto nemusí být pro začínající uživatele výhodné.

Hotspot Shield Mac - horký nebo studený?

Nechat’Jen řekni, někde uprostřed. O Hotspot Shield pro Mac jsou nepochybně přitažlivé věci, jako jsou vysoké rychlosti a možnosti streamování. My však’d Tuto VPN doporučujeme pouze pro začátečníky, streamery nebo uživatele s jinými základními potřebami. To by samozřejmě mohlo zahrnovat spoofing IP, odblokování webů s omezeným přístupem, online hraní, zabezpečení veřejných wifi hotspotů atd. Možná však nebudete chtít použít pro nic jiného, ​​co vyžaduje vzduchotěsné soukromí.

jestli ty’stále se zajímám o tuto VPN, přečtěte si o ní více v naší hloubkové recenzi Hotspot Shield Review.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 − 28 =