Chrome için TunnelBear

TunnelBear for Chrome, hem ücretsiz hem de premium kategorilerdeki en iyi VPN'lerden biridir. İle 20 milyondan fazla kullanıcı gemide kullanıcı sayısı yedi basamaklı bir sayıya yaklaşıyor. Bu nedenle’Bu tarayıcı uzantısına ve yeteneklerine derinlemesine baktık.


Neden Chrome için bir VPN kullanıyorsunuz?

KromYoldan çıkmak istediğimiz ilk şey Ne TunnelBear ne de başka bir tarayıcı uzantısı tam teşekküllü bir VPN değildir. o’torrent, oyun vb. içeren tarayıcı dışındaki tüm ağ trafiğinizi koruyamaz. Proxy hizmeti olarak adlandırmak daha kesin olurdu, ancak basitlik adına,’TunnelBear for Chrome'u VPN olarak ele almaya devam edeceğim.

Chrome ile bir VPN kullanmanın nedenleri söz konusu olduğunda, ilk şey gizlilik ve güvenliktir. Chrome tarayıcı, bu bölümdeki en iyi tarayıcılar arasında değildir; bu, kimliğinizi gizlemek veya özellikle Çin veya İran gibi bir ülkede coğrafi kısıtlamalı web sitelerini ziyaret etmek için biraz yardım isteyebileceğiniz anlamına gelir..

DNS ve IP sızıntı testlerimizin TunnelBear lehine olduğu kanıtlandı - hiçbirini bulamadık. Ancak bu kısmen Chrome'da varsayılan olarak WebRTC'nin devre dışı bırakılmasıdır. Manuel olarak açarsanız, gerçek IP adresiniz WebRTC işlevselliği aracılığıyla gösterilebilir.

TunnelBear Chrome uzantısını aşağıdakiler için kullanabilirsiniz:

  • Güvenlik: tarama sırasında tüm verilerinizin şifrelenmesi
  • Gizlilik: IP adresinizi aldatmak
  • Herkese açık wifi bağlantınızın güvenliğini sağlama
  • İzleme yeteneğini azaltma web sitelerinin ve reklamverenlerin
  • Sansürü atlamak

TunnelBear'ı Chrome'a ​​yükleme

Uzantıyı doğrudan Chrome Mağazası'ndan veya TunnelBear web sitesi üzerinden indirebilirsiniz. Tıklama Chrome'a ​​ekle izin açılır penceresini getirecek.

TunnelBear'a Chrome'a ​​ekle

Bu değil’t Chrome için Hotspot Shield durumunda olduğu gibi bildirimlerin görüntülenmesini ve yerel uygulamalarla iletişim kurmayı içerir, ancak yine de’düğmesine basmadan önce bununla Tamam Uzantı eklemek.

Chrome için TunnelBear nasıl kullanılır?

Tarayıcı uzantısını yükledikten sonra, bir sonraki adımınız bir hesap oluşturmaktır. Arasında seçim yapabilirsiniz ücretsiz ve premium sürüm. Aralarındaki fark 500 MB / ay bant genişliği sınırı. 1,5 GB / ay bu hizmet hakkında tweet atıp Bay Bear’s onayı. Ancak günlük olarak bir VPN'e ihtiyacınız varsa, muhtemelen ayda 4,99 ABD dolarından başlayan prime yükseltmeye zorlanacaksınız..

Hangi sürüm olursa olsun, Chrome için TunnelBear'ı kullanmak son derece basittir.

Chrome için TunnelBear ana menüsü

Ana pencere VPN'yi açmanıza veya kapatmanıza olanak tanır, 20'den fazla ülke, git Ayarlar, bu pencereyi daha da küçültün ve daha sonra gerçek konumunuzu gösteren bir dünya haritasına dönüşen reklamı tıklayın veya kapatın.

Chrome için TunnelBear bağlı

VPN açıkken, tünelden bir ayı tırmanışını ve bulunduğunuz yerden hedefinize doğru düz bir çizgi göreceksiniz. Gerçek hayatın aksine, bir ayı görebildiğiniz sürece,’güvende ol.

Chrome Ayarları için TunnelBear

Söz konusu olduğunda Ayarlar, Orada’hakkında konuşacak çok şey yok çünkü var’t Herhangi biri. TunnelBear'ın tüm bağlantılarını sayarsak’s web sitesi, biz’bazı ayar ikilemi ile bıraktı Klavye kısayolları veya Çıkış Yapma.

TunnelBear for Chrome vs TunnelBear masaüstü için

Her iki TunnelBear sürümü de size sunucuların tam listesini verirken, fark Ayarlar sayısındadır ayarlayabilirsin.

Ücretsiz sürümde eksik bulduğumuz iki temel özellik GhostBear ve VigilantBear. Birincisi bir öldürme anahtarı için başka bir isim ve ikincisi farklı bir demenin yolu “Gizleme” veya “gizlilik” protokol.

Orada’ayrıca güvenilir web siteleri eklemenin veya kaldırmanın bir yolu yok veya yapmadığınız ağlar’t TunnelBear tünelinden geçmek istemiyorum.

Dahası, orada’s en hızlı sunucuyu seçmek için Otomatik seçeneği yok, bir dahaki sefere proxy kullanmanız gerektiğinde başka bir ülkede olabilir.

Sonunda, sürümler arasındaki bu farklılıklar’t Masaüstü ayı kullanmıyor çünkü Chrome için önemli bir dezavantaja dönüşüyor’ilk etapta bu kadar fazla ekstra özellik veya ayara sahip olmak.

Sonuç olarak

TunnelBear for Chrome, en iyi ücretsiz Chrome VPN'lerden ve genel olarak en iyi Chrome VPN uzantılarından biridir. O’s basit ve kullanımı kolaydır, sızıntısı yoktur ve coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek veya IP adresinizi gizlemek için uygundur. Eksik olan, rakip Opera VPN ile mümkün olan Netflix'in engellemesini kaldırma yeteneğidir. Ayrıca,’TunnelBear, herhangi bir tarayıcı proxy'si gibi, TuningBear'ın’t İnternet bağlantınızın geri kalanını kapsama.

Önerilen:

TunnelBear VPN incelemesi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 13 =