Udržuje Turbo VPN záznamy?


Jednou z věcí, které neustále najdete v různých sítích VPN na trhu, je to, že mnozí tvrdí, že nemají zásady protokolování. Ne všichni však mají dokument Zásady ochrany osobních údajů, který takové tvrzení podporuje. Často najdete nesrovnalosti mezi propagačními materiály a právníky.

Turbo VPN také tvrdí, že nemá žádné zásady protokolování. Rozhodli jsme se hlouběji prozkoumat všechny veřejně dostupné informace, abychom se ujistili, že je mohou sledovat.

Co Turbo VPN tvrdí

Turbo VPN vypadá jako VPN, která bere soukromí vážně. Když jdete na jejich webové stránky, můžete vidět tvrzení, která jsou srovnatelná s těmi vznesenými průmyslovými giganty, jako je NordVPN.

Web Turbo VPN uvádí, jak jej můžete použít k ochraně proti všem, včetně vlády. Ujišťují vás, že máte soukromé připojení k internetu, ale nechodí do žádných technických podrobností. Celý web je nesmírně vágní a bylo těžké najít jakékoli podrobnosti o jeho zabezpečení.

Hlubší pohled na Turbo VPN ukazuje, že v jejich zabezpečení je mnoho děr. Nechat’s podívejte se na to, proč Turbo VPN pravděpodobně není tou správnou VPN, pokud si chcete udržet svoji internetovou aktivitu soukromou.

Čína je špatným místem pro VPN

Naše počáteční hodnocení Turbo VPN nám řeklo o jedné z největších chyb, skutečnosti, že Čína je místem, odkud společnost působí. Každému je zcela zřejmé, že Čína není zemí známou pro své soukromí. Ve skutečnosti je jejich Great Firewall jedním z nejlepších internetových cenzorů na světě.

Vzhledem k tomu, že Turbo VPN pochází z Číny, není to zdlouhavý předpoklad, že by čínská vláda mohla nařídit špehovat někoho, koho potěší. I když je šance čínské vlády na vás špehovat minimální, skutečnost, že Turbo VPN nemá kontrolu nad svými vlastními údaji, pokud se vláda pokusí vstoupit, nevypadá dobře pro jejich politiku protokolování..

Turbo VPN je velmi obtížné najít’s Zásady ochrany osobních údajů

Během našeho výzkumu a testování sítí VPN jsme narazili na mnoho strašných služeb. Jedna věc, kterou dokonce nejvíce zjevní podvodníci dělají, je poskytnout odkaz na jejich stránku Zásady ochrany osobních údajů v zápatí svého webu.

Byli jsme opravdu zvědaví, když jsme si uvědomili, že na jejich webových stránkách neexistuje žádný odkaz na zásady ochrany soukromí v Turbo VPN. Kdokoli může tvrdit, že vaše data nezaznamenává na své webové stránky, ale zásady ochrany osobních údajů jsou dokumenty, které mohou být použity v občanských soudních sporech, a nemají je, není možnost.

Nakonec se nám podařilo najít zásady ochrany osobních údajů. A dovolte’s jen říct, že Turbo VPN’Postupy protokolování jsou nesporné - mají dobrý důvod skrýt své zásady ochrany osobních údajů.

Rozdíl Turbo VPN’s Zásady ochrany osobních údajů

Jakmile se nám podařilo najít zásady ochrany osobních údajů, začali jsme je rozebírat, abychom odpověděli na nepříjemnou otázku: “Udržuje Turbo VPN protokoly?”

V zásadě existují tři způsoby, jak poskytovatel VPN může vaše data uchovat. Jedním z nich jsou informace, které poskytnete sami, když se zaregistrujete pro jejich službu. Dalším je prostřednictvím údajů shromážděných o vás z vašeho prohlížeče pomocí cookies. Poslední (a nejdůležitější) jsou data shromážděná, když jste skutečně připojeni k jejich VPN serveru.

Turbo VPN protokolování během relací

Když poskytovatelé VPN vaše data zaznamenávají, aniž by vám to řekli, mohou být jejich zásady ochrany osobních údajů docela vágní, aby vás přiměly k tomu, aby věřily, že žádná z vašich dat není zachována. Zdá se, že Turbo VPN nezaznamenává, které webové stránky navštěvujete, zaznamenává tunu dat včetně vašeho poskytovatele internetových služeb a adresy IP.

Na vrcholu tohohle, v jejich Zásadách ochrany osobních údajů je klauzule, která jim umožňuje používat vaše osobní údaje pro jakýkoli účel, který si přejí. Když se přihlásíte k využívání jejich služeb, v zásadě souhlasíte s tímto ustanovením.

Data shromážděná prostřednictvím jejich webových stránek

Jak jsme již uvedli výše, společnost za Turbo VPN má povoleno používat vaše osobní údaje pro jakýkoli účel, který si přejí. Ačkoli to neexistuje žádný způsob, jak to dokázat, nepřekvapilo by nás, kdyby společnost Turbo VPN prodala vaše informace inzerentům tak, aby generovaly příjmy.

Zajišťuje Turbo VPN protokoly pro vymáhání práva?

Vzhledem k tomu, že společnost Turbo VPN sídlí v Číně, vůbec nás nepřekvapuje, že společnost Turbo VPN souhlasí s poskytováním informací co nejvíce informací orgánům.

Výrok

Abych to shrnul, Turbo VPN rozhodně zaznamenává mnohem více dat, než by měla. Ačkoli to není nejhorší zásada protokolování, jakou jsme kdy viděli, Turbo VPN není VPN pro vás, pokud chcete VPN, která absolutně zaručuje vaše soukromí.

Doporučené čtení

Recenze Turbo VPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − = 19