2020’de Mac için ücretsiz VPN


Mac için ücretsiz VPN

Dünya çapındaki ağa, sanal karayoluna bağlanmak için hangi platformu kullanmayı tercih ederseniz edin, verilerinizi korumak için korumanız gerekir.’t Yanlış ellerle sonuçlanır. Aslında, Mac cihazları söz konusu olduğunda, hepsi senkronize edildiğinden, yani birbirleriyle sık sık ve otomatik olarak iletişim kurduklarından daha da böyledir. Bu iletişimler tehlikeye girebilir ve Mac için üst düzey ücretli bir VPN veya ücretsiz bir VPN uygulaması tarafından korunmadığı sürece hassas bilgiler sızabilir.

Açık gizlilik korumasının yanı sıra, sansürlenmiş veya coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek, deniz aşırı tatildeyken en sevdiğiniz TV şovlarını izlemek isteyebilirsiniz. İyi ve güvenilir bir VPN hizmeti, birçok baş ağrısının tedavisi olabilir. Ancak, yanlış olanı seçmek sizin için düşündüğünüzden daha fazla gizlilik sorununa neden olabilir. Bu nedenle, Mac için en iyi ücretsiz VPN aramasını tamamladığınızdan emin olmalısınız.

Ama bu’tam olarak neden biz’arama ve karar vermenize yardımcı olmak için de buradayız. Bu, elbette,’t Mac için en iyi 3 ücretsiz VPN seçimlerimizi veya bu konudaki diğer herhangi birini kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir. Yine de, En İyi Ücretsiz VPN Servislerimiz ve bu sayfa, en azından ücretsiz VPN'ler ve bu ve premium VPN hizmetleri arasındaki fark hakkında genel bir fikir vermelidir..

Mac için En İyi 3 Ücretsiz VPN

Bir bakıma,’Çok basit bir nedenden dolayı herhangi bir platform veya kullanım için en iyi 3 Ücretsiz VPN gibi sıralamaya sahip olmak çok mantıklı değil. “asla ikinci en iyiye razı olmamanız gerekir,” ve bu yapamadı’o ne zaman doğru olmaz’anonimliğinizi koruma hakkında.

Biz orada olduğuna inanıyoruz’Üst düzey ücretli bir VPN'den daha anonim ve güvenli bir şey değildir, ancak değerli paranızı harcamadan önce premium bir hizmet denemek istiyorsanız, sınırlı bir ücretsiz sürümü de kullanabileceğinizi kabul ediyoruz. Ancak, tamamen ücretsiz VPN'lerden kaçınmanızı kesinlikle öneririz çünkü’Ödün vermeden böyle pahalı bir hizmeti sürdürmek mümkün değil. Sonunda, yanlış seçim için giderseniz, kimliğinizle ödeme yapabilirsiniz.

En iyi 3 sıralamamıza göz atın ve doğru seçimi yapın.

1. Windscribe VPN

Windscribe VPN hizmet logosu Windscribe'i ziyaret edin

Açıkçası, Mac için ücretsiz VPN sıralaması listesinde ProtonVPN'e neredeyse altın madalya verdik. Ancak, Windscribe biraz daha uzun sürdü; Mac istemcisi büyük olasılıkla. Windscribe VPN'in kurulumu da daha kolay görünüyor. Bu hizmet size iyi gizlilik koruma özellikleri sağlamasına rağmen, aylık veri kullanımınız 10 GB ile sınırlı ve 13 sunucu.

Tabii ki, bu en kötü olmaktan uzaktır (TunnelBear tarafından aylık 500MB sınır) ve coğrafi olarak engellenen web içeriğini okuma veya izleme genel ihtiyaçlarınız için mükemmel olabilir. Biz’yaşayabileceğiniz hızların HD eğlenceniz için yeterli olduğundan emin olun. Tabii ki, tüm bunlar şans, iyi konum (daha hızlı bir sunucuya yakın), iyi zamanlama (ücretsiz sunucular günün belirli saatlerinde aşırı yüklenebilir) ve internet bant genişliğinize gelir. Bir VPN hizmetini kullanırken genel yükleme ve indirme hızlarınızda başka faktörler de söz konusu olabilir.

Ancak ücretsiz bir VPN'den ne bekleyebiliriz? Uygun P2P dosya paylaşımı desteğine (torrent), Netflix ve Hulu desteğine, mükemmel hızların yanı sıra mükemmel güvenlik ve gizlilik özelliklerine sahip olsaydınız,’ücretli bir VPN kullanıyorsunuz, değil mi??

2. ProtonVPN

ProtonVPN servis logosu ProtonVPN'i ziyaret edin

ProtonVPN'i Mac için en iyi ücretsiz VPN olarak seçmemizin iki temel nedeni var: mükemmel güvenlik bilgileri ve Onun ücretsiz sınırsız bant genişliği.

Kill switch, DNS sızıntı koruması, özel DNS ağı, askeri sınıf AES-256 şifrelemesiyle birleştirilen kayıt yok politikası, çevrimiçi güvenliğinize ve gizliliğinize özen gösterir ve ProtonVPN'i piyasadaki daha güvenli hale getirir. Bize sorarsanız, ücretsiz veya ücretli güvenilir bir VPN hizmeti seçerken bu bizim için en önemli faktördür.

Tabii ki, Mac için ProtonVPN henüz mükemmel bir uygulama olmayabilir, çünkü bu müşteri günün sanal ışığını sadece 30 Mart 2018'de resmen gördü. Bu yeni doğan bebeğin hala keşfedilmemiş hataları olabilir; ancak, giderek daha fazla kullanıcı ProtonVPN Mac istemcisi hakkında olumlu yorumlar yayınlıyor gibi görünüyor. Bu uygulama çok güzel ve kullanımı kolay bir VPN. Ama şu an için, bunu 2. sıra sıralamasında tuttuğumuzu düşündük ve daha sonra nasıl performans gösterdiğini göreceğiz.

3. TunnelBear

TunnelBear hizmet logosu TunnelBear'ı ziyaret edin

Web sitemizde bu sıralama listesinin büyük kaybedeni, tıpkı Windows için Ücretsiz VPN listemizde olduğu gibi. Hala yapmıyoruz’t Neden TunnelBear VPN tüm ücretsiz VPN listelerinde altın madalya olarak gösterilmeye devam ediyor. Ayı teması olabilir “Şirin” herhangi bir VPN acemi için; bununla birlikte, politik bir aktivist, bir özgürlük savaşçısı veya IP adreslerini taklit etmek ve çevrimiçi etkinliklerini gizlemek için bir VPN bağlantısı kurmak üzere tünellerden küçük ayılar koyarak anonim bir hacker hayal edebiliyor musunuz??

Çok az olası senaryo. Ve şimdi Julian Assange'ın (WikiLeaks) Londra'daki Ekvador büyükelçiliğindeki dizüstü bilgisayarında oturduğunu ve küçük bir ayı dünyaya doğru ilerlerken sahte yerlere bağlandığını görüyorum. Sağ.

Bununla birlikte, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek için ücretsiz bir VPN hizmeti kullanmak isteyen günlük bir kullanıcı olabilirsiniz. 500MB aylık veri sınırı kazandı’Seni zaten çok ileri götürmüyorum. Geri çekilip dinlenirken HD videoları saatlerce yayınlamayı unutabilirsiniz. Patlamış mısırınız tüm bu MB'ları boşaltacağınız zaman bile soğumayabilir. Adil olmak gerekirse, Twitter'da TunnelBear hakkında tweet attığınızda fazladan 1 GB ekleyebilirsiniz..

Tamam, bırak’burada dengede olmaya çalışıyorlar. Bu kullanımı kolay “cuteware” ayrıca geliyor sızıntı koruması ve çeşitli gizlilik özellikleri. Bu sağlayıcı günlük kaydı politikası için rol modeli olmayabilir, ancak en büyük endişemiz hala veri sınırıdır, bu da premium sürüme yükseltmeye karar vermedikçe az ya da çok işe yaramaz hale getirir. Ancak bunu yapmadan önce bu sayfayı okumayı bitirmenizi öneririz.

Mac için Ücretsiz VPN kullanmak için 6 neden

Eğer alaycı olmak isteseydik, muhtemelen’Kimsenin Mac için Ücretsiz VPN kullanmasının açıklanabilir bir nedeni yoktur. Bu oldukça kısa ilk listeyi gevşetirsek, iki neden bulabiliriz:

  • Sen yapma’Çevrimiçi güvenliğiniz ve gizliliğiniz için ödeme yapmak istemiyorsanız çünkü’t olası risklerin farkına varmak
  • Siz sadece tatildeyken veya Çin gibi sansürlü bir ülkede yaşamaktan dolayı coğrafi olarak engellenen bazı içeriği kontrol etmek isteyen hasta kullanıcısısınız

Ancak, şakalar bir yana, size genel bir liste de sunabiliriz. Mac için Ücretsiz VPN kullanmak için 6 neden:

  • IP adresinizi, sahte bir konumdan ağı kullanıyor gibi görünmek için
  • Hassas trafiği korumak için (bankacılık veya sosyal hesaplara erişim)
  • ISS'nizin, siber suçlularınızın ve hükümetlerin çevrimiçi etkinliğinizi analiz etmesini engellemek için
  • Herkese açık bir WiFi etkin noktasını (bir kafede veya kütüphanede) kullanırken çevrimiçi etkinliğinizi korumak için
  • İnterneti kullanırken kendinizi mümkün olduğunca anonim tutmak için
  • Sansür ve coğrafi engellemeyi aşmak

Macbook için ücretsiz VPN alternatifleri

Bu 6 nedenden ötürü pek çok kullanıcıyı tamamen tatmin edebilse de, siyasi bir aktivist, bir muhbir, bir hacker veya sadece anonimlik haklarını bilen bir vatandaş olmak için daha fazla gizlilik ve güvenliğe sahip olmak isteyebilirsiniz. Bunlar,’t Ücretsiz bir VPN'e güvenin ve bunun yerine ücretli alternatifler arayın.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 40 =