2020’de Patlamış Mısır Zamanı için Ücretsiz VPN


Başka birine gizlice girme günleri geride kaldı’s Netflix hesabı veya Netflix'e abone olmak zorundasınız. Çok sayıda platformdan oluşan Popcorn Time, size akış hizmetlerine ücretsiz bir alternatif Netflix gibi bir abonelik gerektiren O’ücretsizdir ve kesintisiz bir akış deneyimi sağlayabilir; tek yapmanız gereken, istediğiniz zaman ve her yerde herhangi bir filmi izlerken arkanıza yaslanmak ve rahatlamaktır..

Bununla birlikte, genellikle, Patlamış Mısır Zamanına erişiminizin kısıtlı veya güvensiz olduğunu görebilirsiniz; bu gibi durumlarda içeriğe erişmek için bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır.

Bir VPN için ödeme yapmak, Popcorn Time için ödeme yapmama noktasını yenerken, bu sorunun etrafında bir yol var..

Bu makalede, Popcorn Time için ücretsiz bir VPN sunabilen, eğlenceli, sorunsuz bir Popcorn Time deneyimi sağlayan VPN hizmet markaları hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca kaçınılması gereken birkaç VPN sağlayıcısını da tartışacağız.

Popcorn Time için neden ücretsiz bir VPN kullanmalısınız?

Popcorn Time'da içerik akışı

Bir VPN kullanmadan Popcorn Time'da içerik yayınlayabiliyor olsanız da, indirdiğiniz içeriğin yasallığıyla ilgili sorunlar veya ülkenizde güvenlik problemleri mobil cihazınızda veya bilgisayarınızda. Akışı yapılacak içeriği seçtiğinizde, Popcorn Time bunu BitTorrent protokollerini kullanarak indirir. Popcorn Time eşler arası (P2P) teknolojisini kullandığından, içerik indirilmeye başladığında diğer kişilerle paylaşılır. İçerik, TV programı veya film silinene veya Popcorn Time uygulaması kapanana kadar kullanılabilir.

Bir kullanıcı bir VPN kullanarak Popcorn Time'da içerik akışı gerçekleştirdiğinde, trafik güvenli ve güvenlidir.

VPN, çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı görmek için birisinin bilgisayarınıza veya cihazınıza göz atmasını engellemeye yardımcı olur. İngiltere, Belçika, Almanya ve Avustralya dahil olmak üzere ülkeler, internet servis sağlayıcılarına Popcorn Time'ı engelleme talimatı verdiler’s telif hakkı sorunları nedeniyle akış hizmetleri. VPN kullanmadığınız sürece, yasal sorunlarla karşılaşabilir ve korsan içerik akışı için cezalandırılabilirsiniz.

Ücretsiz VPN'ler genellikle iyidir, ancak ücretli sürümlerde bulacağınız tüm özelliklere sahip olmadıklarını unutmayın..

O’Ayrıca, güvenlik ve hızın kesintisiz bir içerik akışı deneyimi için ihtiyaç duyulan şeylerle her zaman aynı olmaması muhtemeldir.. Film ve video akışı gerektirir iyi bir bağlantı ve yeterli bant genişliği, ancak ücretsiz VPN hizmetlerinin çoğu bu özellikleri sınırlar.

Sunucuların yeri ve sayısı da önemli faktörlerdir, ancak çoğu ücretsiz VPN hizmetinin sınırlı sunucuları vardır P2P içerik akışı veya torrent için kullanılan Bu durumda, çok sayıda kişi sunucu kullanıyorsa trafikle ilgili sorunlar olabilir. Kişisel bilgilerinizi toplayan, saklayan veya paylaşan VPN sağlayıcılarından da kaçınılmalıdır çünkü gizliliğinizden ödün verirler. Veri aktarımını sınırlayan başka VPN'ler de vardır, yani makul miktarda içerik aktaramazsınız. Popcorn Time ile kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz VPN hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

1. Windscribe VPN

Windscribe VPN hizmet logosu Windscribe'i ziyaret edin

Birçok ücretsiz VPN'de çok düşük veri sınırları vardır, ancak Windscribe VPN'de cömert bir Ayda 10 GB veri limiti e-postanızı beslerseniz; eğer yapmazsan’t, yine de ayda 2GB veri tadını çıkarabilirsiniz. Windscribe için varsayılan veri tünel protokolü IPsec / IKEv2 olmasına rağmen, AES-256 veri şifrelemesi kullanan OpenVPN'i de seçebilirsiniz, şimdiye kadarki en güçlüsü. Kullanıcılar ayrıca STunnel aracılığıyla TCP olan TCP, UDS veya Stealth kullanabilirler. STunnel özelliği çoğunlukla diğer seçenekler çalışmadığında geçerlidir. Örneğin, Çin'deki bir sunucuya bağlanmaya çalışıyorsanız, STunnel seçeneğini kullanabilirsiniz; ancak, aynı zamanda en yavaş seçenektir.

Windscribe ayrıca ek bir güvenlik duvarı güvenliğine sahiptir. VPN'nin ücretsiz sürümü 11 ülke ile sınırlıdır ve şu kullanıcılar için çalışacak: Mac, Android, iOS ve pencereler. Windscribe (şimdiki değeri) Toronto dışında yaşıyor, Kanada. ABD yasa uygulayıcı kurumlarının dışında olmasına rağmen, veri gizliliği ile ilgili sorunlarınız olabilir.

2. ZoogVPN

ZoogVPN hizmet logosu ZoogVPN'i ziyaret edin

ZoogVPN daha önce ZoogTV olarak biliniyordu. VPN sağlayıcısı mükemmel gizlilik yasalarına sahip bir ülke olan Yunanistan'da ve dışında “Ondört Göz”, resmi web sitesindeki bilgilere göre. Ücretsiz kullanıcılar, 128 bit şifreleme, 256 bit şifrelemeden daha zayıf olsa da güçlüdür. Şifreleme, hepsi PPTP, L2TP / IPsec, IKEv ve OpenVPN gibi farklı protokolleri desteklemeye yardımcı olan otantik bir SHA256 ve RSA-2048 el sıkışması ile birlikte gelir..

Ayrıca, VPN hizmeti kullanıcılara gözetleme yapmaz’ çevrimiçi etkinlikler. ZoogVPN'in ayrıca güvenliği ve gizliliği güçlendiren kendi DNS sunucuları vardır. VPN, aşağıdakiler dahil işletim sistemleriyle uyumludur: Mac, Windows, Linux, Android, iOS veya hatta yönlendiriciler. Hong Kong'da sunucuları var, ancak bu, Çin'de erişilebilir olmasını sağlamaz. Ücretsiz hizmetin üç sunucusu vardır ve kullanıcılar yalnızca bir cihaza bağlanabilir. Ayrıca .... sahip 2GB sınırlı aylık veri. Başka bir dezavantajı ZoogVPN bir öldürme anahtarı yok, kullanıcı bırakabilir’ VPN bağlantıları başarısız olursa maruz kalan IP'ler.

3. Hızlandırmak

Servis logosunu hızlandırma Speedify VPN'i ziyaret edin

Speedify, adından da anlaşılacağı gibi, yüksek hızlarda şifreleme sağlamaya odaklanmaktadır. Ücretsiz katmandaki hızlar ücretli sürümdeki kadar yüksek olmasa da, yine de oldukça iyi ve hizmet size mükemmel bir performans ve kullanıcı deneyimi sunmak için mevcut tüm internet bağlantılarını kullanacak. Ücretsiz planda, ücretli planda olduğu gibi aynı sayıda sunucunun keyfini çıkarabilirsiniz, tek fark sunulan verilerdir. Ücretsiz bir kullanıcı olarak, yalnızca İlk ay için 4 GB veri, ve sonraki aylarda 1GB. Bu kadar veri sadece bazı basit sörfler için yeterli olacak, ciddi içerik akışı için değil.

Speedify beş cihazda kullanılabilir ile uyumludur Windows, Mac, Android veya iOS. Bazı sunuyor ChaCha - veya AES tabanlı şifreleme algoritmaları, ve dikkatli olunmasına rağmen, sunucularından birinin bulunduğu Çin'de kullanılabilir. Bu VPN hizmeti BitTorrent ve P2P etkinliği için optimize edildi.

4. ProtonVPN

ProtonVPN servis logosu ProtonVPN'i ziyaret edin

ProtonVPN hizmetinin ücretsiz katmanı sınırsız veri, ancak ücretli sürümden daha yavaş. ProtonVPN kullanıcıları koruma konusunda ciddi’ kimlikler güvenli. Sunucularının bir kısmını, Soğuk Savaş döneminden 50 metre uzakta olan bir İsviçre serpinti barınağında barındırıyorlar. VPN çalışır Windows ve Mac'in yanı sıra Android; ancak sunucularına Linux ve iOS kullanarak bağlanıyorsanız, üçüncü taraf bir hizmet olan OpenVPN kullanır. ProtonVPN'e de dokunabilirsiniz.’s DD-WRT, AsusWRT veya pfSense bellenimi çalıştıran bir yönlendirici kullanarak ağ. Güvenlik özelliklerine eklemek için ProtonVPN Tor anonimlik ağını entegre eder.

Web sitelerine gittiğinizde, Android, iOS, Windows 10 ve Blackberry cihazlarının OpenVPN yerine IKEv2 / IPsec tünel protokolünü kullanarak manuel kurulumda size yol gösteren çevrimiçi bir eğitim vardır. VPN sağlayıcı, hiçbir kayıt tutmayacağını ve internet etkinliğini izlemediğini veya kaydetmediğini söylüyor, ancak Çin'deki kullanıcılar için sorunlu olabilir..

ProtonVPN ayrıca bir öldürme anahtarı, gizliliğe yardımcı olan önemli bir özelliktir. Bazı ücretsiz VPN'lerde, bir kullanıcının korunmasına yardımcı olan bu özellik yoktur’s VPN sunucusu bağlantıyı kaybettiğinde, internet bağlantısında kimsenin dinlememesini sağlayarak IP adresi. ProtonVPN'deki trafik kullanılarak şifrelenir AES-256 şifreleme ve zaman içinde test edilmiş OpenVPN protokolleri ile tünelleme. OpenVPN'in potansiyel olarak şüpheli olabilecek bir üçüncü tarafça sağlandığını unutmayın..

ProtonVPN: İsviçre merkezli, bu nedenle kullanıcıların ABD ve Avrupa Birliği'nden kolluk kuvvetleriyle sorunları yoktur. İsviçre gizlilik yasaları en güçlüleri arasındadır ve kullanıcılara internet faaliyetlerinin gözetim ajansları tarafından izlenmediğine ve verilerinin yeterince korunduğuna dair güven vermektedir. Bununla birlikte, İsviçre'nin Interpol üyeleri arasında olduğunu ve ücretsiz sunucu kullanıcılarının İsveç, İzlanda ve İsviçre'de bulunan ProtonVPN'in Güvenli Çekirdek sunucularına erişemediğini bilmek çok önemlidir..

5. SurfEasy VPN

SurfEasy VPN hizmet logosu SurfEasy Sitesini Ziyaret Edin

Popcorn Time'ı kullanırken ses şifrelemesi arıyorsanız SurfEasy ücretsiz bir hesap iyi bir seçenektir. Çin'deki kullanıcılar SurfEasy'yi deneyebilir, çünkü güvenlik duvarlarını ve diğer yaygın internet sansürlerini atlayabilir, ancak yine de dikkatli bir şekilde basmanız önerilir. Ücretsiz hesabın sunucu bölgeleri arasında geçiş yapamayacağınız kısıtlamaları vardır. IP adresinizi açıkta bırakabilecek bağlantı sorunları durumunda da sınırsız veri koruması elde edemezsiniz..

Ücretsiz kullanıcılara Her ay 500 MB veri sınırı, düşüktür, ancak beş cihaz arasında akış yapmak için kullanılabilir. Arkadaşlarınızı SurfEasy'e katılmaya davet etmek gibi görevleri tamamlayarak daha fazla veri elde edilebilir, bu da size her ay 500 MB daha kazandırır. SurfEasy ana işletim platformlarında mevcuttur—Mac, Windows, iOS ve Android. Amazon'da da mevcuttur ve Chrome ve Opera tarayıcıları.

6. Beni Gizle VPN

Hide Me VPN hizmet logosu Hide Me VPN'i ziyaret edin

Hide Me VPN vaat ettiklerini sunar. Çok iyi bir bağlantıya sahiptir ve veri sınırı ciddi içerik yayıncıları için heyecan vericidir. Bu VPN servis sağlayıcısı, en iyi ücretsiz kullanıcılar için bile bant genişliği sınırı olmadığı için bilinir. Ayrıca, kullanıcıları Popcorn Time ve diğer eğlence platformlarında içerik akışı yaparken rahatsız edici olabilecek reklamlarla beslemez. Bu VPN servis sağlayıcısı güvenlik, hız ve şeffaflık ile tanınır.

Günlükleri tutmaz ve aşağıdakiler dahil tüm ana işletim platformlarıyla uyumludur: Mac, Windows, Android ve iOS. Hide Me ücretsiz sürümü tarafından kullanılan protokoller PPTP, L2TP, IKEv2 ve IKEv2. Ancak, ücretsiz kullanıcılar erişemez OpenVPN. Hide Me ağını korumak için AES-256 kullandığından veri şifreleme seviyesi yüksektir. Varsayılan olarak, Beni Gizle kullanıcıları DNS sızıntılarına ve IP sızıntılarına karşı korur. Kullanıcılar Çin'deki Hide Me VPN'i de kullanabilir, çünkü Great Firewall'u atlar.

Yerleşik bir güvenlik duvarı, VPN sunucularında giden ve gelen bağlantıları sınırlandırmaya yardımcı olur, yani IP sızıntılarının gerçekleşmesi mümkün değildir. Kill switch, birçok ücretsiz VPN'de bulamadığınız bir özelliktir, ancak Hide Me bu gizlilik aracını sağlamak için bir adım daha ileri gider. VPN bağlantısı kesildiğinde kill anahtarı tüm giden bağlantıları sonlandırır. Beni Gizle Malezya merkezli, Batı hükümetleriyle hiçbir bağı yoktur. Yasa gereği bilgileri günlüğe kaydetmek veya internet etkinlik günlüklerini saklamak zorunda değildir. Ücretsiz veya ücretli sürümü kullansanız da, 7/24 teknik destek. Ücretsiz Hide Me VPN hizmetinin bir sınırlaması, ücretli kullanıcıların 34'den fazla sunucu, yalnızca 3 sunucu konumu arasından seçim yapabilirsiniz: Hollanda, Kanada ve Singapur. Ayrıca yalnızca bir cihaz bağlayabilirsiniz ve aylık 2GB veri aktarımı sınırı vardır.

Popcorn Time için ücretsiz bir VPN nasıl kullanılır

Çoğu VPN hizmetinin kullanımı kolaydır ve benzer bir düzen izler. İşin püf noktası, iyi hızlar sunan, P2P akışına ve torrentlere izin veren ve sağlam şifrelemeye sahip bir VPN'ye sahip olmak. Kesin kayıt politikası olmayan bir VPN almanız da önerilir. Popcorn Time için bir VPN kullanmak için, cihazınıza Popcorn Time hizmetini indirmeniz ve yüklemeniz gerekir. Kurulumun iyi gitmesi için, işletim platformunuzla uyumlu olan Popcorn Time sürümünü indirdiğinizden emin olun. Popcorn Time, Mac, Linux, Windows, Android ve iOS gibi farklı platformlarda çalışır.

Daha sonra, giriş bilgileriniz kullanılarak erişilebilen ücretsiz VPN hizmetinize gitmelisiniz. VPN hesabınıza girdikten sonra, tercihlerinizi ayarlayabilir ve sunucu konumunu seçebilirsiniz. Bir internet bağlantısı kurmanız gerekecek ve sonra Popcorn Time'ı güvenli bir şekilde çalıştırmaya başlayacak ve gösterinin tadını çıkaracaksınız.

Popcorn Time için en iyi ücretsiz VPN'ler: ilk 2 seçimler

Popcorn Time için en iyi ücretsiz VPN'ler

Olurken’, Popcorn Time örneğinde olduğu gibi, yasa dışı kabul edilen veya telif hakkı yasalarını ihlal eden içeriği aktarırken ücretsiz VPN kullanmanız önerilmez, Windscribe VPN ve ProtonVPN makul seçimlerdir.

Windscribe’s Aylık 10GB veri sınırı kötü değil. Ayrıca, ücretsiz kullanıcıların erişebileceği daha fazla sayıda sunucu vardır. ProtonVPN, sunuculardaki gözetim nedeniyle düzenli VPN hizmetleri tarafından tehdit edilirken, İzlanda ve İsviçre gibi gizlilik dostu kabul edilen ülkelerdeki trafiği güvenli bir çekirdek ağ üzerinden yönlendirerek bu etkinliği önler. Bu, içerdiği bir uç nokta sunucusu olsa bile, orijinal IP adresinizi gösteremeyeceği anlamına gelir. Sınırsız bant genişliğine sahip güvenilir bir VPN olmasına rağmen, ProtonVPN'in eksiklikleri vardır. Örneğin, ücretsiz katmandaki bir kullanıcının yalnızca Japonya, ABD ve Hollanda'daki sunuculara bağlanmasına izin verilir. Hızlar da kısıldı, bu yüzden yüksek hızların tadını çıkarmayacaksınız. Bununla birlikte, Popcorn Time uygulamasında içerik yayınlayabileceğinizi söyledi.

Önlemek için Popcorn Time için bazı ücretsiz VPN'ler

Piyasada bulabileceğiniz başka birçok ücretsiz VPN var; ancak Popcorn Time'da içerik akışı için uygun olmayabilir. Nedenleri, bu VPN'lerin özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Bazılarının bant genişliği ile ilgili sorunları vardır; diğerleri tam bir gizlilik sunmaz. Örneğin, Hotspot Shield VPN'in ücretsiz sürümünde, VPN sağlayıcının JavaScript kodları enjekte ederek kullanıcı verilerini topladığı şikayetleri vardır. Ayrıca, internet kullanıcılarını e-ticaret web siteleri gibi diğer sitelere yönlendirmek için trafiği durdurur. Kullanıcı verileri pazarlama şirketlerine satılıyorsa, kayıt tutmayan bir gizlilik politikasına sahip olma noktasını ortadan kaldırır. TunnelBear VPN’s ücretsiz katman hizmeti, meraklı gözlerin etkinliğinizi izlememesini sağlamak için yeterli güvenlik özelliğine sahiptir. Öte yandan, aylık 500 MB'lık veri kapakları düşüktür ve HD video ve film aldığınız Popcorn Time içerik akışı ile size yardımcı olamaz..

Betternet VPN de kişisel bilgilerin günlüğe kaydedilmesiyle ilgili sorunları olduğundan iyi bir seçim değildir. Üçüncü taraf reklamları gösterir ve HD video ve film akışı için düşük hızlara sahiptir. Bu VPN sağlayıcısının ayrıca öldürme anahtarı yok, kütüphaneleri takip ediyor ve 5 Gözlü gözetim grubundaki bir ülke olan Kanada'da bulunuyor. VPN Gate, en kötü gizlilik ve güvenlik politikalarından bazılarına sahiptir. Hızı düşüktür ve uygun VPN protokolleri sunmaz.

Ücretsiz bir VPN seçmeden önce neler sunduğuna bakın. Kullanıcı vakaları’ VPN hizmetleri tarafından ihlal edilen veri gizliliği artıyor ve VPN hizmetlerindeki büyük isimler bile muaf değil.

Popcorn Time için ücretsiz VPN: sonuçta

Torrent ve P2P için ücretsiz bir VPN seçmek zor olabilir, çünkü bu hizmetlerin çoğunda kusurlar vardır. Çin'deyseniz ve Popcorn Time platformundaki içeriğe erişmek istiyorsanız, ZoogVPN, Hide Me VPN ve Windscribe kullanabilirsiniz. ProtonVPN, Büyük Güvenlik Duvarını atlamakta sorun yaşıyor. Ücretsiz VPN'lerin veri sınırları olduğundan, hangi hizmetin güvenilir bant genişliği ile iyi bir deneyim yaşamanıza izin verdiğini görmek istersiniz. ZoogVPN’s ücretsiz katman hizmeti, basit internet etkinlikleri için idealdir. 2GB bant genişliği, herhangi bir anlamlı Patlamış Mısır Zamanı akış deneyimi için nispeten küçüktür, ancak belki bir veya iki film sizin için çalışabilir.

Popcorn Time için bant genişliği ve veri miktarı açısından sinir bozucu olmayacak ücretsiz bir VPN düşünüyorsanız, ProtonVPN ve belki Windscribe'i düşünün. Gizlilik yasaları konusunda çok bilinçli bir kullanıcıysanız Hide Me VPN'i kullanabilirsiniz, ancak 2GB veri sınırı Popcorn Time'da ağır bir içerik akışı deneyimini kısıtlar.

Önerilen okuma

Popcorn Time için En İyi VPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3