Liberty Shield VPN Review


Liberty Shield VPN (dříve známý jako UK Proxy Server) je služba, která nabízí podporu na různých platformách a směrovačích, nic neskrývá a nabízí 48-hodinovou bezplatnou zkušební verzi pro vyzkoušení služby pro sebe před zaplacením předplatného.

Liberty Shield VPN, jedna z nejlevnějších VPN na trhu, vám umožní odblokovat weby z cenzurovaných zdrojů na Netflix, a to vše za podpory protokolu dle vašeho výběru.

Můžete rychle přepínat mezi IP adresami, získávat neomezená data a instalovat aplikaci prakticky na jakékoli zařízení, které chcete, včetně získání předem nakonfigurovaného VPN routeru, který’Všechny vaše starosti rozšleháme.

Počet serverů je však nízký, a proto můžete narazit na problémy s latencí’t připojit se někam blízko vás. To může být obtížné, protože Liberty Shield VPN nabízí jako možnosti pouze devět zemí.

Jak již bylo řečeno, zdá se, že se zaměřují na kvalitu před kvantitou - namísto toho, aby se zaměřili na investice do více míst’investovali do větší sítě v zemích, které nabízejí.

Zabezpečení a soukromí

Tento poskytovatel VPN se nachází v zemi 5 očí. Konkrétně to’s ve Skotsku ve Velké Británii, který má velmi nepřátelský zákon nazývaný Snooper’s Charta. Díky tomu je méně než ideální místo pro ukládání citlivých dat.

Liberty Shield VPN nabízí důkladně podrobné zásady ochrany osobních údajů, které přesahují to, co se přihlašují a ne’t log. To’je to standardní, ale tam’■ Nejedná se o plošnou politiku bez protokolování, přičemž protokoly připojení jsou ukládány a používány s přidruženými společnostmi.

Síť VPN je nakonfigurována tak, aby umožňovala připojení PTTP (ve výchozím nastavení) i L2TP (známé také jako IPSec). Liberty Shield VPN také podporuje OpenVPN (oba UDP / TCP), které vy’d se musím postavit na vlastní pěst. Poskytují však podporu protokolu a dostupné instalační příručky jsou snadno sledovatelné.

Zatímco mnozí považují OpenVPN za nejbezpečnější a druhou, kteří mají široce ohlášené bezpečnostní záda, možnosti L2TP / IPSec a PPTP činí z Liberty Shield VPN životaschopnou volbu, pokud’znovu v zemi, která rozpoznává a blokuje připojení OpenVPN přicházející.

Šifrování je 256 bitů, což je průmyslový standard - možná jste slyšeli o tom, že je označován jako “vojenské třídy”. Za tímto účelem jsme nenašli absolutně nic v úniku WebRTC nebo IPv6 - na některých serverech však bylo pozorováno přesměrování DNS (tj. Úniky DNS)..

Absence jakýchkoli zvláštních funkcí - multi-hop, Tor over VPN nebo kill switch - je trochu zklamáním, protože jejich zahrnutí by výrazně zlepšilo kvalitu aplikace a zabralo by to několik zářezů.

Rychlost a výkon

Většina sítí VPN utrpí při připojení obrovský pokles rychlosti stahování / odesílání, což ztěžuje používání těchto sítí VPN pro streamování a torrentování..

Liberty Shield VPN však kromě VPN nabízí i jednoduchý proxy - data nejsou’• Odesláno zabezpečeným tunelem, ale server proxy změní vaši IP adresu na místo, které si vyberete, a můžete procházet internet nezatížený, bez ztráty rychlosti.

Většina sítí VPN má rychlé připojení a je téměř nepoužitelné, natož pomalé. Naše původní rychlost nebyla’Začít velmi rychle a výsledky byly povzbudivé.

Některé společnosti VPN buď bezplatně omezují data, aby zabránily namáhání jejich serverů, nebo přiměly lidi, aby upgradovali na placenou možnost. Náš průměr ukázal, že alespoň Liberty Shield VPN si zachovává 50% původní rychlosti, a to i při bezplatném zkušebním připojení.

Protože rychlosti jsou v konečném důsledku subjektivním tématem, dejte nám vědět v sekci komentářů, pokud byla vaše zkušenost podobně rychlá!

Jak stáhnout a nainstalovat Liberty Shield VPN

I když je web snadno použitelný, proces nastavení pro Liberty Shield VPN může být pro některé trochu matoucí.

Software nelze stáhnout bez registrace, a to ani pro bezplatnou zkušební verzi. Stačí kliknout na “Získejte VPN,” i po přihlášení vás bude pokračovat v návratu na stránku nákupu / registrace i po přihlášení. Toto je velmi frustrující proces.

Chcete-li stáhnout aplikaci, musíte se přihlásit, abyste se dostali do svého řídicího panelu, odkud přejdete na kartu s názvem Podrobnosti přístupu, která vám konečně umožní stáhnout aplikaci..

Po stažení je instalace rychlá, ale musíte se přihlásit do aplikace, abyste také získali přístup ke svému účtu.

Podpora více forem

Liberty Shield VPN umožňuje instalovat jejich VPN přes PS3, Xbox, Wii, Windows a telefony se systémem Windows, Android, Mac a iOS a dokonce prodávat předkonfigurované směrovače, díky nimž se celé vaše připojení k internetu změní na jedno zabezpečené pomocí VPN.

To znamená, že můžete použít jakékoli zařízení, například krabici Kodi nebo Amazon Fire TV, a použít router VPN Liberty Shield, který vám pomůže odblokovat vše, co’chci.

Rozhraní je na všech platformách do značné míry stejné, s výjimkou různých protokolů, které se liší - iPhony, skvěle, neumožňují aplikaci mít nativní připojení OpenVPN a vyžadují instalaci samostatné aplikace, oficiálního klienta OpenVPN a spuštění. prostřednictvím VPN.

Liberty Shield VPN pro Netflix

Jak již bylo zmíněno, Liberty Shield VPN je rebrand UK Proxy Server. To znamená, že jedinou věcí, na kterou se Liberty Shield VPN může vždy spolehnout, je odblokování geo-omezeného obsahu a webových stránek.

Dokázali jsme přeskakovat z UK Netflix do Netflix USA a zpět, s 15sekundovým zpožděním připojení bez kompromisů v kvalitě HD.

Vysoké rychlosti a šifrovaná připojení dělají Liberty Shield VPN dobrou volbou pro obcházení Netflixu’s proxy zákaz.

Totéž lze říci, jak již bylo řečeno v předchozí části, pro Kodi a další streamovací služby (Hulu, Amazon Prime Video, a dokonce i YouTube).

Liberty Shield VPN pro torrenting

Jediným rozdílem mezi sítí VPN pro streamování a stahování torrentů je to, zda je na jejich serverech povoleno připojení P2P nebo zda škrtí data BitTorrent.

Když Liberty Shield VPN otevírá celý internet, otevírá se mu i svět zkoumání torrentů. Na mnoha místech’Budu najít konkrétní sledovače a torrent stránky zakázané.

S Liberty Shield VPN můžete snadno obejít oba tyto bloky, téměř na všech serverech. Protože se Liberty Shield zaměřil na zlepšení svých několika serverů namísto zvýšení dosahu ve více zemích, nabízejí servery stejnou funkcionalitu.

Je Liberty Shield VPN dobrý pro uživatele v Číně?

Čína je proslulá svojí Velkou bránou firewall, kde internet podléhá masové cenzuře, a dokonce i nepovolené sítě VPN jsou zakázány (čímž je samotný účel VPN neúčinný).

Vzhledem k tomu, že Liberty Shield byl v podstatě založen s cílem usnadnit britským turistům, kteří se vydávají ven ze země, aby měli přístup ke stejným zdrojům, které měli doma,’Je ideální pro obcházení vlád cenzorů. Šifrovací model je zde robustní’Jedná se o solidní výběr serverů a rychlost je spolehlivá s téměř 100% provozuschopností připojení.

Nicméně, pokud je vaším cílem zapojit se do politického disentu, měli byste být lépe s VPN specificky zaměřenou na ochranu svobody slova, než jednoduše odblokování webových stránek.

Podpěra, podpora

Zatímco tam’je to živá telefonní horká linka, zejména pokud narazíte na problémy se směrovačem, naše zkušenost nás, bohužel, dostala do kontaktu s nějakým personálem, který’Pokud jde o VPN, zdá se, že je velmi zkušený.

Na druhou stranu však tam’je systém prodeje vstupenek, možnosti chatu, průvodce nastavením pro prakticky všechny platformy, které si lze představit, rozsáhlá sekce FAQ a Blog, stejně jako fyzická adresa, která vzbuzuje důvěru.

Ceny

Pro to, co nabízí, by mnozí mohli říci, že Liberty Shield VPN je trochu nákladná.

Minimální částka, kterou můžete zaplatit, je 7,58 $ / měsíc prostřednictvím roční možnosti. Při zaplacení měsíčně je poplatek 9,09 $. Že’Není to tak výhodné pro obchod a vzhledem k tomu, že můžete platit pouze prostřednictvím dvou typů kreditních karet, všechny výhody vycházejí z okna, když zvážíte výhody a nevýhody oproti cenám a možným omezením plynoucím z platebních možností.

Sečteno a podtrženo

Liberty Shield VPN je v konečném důsledku bezpečný a bezpečný software, který dělá to, co chcete, ale nemusí být pro vás nejlepší, pokud’nejste rezidentem Spojeného království nebo jsou účtovány v dolarech (nebo v jiné měně než v librách).

Cenovka je těžší než výhody na displeji a existují obavy ohledně nekonzistentního zabezpečení. To nemusí být pro každého, ale pokud chcete něco bez zvonků a píšťalek a chcete-li zajistit neomezený přístup k vašim oblíbeným webovým serverům, Liberty Shield VPN by mohla být ta pravá pro vás.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =