סקירה כללית של מעבר VPN


יש צורך הולך וגובר בהגנה על מכשירים המותאמים לאינטרנט בגלל הביקוש הגובר בתקשורת. אנשים וחברות פונים ל- VPN לצורך בטיחות מקוונת. למרבה המזל, רוב העובדים בעסקים מנוסים טכנולוגיים הבינו את החשיבות של נתבים בדרגה צרכנית בקשרי הפס הרחב שלהם. טכנולוגיות אלה מקלות על החיים משום שהן מקלות על מעבר VPN ידידותי ל- NAT מבלי לשנות בהכרח את הגדרות הנתב כדי לאפשר בהצלחה מנהרת VPN בטוחה..

רוב המכשירים מתחברים לרשת העולמית באמצעות נתב, שהוא מכשיר NAT (תרגום כתובת רשת). באופן מהותי, פרוטוקול המנהרה נקודה לנקודה ו- NAT אינם פועלים במקביל. שים לב שרוב חיבורי ה- VPN מתחילים ממש מאחורי הנתב, ולכן חציית NAT הופכת לבעיה. עוברת PPTP עוברת כדי לאפשר לרשת VPN לעבור על ה- NAT בקלות. NAT או PAT לא’לא עובד ללא יציאות. לכן חשוב שתלמדו את הפונקציות של NAT וכיצד היא מסתמכת על יציאות. המשך לקרוא כדי להבין יותר על שערים של VPN.

במילים פשוטות, מעבר של VPN הוא תכונה של נתב המאפשרת להתקנים ברשתות הפרטיות לבצר VPN יוצא מחוץ ללא שעבוד. תכונה זו חלה רק על VPN יוצאים לעומת VPNs נכנסים. הסיבה לכך’זה המכונה ‘עובר דרך’ זה שהוא חלחל לתנועת VPN לחצות את הנתב. במקרה זה, הנמלים הם’לא נדרש כדי לאפשר זאת מאחר שהוא עובד באופן אוטומטי.

ל- VPN פרוטוקולים שונים, אך רבים משתמשים ב- IPsec ו- PPTP. אז אם אתה רואה נתב שמתיימר לתמוך במעבר VPN, היה סמוך ובטוח שהוא תומך בשני הפרוטוקולים האלה. בעיקרו של דבר, מעבר דרך VPN משלב בין IPSec ו- PPTP. חשוב לציין כי שתי המוסכמות מטופלות באופן שונה. באופן טבעי, שער ה- VPN לא’לא תומך בטכנולוגיית VPN. בגלל המורכבות של ה- VPN, אתה צריך להפעיל את פונקציית המעבר בנתב שלך בכל פעם שאתה רוצה להיכנס ל- VPN דרך מחברת עסקית..

האם פעולת המעבר פועלת בטלפונים ניידים?

באמצעות NAT נתבים מאפשרים למחשבים וגאדג'טים אחרים לשתף חיבור לאינטרנט. זה נוח כשאתה לא עושה’אני לא צריך לקבוע את תצורת הגדרות החיבור בכל מכשיר שאתה צריך להשתמש במשרד שלך. יתכן שאתה שואל את עצמך, מה VPN בטלפון (VPN נייד)? ובכן, זה פשוט מאבטח את הפעילויות המקוונות שלך בעת השימוש בסמארטפון. בקיצור, מעבר VPN יכול לעבוד גם בטלפונים ניידים.

איך בדיוק עוברת דרך העוברת?

כמעט כל נתב משתמש בתכונת NAT. נתבים מסוימים תומכים בעד 3 חיבורי VPN סימולטניים, מה שהופך אותם למושלמים לשימוש קטן במשרד או בבית. כבר הזכרנו ש- VPTP ו- IPsec VPN לא יכולים לעבוד עם NAT. GRE (Encapsulation Routing Generic) הוא החלק של PPTP שמעכב את NAT. מעבר דרך VPN מחליף את GRE ב- GRE משודרג התואם ל- NAT.

PPTP מסתמך על יציאה 1723, עם ערוץ TCP. ערוץ זה מקל על השליטה בעוד פרוטוקול GRE עוזר ל- PPTP להכיל מידע ולהקים את מנהרת VPN. זכור שהנושא טמון ב- GRE, שלא’t תומך ביציאות ולא ב- PPTP עצמו. הסיבה ש- NAT לא’העבודה עם GRE היא שהיא דורשת חיבור המשתמש במספר יציאה וכתובת IP, משהו ש- GRE חסר. מעבר של PPTP עוסק בפער זה.

GRE רגיל לעומת GRE משופר

ישנם הבדלים שונים בין שני ה- GRES, אך הרעיון החשוב ביותר הוא שיחת זיהוי. כאשר לקוח PPTP מנסה להתחבר לאינטרנט, הם מייצרים מזהה שיחה מיוחד ומטמיעים אותו בכותרת שונה. מזהה השיחה מזהה לקוח PPTP המצורף ל- NAT. נתב שאינו סטנדרטי חייב לעבור מהיציאה למזהה שיחה כאשר התנועה PPTP מתקרבת.

האם אתה יכול להשבית את מעבר ה- VPN??

התקני gateway של רשתות ביתיות ושרתי ביתיות משתמשים במעבר VPN לא כנקודת סיום של VPN, אלא מכשיר פסיבי המאפשר לחבילות נתונים של VPN לעבור על חומת אש. יש צורך בפרוטוקולים שונים כדי לחדור לתעבורת VPN בכל הקשור לסוג ה- VPN העומד לרשותך. עבור IPsec, פרוטוקול User Datagram (UDP) נדרש ביציאה 500 עבור IKE ויציאה 4500 למעבר NAT. ניתן לבטל תכונה זו בתפריט התצורה.

מהן היתרונות והחסרונות של השבתת מעבר ה- VPN?

השבתת מעבר VPN משפרת את האבטחה המקוונת שלך מכיוון שהיא חוסמת יציאות תקשורת פתוחות בחומת האש, שיהיו נגישות ופתוחות לכל אחד. בצד הרע, לא ניתן להשתמש בחיבור VPN מכיוון שהיציאות הדרושות נסגרות בחומת האש של NAT. אם אתה תלוי בעיקר ב- VPN עבור המשרד או הרשת הביתית שלך, יציאות אלה חייבות תמיד להיות פתוחות.

אבל אם לא תעשה זאת’אינך זקוק ל- VPN, אתה יכול להשבית את תכונת המעבר בנתב שלך. כברירת מחדל, כל הפרוטוקולים והיציאות חסומים אך אתה תמיד יכול לפתוח אותם במקרה הצורך. על ידי השבתת מעבר VPN, אתה מעכב את פרוטוקולי L2P2, IPSec ו- PPTP לעבור על הנתב שלך.’חומת אש. אתה פשוט צריך לעבור להגדרות ולבחור “השבת” ושמור את השינויים.

כיצד להגדיר נתב לאפשר מעבר VPN

 • ראשית, התחבר לרשת מקומית באמצעות הדפדפן המועדף עליך
 • בסרגל הכתובות, הזן את כתובת ה- IP, המסופקת על ידי תוכנית הניהול של הנתב שלך
 • תתבקש לספק את מזהה מנהל המערכת והסיסמה
 • עבור אל הגדרות תצורת האבטחה ובחר באפשרות שמאפשרת מעבר PPTP
 • עבור אל אפשרויות העברת היציאות והפעל את PPTP ביציאה 1723. הדבר תלוי בנתבים שלך היצרן
 • חזור למפתח Windows כדי לחפש VPN בסרגל החיפוש
 • גש להגדרות ובחר הגדר חיבור VPN
 • הזן את כתובת ה- IP של ה- VPN בשדה הנקרא כתובת אינטרנט
 • הקלד את שם ה- VPN בתוך שם היעד שדה
 • סמן את זכור את האישורים שלי תיבה וליצור VPN
 • מ ה רשתות לחץ על VPN ו- התחבר
 • לאחר מסירת שם המשתמש והסיסמה, שקול שזה נעשה

איך אתה יכול להיות בטוח שעוברת דרך VPN עובדת?

אם אתה לא בטוח שאתה’אפשרו את תכונת המעבר בנתב שלכם, התחילו בבדיקה אם לנתב שלכם יש הגדרות ל- IPsec או PPTP. לאחר מכן עבור לפורטל הנתב שלך ובחר את אבטחה כרטיסייה. לחץ על VPN עוברת כרטיסיית משנה. תוודא ש יציאות IPsec (50, 21/500), L2TP (1701) ו- PPTP (1723) פתוח. אם אתה עדיין יכול’לא להתחבר ל- VPN, צור קשר עם ספק ה- VPN שלך לקבלת מידע נוסף על תצורות התוכנה.

הדרך היחידה ליצור חיבור VPN יוצא, היא באמצעות נתב עם תכונת ה- PPTP או IPSec מעבר. באמצעות המדריך המפורט לעיל, תוכלו להיות בטוחים שהתכונה פועלת ברשת שלכם. על ידי הצפנת התנועה הזורמת בין המחשב לרשת שלך, VPN מבטיח כי המידע הפרטי שלך יישאר אנונימי וקשה ליירט. ככה, שום סנובר לא יכול לראות מה אתה עושה באינטרנט.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 18 = 19

map