ספקי VPN

בדף זה יש לנו רשימת דפי מותג VPN. מטרת העמודים הללו היא לא לסקור את השירותים, אלא להסתכל על ספקי ה- VPN שמאחוריו. אחרי הכל, ההצלחה של שירות VPN תלויה במידה רבה באמון: חלק מההיבטים של איכות ה- VPN קשה מאוד לאמוד.


לדוגמה, בעוד אנו יכולים לבדוק בקלות אם המוצר של ספק שירותי VPN יכול לתת למשתמש גישה למשאב מקוון חסום (Netflix, YouTube וכו '), קשה הרבה יותר לדעת עד כמה הנתונים שלך בטוחים עם VPN אלה. ספקים. הדיבור זול - כולל הבטחות לפרטיות ואנונימיות מוחלטת. להבטיח שתביעות משקפות את המציאות? זה יכול להכביד על ספקי ה- VPN.

וזו הסיבה שעלינו להסיט את מבט מרשימת התכונות ולהעריך את הבלתי מוחשיים. כמה אמין ספק שירותי VPN? מה ההיסטוריה שלה? אילו שערוריות היו לה? מידע כזה זכה’אני לא אומר לך כמה פרטים, אבל זה יכול לעשות משהו חשוב יותר. זה’אני אתן לך לבדוק אם סביר יותר שמה שמספק VPN אומר שהוא נכון או שקר.

פרט לכך, דפי המותג של ספק שירותי ה- VPN שלנו מספקים רכזת לכל המאמרים עליהם: “הכי טוב בשביל” רשימות, השוואות, ביקורות על אפליקציות, סיפורי חדשות ועוד.

 • NordVPN

אחת מספקיות ה- VPN המובילות ביותר, המבוססת על פנמה ידידותית לפרטיות. NordVPN הוכיחו פעם אחר פעם כי היחס שלהם לפרטיות המשתמשים ואנונימיות הוא חמור מאוד. זה ברור מהתכונות והעובדות החיצוניות, כמו הבלתי תלויות “אין יומנים” ביקורת תביעות, שבוצעה על ידי PwC בשנת 2018.

 • ExpressVPN

נראה לעתים קרובות בחלק העליון של “שירותי VPN הטובים ביותר” ברשימה, ExpressVPN הוא ללא ספק אחד הטובים ביותר. מלבד איכות המוצר, עליה אנו יכולים ללמוד על ידי פשוט לנסות את השירות, היו לנו גם כמה סיכויים לראות כיצד ExpressVPN נראה מאחורי הקלעים. ספק שירותי VPN זה כמעט ללא שערוריות, ומעניק למשתמשים שלו נוחות רבה.

 • סמנכ"ל Avast

Avast SecureLine הוא מוצר של חברת אבטחת הסייבר הצ'כית הנודעת, Avast. ואילו החברה’מוצרים אחרים של בדרך כלל נחשבים היטב, אותו יכול להיות’ניתן לומר על שירות ה- VPN שלה, שיש לו תכונות בינוניות ועוסק בכמה שיטות פרטיות למשתמשים מפוקפקות.

 • בטרנט

מדובר במוצר זוועה, שנוצר ללא התחשבות בפרטיות המשתמש ובאבטחתו. עם זאת, ללא קשר לעובדה זו, היא הצליחה להשיג מעט תשומת לב - בעיקר רע, אך פרסום רע הוא עדיין פרסום.

 • אסטריל

ספק שירותי VPN מעט סודי, הידוע בשם Astrill VPN - אחד השירותים המוצלחים והמוערכים ביותר בשוק. Astrill ממוקמת בסיישל, שהיא מיקום ידידותי לפרטיות. לחברה זו לא היו שום שערוריות לדבר, ו- Astrill VPN ידועה בתועלתה במדינות מוגבלות - במיוחד ביבשת אסיה..

 • CyberGhost

אחת מספקיות ה- VPN הפופולריות יותר אך שנויות במחלוקת. CyberGhost פותחה על ידי חברה רומנית, שהפגינה נטיות טובות וגם רעות לאורך השנים. בעוד שהשירות ידוע בתכונות לחשיבה קדימה, הספק’מדיניות הפרטיות שלנו תמיד הותירה אותנו לרצות. בשנת 2018 נרכשה CyberGhost על ידי חברה בבריטניה עם עבר משובץ - Kape Technologies.

 • VPN של אופרה

יותר מ- proxy מוצפן מאשר VPN בפועל, Opera VPN הוא בחינם “פרטיות” הכלי המשולב בדפדפן האופרה הנהדר אחרת וזמין רק למשתמשים בשולחן העבודה. עם אף אחת מהתכונות שלה לא עומדת על השוואה לעומת שירות VPN שמכבד את עצמו, זה’אין זה פלא כי VP-VPN זה מעניק הרבה א “הכי גרוע מ…” רשימה.

 • דוברות מנהרה

ספק שירותי VPN ישנים בבית הספר, TunnelBear נותרה רלוונטית מאוד, בחלקה הגדול בגלל גרסה חינמית, מותג מהנה וצבעוני, ולמרות שירות בינוני למדי. עם זאת, TunnelBear עשתה הרבה כדי להרוויח את המשתמשים שלהם’ אמון, כמו המסורת שלהם להגיש את השירות לביקורת שנתית עצמאית לביטחון.

 • מגן נקודה חמה

אחד משירותי ה- VPN הפופולריים ביותר בעולם, המנוהלת על ידי החברה האמריקאית, AnchorFree. ההצלחה של Hotspot Shield קשורה לגרסת החינם הנדיבה למדי ולשיווק החכם שלה. עם זאת, AnchorFree עשתה לא מעט פשרות כדי להנגיש גרסה חינמית זו, כגון שימוש באפליקציה למעקב אחר פעילויות משתמשים ושימוש בנתונים להצגת מודעות ממוקדות..

 • פרטיות מושלמת

כשהוא נאמן לשמו, Perfect Privacy מבוסס שוויץ הוא אחד מכלי ה- VPN המאובטחים ביותר הקיימים כיום. אם לא בגלל הממשק המיושן והיכולות שלו לחסימה חסימת נטפליקס, הוא יכול להגיע לקהל רחב בהרבה מכפי שהוא עושה כרגע. עם זאת, פרטיות מושלמת היא בחירה מצוינת עבור עיתונאים, פעילים והאקרים כאחד.

 • PureVPN

הפרמיה של ספקי ה- VPN המובילים. מעט לא בטוח כשמדובר ב- PureVPN, כולל מי המפתח שלה. למרות שנראה כי המפתח כחברה בהונג קונג, ישנן עדויות רבות המצביעות על כך שהבעלים האמיתיים הם חברה פקיסטנית המכונה גאדיק. PureVPN היה מעורב בשערוריות רבות במהלך השנים, אך יחד עם זאת, השירות מציע את אחת מסוויטות התכונות הטובות יותר.

 • רישום רוח

מבוסס במדינת חמש עיניים - קנדה, Windscribe הוא VPN סולידי שיש בו המון תכונות חזקות וגרסה חינמית נדיבה. סביר להניח שזה יהיה פופולארי עוד יותר אם זה לא היה כך’בגלל היעדר תמיכה בצ'אט חי. סוגיה נוספת היא מדיניות ההחזר המסובכת המעניקה רק התחייבות להחזר הכספים לשלושה יום המגיעה גם עם כמה מיתרים מצורפים.

 • ZenMate

שירות VPN גרמני זה פופולרי מאוד ללא קשר לפעולה תחת מדיניות פרטיות מעורפלת באופן מדאיג. ZenMate נרכשה לאחרונה על ידי ענקית הטכנולוגיה הבריטית Kape Technologies - דבר שלא עושה זאת’לא לעורר אמון בגלל האופי המוצל של החברה הזו. ZenMate חי ונפטר בגירסתו החינמית.

 • IPVanish

ספק ה- VPN מבוסס אמריקה Stackpath הוא הבעלים של אחד משירותי ה- VPN הידועים ביותר. אמנם השירות בהחלט מעל לממוצע, אך אי אפשר להכחיש כי הצלחתו נשענת במידה רבה על מאמצי שיווק משמעותיים. למרות זאת, IPVanish לא אמון על ידי הקהילה בגלל שערורייה בה נחשף כי החברה שיתפה נתוני משתמשים עם Homeland Security. מאז אותה העת, IPVanish החליפה בעלים, ו- StackPath גורסת כי ה- VPN נכון להיום’לא לאחסן נתונים המאפשרים זיהוי אישי.

 • VPNArea

מעלה ומעלה זה מבולגריה ידידותית לפרטיות מציע תכונות אבטחה מעולות, כמו גם שרתי P2P מהירים ומדיניות ללא יומני לאתחול. למעשה, בגלל חבילת הפרטיות המוצקה שלה, VPNArea היא הבחירה המובילה שלנו עבור משתמשי VPN אמריקאים.

 • VyprVPN

VPN מבוסס שוויץ המכונה כל הסבב הגדול. אלמלא עמדתו הלא סימפטית ביחס לסיבוב והיעדר אפשרויות הרשמה אנונימיות, VyprVPN יהיה VPN Top 5 בספרנו. עם זאת, Vypr’הצעדים האחרונים לקראת פרטיות רבה יותר, במיוחד ביקורת ללא היומנים העצמאית שלהם, גורמים לנו תקווה שהנושאים הנזכרים יטופלו בעתיד הקרוב.

 • גישה פרטית לאינטרנט (PIA)

פותח על ידי London Trust Media - אחד מספקי שירותי ה- VPN היותר איתנים. עם זאת, למרות הפעלת מוצר מכובד, London Trust Media ספגה ביקורת על ניהול לקוי וחוסר התקדמות בהשוואה לכלי VPN אחרים הקיימים בשוק. גישה פרטית לאינטרנט נותרה אחד השירותים הפופולריים ביותר.

 • TorGuard

למרות סימני ההתקדמות האטה, TorGuard (שומר סיקור) נותר בשקט אחד המוצרים השלימים והמגוונים ביותר בתחום ה- VPN. זהו אחד מספקי ה- VPN הנדירים המתמקדים המשתמש המתמצא יותר בטכנולוגיות - לכלי שלהם יש הזדמנויות התאמה אישית מדהימות.

 • AirVPN

ספק שירותי VPN שמאחורי AirVPN הוא ללא ספק מהאמינים יותר בשוק. זה ניכר הן מרשימת התכונות והן מאופי היזם - קונפדרציה רב-לאומית של האקרים עם גישה עקרונית. AirVPN הוא מוצר המיומן בטכנולוגיות ולא מאוזן למטרות בידור.

 • כריש גולש

בהיותו חדש יחסית בשוק ה- VPN, Surfshark לקחה את תחום ה- VPN בסערה. מבוסס על איי הבתולה הבריטיים ידידותיים לפרטיות, שירות זה ידוע במהירות הגבוהה, האבטחה הגדולה, מדיניות אפס יומני ללא הגבלת חיבור בו זמנית..

 • VPN של חברת Ivacy

אחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר בשוק בשנת 2020, Ivacy VPN מעניק לך מהירויות מהירה ופרטיות מעולה. אף על פי שהחברה שעומדת מאחורי שירות זה מבוססת בסינגפור, שותפה של חמש עיניים, מדיניות ההתחמקות ללא יומני פירושה ערובה לאנונימיות שלך עוד לפני עיניהם המסקרנות של ממשלות. עם Ivacy, אתה’אני אשיג כלי פרטיות רב-תכליתי לכל הצרכים הכלליים.

 • להסתיר VPN VPN

עם מגוון טוב של פרוטוקולי VPN בשילוב עם הצפנה בלתי ניתנת לשינוי, hide.me VPN מציע אבטחה ופרטיות מקוונות נהדרות. ספק זה מבוסס במלזיה, אשר נקרעה על ידי שערוריות שחיתויות פוליטיות, וכך הוצגה רמה מסוימת של צנזורה באינטרנט. עם זאת, המדינה מתעוררת מהסיוט האוטופי, וחופש האינטרנטי צובר יותר ויותר תנופה. בעוד VP.Net של hide.me עלול להיכשל במרכז הזרמת מרכזי בידור פופולריים, זה יכול להיות פיתרון פרטיות סוחף ומבטל חסימה גיאוגרפית נהדרת.

 • BulletVPN

חדש מבוסס אסטוניה עם מדיניות אי-יומני מוצקה, BulletVPN מציע חבילה ידידותית לפרטיות עבור טורנטים ומעריצי סטרימינג כאחד. אמנם צי השרתים הקטן והמהירויות הממוצעות שלו עשויים להיות כיבוי עבור חלקם, אולם השירות מבטיח הרבה ברוב המחלקות האחרות..

 • PrivateVPN

רשת שוודית קטנה שמכוונת לבידור. PrivateVPN הוא ה- VPN האולטימטיבי לפלטפורמת חסימת פלטפורמות התוכן, כמו נטפליקס, הולו, HBO ואחרים. זה’זה גם מדהים לסיבוב ויעבוד במדינות מוגבלות כמו סין. PrivateVPN יכול להסתפק במעט יותר שקיפות בכל הנוגע למדיניות הפרטיות ותהנה מכמה תכונות אבטחה נוספות.

 • ProtonVPN

למרות ש ProtonVPN הוא רק בן שנתיים, הוא מספק את אחת מתכונות האבטחה והפרטיות המקוונות הטובות ביותר בשוק. אמנם יש לו צי שרתים VPN קטן יחסית ורק מהירויות ממוצעות, אבל פרוטון יכולה לספק אותך במספר תחומים. כמובן שמהירותה ורבגוניותה תלויות רבות בתוכנית שתבחר (חינם, בסיסי, פלוס או חזון). ל- VPN זה ללא ספק יש עתיד גדול בזירת ה- VPN אם הוא ימשיך לגדול כפי שהיה בעבר.

רשימת ספקי ה- VPN תגדל ותהיה עשירה יותר עם הזמן. הקפד לחזור מדי פעם כדי למצוא מידע חדש ובינתיים לחץ על אחד מדפי המותג למעלה כדי למצוא את כל מה שכתבנו על אותו ספק VPN..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − 73 =