AirVPN לסיבוב

אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים רוצים לרכוש מנויים ל- VPN היא העובדה שאתה יכול להסתובב בבטחה. עם זאת, מה שרבים ממשתמשי ה- VPN המתחילים לא יודעים הוא שלא כל VPN בודד מאפשר סיבוב על השרתים שלהם, ורבים מה- VPN הזמינים בשוק לא אמורים לשמש כדי לזרוק דבר מלכתחילה..


אזהרה!

אימה בלי VPN זו בעיה

בעוד שטורנינג חוקי ברוב המדינות, הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים איננה. דון’לא להיתפס עושה את זה - השתמש ב- VPN!

השג עכשיו את AirVPN ▸

ישנם דברים רבים ושונים שעליך להיזהר בהם בעת ההחלטה אם יש להשתמש ב- VPN מסוים כלשהו לצורך סיבוב או לא. בדקנו את כל התכונות של AirVPN וביצענו בדיקות שונות כדי לקבוע אם AirVPN לצורך סיקור היא רכישה טובה או לא..

האם AirVPN היא בחירה הגונה לסיבוב?

במילים פשוטות, AirVPN אכן נראה אחד ה- VPNs הטובים יותר בכל מה שקשור לסיקור. ואילו זה’זה לא ה- VPN הטוב ביותר בעולם, הוא בולט בכמה תחומי מפתח, כולל סיקור.

בהסתכלות באתר AirVPN, די ברור שהם מנסים להדגיש את הטכניות של ה- VPN שלהם ולא את השימושיות. בעוד ש VPNs אחרים מנסים שיהיה אתר נקי ככל האפשר כדי לעודד משתמשי VPN חדשים לנסות את שירותיהם, AirVPN הולך בדרך אחרת ולא מתנצל על כך שהם יודעים יותר מרוב משתמשי האינטרנט..

בגלל זה, AirVPN הוא די טרחה להתקנה. לאחר שעברתם את השלב הזה, התקופות הטובות מתחילות כשאתם מקבלים ביטחון הגון כמו גם פונקציונליות סיקור נהדרת. לתת’תסתכל על פונקציונליות זו.

תנועה P2P ב- AirVPN

מכיוון שההסתה גוזלת רוחב פס רב, VPNs רבים אינם מאפשרים תנועה של P2P או מגבילים אותה באופן מאסיבי. אפילו חלק מספקי ה- VPN הגדולים יותר מאפשרים רק תנועת P2P בכמה מהשרתים שלהם כדי לוודא שהשרתים האחרים שלהם אינם עומסים יתר על המידה. כמובן שסיבה נוספת לכך היא זכויות יוצרים - VPNs מנסים להימנע מעימותים עם בעלי זכויות היוצרים.

ל- AirVPN מדיניות P2P מאוד סולידית ופשוטה מאוד. הם אומרים לך לעשות מה שאתה רוצה והם לא שואלים שאלות! אתה יכול להסתובב על כל השרתים שלהם ואין מגבלות לתעבורת P2P בשום דרך.

זכור שרק בגלל שמותר לך לשטוף ב- AirVPN זה לא אומר שהשירות שלהם מספיק טוב כדי שתוכל לקבל חווית סחיפה מספקת. לתת’תסתכל על הביצועים כמו גם על האבטחה של AirVPN והאם זה מספיק טוב בשבילך כדי להסתובב בצורה יעילה ובטוחה.

מהירות AirVPN

AirVPN לא נורא בכל מה שקשור למהירות, אבל זה’זה גם לא נהדר. המהירויות די לא עקביות משרת לשרת, ולכן ייקח קצת לנסות למצוא את הזכות.

אבטחת AirVPN

AirVPN מציגה ביצועים טובים הרבה יותר במחלקת האבטחה מאשר ביצעה. תוכלו למצוא את כל תכונות האבטחה העיקריות באמצעות AirVPN. אתה יכול להשתמש בפרוטוקול OpenVPN ולהיות מובטח לעובדה שאין דליפות DNS או IP.

נוסף על כך, יש לך גם הצפנת AES-256 סטנדרטית בתעשייה לאבטחה מהשורה הראשונה. ממה שראינו עד כה, נראה ש- AirVPN לא רושמת שום נתונים המאפשרים זיהוי אישי, מה שהופך אותו ל- VPN בטוח באמת לסיבוב.

בשל תכונות האבטחה הנרחבות שקיימות במקום, זה די מובטח שאף אחד לא יוכל להתחקות אחר פעילות השטף שלך אליך. נוסף על כך, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל לבדוק את אחת מהיסטוריית הגלישה שלך.

AirVPN מקום

זו אולי הבעיה היחידה שאנו יכולים למצוא עם AirVPN’אבטחה. AirVPN מבוסס באיטליה, שהיא חלק מברית 14 העיניים. זהו חשש לפרטיות, אך, אנו טוענים, לא רלוונטי לסיקור.

AirVPN’המדיניות ללא כריתת עצים אכן נראית סולידית ככל שאפשר לדעת, מה שאומר שלא יהיה להם מה לספק גם אם מישהו יבקש מידע שקשור אליך.

תמחור

אז כמה שווים כל התכונות האמורות? כ- $ 3.1 לחודש אם תירשם ל -3 שנים בבת אחת. התוכניות הופכות ליקרות יותר ויותר ככל שאתה מקטין את זמן המנוי אך אפילו התוכנית הרגילה לחודש הוא פחות מ 8 $.

זה הופך את AirVPN ל- VPN זול למדי לטורנינג. למרות שיש לו רק כמה מאות שרתים בארסנל שלה, יש לו אישורי אבטחה ללא דופי והיא בחירה טובה עבור אנשים שמוכנים להקריב מעט ביצועים למען אבטחה רבה יותר.

פסק דין

AirVPN הוא VPN טוב לסיבוב. הבעיה היחידה עם זה היא הביצוע הלא עקבי, אך אם אתם מחפשים סיבוב מאובטח - אל תסתכלו הלאה.

קריאות מומלצות:

סקירה של

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map