7 VPNs הטובים ביותר ב- Linux בשנת 2020


אמנם לא כל שירותי ה- VPN תומכים בלינוקס, אך רבים מספקים הוראות לתצורה ידנית. עם זאת, אנחנו לא’אני לא מאמין בזה’זהו הפיתרון הנוח והבטוח ביותר לשמירה על פרטיותך ואנונימיותך. למרבה המזל, אתה’אני אמצא VPNs עם אישורי אבטחה מעולים שיהיו להם גם אפליקציית VPN של Linux קלה לשימוש. אבל איזה מהם הוא ה- VPN הטוב ביותר ב- Linux בשנת 2020?

בין אם מערכת ההפעלה לינוקס שלך היא פדורה, מנטה, RedHat או Ubuntu, אבטחה מקוונת ופרטיות חשובות לך. אחרת אתה’אני משתמש בחלונות, נכון? במקרים מסוימים, אם אתה’אם אתה פעיל פוליטי, עיתונאי או אזרח במדינה מצונזרת בכבדות, האנונימיות שלך היא יותר מסתם אופנה. אז בואו’ראה אילו שירותי VPN הם הטובים ביותר בשנת 2020 ולמה אתה צריך להשתמש ב- VPN מלכתחילה.

# מחיר פרובידרמלינימי. מחיר 1. NordVPN1.NordVPN 3. 3.492 $. ExpressVPN2. ExpressVPN 8 8.323 $. VPN של Surfshark3. VPN של Surfshark 1. 1.994 $. TorGuard4.TorGuard 4.1 $ 4.175. סמנכ5. VPN זרימה 10 $ 10.006. גישה פרטית לאינטרנט6. גישה לאינטרנט פרטית ‣ 3.337 $. ProtonVPN7.ProtonVPN 3.2 3.29 $

1. NordVPN

לוגו שירות NordVPN בקר ב- NordVPN NordVPN דירוג NordVPN VPNpro: 9.6 / 10

בעוד ש- NordVPN הקדיש אפליקציית לינוקס מותאמת אישית רק בשנת 2018, היא’היא אחת מספקיות ה- VPN הטובות ביותר בשוק בשנת 2020. ייתכן שאפליקציית שורת הפקודה של NordVPN לינוקס עדיין לא עובדת עבור מגוון מחוזות לינוקס, אך שירות זה שווה לכל כיס. מלבד האפליקציה המקורית שלה, נורד מציעה גם תצורות ידניות עבור מחוזות לינוקס אחרים.

ל- NordVPN יש יותר מ 5500 שרתים ב 58 מדינות, המספקים כיסוי עולמי מעולה. ל- VPN זה יש את כל מאפייני הפרטיות והאבטחה הטובים ביותר, כמו גם מדיניות ללא יומני קפדנית. אתה יכול להשתמש ב- NordVPN לצורך הסרת, ביטול חסימת Netflix ופלטפורמות בידור אחרות, הגנה על פרטיות, ביטול חסימת גיאוגרפיה, ועוד.

אם אתה’אם יש לך ספק, השתמש בניסיון בן 7 הימים כדי להבין אם NordVPN הוא הבחירה הטובה ביותר שלך. לשירות זה יש מחירים סבירים ומשתלמים לכל מה שיש לו להציע. הערך החזר כספי למשך 30 יום שווה לשקול אם אתה זקוק ליותר זמן כדי להחליט.

מערכת ההפעלה לינוקס נתמכת עם אפליקציה מקורית: דביאן

2. ExpressVPN

לוגו שירות ExpressVPN בקר ב- ExpressVPN ExpressVPN דירוג ExpressVPN VPNpro: 9.3 / 10

ExpressVPN, המובילה בכל מקום בזירת ה- VPN, היא בחירה מצוינת לכל צרכיך. עם 3000+ שרתי ב- 90+ מדינות, שירות זה מכסה כיסוי רב בכל מקום’נמצא מחדש. ל- ExpressVPN מהירויות ותכונות אבטחה ללא דופי עם מדיניות אמיתית ללא יומני.

ExpressVPN מציע ממשק שורת פקודה קל לשימוש לשימוש במערכת ההפעלה לינוקס שלך. האפליקציה קיימת מאז 2016. למרות שהיא חסרה ממשק משתמש גרפי (ממשק משתמש גרפי) של המקבילים שלה למערכת ההפעלה Windows ו- Mac, היא’זה עדיין הרבה יותר קל מאשר להגדיר את קבצי התצורה שלך באופן ידני.

VPN זה הוא אחד השירותים היקרים ביותר בשוק. עם זאת, בהתחשב ברמת האבטחה, הפרטיות והגמישות שאתה’אני אצטרך, אולי כדאי לנסות. הערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום נותנת לך חודש לשקול מחדש את בחירתך.

מערכת ההפעלה לינוקס נתמכת עם אפליקציה מקורית: אובונטו, CentOS, דביאן, פדורה, Raspbian ו- Arch

3. VPN של Surfshark

לוגו שירות VPN של Surfshark בקר ב- VPN של Surfshark VPN של Surfshark דירוג VPNpro של Surfshark VPN: 9.0 / 10

VPN של Surfshark הוא חדש חדש בשוק ועושה צעדים להצטרף למנהיגים יום אחד. VPN זה מציע תכונות אבטחה מעולות בשילוב מהירויות טובות לפעילויות שלך, בין אם זה זרימת נטפליקס או מדיה אחרת במרכז המשחקים, משחק מקוון, סיקור, או חסימת גיאוגרפיה פשוטה..

ל- Surfshark יש מעל 1000 שרתים ב -60 מדינות, שהוא צי קטן יחסית אך נפוץ. אנו מאמינים כי שירות זה מתומחר בצורה הגונה עבור כל מה שאתה מקבל בתמורה. הערבות להחזר הכסף להחזר 30 יום היא גם כאן כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה על בסיס הניסיון שלך.

מערכת ההפעלה לינוקס נתמכת עם אפליקציה מקורית: אובונטו ודביאן

4. TorGuard

לוגו שירות TorGuard בקר ב- TorGuard TorGuard דירוג VPNpro של TorGuard: 8.8 / 10

אם אתה בעיקר רוצה להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב, אתה’בוודאי אני מרוצה מ- TorGuard. VPN זה הוא אחד ה- VPN המהירים ביותר שלנו בשנת 2020. באופן כללי, TorGuard מציעה אפליקציית VPN אמינה ובטוחה. עם זאת, מכיוון שזה’תחת תחום השיפוט של ארה"ב, היינו רוצים’אני לא ממליץ על שירות זה למשתמשים קשיחים יותר הזקוקים לו “מושלם” אנונימיות.

TorGuard’לקוח ה- VPN החדש של לינוקס מאפשר ניווט קל דרך שרתים, ויש לו גם ממשק מעוצב יפה. מלבד סיקור, אתה’אני אהיה מרוצה להשתמש ב- VPN זה למשחקים מקוונים, לביטול חסימת הגבלה גיאוגרפית ושמירה על פרטיותך. עם יותר מ- 3000 שרתים ב- 60+ מדינות, אתה אמור לקבל כיסוי גלובלי הגון.

TorGuard הוא ערך טוב לכסף שלך ואתה יכול גם לנצל את תקופת הניסיון ללא תשלום למשך 7 ימים או את ה- “חודש בחינם” אפשרות.

מערכת ההפעלה לינוקס נתמכת עם אפליקציה מקורית: דביאן, RedHat ו- Arch

5. סמנכ"ל אסטריל

לוגו שירות VPN של אסטריל בקר ב- VPN של אסטריל סמנכ דירוג Astrill VPN VPNpro: 8.9 / 10

מצאנו כי אסטריל VPN היא אחת ה- VPN המהירות ביותר בשנת 2020. אז אם זה’זה להאיץ אותך’אם אתה מחפש, אסטריל יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר. מעניין של- VPN זה יש צי שרתים קטן יחסית - 320+ שרתי. הם’עם זאת, הוא נמצא ב- 60 מדינות, וזה כיסוי נהדר.

Astrill מציעה מגוון רחב של פרוטוקולים ותכונות להגנה על האנונימיות שלך בזמן שאתה מקוון, וזה’זה גם נהדר עבור נטפליקס וטרנינג. יש לו מתקין שורת פקודה למגוון גדול של מחוזות לינוקס, מה שמקל על הגדרת ה- VPN שלך.

בסך הכל, אסטריל הוא כלי פרטיות פנטסטי שמגיע עם תג מחיר גבוה. אם ברצונך לדעת מה שווה, עליך ללכת קודם למשפט בן 7 הימים.

מערכת ההפעלה לינוקס נתמכת עם אפליקציה מקורית: CentOS, Debian, Fedora, RedHat, Ubuntu 8+ ו- Linux Mint 10+

6. גישה לאינטרנט פרטי

לוגו פרטי גישה לאינטרנט פרטי בקר בגישה לאינטרנט פרטי גישה פרטית לאינטרנט דירוג VPNpro של גישה לאינטרנט פרטי: 8.0 / 10

גישה לאינטרנט פרטי או PIA הם אחד משירותי ה- VPN הטובים והזולים ביותר. למעשה, PIA היא אחת ה- VPN המובילות בשנת 2020. למרות תחום השיפוט שלה בארה"ב, אותה אנו לא דואגים’אל תשקול אופטימלי, ל- PIA תכונות אבטחה ופרטיות מקוונות טובות כדי להגן עליך.

ל- VPN זה יש גם מהירויות מהירות, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור סטרימינג של Netflix ופלטפורמות בידור אחרות, משחקי רשת ועוד. החיסרון המאכזב אחד הוא היעדר תמיכה בצ'אט חי, שיכול לפעמים להיות קריטי לחוויה מקוונת הגונה. עם זאת, תוכניות התמחור הנמוך צריכות לפצות על כל הבעיות הטכניות האפשריות שלך.

מערכת ההפעלה לינוקס נתמכת עם אפליקציה מקורית: אובונטו 16.04+, Mint 18+, Arch ו- Debian

7. ProtonVPN

לוגו שירות ProtonVPN בקר ב- ProtonVPN ProtonVPN דירוג ProtonVPN VPNpro: 8.0 / 10

עוד VPN חדש שממשיך לצמוח ולעלות על דירוג ה- VPN. ProtonVPN מבוסס שוויץ הוא רק בן כמה שנים, אך הוא מציע אנונימיות מהשורה הראשונה עם מדיניות ללא יומני קפדנית. שרתי ה- Secure Core שלה יכולים ליצור רב-כשות לשכבת אבטחה נוספת. כמובן שלא כל תכונות הפרטיות זמינות עם כל התוכניות.

ל- ProtonVPN אפליקציית שורת פקודה לינוקס מקורית, שהיא ממש קלה לשימוש. VPN זה אולי לא הבחירה הטובה ביותר עבור הזרמת Netflix, אך אתה עשוי להיות מרוצה כשאתה משתמש בו לצורך סיבוב ופעילויות מקוונות אחרות. החדשות הטובות הן שאפשר לנסות את ProtonVPN בחינם. קח בחשבון שלכל תכנית מנויים יש תכונות, מהירויות וביצועים שונים. השתמש בערבות 30-החזר הכסף כניסיון פרמיה חינם למשך 30 יום אם אתה זקוק להוכחה.

מערכת ההפעלה לינוקס נתמכת עם אפליקציה מקורית: אובונטו 16.04+ ופדורה

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN עבור Linux

רק בגלל ש- Linux היא מהירה יותר וידידותית יותר לפרטיות מאשר Windows, היא לא עושה זאת’לא מתכוון אליך’הכל בטוח. כשאתה נכנס לרשת, הפעילות שלך נראית על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, אך עלולה להראות אותן על ידי הממשלה והפושעות ברשת. אם אתה מעדיף להיות אנונימי ברשת, מומלץ לשקול להשתמש ב- VPN אמין.

כאן’רשימת הסיבות הכלליות לשימוש ב- VPN עבור Linux:

  1. פרטיות: בדיוק כמו שאתה לא’לא להסתובב עם כל הפרטים האישיים שלך, כולל אישורי הבנקאות שלך, שמוצמדים לגב כדי שכולם יוכלו לראות, אולי תרצה גם לשמור על פרטיותך באופן מקוון.
  2. אבטחה: אם זה’זה wifi ציבורי לא מאובטח שאתה’אתה משתמש או חיבור אינטרנט משלך, זה’עדיף להגן על התעבורה באינטרנט מפני עיניים סקרניות.
  3. עקיפת מגבלות גיאוגרפיות וצנזורה: מרבית משתמשי ה- VPN רוצים לזייף את ה- IP שלהם כדי לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי, כולל פלטפורמות בידור כמו Netflix, Hulu, Amazon Prime ו- BBC iPlayer. כמו כן, מיליוני משתמשים גרים במדינות מצונזרות בכבדות (כמו סין או איראן) ומבקשים לקבל חופש מידע.
  4. מפתה: זהו תחום מסוכן מכיוון שהסחרור שווה בדרך כלל להפרת זכויות יוצרים. כך זה’חכם להשתמש ב- VPN לצורך סיבוב. זה יעזור לך להימנע מקבל קנס על שיתוף חומר לא חוקי. מדינות מסוימות כמו אוסטרליה עוסקות באיסור על מרבית אתרי השטף או על כולם.
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 + = 76