ה- VPN הטוב ביותר לישראל בשנת 2020


רשתות וירטואליות פרטיות משמשות מיליוני אנשים ברחבי העולם, כולל המון ישראלים. על ידי עטוף הנתונים שלך בהצפנה “מנהרות” ואנונימיית כתובת ה- IP שלך, כלים לא יסולא בפז מספקים מידה כמעט בלתי ניתנת להפרה של פרטיות.

עם זאת, הם משתנים באיכות וביעילות, ולכן המקור של ה- VPN הטוב ביותר לישראל אינו’לא תמיד קל. זה’למה אנחנו’יש לנו דירוג של המדינה’המתמודדים המובילים מבוססים על גורמים אלה:

 1. מהירות - כמה המהירות של ספקים משפיעה על האפקטיביות שלהם עבור סטרימרים, מעריצי P2P ודפדפני אינטרנט כלליים.
 2. אבטחה - אנו מתייחסים רק לספקים שמתייחסים לאבטחה ברצינות, החל מהצפנת AES של 256 ביט וכלה בהגנה מלאה על דליפות DNS.
 3. פרטיות - אנו גם שוללים ספקים עם רשומות הגנה על פרטיות מעורפלות.
 4. עלות - המחיר אינו’לא הכל, אך מיטב הספקים מצליחים לספק רמת שירות וערך מעולים בו זמנית.
 5. קלות שימוש - לקוחות פשוטים, שפע חיבורים בו זמנית ואפליקציות לכל פלטפורמה הם כולם תכונות חשובות של ספקים באיכות גבוהה.

אין זמן לקרוא? להלן ה- VPN הטובים ביותר שלנו:

# מחיר פרובידרמלינימי. מחיר 1. NordVPN1.NordVPN 3. 3.492 $. CyberGhost2.CyberGhost 2. 2.753 $. VPN של Surfshark3. VPN של Surfshark 1. 1.994 $. ExpressVPN4. ExpressVPN 8 8.325 $. VyprVPN5.VyprVPN 2.5 2.56 $. סמנכ6. הוביל VPN ‣ $ 10.007. VPN פרטיות מושלם7. VPN פרטיות מושלם ‣ $ 8.95

1. NordVPN

לוגו שירות NordVPN בקר ב- NordVPN

 • מקום: פנמה
 • תמחור: מתחיל מ- $ 3.49 לחודש
 • מאפיינים: הצפנה בדרגה צבאית, אחריות להחזר כספי של 30 יום, CyberSec ו- DoubleVPN כלולים, מתג להרוג, ללא יומנים, הגנת דליפות DNS, תומך ב- TOR, אלפי שרתים, P2P נתמך, ביטול חסימת Netflix, אפליקציות לכל המכשירים הגדולים, 24 / 7 תמיכה, 6 מכשירים סימולטניים, תשלומי קריפטו נתמכים

NordVPN הוא בקלות ה- VPN הטוב ביותר לישראל, עם ציון רב בכל הקריטריונים שלנו שתוארו קודם. אם אתה זקוק לרשת פרטית וירטואלית פרמיה במחיר נמוך, זה הספק בשבילך.

מבחינה ביטחונית, שם’זה לא הרבה להתלבט איתו. NordVPN מציע הצפנה בדרגה צבאית, הגנת דליפות DNS, DoubleVPN ו- CyberSec, על מנת להבטיח כי העוגיות והתוכנות הזדוניות יימחקו לפני שהן הופכות לבעיה. ותוכלו להריץ את TOR גם דרך ההצפנה שלכם, ולהוסיף עוד יותר פרטיות.

שם’אין כאן רישום - אפילו לא נתוני הפעלה. ואם הכיסוי שלך יורד מסיבה כלשהי, מתג ההרג של NordVPN קיים כדי להבטיח שהזהות שלך תישאר פרטית. P2P נתמך - ומהיר - ואף ספק אינו מבטל את חסימת Netflix גם כן. חובבי הבידור ניצחו’אני לא מוצא שום דבר שיש לפקפק כאן.

אתה יכול לשלם באופן אנונימי, ואת NordVPN ניתן להתקין כמעט בכל מכשיר שאפשר להעלות על הדעת. עם 6 חיבורים בו זמנית, משפחות צריכות להיות מסוגלות להגן על כל המכשירים שלהן. ואם מתעוררת בעיה, NordVPN מציע ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. אבל אנחנו לא’לא צופה בעיות. זהו VPN חלקלק, נתמך היטב ומרשים ביותר שאמור לספק את כל מה שמשתמשי האינטרנט בישראל דורשים.

2. CyberGhost

לוגו שירות CyberGhost בקר ב- CyberGhost

 • מקום: רומניה
 • תמחור: מתחיל מ- $ 2.75 לחודש
 • מאפיינים: אחריות להחזר הכסף בחזרה למשך 45 יום, IPs ייעודיים זמינים, ביטקוין מקובל, 7 מכשירים סימולטניים, תמיכה 24/7, מגוון רחב של פלטפורמות, יותר מ 6200 שרתים ברחבי העולם, קידוד 256 סיביות, רוחב פס בלתי מוגבל, ביטול החסימה של Netflix

CyberGhost מבוסס רומניה הוא כמעט ה- VPN הטוב ביותר לישראל אך פשוט מפספס. עם זאת, יתכן וזו ספקית התקציב המשובחת ביותר, המציעה חבילות בעלות נמוכה במיוחד לשנתיים ו -3 שנים.

בצד האבטחה, CyberGhost מספקת את כל מה שהמשתמשים צריכים: הצפנה של 256 סיביות, הגנת דליפות DNS, ופרוטוקולים המותאמים לפלטפורמות שונות. הוסף מדיניות קפדנית ללא רישום, ואתה’יש לנו כלי פרטי מאוד יעיל.

החברה גם מפעילה רשת שרת ענקית של 6200+, ומספקת מהירויות טובות ומאפשרת למשתמשים לבטל חסימת פלטפורמות כמו Netflix בצורה מהימנה. גם P2P אינו מהווה בעיה וברוחב פס בלתי מוגבל, ההורדות צריכות להיות מסוגלות להגן על הסיבוב שלהם מבלי להקריב יותר מדי מהירות.

יתרה מזאת, CyberGhost מציעה שבעה מכשירים בו זמנית - מספיק לסטודנטים, משפחות ואפילו עסקים קטנים כדי ליצור מערכי אבטחה. החסרונות היחידים שמצאנו היו יחסית. בעוד CyberGhost מהיר, זה’זה לא מהיר כמו הספקים הטובים ביותר בסביבה. אבל אם אתה זקוק לאפשרות תקציבית, תוכל’לא ישתבש.

3. VPN של Surfshark

לוגו שירות VPN של Surfshark בקרו ב Surfshark

 • מקום: איי הבתולה הבריטיים
 • תמחור: מתחיל מ- $ 1.99 לחודש
 • מאפיינים: חיבורים בו זמנית ללא הגבלה, ביטול החסימה של Netflix, מאפשר P2P, ערבות 30 יום הכסף בחזרה, צ'אט חי 24/7, מגוון רחב של אפליקציות, הצפנה בדרגת בנק, אין יומנים, זול מאוד

Surfshark הוא אחד ה- VPN הטובים בישראל, למרות שהוא רשום באיי הבתולה הבריטיים. מיקום זה נבחר בכוונה מכיוון שאין בו חוקים לשמירת נתונים והוא בטוח מאנשי הברית של ארבע עשרה. הוסף מדיניות אי-יומני איתנה, ואתה יכול להיות בטוח שפרטיותך תישמר היטב.

כשמדובר באבטחה, שם’אתה לא יכול לבקש יותר מ- Surfshark. זה מגיע עם הצפנה בדרגה בנקאית, פרוטוקולי מנהור מוצקים ומתג להרוג. אין גם דליפות IPv6, WebRTC או DNS שאפשר לדבר עליהן.

Surfshark מעולה לביטול החסימה של Netflix ולהימנעות ממגבלות גיאוגרפיה באופן כללי. יש לו גם מצבי הסוואה מיוחדים ו- NoBorder המסייעים נגד פיקוח חבילות עמוק (DPI) המשמש את סין. לבסוף VPN זה נותן אור ירוק לכל פעילויות ה- P2P.

אבל מה שאנחנו הכי אוהבים ב- Surfshark זה הקשרים בו זמנית ללא הגבלה ויחס מחיר-ערך מדהים. שם’זה סיכוי קלוש שניצחת’זה לא אוהב את ה- VPN המצוין הזה לישראל.

4. ExpressVPN

לוגו שירות ExpressVPN בקר ב- ExpressVPN

 • מקום: איי הבתולה הבריטיים
 • תמחור: מתחיל מ- $ 8.32 לחודש
 • מאפיינים: תשלומי ביטקוין התקבלו, ביטול החסימה של נטפליקס, 5 חיבורים בו זמניים, ערבות 30 יום הכסף בחזרה, צ'אט חי 24/7, מגוון רחב של אפליקציות, הצפנה של 256 סיביות, ללא יומני פעילות או חיבור, שרתים ב- 90+ מדינות

אנו מדרגים רשתות וירטואליות פרטיות במדינות רבות, ו- ExpressVPN יוצא באופן קבוע כחביב המקומי שלנו. אבל זה לא’זה די הפך ל- VPN הטוב ביותר בישראל. עם זאת, דון’לא לאפשר לך למנוע את ניסיון לספק את העילית הזו.

זה די VPN עם הכל. ניתן לבטל את חסימת Netflix בקלות, ו- P2P נתמך, ואילו אבטחה מובטחת באמצעות הצפנת AES 256 סיביות ופרוטוקול OpenVPN.

המהירות מצוינת באופן אחיד, ויש שרתים ב- 90+ מדינות (יותר מ- 160 מיקומים בסך הכל), כך שעבודה סביב חסימה גיאוגרפית והנחת זהויות ברחבי העולם אינה’לא בעיה. הלקוח קל לשימוש ומגיע בגרסאות עבור לינוקס, חלונות, macOS וסמארטפונים, תוך כדי התקנת ExpressVPN גם על נתבים. אנחנו אוהבים גמישות מהסוג הזה.

החסרונות קלים יחסית. לדוגמה, ExpressVPN לא’לא יהיה מצב התגנבות. זה’זה גם יקר למדי, ובעוד שמקובל בביטקוין, cryptocur מטבעות אחרים הם’t. אבל בסך הכל, זה’זה מוצר נהדר.

5. VyprVPN

לוגו שירות VyprVPN בקר ב- VyprVPN

 • מקום: שוויץ
 • תמחור: מתחיל מ- $ 2.5 לחודש
 • מאפיינים: מבוקרים באופן עצמאי, ללא טכנולוגיית צד ג ', מעל 700 שרתים ב 70- מדינות+, הצפנה בדרגה צבאית, אפליקציות לסמארטפונים, מחשבים ונתבים, כלים נגד מצערת, רוחב פס בלתי מוגבל, DNS עם ידע אפס, ללא יומנים, תמיכה 24/7 משפט למשך 3 ימים

הספקית השוויצרית VyprVPN משכה המון המרות עם המפרט הטכני והמהירויות הגבוהות שלה. וזה’זה בהחלט מתמודד עבור ה- VPN הטוב ביותר לישראל.

יותר מ- 700 שרתים מנוקדים ברחבי העולם מעניקים ל- VyprVPN כיסוי מצוין, והחברה היא אפשרות מצוינת עבור אנשים שצריכים לעבוד סביב חסימת גיאוגרפיה. שם’היא גם מיקום שרת בתל אביב, המסייע בהגברת הביצועים למשתמשים הישראלים.

ההצפנה טובה ככל שהיא מתקבלת, ועם טכנולוגיית DNS עם ידע אפס ופרוטוקול OpenVPN, המשתמשים יכולים לסמוך על פרטיות ללא רבב. אתה יכול להוסיף גם תכונות התגנבות מתקדמות באמצעות זיקית - פרוטוקול שמקשה אפילו לספר לך’אתה מפעיל VPN.

התמיכה זמינה כל הזמן ומגיבה טוב למשתמשים’ דאגות, ורמת הידע הטכני שמציגה צוות VyprVPN היא מרשימה. זה’זה לא בהכרח מפתיע שכן החברה מחזיקה את כל התשתיות שלה פנימה. שם’אין מעורבות מצד שלישי כאן, מלבד מתן ביקורת ביטחונית.

מה לא עשה’אנחנו לא אוהבים? ובכן, VyprVPN פועלת בשני שכבות, עם תכונות מסוימות מחוץ לתחום ללקוחות Standard. חבילות פרימיום מגיעות עם חיבורים נוספים ותכונות אבטחה, כגון פרוטוקול הזיקית הייחודי שלהם. אבל אפשרות זו די יקרה.

6. סמנכ"ל אסטריל

לוגו שירות VPN של אסטריל בקר ב- VPN של אסטריל

מקום: סיישל

תמחור: מתחיל מ- $ 10.00 לחודש

מאפיינים: נתבים מומחים זמינים, IPs פרטיים, ללא מגבלות רוחב פס, התקנים ללא הגבלה, תשלומי קריפטו נתמכים, מצב חכם, פרוטוקולי StealthVPN ו- OpenVPN, מתג להרוג, TOR נתמך, רשת שרתים גלובלית רחבה

ממוקמת בסיישל, Astrill מספקת שפע של תכונות אטרקטיביות עבור משתמשי VPN ישראליים. ישנן סיבות רבות לנסות שירות זה: אתה יכול ליצור הגדרות גלישה מאובטחות להפליא עם TOR, IP פרטיים, StealthVPN והצפנה בדרגה צבאית. אז אם אתה רוצה שיהיה לך ביטוח כולל מפני סנופרים, אסטריל היא ספק נהדר שאפשר ללכת עליו.

המהירויות טובות (לא מהממות), אך אסטריל גם גמישה להפליא. אתה יכול לסנן אילו שירותים מקוונים מוגנים באמצעות הצפנה ולחבר מכשירים רבים ככל שתרצה. זה’זה הטבת ענק למשקי בית ועסקים כאחד. וביטול החסימה יעיל מאוד, כך שכמעט מובטחת גישה לנטפליקס.

מבחינת החיסרון, המחירים גבוהים יחסית, במיוחד עבור חוזים לטווח קצר. ובמקרה זה, זה נחשב לאסטריל. כפי שאנו’אני אראה, ספק האלופות מצליח להתאים לאסטריל’תכונות, מבלי להוסיף את העלות הנוספת. אף על פי כן, מדובר בחברה מרשימה ברצינות.

7. VPN פרטיות מושלם

לוגו שירות VPN מושלם לפרטיות בקר ב- VPN פרטיות מושלמת

מקום: שוויץ

תמחור: מתחיל מ- $ 8.95 לחודש

מאפיינים: מאפייני אבטחה מובחרים, חיבורים ללא הגבלה, ללא מגבלות רוחב פס, תמיכה מצוינת, רשת שרתים מוגבלת, ללא שרתי צד שלישי, קידוד 256 סיביות

שוויץ’s פרטיות מושלמת היא VPN פרמיום אשר יתאים לעסקים ואנשי מקצוע אחרים אך עשוי לא להיות אידיאלי למשתמשים היומיומיים. ובכל זאת, הרגשנו שיש לכלול את זה, מכיוון שעסקים קטנים ישראלים עשויים לרצות במשהו קצת יותר חזק מאשר חלופות מחוץ למדף..

Perfect Privacy מתמקד באספקת תכונות אבטחה גמישות ומעמיקות. ההצפנה היא סולידית, וכל פרוטוקול נתמך. אתה יכול ליישם את טכנולוגיית DoubleVPN, מסנן שדרכו מכוסים שירותים באמצעות הצפנה, ולהריץ גם TOR. יתר על כן, עם חיבורים ללא הגבלה ותאימות נתבים, נראה כי פרטיות מושלמת מיועדת לשימוש במשרד.

עם זאת, במקום בו Perfect Privacy מצליח באבטחה, זה נופל מעט על עלות ומהירות. מבחינת מחיר, מדובר בספק יקר יחסית, המשקף את תכונות הפרימיום שלו. וזה’זה לא הספק המהיר ביותר בסביבה. רשת השרת מוגבלת. ולמרות שאתה’אני יכול לבטל את חסימת שירותי הסטרימינג, אל’אני לא מצפה לביצועים מהיר-ברק.

יש המון סיבות להירשם ל- VPN בישראל

ראשית, רשתות וירטואליות פרטיות מאפשרות לחובבי הקולנוע והטלוויזיה בישראל להרחיב את בחירת התוכן שלהם. פלטפורמות כמו נטפליקס מגבילות באופן קיצוני את זמינות התוכן בישראל, אך אתה יכול לפתוח את כל מה שהם מראים על ידי העברת ה- IP שלך לארצות הברית או למדינות אירופה..

ואז יש סיבות פוליטיות. אתה עלול להרגיש חסר ביטחון לגבי פיקוח ממשלתי, או שתרצה לטוס מתחת לרדאר של גורמי אכיפת החוק המחפשים הפרות זכויות יוצרים. עם VPN בשירותך, אתה יכול לעשות זאת בקלות.

לרשויות הישראליות יש גם תיעוד של חסימת אתרים מסוימים, מאתרי וידיאו למבוגרים ועד פוסטים מעוררי מחלוקת ברשתות המדיה החברתית. רשתות וירטואליות פרטיות יכולות לעקוף הגבלות אלה ללא בעיות.

אם אתה’בישראל, באילו מאותם VPN השתמשתם בעבר? האם התגעגענו ל- VPN נהדרים לישראל? ספרו לנו בתגובות למטה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 67