7 יתרונות עיקריים של שירותי VPN: אין מקום לספק


VPNs, או רשתות פרטיות וירטואליות, הם שירותים המאפשרים לאנשים להתחבר לאתרים ושירותים מקוונים אחרים באופן אנונימי. על ידי שימוש במערכות הצפנה ורשתות של שרתים הממוקמים ברחבי העולם, VPNs מצליחים לנתב את התנועה לאן שהיא צריכה להגיע, מבלי להשאיר נתונים פגיעים לעיניים חיצוניות. זה הופך את ה- VPN למועילים להפליא - כך יותר ויותר בעולם של ממשלות סמכותיות, תאגידים בעלי עוצמה רבה ופושעי סייבר חכמים. אם אתה’מעולם לא בדקתי את היתרונות של שירותי VPN, וזה הזמן הנהדר לעשות זאת. אנו נציג את 7 סיבות מדוע כדאי לכם לנסות זאת - יחד עם כמה חסרונות שכולם צריכים לדעת.

מדוע אנשים התחילו להשתמש ב- VPN?

לפני שניכנס לנקי-גרגיר של יתרונות וחסרונות ה- VPN, רקע מסוים כנראה שימושי. אחרי הכל, לפני כמה שנים מעטים מאיתנו חיפשו הגנה אוטומטית בעת הגלישה באינטרנט. אז איך נוצר שוק זה עבור VPNs?


 • סיבה עיקרית אחת הייתה טכני. ככל שחיבורי האינטרנט התחזקו, המשתמשים יכלו להזרים קטעי וידאו וקבצים עתירי נתונים אחרים. חלק מהאמצעים ששימשו לשיתוף קבצים אלה היו על קצוות החוקיות, מה שמוביל לחששות שהרשויות יעקבו אחר המשתמשים, כך ש- VPNs נכנסו כדי לעזור לחלבי קבצים וטרורנטים.

 • ואז יש סיבות פוליטיות. כולנו יודעים על פעילויות פולשניות של ה- NSA שנחשפו על ידי אדוארד סנודן. דאגות ממקלט מעקב’אני לא נעלם ומשותף (ביתר שאת) במדינות כמו סין או איראן, איפה ממשלות מבקשות כל הזמן לעקוב אחר התעבורה באינטרנט.

 • פשע הוא גורם נוסף. בימינו אנו עושים כמויות עצומות של תשלומים דרך פורטלים מקוונים. אנחנו לא’אני בהכרח רוצה ששחקנים חיצוניים יידעו מה אנחנו קונים, ואנחנו בהחלט לא’אני לא רוצה שיידעו את פרטי התשלום שלנו. VPNs הופיעו כתגובה, וסיפקו שקט נפשי.

מכל הסיבות הללו, רשתות וירטואליות פרטיות הפכו למאפיין נפוץ בפעילות מקוונת יומית. אבל אם אתה’אתה עדיין חדש ברעיון, כאן’סקירה מהירה של היתרונות והחסרונות החשובים ביותר ב- VPN.

היתרונות העיקריים של שירותי VPN

יש המון סיבות מדוע התפתח שוק ענק עבור VPNs. לדוגמה, עם VPN, אנשים יכולים:

1

הסתובב בחוסמי גיאו מעצבנים שמגבילים את אותם באזורים מסוימים בעולם הגישה לשירותים מקוונים. לדוגמה, נטפליקס מציעה סדרות שונות של סרטים ותכניות טלוויזיה במדינות שונות. באמצעות VPN אתה יכול להתחזות כמשתמש צרפתי ולגשת לשירות הצרפתי, לגשת למופעים הזוכים’לא זמין בארצות הברית.

2

ליהנות מאבטחה אישית מוחלטת. VPNs (אמור) לפעול כמגן מגן, ומונע מבחוץ שבוחנים מנות נתונים מהרגע שהם עוזבים את המחשב או הטלפון החכם. זה חיוני עבור מי שחשש מעקב או פריצה, אבל זה’זה פשוט תרגול טוב לכולנו בעולם של איומים דיגיטליים הולכים וגוברים.

3

הימנע מצנזורה. אחד ההיבטים המייחלים ביותר בעליית השימוש ב- VPN הוא היכולת עוקפים מגבלות שהוטלו על ידי הממשלה. ברחבי העולם נחסמת באופן שגרתי דיבור חופשי על ידי מניעת גישה לאתרים הנחשבים כמסוכנים או פוגעניים. VPNs נועדו להפוך צנזורה מסוג זה למיושנת, לפחות בתיאוריה.

4

השתמש בשירותי P2P בצורה מאובטחת. מרבית שירותי ה- VPN הטובים ביותר מתאימים למשתמשי נתונים כבדים כמו טורנטים, ומאפשרים להם להוריד מוסיקה, תוכנה או סרטים ללא חשש מתביעה. במקביל, VPNs גם מקלים על זה לעקוף מגבלות הורדה של “מצערת” על ידי ספקי שירותי אינטרנט.

האם ישנם יתרונות VPN למשתמשים עסקיים?

אלה רק היתרונות של שירותי VPN עבור אנשים פרטיים. עם זאת, הטכנולוגיה שעומדת מאחורי רשת פרטית וירטואלית לא’לא נוצר לשימוש ביתי. זה למעשה בא לענות על הביקוש של עסקים, שלעתים קרובות מוצאים יתרונות רבים ביישום פתרונות מבוססי VPN. לדוגמה:

5

VPNs מאפשרים לחברות לחסוך בעלויות. לפני שהתרחשו רשתות פרטיות וירטואליות, אם חברות רצו ליצור רשתות מרחוק מאובטחות שנסרגות יחד מספר רב של מיקומים, הם נאלצו לעתים קרובות לשכור קווי טלפון ורוחב פס ולהוציא משאבים רבים על תחזוקת השרתים שלהם. עם VPNs, ה- השרתים הועמדו במיקור חוץ לספקי רשת מומחים, וחיבורים בהתאמה אישית מוחלפים על ידי גישה ל- VPN מאובטח שנגיש לציבור.

6

הפוך את העבודה מרחוק להרבה יותר קיימא. חברות רבות מתכוונות לאפשר לעובדים לעבוד מהבית או בדרך, אך שילוב סוג זה של גמישות עם אבטחה אינו מסייע’לא תמיד עובד. באמצעות VPNs, אתה יכול ליצור מקורות מידע מוגנים הנגישים מכל מקום, ולעשות זאת בצורה חסכונית.

7 יתרונות של vpn

הגן על IP ומידע אחר. פירטיות וריגול של חברות הם חששות אמיתיים עבור עסקים רבים, והגנה על קניין רוחני או מידע פיננסי היא אחד היתרונות העיקריים של ה- VPN..

מה עם חסרונות VPN?

אז בהחלט יש יתרונות של שירותי VPN עבור אנשים פרטיים ועסקים כאחד, והיתרונות הללו של שירותי VPN מניעים את הטכנולוגיה לבולטת ברחבי העולם. אך לפני שנרשמים לשירות מנקר עין, כדאי לקחת בחשבון גם כמה חסרונות VPN. שום טק אינו מושלם, אחרי הכל, אז הנה כמה חסרונות פוטנציאליים:


   • שקיפות היא בעיה. יש לומר כי ישנם מפעילי VPN שאינם’העסקים השקופים ביותר בעולם ורשתות סוררות נמצאות בעמדה ראשונה לקצור מידע יקר מהיומנים שלהן. אז בחר בחוכמה ממותגים מכובדים.

   • ייתכן שהפרטיות לא תהיה מוחלטת כמו שאתה חושב. למרות שהם נוטים לגרום לאנשים להיות בטוחים הרבה יותר באינטרנט, VPNs אינם’לא תמיד עמיד למים. למעשה, דליפות כתובות IP מכות באיכות נמוכה VPNs, ויכולים למסור את זהותך תוך שניות.

   • מהירות. לא לכל VPNs יש מהירויות דמויות Usain Bolt. למעשה, חלקם יכולים להידמות לשבלולים לפעמים, למרות ההבטחות הגדולות מלפנים. כך השווה מהירויות לפני ההרשמה לכל דבר. זה’זה עדיין דרך מהירה לאינטרנט, לא דרך צדדית חסומה לתנועה.

   • עבודה על פני מכשירים יכולה להיות מסוכנת. אלא אם כן אתה נזהר, שימוש ב- VPN עם מחשבים ניידים וסמארטפונים יחד עלול לגרום לבעיות. בחר VPN שמטפל במספר מכשירים, לא להפריד VPNs לכל דרך לגישה לרשת.

מציאת ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלך

זה’זה די הרבה. כפי שאתה יכול לראות, ישנם יתרונות רבים של VPN למשתמשים עסקיים ופרטיים. אבל, מצד שני, אתה’ll צריך לנקוט בזהירות בבחירת ה- VPN הטוב ביותר.

בהתבסס על ניתוחים מעמיקים שלנו, אנו מרגישים די בטוחים בהצבת ExpressVPN במקום הראשון שלנו, כאשר NordVPN קרוב מאחור - במיוחד אם אתה’מחדש מודע יותר למחיר. אבל אם אתה’אם אתה מחפש עוד כמה אפשרויות, אל תהסס להסתכל ברשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו.

עם המון ספקים מצוינים ברגע זה, ויותר נכנסים ברשת כשאתה קורא את זה, זה’קשה לנו להגן על פרטיותך המקוונת ועם איומים דיגיטליים רבים כל כך, אנו יכולים להרשות לעצמנו לא לעשות זאת?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 94