כיצד לנצח את האלגוריתם של Google Play ולקבל 280 מיליון התקנות

על פי נתוני SimilarWeb מילת המפתח “vpn” הוא בין 10 מונחי החיפוש הפופולריים ביותר ב- Google Play. בחנות האפליקציות היו כ -19.5 מיליארד הורדות ברבעון השלישי של 2018 בלבד - בשווי של 18 מיליארד דולר. כל אפליקציה שתוכל להגיע לעשר תוצאות החיפוש המובילות תקבל מספר גדול של התקנות ומשתמשים, כמו גם הכנסות משמעותיות מדמי מנוי או מודעות בתוך האפליקציה..

המחקר שלנו מראה כי 10 תוצאות החיפוש הטובות ביותר ב- Google Play עבור “vpn” נשלטים על ידי אפליקציות המשתתפות בפעולות מניפולציה הונאה.

גילינו כי 7 מתוך 10 האפליקציות המובילות מבוססות על הונג קונג, יש בהן במאים סיניים, או נמצאים בסין. שלושת האפליקציות הנותרות מבוססות בארה"ב, לאחר שכולם נרכשו על ידי AnchorFree, יוצרי Hotspot Shield. בעבר כיסינו את אפליקציות ה- VPN הללו במחקר שלנו על הבעלות האמיתית על VPNs פופולריים.

באופן כללי, אנו יכולים לחלק VPNs מהמחקר שלנו לשתי קטגוריות:


 • VPNs בדירוג טוב יותר של Google Play: אלה הם ה- VPN המובילים בחינם שנמצאים ב- Google Play בעת חיפוש אחר מילת המפתח “vpn”
 • מובילי שוק VPN: אלה הם המובילים בתעשיית ה- VPN הצרכנית, כגון ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost וכו '..

הדירוג הגבוה של היישומים המדורגים טוב יותר מפתיע מכיוון שלכולם יש פופולריות מוגבלת מחוץ לחנות Google Play, לפי Google Trends (VPN FREE לא נכלל, מכיוון ששמה גנרי מדי):

1 - Google Trends אפליקציות vpn בחינם לעומת מותגים פופולריים

המובילה בשוק VPN’אפליקציות אנדרואיד s, לעומת זאת, מדורגות רע בחנות Play, עם מותגים כמו ExpressVPN במיקום 34, CyberGhost ב 49, ו- NordVPN ב 104.

נראה שהאפליקציות המדורגות יותר מצאו חולשה ב- Google Play’האלגוריתם של הדירוג, מכיוון שכמעט כל אפליקציה בעשירייה הראשונה משתמשת באסטרטגיה דומה. זה משקף בצורה גרועה מאוד בגוגל’s חנות Play, מכיוון שהיא מאפשרת לטקטיקות כובע שחור לשפר את הדירוג עבור מילת מפתח כה פופולרית. גוגל נשבעה בעבר להשלים עם טקטיקות של מניפולציה של אפליקציות, אך מחקר זה מראה כי יש לה עדיין דרך ארוכה כדי להגיע לאפקטיביות.

הערה: הדירוגים מבוססים על ניתוח ינואר 2019 שלנו. כמו כן, ייתכן שכותרות אפליקציות אלה השתנו מאז הניתוח הראשוני שלנו, מכיוון שמפתחי אפליקציות מעדכנים כל הזמן שמות אפליקציות מסיבות שונות.

טעימות עיקריות

גוגל פליי’נראה כי אלגוריתם הדירוג מנוצל על ידי אפליקציות ה- VPN שניתחו על ידי:

 1. שימוש בכמויות גדולות של ביקורות מזויפות: 10 האפליקציות המובילות עבור מילת המפתח “vpn” יש פחות מילים לביקורת, יותר ביקורות כפולות ויותר ביקורות ממשתמשים מוסתרים
 2. שימוש בטקטיקות קישור קישור שחור על מנת לשפר את פרופיל הקישור הקישור שלהם, ללא קשר לרלוונטיות לנושא
 3. מלית מילת מפתח היעד בכל האפליקציה’זהות, כותרת ותיאור, עם אפליקציה אחת המשתמשת במילת המפתח “vpn” 48 פעמים בתיאורו

אנחנו’אני אעבור על כל טקטיקה כדי לגלות כיצד אפליקציות ה- VPN המדורגות טוב יותר מצליחות כל כך טוב. אנחנו’אני אשתמש גם בהערכות גסות עבור כל טקטיקה כדי להבין כמה יעלה למפתח אפליקציות להשיג את אותן תוצאות.

1. ביקורות הונאה

כחלק מהמחקר שלנו, ניתחנו יותר מ -150,000 ביקורות כדי להבין כיצד אפליקציות ה- VPN הלא פופולריות הללו מסוגלות לדירוג כל כך גבוה ב- Google Play. בדקנו 15 ספקי VPN’ אפליקציות - 10 VPNs בעלי דירוג טוב יותר, פלוס 5 מובילי שוק (אך בעלי דירוג נמוך יותר) VPN. הנתונים שלנו חשפו מגמה מעניינת.

הביקורות על עשרת אפליקציות ה- VPN המדורגות יותר טובות כוללות את ארבעת המאפיינים הבאים:

1. יש להם פחות משמעותית מילים בכל ביקורת: מספר המילים הממוצע בקבוצת מובילי שוק ה- VPN הוא 27, בעוד שהממוצע עבור ה- VPN המדורג טוב יותר ב- Google Play הוא פחות מ -12.

2. הם פחות ייחודיים: רק 69% מה- VPN המדורגים טוב יותר’ ביקורות הן ייחודיות באמת, בעוד שלמובילי שוק ה- VPN יש כמעט 90% ביקורות ייחודיות.

3. יש להם אחוז גבוה יותר של בודקים ששמם מוסתר: גוגל מאפשרת לבודקים להסתיר את שמות המשתמש שלהם תחת המוניקר “משתמש בגוגל.” רק 16% מהביקורות על מובילי שוק ה- VPN נכתבו על ידי “משתמש בגוגל,” ואילו עבור VPNs המדורגים טוב יותר המספר הזה הוא כמעט 30%.

2 - ביקורות הונאה בחינם לאפליקציות vpn

4. יש להם אחוז גבוה יותר של ביקורות החל מאותיות קטנות: רק 10% ממובילי שוק ה- VPN’ ביקורות מתחילות באותיות קטנות. עבור VPNs המדורגים טוב יותר, 33% מהביקורות שלהם מתחילים באותיות קטנות. אפליקציית VPN ראשונה אחת, Turbo VPN, מביאה 72% מזעזעים מהביקורות שלה החל מאותיות קטנות.

ביקורות אנדרואיד המתחילות באותיות קטנות נראות כסמל אזהרה להונאה, מכיוון שרוב המכשירים מבוססי אנדרואיד משתמשים באותיות גדולות של האות הראשונה בגזר הדין.. זה עשוי לרמוז על שימוש במערכת הערות אוטומטית או התקנים שולחניים (שאינם אנדרואיד).

3 - ביקורות אפליקציות vpn בחינם המתחילות באותיות קטנות

עלות ליצור מחדש

חיפשנו סביב שוקי השחור בכדי לגלות כמה יעלה לקנות את אותה כמות ביקורות הונאה. כדי להשיג זאת, עשינו את הדברים הבאים.

 1. הנחנו שלא כל הביקורות מזויפות.
 2. בודדנו את הביקורות שיש בהן בין 1 ל -4 מילים ויש בהן לפחות כפילות אחת.
 3. מכאן גילינו של 10 ה- VPN המדורגים טוב יותר יש בסך הכל 52,483 ביקורות חשודות, או 5,248 לאפליקציה. השווה זאת ל -5 מובילי שוק ה- VPN, הכוללים 9,567 ביקורות חשודות, או 1,913 לאפליקציה.

4 - ביקורות VPN חשודות עם 1-4 מילים

במחיר של 300 $ עבור 100 ביקורות, זה יעלה לך 15,744 $ כדי לקבל אותה כמות של ביקורות הונאה.

כשקוראים בעיניים אנושיות, ביקורות האפליקציות המדורגות טוב יותר מראות סימנים ברורים להונאה. עם זאת, מכיוון שהם נוצרו כדי לתפעל את Google Play’אלגוריתם זה ולקבל עליות ענק בדירוג (יחד עם שתי הטכניקות האחרות שנדונו בהמשך), הם הצליחו למרבה הצער כמוצלחים.

2. קישורים נכנסים חשודים

אמנם לא אושר שום קשר בין אפליקציה’מפרופיל הקישור האחורי ודירוגו בחנות Play, משווקים רבים מאמינים שיש קישור, מכיוון שקישורים נכנסים משפיעים על גוגל’תוצאות חיפוש באינטרנט. בעזרת Ahrefs ניתחנו כל אחת מ -15 האפליקציות’ קישורים נכנסים והבחינו במגמה:

לאפליקציות ה- VPN המדורגות טוב יותר יש קישורים נכנסים חשודים מרובים מ:

 • אתרים או מאמרים שאינם קשורים
 • הערות לא מעוטרות
 • pingbacks או trackbacks

החשד העיקרי נבע מהעובדה שהיישומים המדורגים טוב יותר קיבלו קישורים נכנסים ממאמרים עם כותרות לא קשורות כמו:

 • היכרות עם בעלי החיים של מפאלה: המבקרים הנפוצים ביותר
 • ממשל אובמה מגביל מגבלות על מחקר קנאביס
 • אמא של פנדה עדיין ניצחה’t שתף את הלחם שלה!
 • היפ הופ 2014: החשודים הבלתי רגילים
 • המלחמה הקרה בין Oge Okoye ו Chioma Toplis וכלבים אלה קניה מור

כשניתחנו קישורים נכנסים אלה גילינו שקישורים רבים לא עשו זאת’אני לא בא מהמאמרים עצמם. במקום זאת, הם הגיעו מקטעי תגובה שלא הוסברו, שבהם כל אחד יכול להשאיר תגובה ולהוסיף כל קישור לשם המשתמש שלו מבלי להזדקק לאישור איש מנחה. כאן’דוגמא של אוהדי הספורט במיד-ווסט:

5 - קישורי אפליקציות vpn בחינם מהערות לא מעולות

אחרים השתמשו בטכניקה המכונה פינגבקים, שם הם מסוגלים לקשר למאמרים ולקבל קישורים אוטומטיים לאפליקציות שלהם. בתרגול זה, אם היינו מקשרים למאמר אחר שהופעל בו תכונת ה- pingback, מאמר זה היה מקשר אלינו אוטומטית בחזרה. שם’זה גם דרך ליצור פינגבקים מזויפים, טכניקה שחורה נפוצה.

באתר השבדי הזה יש כבר 13,299 תגובות ופינגבקים:

6 - אפליקציות vpn בחינם פינגבקים שוודים

לדף המעריצים של המערב הספורט היה גם נתח הוגן של פינגבקים, כאשר שני קישורים הובילו ל- VPN בחנות Play. הראשון עובר ל- VPN של טורבו, המספר הנוכחי ארבע:

7 - אפליקציות vpn בחינם פינגבקים הונאה יותר

שני אלה - מציאת הערות שלא הושבו ושימוש בטכניקת הפינגבק - הם טקטיקות SEO ידועות במיוחד על מנת לשפר את הדירוג. בשווקים פופולריים של Blackhat כגון SEOclerks, תוכלו למצוא ספקים שמוכרים שירותים אלה תמורת 5 דולר בלבד:

8 - SEOClerks 5 $ פינגבק הצעה

למעשה, סוגים אלו של קישורי pingback (או trackback) נתפסים על ידי blackhat SEO עצמם כמאוד הקשרים מבין כל הקישורים - כלומר אתה צריך להשתמש בהם בזהירות מכיוון שהם ככל הנראה ניצחו’לא יעבוד, או אפילו עשוי להוריד את הדירוג שלך:

9 - אזהרה של Blackhat SEO מפני שימוש בפינגבקים

אפילו בתיאור הצעות השירות של SEOClerks, מוסבר כי פינגבקים אלה מיועדים לאתרי חיץ (אתרי מתווך המקשרים לאתר הראשי). הסיבה לכך היא שהם’נתפס כרעיל מדי עבור כל אתר ראשי - או רישום אפליקציות של Google Play.

מה’זה מפתיע יותר’קישורים נכנסים הונאה עדיין פועלים להגדלת הדירוג. זה’זה זה נראה כי הקישורים המקוונים ההולמים והמרומים ביותר הם טובים לביצוע מניפולציה של Google Play’האלגוריתם של הדירוג. זו פרישה מאכזבת מגוגל’האלגוריתם של חיפוש באינטרנט מטופח ומעורר פחד.

עלות ליצור מחדש

שוב הלכנו לשווקי המובילים של Blackhat SEO בכדי לבדוק כמה יעלה לקנות אותה כמות של תגובות וקישורים נכנסים pingback. כדי לעשות זאת, וכדי לקצץ ברצינות בזמן, היינו צריכים להניח כמה הנחות מהירות.

 1. קבענו כי זיהוי כל הקישורים החשודים החשודים ידרוש כמות עצומה של משאבים.
 2. ניתחנו רק את 100 הקישורים האחרונים האחרונים עבור שני VPNs המדורגים טוב יותר (טורבו VPN ו- SecureVPN) וקבענו את אחוז הקישורים החשודים החשודים יותר. “חשודים” קישורים נכנסים נקבעים על ידי נושאים שאינם כוללים VPN, אבטחת סייבר, פרטיות, אפליקציות אנדרואיד, אפליקציות בכלל, או כל נושא שקשור בתחום ה- IT. אם נקח את הממוצע לשתי אפליקציות ה- VPN, אחוז הקישורים הלא קשורים הוא 41.5% (ל- VPN של טורבו היו 47 קישורים שאינם קשורים, ואילו ל- SuperVPN היו 36 קישורים שאינם קשורים).
 3. מזה אנחנו’אני אעריך גס כי ל -8 האפליקציות המדורגות טוב יותר יש 8,315 קישורים נכנסים חשודים, או 1,039 לאפליקציה.. הערה: X-VPN ו- VPN בחינם הוסרו מחנות Play בתקופות שונות ולא הצלחנו לנתח אותם לפי הערכותינו.

אם היית קונה 3000 קישורים נכנסים ספאמיים, זה יעלה לך 5 $ בלבד כדי לקבל פי 3 מכמות הקישורים החוזרים הונאים ולעזור בהגברת אפליקציית Android שלך בגוגל’חנות לשחק.

3. מילוי מילות מפתח

מלית מילות מפתח היא טקטיקה נוספת של SEO - או שנשאה במפורש, או סתם מזעיפה אותה - לפיה מפתחי אפליקציות מוסיפים מילת מפתח יעד פעמים רבות ככל האפשר על מנת לדרג גבוה יותר.

כשמסתכלים על “vpn” כדי לקבוע תדירות, ניתחנו שלושה היבטים: מזהה אפליקציה, כותרת היישום ותיאור היישום. הניתוח שלנו הראה את הדברים הבאים:

יישומי ה- VPN המדורגים טוב יותר הם בין 1-3 “vpn” מילות מפתח בכותרת שלהן, עד 5 מילות מפתח שאינן המותג במזהה האפליקציה שלהן ותדירות גבוהה של “vpn” בתיאורי האפליקציות שלהם.

10 - מלית מילות מפתח של אפליקציות VPN בחינם

הניתוח שלנו הראה כי VPNs רבים המדורגים טוב יותר הם בעלי התדירות הגבוהה ביותר של מילת המפתח “vpn” בכותרת שלהם, כגון VPN Master - VPN חינם של חסימת פרוקסי & VPN אבטחה. באופן כללי, יישומי VPN חינמיים אלה רודפים גם אחר מילת המפתח “פרוקסי.” זה די גרוע לקריאות, אך שוב - אלה מיועדים לא לעיניים אנושיות, אלא במקום זאת לאלגוריתם’סאקה.

ניתן למלא את מזהי האפליקציות שלהם, שלא ניתנים לשינוי ברגע שנוצרו, באמצעות מילות מפתח. כאן’דוגמא מאת JustVPN:

free.vpn.unblock.proxy.unlimited.justvpn

רוב היישומים הללו מנצלים את שטח התיאורים שלהם כדי לפזר כמה שיותר “vpn” ו “פרוקסי” מילות מפתח ככל האפשר. כאן’זה תיאור מאפליקציית ה- VPN המדורגת טוב יותר JustVPN, אזכור מילת המפתח “vpn” 48 פעמים:

11 - מלית מילות מפתח של JustVPN

חמור מכך, JustVPN משתמש בשמות המותגים VPN המתחרים בתיאור שלהם:

12 - מלית מילות מפתח של JustVPN - שימוש במתחרים בתיאור

עלות ליצור מחדש

כאן, אין צורך להסתכל על מקומות השחור של Blackhat לצורך מילוי מילות מפתח. ניתן להשיג זאת בחינם ללא שום ניואנס או חשש לקריאות, חווית משתמש או עונש סביר. מפתחי אפליקציות יכולים פשוט ליצור את התיאורים האלה בעצמם ולעדכן אותם בהתבסס על תחרות או על הצורך בדירוג גבוה יותר ב- Google Play’חנות האפליקציות.

מסיבה זו העלות למילות מפתח היא 0 $.

סיכום

קשה יותר ויותר לתפעל את גוגל’אלגוריתם החיפוש של. עם זאת, אותו הדבר לא’נראה שזה לא חל על חנות Google Play. שימוש בטקטיקות שאמורות לגרום לעונשים, נראה כי יישומים רבים באיכות נמוכה מדורגים מאוד על ידי מניפולציה של תוצאות החיפוש של Google Play, באוספים למעלה מ- 282 מיליון התקנות עבור ה- “vpn” מילת מפתח.

חמור מכך, נראה שהם עושים זאת עם טקטיקות SEO זולות של SEO, כולל:

 1. קניית ביקורות אפליקציות קצרות ואיכותיות בכדי לשפר את ציוני הביקורות שלהם, ועלותה מוערך של 15,744 דולר לאפליקציה
 2. קניית הערות וקישורים נכנסים pingback / trackback, בעלות משוערת פשוטה של ​​פחות מ- 5 $ לאפליקציה
 3. שימוש במילת מפתח היעד “vpn” מספר פעמים בכותרות האפליקציות, המזהים והתיאורים שלהם, מה שמוביל לקריאות הרת אסון

לפיכך, עם פחות מ -16,000 $ ואפליקציה פשוטה, נראה שמפתחי אפליקציות יכולים להרוויח עד 100,000,000 התקנות (כמו שעשתה VPN VPN) ולהרוויח את הכסף הזה בפרק זמן סביר, פוטנציאל באמצעות דמי מנוי והכנסות ממודעות..

כל הטקטיקות הללו לא זכורות לחוויית המשתמש, אלא פשוט להכות את Google Play’האלגוריתם של. ועל סמך תוצאות אלה, הם’אתה מצליח - בעלות ובמאמץ הרבה יותר נמוכים ממה שיכול היה לדמיין.

כאן’היא רשימת ה- VPNs החינמיים המניפולציות על תוצאות החיפוש בחנות Google Play כדי להופיע בעשרת המובילים של מילת המפתח “vpn”:

 • X-VPN
 • VPN מאובטח
 • VPN בחינם
 • VPN טורבו
 • VPN של נקודה חמה של Betternet
 • VPN Proxy Master
 • VPN של רעם
 • SuperVPN
 • JustVPN
 • VPN 360

בדוק את המחקר האחר שלנו:

אפליקציות אנטי-וירוס בחינם המבקשות כמויות אדירות של הרשאות מסוכנות שהם לא מספקים’לא צריך

בעלי VPN נסתרים חשפו: 99 מוצרי VPN המנוהלים על ידי 23 חברות בלבד

לימוד: איך העולם’אתרי האינטרנט המובילים עוקבים אחר ההתנהגות המקוונת שלך

מי שולט בשוק ה- VPN העולה בשנת 2019? להלן המספרים

VPN חסוי: כמה פרטי הרכישה שלך ב- VPN?

הצהרה:אנו חוקרים בקפדנות את הסיפורים שלנו ומשתדלים להציג תמונה מדויקת עבור הקוראים שלנו. אנחנו’אתה גם אנושי, ואם אתה מאמין שביצענו שגיאה עובדתית (להבדיל מחלוקת על דעה), אנא צור איתנו קשר כדי שנוכל לחקור ולעבד או לאשר את העובדות. אנא פנה אלינו באמצעות דף צור קשר.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 1 =

Adblock
detector