איך לצפות ב- NCAA מרץ טירוף 2019 ברשת


מטרת המאמר היא כפולה. הראשון הוא להראות לכולם את השיטה הזולה ביותר האפשרית לצפייה ב- NCAA March Madness השנה. השנייה היא להראות את הדרך הטובה ביותר להזרים אותה בשידור חי מחוץ לארה"ב, הכרוכה בשימוש ב- VPN (Virtual Private Network Network). אז בלי להתעדכן, בואו’זה הבקיע את שני השערים!

איך להשיג את הזרם החי הזול ביותר של NCAA

הבחירה הטובה ביותר לשנה זו’שיגעון מרץ תלוי במספר המשחקים שרוצים לצפות בהם. בזמן CBS All Access מכסה את הרוב המכריע, הארבעה הראשונים (19-20 במרץ) דורשים truTV.

TBS ו- TNT הם בחירה לא טובה מכיוון שהם’אתה טוב רק לתקופת הסיבוב הראשון, שמסתיים בשמינית העילית

CBS כל הגישה לכל המשחקים פרט לארבעת הראשונים

CBS All Access ($ 5.99 לחודש) מעניק לך את כל משחקי מרץ Madness לחסוך לארבע הראשונות. מה עוד, רק CBS תציג את הפיינל פור ואת משחק האליפות, כלומר אתה’אני אצטרך ככל הנראה את הערוץ הזה.

CBS All Access תומך במספר מכשירים:

 • טלויזיית אפל
 • טלוויזיה של אמזון פייר
 • אנדרואיד טלוויזיה
 • טלוויזיה חכמה של סמסונג
 • רוקו
 • פלייסטיישן 4 & Xbox אחד
 • Chromecast

CBS All Access מאפשרת גם התקנים מרובים בחשבון אחד.

CBS כל תוכניות תמחור הגישה

אלה האלרגיים להפסקות מסחריות ומעוניינים להוריד את ההצגות או לשחק אותן באופן לא מקוון יכולים לבחור תכנית חינם מסחרית של 9.99 $ לחודש, אבל עלינו להזהיר כי טלוויזיה בשידור חי, כולל Madness Madness, עדיין יהיו ברשותם. בכל מקרה, שם’s א ניסיון חינם למשך 7 ימים תקופה שאמורה להספיק כדי לראות אם אתה צריך לשדרג את התוכנית שלך. אפשרויות התשלום כוללות כרטיסי אשראי, כרטיסי מתנה ו- PayPal.

היה מודע לכך שהגישה אל CBS כל הגישה מוגבלת לארה"ב. אם אתה רוצה לקנות או להשתמש בו מחוץ למדינה, תזדקק ל- VPN כדי להימנע מהגבלה גיאוגרפית על ידי זיוף כתובת ה- IP שלך. עוד על כך בסעיף הייעודי שלמטה.

CBS כל הגישה ו- AT&T WatchTV לכל המשחקים

CBS כל הגישה (5.99 $) ו- AT&T WatchTV ($ 15) לכל המשחקים

החבילה הזולה ביותר עבור מעריצי ה- NCAA הגדולים ביותר היא 20.99 $ לחודש, אבל זה יכול להיות רק 5.99 $ לחודש אם אתה’מחדש הלקוח של AT&T ללא הגבלה &תוכנית אלחוטית MoreSM. ואז אתה יכול לצפות בטלוויזיה בחינם. שירות סטרימינג חדש זה כולל לא רק truTV, אלא גם TBS וטלוויזיה בין הבחירות בערוץ 35+. ב&T WatchTV מציע גם ניסיון חינם למשך 7 ימים.

המגבלות של AT&T WatchTV

 • מוגבלת גיאוגרפית מחוץ לארה"ב, לפורטו ריקו ולאיי הבתולה
 • עובד רק ב- iOS, Android, Apple TV, Amazon Fire TV ו- Amazon Fire TV Stick
 • מאפשר מכשיר אחד לכל חשבון
 • תומך בדפדפני Chrome ו- Safari בלבד

ניתן להתגבר על המגבלה הראשונה באמצעות VPN שיכולה להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך ולגרום לה להיראות כמוך’מתחבר מחדש מארה"ב. עוד על כך - בחלק הייעודי שלמטה.

CBS All Access ו- Sling Blue הצעה מוגבלת לכל המשחקים

CBS All Access ($ 5.99) ו- Sling Blue ($ 15) הצעה מוגבלת לכל המשחקים

אופציה זו הייתה בעבר השנייה הכי טובה בהזרמת מרץ טירוף בשנת 2019, אך הנחה מוגבלת של 40% לשלושה חודשים הפחיתה את עלות קלע טלוויזיה’s כחול מתכנן $ 15 לחודש. זה בא עם ניסיון חינם למשך 7 ימים וניתן לבטלו.

היתרון הראשון שיש לקלע הכחול על פני AT&T הוא המספר הגדול של המכשירים הנתמכים, ומוסיפים Chromecast, נגן AirTV, טלוויזיה Xiaomi Mi, LG WebOS, טבליות Fire Fire של אמזון, Xfinity X1 ו- Azulle.

היתרון השני הוא מספר המכשירים בחשבון - קלע הכחול מאפשר לשלושה, ואילו AT&T WatchTV נותן רק אחת.

המגבלות של קלע בלו

 • מוגבלת גיאוגרפית מחוץ לארה"ב
 • לא’לא תומך בקונסולות משחק של פלייסטיישן

ניתן להתגבר על המגבלה הראשונה באמצעות VPN שיכולה להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך ולגרום לה להיראות כמוך’מתחבר מחדש מארה"ב. עוד על כך - בחלק הייעודי שלמטה.

נגן ESPN לתושבים שאינם ארה"ב

ה- NCAA הכירה בקיומם של מעריצי טירוף מחוץ לארה"ב וקנדה והאצילו זכויות שידור זרות ל- ESPN. זה אומר שעבור בערך 13.5 $ לחודש אתה יכול לראות את כל המשחקים מחוץ לארה"ב. כמו כן, אתה יכול לראות כמה משחקים בחינם עם ניסיון חינם למשך 7 ימים.

אם אתה’מחדש שלא להזרים NCAA דרך האתר, אתה יכול להוריד אפליקציה למכשירי אנדרואיד ו- iOS. AirPlay ו- ChromeCast נתמכים גם.

ESPN, ESPN3 ו- ESPN + אינם זמינים בנגן ה- ESPN

המגבלות של נגן ESPN

 • מוגבלת גיאוגרפית עבור ארה"ב וקנדה
 • תמיכה מוגבלת במכשירים
 • תשלומים רק באמצעות Google Pay ו- Apple Pay
 • שני חיבורים בו זמנית

אמנם איננו יכולים לגרום ל- ESPN להגדיל את מספר החיבורים בו זמנית, אנו יכולים לעזור לך להשתמש בשירות זה בארה"ב או בקנדה. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד.

שירותי סטרימינג עם כל ארבע הרשתות

רוב אוהדי הספורט יודעים שיש שירותים המשלבים את כל ארבעת הערוצים. אבל בגלל שאתה צריך רק שניים השנה, שם’אין טעם לבזבז יותר על DirecTV עכשיו, טלוויזיה ביוטיוב, הולו עם טלוויזיה חיה, fuboTV או פלייסטיישן VUE, שכולן עולות 40-45 דולר לחודש. וזה’לא רק לגבי המחיר - CBS All Access תומכת בשפע של מכשירים, כולל קונסולות משחקים ומכשירי בית חכם.

כיצד להזרים את NCAA March Madness בשידור חי מחוץ למפה האמריקאית

כיצד להזרים NCAA מרץ טירוף לחיות מחוץ לארה"ב

VPN יכול לעזור לך בצפייה ב- NCAA March Madness ולהירשם למשחק האתגר Bracket ב שלושה תרחישים:

 1. אתה גר בארה"ב אבל לא תהיה בסביבה במהלך טירוף מרץ. עם VPN תוכל להתחבר לפלטפורמת הסטרימינג שלך במקום לקנות נגן ESPN.
 2. אתה גר בתוך ארה"ב, אך מעדיף שלא להשתמש בשני שירותים למשוגע טירוף במרץ. זה דורש רכישת מנוי ESPN Player הכול את הכל אך זמין רק מחוץ לארה"ב.
 3. אתה גר מחוץ לארה"ב ואינך יכול להירשם ל- CBS, TBS, TNT או truTV בגלל מגבלות גיאוגרפיות.

כל שלושת התרחישים כוללים אחד מאלה שתי אפשרויות:

 1. אתה בארה"ב אך ברצונך להשתמש בנגן ESPN
 2. אתה’מחוץ לארה"ב, אך ברצונך להשתמש באחד מהשירותים היחידים בארה"ב

ולשתי האפשרויות תצטרך VPN אחד. המשך לקרוא כדי לראות כיצד לבחור נכון להזרמת טירוף מרץ בכל מקום.

איזה VPN הוא הטוב ביותר לצפייה באינטרנט ברשת March Madness 2019?

הכלל הראשון בבחירת VPN להזרמת טורניר ה- NCAA הוא חוצה את כל ה- VPN החינמי. מלבד שיש להם בעיות אבטחה, הם לרוב צפופים ומפחיתים את מהירות החיבור שכבר מאטה בגלל ה- VPN.

הזרמת NCAA ב- HD דורשת 5 Mbps

אתה יכול לבדוק את מהירות החיבור שלך עם VPN ובלעדיו באמצעות Ookla’כלי SpeedTest.com. אם המהירות שלך עם VPN היא מתחת ל -5 Mbps, שקול לעבור לשרת אחר. אם זה לא’לא יעזור, בטל את חשבונך ונסה VPN אחר מהרשימה שלהלן.

גורם נוסף הוא ערבות להחזר כספי. אם אתה’איננו מתכננים להשתמש ב- VPN לאחר טירוף מרץ (למרות שאיננו עושים זאת’אני לא ממליץ לך) עליך לחפש VPN שמציע ערבות מספיק להחזר הכסף. התקן הוא 30 יום, אבל יש כאלה עם שבעה בלבד או אפילו פחות.

אחרון חביב הוא מספר החיבורים בו זמנית המותרים. בעוד שבשירות הסטרימינג שלך עשויים להיות מכשירים ללא הגבלה המותרים בחשבון, זה’זה לא המקרה ברוב ה- VPN, שם שלוש מתחת לממוצע, ושש טוב.

1. ExpressVPN

לוגו שירות ExpressVPN בקר ב- ExpressVPN

ExpressVPN נחשב לשירות המהיר ביותר ואחד מהשניים המובילים בסך הכל. אם אתה זקוק ל- VPN רק לצורך הזרמת טירוף במרץ, אל תחשוב עוד ולקחת את התוכנית החודשית שלו עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. שלושה חיבורים בו זמנית.

2. NordVPN

לוגו שירות NordVPN בקר ב- NordVPN

NordVPN הוא השירות המאובטח ביותר והמתחרה היחיד הנוסף במקום הראשון. יש לו 5500+ שרתי ב 58 מדינות ומאפשרת שישה חיבורים בו זמנית. ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

3. סמנכ"ל אסטריל

לוגו שירות VPN של אסטריל בקר ב- AstrillVPN

Astrill הוא ה- VPN הטוב ביותר למשתמשים באסיה, אוקיאניה ומדינות הגישה לאינטרנט המוגבלות. זה’זה גם אחד המהירים בסך הכל. לא’אין לי ערבות להחזר כספי, אך נותן חמישה חיבורים בו זמנית.

4. CyberGhost

לוגו שירות CyberGhost בקר ב- VPN של CyberGhost

VPN של CyberGhost פירושו מהירויות וביטחון טובים, אך החלק הטוב ביותר הוא הערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 45 יום. הטבה נוספת היא ניסוי החינם של 24 שעות שאמור להספיק כדי לבדוק אם ה- VPN הזה מתאים לך. שבעה מכשירים בו זמנית מותר.

סוף סוף, אם אתה’שוב לפיינל פור בלבד ובאמת’לא מתחשק למסור את פרטי כרטיס האשראי שלך או מידע אישי אחר, בחר VPN טוב עם ניסיון חינם שאמור להיות ארוך מספיק כדי לראות את המשחקים החשובים ביותר בטורניר ה- NCAA..

איך לצפות בחודש מרץ טירוף ברשת בחינם?

שם’אין דרך חוקית לצפות בחינם בכל חודש טירוף מקוון. אתה יכול להשתמש בניסויים החינמיים ובאחריות הכספיות של כל שדרן כדי לקבל גישה מוגבלת, אך שכחה לבטל עסקה אחת פירושה שכל התוכנית שלך תעבור לגג..

NCAA’האתר או האפליקציה של מרץ Madness Live מעניקים תצוגה מקדימה של שלוש שעות, לאחר מכן עליך להיכנס לחשבון ספק הטלוויזיה בתשלום שלך. CBS לא עושה זאת’אני לא דורש אישורי טלוויזיה בתשלום, ומאפשר להזרים את כל המשחקים פרט לארבעת הראשונים בחינם. הסיבה שקברנו אפשרות זו בתחתית המאמר היא ש- March Madness Live זכתה’אני לא מציג משחקי CBS ב- Apple TV, Fire TV, Android TV, Roku ו- Xbox. זה גם מאפשר להזרים משחקי CBS בשידור חי במכשיר אחד בלבד.

לוח הזמנים של NCAA מרץ טירוף 2019

לוח הזמנים של NCAA מרץ טירוף 2019

להלן רשימת כל משחקי מרץ טירוף עם הערוצים ש’אני ישדר אותם:

 • 17 במרץ: בחירת יום ראשון ב- CBS
 • 19-20 במרץ: ארבע הראשונות ב- truTV
 • 21-24 במרץ: סיבוב ראשון ושני ב- CBS, TBS, TNT, truTV
 • 28-29 במרץ: שש עשרה מתוק ב- CBS, TBS
 • 30-31 במרץ: עלית שמונה ב- CBS, TBS
 • 6 באפריל: פיינל פור ב- CBS
 • 8 באפריל: משחק האליפות הלאומי ב- CBS

התאמות ותחזיות של NCAA מרץ טירוף

ב 17 במרץ אנחנו’אדע למלא את הסוגריים שלנו עבור אתגר ה- NCAA. אנו נעדכן את החלק הזה בהתאם ברגע שנדע את ההתאמות ומתי נכנסות התוצאות הראשונות.

בינתיים אנו יכולים לתת תחזיות לגבי תוצאות הטורניר מכיוון שהסיכויים בווגאס יתפרסמו לאחר ה -17 במרץ.

ברך אחת יכולה לשנות את גורלם של רבים, אם למשל מישהו לוקח חץ אליו. או אם הוא יתאושש מהנקע לפני טירוף מארס ובמקרה שייך לדוכס’s ציון ויליאמסון. בתרחיש האחרון, אנו לא רואים אף קבוצה שיכולה לנצח אותם. אחרת, המתמודדים הם צפון קרוליינה, וירג'יניה, טנסי, קנטקי, מישיגן, מדינת מישיגן וגונזגה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − 35 =