האם סיקור בלתי חוקי? המדינות הבטוחות ביותר לסיבוב


הבנת המידה המלאה בה סיקור אינה חוקית או לא תעזור לך להימנע מבעיות משפטיות הנובעות משימוש בסיקור לשיתוף קבצים..

האם סיקור בלתי חוקי בכל מקום בעולם? זו אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו מקבלים כאן. למרבה הצער, שם’אין תשובה פשוטה לשאלה זו. במקום זאת, זה תלוי במה שאתה’נובעת מחדש ואיזו מדינה אתה גר.

ראשית, סיבוב עצמו אינו חוקי.

שיתוף קבצים בשרת P2P-peer-peer (P2P) הוא חוקי ותמיד היה בזכויותיך. עם זאת, בעיות פוטנציאליות מתעוררות כאשר הקבצים המשותפים מכילים מידע המוגן בזכויות יוצרים, כגון סרטים ומוזיקה. כאן מעורב פיראטיות, והדברים מסתבכים קצת יותר כמו גם התשובה לשאלה “הם מבולבלים לא חוקיים או מה”.

היו בטוחים בזמן torrenting התחל עם אחד ה- VPN הטובים ביותר לביצוע: ExpressVPN ▸

ה- VPN החזק ביותר בשוק מכסה את כל הבוררים’מהירות וצרכי ​​האבטחה.

NordVPN ▸

לא רק ה- VPN המהיר ביותר כרגע, אלא גם כזה שיש בו כמה מבצעים מעולים למשתמשים.

CyberGhost ▸

זול וידידותי למשתמש - CyberGhost מציע רשימת שרתים נהדרת ויכולות P2P טובות.

המילה ‘פיראטיות’ לראשונה במאה ה -18. אנשים שהפרו את חוקי זכויות היוצרים הואשמו על פי חוק הפירטיות. מכיוון שהסיבוב כיום הוא מושג קשור באופן הדוק, אנשים מאמינים לעתים קרובות כי סיבוב הוא גם לא חוקי. עם זאת, פיראטיות מחויבת בדרך כלל מסיבות כלכליות, וכשאתה משתף את אחד הקבצים המועדפים עליך באינטרנט, סביר להניח שאתה לא עושה זאת לטובת רווח כספי. אבל תן’s לחפור את השאלה הזו “סוחט לא חוקי” קצת יותר עמוק.

איך סיקור בבטחה

פרטיות כמעט הפכה למותרות ולא למשהו שכדאי לזלזל בהן. רוב הטורנטים משתמשים ברשתות וירטואליות פרטיות (VPN) שמסתירים את פעילותם באינטרנט מספק שירותי האינטרנט שלהם..

אם אתה לא’אם אתה רוצה שה- ISP שלך יבדוק את הפעילויות שלך, עליך לבחור VPN המתאים ביותר לטרנינג.

זה לא אמור לרשום את הפעילות שלך וגם להיות מהיר מספיק כדי לטפל בהורדות האלה.

סוחף אותו דבר כמו פיראטיות?

האם סיבוב זהה לפיראטיות?

שוב, התשובה היא ‘לא’. ניתן לפרט זאת באמצעות מונחים לא טכניים. היסודות של סיקור ניתן להסביר כשיתוף קבצים עמיתים לעמית. זה קורה כאשר מישהו מעלה או מוריד קובץ שאנשים אחרים ברשת יכולים לגשת אליו, המכונים עמיתים.

זה לא חוקי לטעון משהו בדיסק פלאש ולשתף אותו עם חברך; זה בעצם מה סיבוב.

עם זאת, אם אתה מפיץ חומר המוגן בזכויות יוצרים שהורד מהאינטרנט לטובת רווח כספי, אתה עלול להיתקל בבעיות בחוק.

זה ההבדל בין סחף לבין פיראט. אמנם יש כמה מדינות שמקלות יותר מאחרות ומאפשרות סיבוב ופיראטים כאחד, אך האמת היא פיראציה תמיד תהיה מצומצמת. רק וודא שאתה מבין את הדרישות הדרושות באזורך.

המדינות הבטוחות ביותר לסיבוב

המדינות הבטוחות ביותר לסיבוב

מאז ששיתוף קבצים דיגיטלי התעלה על דרכים מסורתיות יותר ליהנות ממוזיקה, סרטים וצורות בידור רבות אחרות, הפופולריות של סיקור התפוצצה. זה עורר סערה בענף, מכיוון שכמה בעלי תוכן ישן של בתי ספר ישנים עדיין לא מוכנים להסתגל לדרך החדשה של עשיית עסקים. עם זאת, יש כמה מדינות שמחבקות, או לפחות נראות בדרך אחרת, כשמדובר בשימוש בשטפים.

מקסיקו העלימה עין ממגורים

על אף שלממשלת מקסיקו יש כללים וחוקים האוסרים סיבוב, חוקים אלה טרם נאכפו. מחקרים אחרונים מראים זאת למעלה מ- 90% מכלל משתמשי האינטרנט במקסיקו מורידים מוזיקה באמצעות סיקורים בכל יום ויום. אף כי לא דווח על מקרים כלשהם על מעצרים בגין סיבוב, זה’כדאי לזכור שזה טכני לא חוקי.

ספרד קובעת את החוק

הייתה תקופה בה האמינו הרבים שספרד תצמצם את הגישה לאינטרנט של מי שניסה להוריד או לשתף קבצים באמצעות סיקור.

בתי המשפט החליטו בשנת 2006 כי כל עוד לא היו מעורבים רווחים כספיים, הספרדים רשאים ליהנות מהמותרות בהורדת ושיתוף קבצים כחוק.

נוסף על כך, ניתן להשיג כתובות IP רק על ידי אכיפת החוק. נראה כי ספרד ראתה את היער בעצים ובעצם לגלישה חוקית לחלוטין. עם זאת, הם הכירו בכך שהחוק ייקח את מקומו במקרים בהם מתרחשת פיראטיות. כך, אתה יכול לשתף נתונים רבים ככל שתרצה, אך אינך יכול לעשות מזה כסף. למרות שהיו התנגדויות, זה עכשיו חוקי ואתה יכול להסתובב כמה שתרצה.

השוויצרים מאפשרים סיבוב

השוויצרים ידועים כליברליים יותר, ולכן אין להתפלא שההסתה חוקית בשוויץ במאה אחוז.

זה נורמלי לחלוטין ומקובל להוריד כל דבר, כל עוד אתה השתמשו בו אך ורק מסיבות אישיות. אם אינכם מתכננים למכור את העבודה שהורדתם, אתם חופשיים ליהנות מהפרעות ככל שתרצו.

הולנד חולקת יצירות אמנות

להולנד גישה מעניינת שמקשה עוד יותר על הבנתה היא סיבוב בלתי חוקי או לא. המדינה החליטה לעשות זאת לאפשר לכל אחד להשתמש בטרנינג לשיתוף יצירות אמנות. אנשים מורשים לסחוט יצירות אמנות לשימוש אישי (לא רווח אישי).

עם זאת, חוק זה אינו חל על דברים אחרים כמו תוכנה.

להולנדים מותר הורד אומנות אבל לא כדי לשתף אותה. אז בפעם הבאה שאתה בהולנד, זכור שלא חוקי להעלות משהו באמצעות סיקור. אבל, אתה יכול פשוט להוריד טורנטים ממדינות אחרות. מה שמבלבל למדי הוא האופן בו הרשויות בהולנד הגדירו את האמנות. ארן’t סרטים, מוסיקה וספרים גם יצירות אמנות?

האם סיבוב בלתי חוקי בארה"ב?

אימה בארצות הברית אינו חוקי מבחינה טכנית - אלא אם כן אתה מוריד חומרים המוגנים בזכויות יוצרים- אבל הממשלה עדיין עושה כמיטב יכולתה כדי להיפטר ממנה.

מרבית ספקי האינטרנט מצמצמים כל תנועת סיקור שמתגלה ברשת שלהם.

במילים אחרות, הם גורמים להורדה לאט מאוד, בניסיון להרתיע אנשים מלעשות זאת. תוכלו לעקוף זאת באמצעות VPN טוב וחיבור לשרתים שמחוץ לארצות הברית.

האם זה בטוח להשתמש בשטפים?

אם אתה לוקח דוגמא את שוויץ, בטוח לומר שאתה ברובו חופשי להסתלק מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה. עם זאת, אם אתה נמצא באחת המדינות האחרות שהוזכרו לעיל, הבטיחות שלך עשויה להיות נמוכה בהרבה. בהולנד, הבטיחות שלך עשויה להיות בעיה ברגע שתשתף משהו; במקסיקו, הפרטיות שלך עשויה להיות מושפעת, וזה לבד עשוי להיות נושא.

בשוויץ יש חוקי פרטיות שהופכים את זה בלתי חוקי לצדדים שלישיים לרגל אחרי כתובות ה- IP של אנשים שמורידים טורפים. אבל לא כולנו בני מזל מספיק כדי ליהנות מהטבות כאלה.

אז הנה שוב אנו שואלים את עצמנו סוחפים לא חוקיים או לא, והנה התשובה שכולנו נהנים מהם כל כך - זה תלוי. אם אתה רוצה להישאר בעילום שם ולהגן על פרטיותך בכל עת, עליך לשקול להשקיע בשימוש ברשת פרטית וירטואלית לצורך סיבוב. אם תעשה זאת, סביר להניח שתמנע כל פריצה או פעולה משפטית אפשרית כתוצאה משיתוף בחומרים המוגנים בזכויות יוצרים.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − 33 =

map