טביעת רגל דיגיטלית בעסקים: כיצד לטפל בזה


במיוחד אם נולדת בשנות התשעים להציג, אמא שלך כנראה (כמו שלי) הזכירה לך כל הזמן להיזהר במה שאתה מפרסם ברשת. “יום אחד הבוס שלך יראה את זה,” היא’ד אומר, מנענעת את ראשה אל הסאפיות שלך עם הפנים של הברווז. “שום דבר לא נעלם מעולם באינטרנט!”

היא’זה לא טועה. ניהול טביעת הרגל הדיגיטלית שלך כאדם הוא חיוני. האינטרנט לעולם לא שוכח, ולכן להבטיח שהתמונה שצוירה על ידי האינטרנט שלכם היא חיובית היא משימה שכדאי לקחת עליה. זכור את הפרק של מראה שחור עם הדירוגים המבוססים על הדמויות’ נוכחות מקוונת? כן. אף אחד לא רוצה את זה (למעשה, אני בספק אם מישהו רוצה להיות באף פרק של מראה שחורה, אבל זה’זה סיפור אחר בפעם אחרת).

זה’קל להסתבך כל כך בשמירה על טביעת רגל דיגיטלית אישית נוצצת, עד כי נשכח חשיבות לא פחות: העסק שלך’. דין’אני לא חושב שעסקים יכולים להיות טביעות רגל דיגיטליות? בעוד שהם עובדים קצת אחרת מאלה של אנשים פרטיים, עסקים בהחלט עושים זאת.

מהי טביעת רגל דיגיטלית בעסקים?

בדומה לטביעת הרגל הדיגיטלית האישית שלך, זה של העסק שלך הוא למעשה הדיוקן של העסק שלך שמוצג על ידי כל פיסות המידע השונות עליו באינטרנט. עם זאת, למרות שקיימים קווי דמיון בין טביעות רגליים אישיות ועסקיות (כמו פרסומי מדיה חברתית ומידע ליצירת קשר), ישנן קטגוריות ייחודיות לעולם העסקים (כמו דירוג לקוחות, שעות פעילות ופרסום בבלוג של חברות)..

לסיכום זה בקופסה קטנה ומסודרת, העסק שלך’ טביעת רגל דיגיטלית היא כל רסיס מידע עליו, העובדים שלכם, אתם כמובילים וכל מי או כל דבר אחר שקשור אליו. נשמע כמו הרבה, נכון? זה.

מדוע חשוב לשמור על טביעת הרגל הדיגיטלית שלי בעסקים?

לתת’חזרו לדוגמה של הסיפור העצמי עם הברווז. אמא שלך כל כך דאגה שאתה מפרסם את הזבל הזה (סליחה) כי היא לא עשתה זאת’אני לא רוצה שהדברים שפרסמת אז ישפיעו עליך לרעה בעתיד. כל מחרוזת אחת ואפסים שקיימת בהתייחסות לחברה שלך אומרת לעולם משהו חיובי או שלילי בעניין.

הביקורות השליליות שלפני כן באמת מסמרות את מסירת הלקוחות? הם’מחדש שם בחוץ. התמונות מיום ההתנדבות כוללת החברה שלך במטבח המרק? כן, הם סופרים. הפוסטים בבלוג שהמתמחה שלא היה להם מושג מה היא עושה כתבו? קלטת את הרעיון.

כשאתה שולט על טביעת הרגל הדיגיטלית שלך, אתה שולט בנרטיב האופן שבו החברה שלך (וגם, אפשר’אם להיות כנים, אתה בהרחבה) נתפס על ידי הציבור. לקוחות פוטנציאליים, משקיעים, עיתונאים … הם’מחדש כל googling אותך. מה שהם מוצאים כשהם עושים זאת יכול לקבוע את גורל העבודה הקשה שלך.

איך אני דואג לטביעת הרגל הדיגיטלית שלי?

אמנם זה יכול להראות כמו משימה מפחידה, אבל זה באמת לא עושה זאת’אני חייב להיות. להלן מספר צעדים שתוכלו לנקוט כדי לטפל במצב הדיגיטלי שלכם.

תכנן את טביעת הרגל הרצויה לך

כדי להבין את הדרך הטובה ביותר להגיע לאן שאתה רוצה להגיע, אתה צריך להיות יעד. שב והרכיב מתווה של טביעת הרגל הדיגיטלית שברצונך ליצור לעסק שלך. כלול את הערכים שאתה רוצה שהמותג שלך יציג, את הקול שאתה’אני רוצה שיהיה לך למדיה ולכל פרט אחר שחשוב לך ולמסר שלך כחברה.

עשה טאטא יסודי של החברה שלך’תמונה

גוגל היום החי מאיר את עצמך כעסק, או כדי להפיל אותו באמת, השתמש בצג מילות מפתח כמו Brand24 כדי לחפש ולאסוף כל פעם שהעסק שלך מוזכר באופן מקוון (זו גם אסטרטגיה נהדרת ליצירת לידים, אבל זה’זה פחית תולעים חדשה לגמרי).

ברגע שאתה יודע מה’יש שם בחוץ, אתה יכול לשים תוכנית להתמודד איתה ולתקן אותה כמובן (אם צריך). היצירה החשובה ביותר לשמירה על טביעת רגל דיגיטלית חיובית היא הימנעות מהלך הרוח של בורות-אושר, והתמודדות פעילה עם כל חזית טובה או רעה.

התמודד עם הכל זה בראש

עכשיו כשאתה יודע מה אנשים אומרים עליך, זה’הגיע הזמן להתמודד עם זה. השב לביקורות חיוביות ושליליות, אהב ושתף קריאות מדיה חברתית, אסוף קישורים איפה שאתה’אתה מוזכר בתקשורת לתוכן שלך, ושים לב לכל מה (כן, הכל) שאתה’ללמוד מחדש.

זה’קל לשכוח בעת ניהול עסק שאפילו משוב שלילי מועיל. אם אתה’אם אתה שומע בעקביות את אותו תסכול, אתה יכול לדעת את זה’זה תחום שאתה צריך להתמקד בו, שישפר את העסק שלך ואת הלקוחות שלך’ חוויות קדימה.

לשטוף, לשטוף, לחזור

דון’פשוט תבדוק פעם אחת על טביעת הרגל הדיגיטלית שלך ושכח מזה. קביעת תוכנית לעקוב בהתקפה מתמדת כך שהחברה שלך’הדימוי שלה לעולם אינו נמצא בשליטתך. זה לא’לא משנה אם זה’זה פעם בשבוע או פעם ברבעון; הכן לוח זמנים ולמעשה הקדיש את הזמן לעבור שוב על טביעת הרגל הדיגיטלית שלך, להתמודד עם כל הבעיות ולרשום הערות לעתיד.

יש פרוטוקול אבטחה במקום

משתמש בסיסמה שאינה “Pa55w0rd” צריך להיות נתון מנקודת מבט של השכל הישר, אבל להחזיק מנעול חזק לשמירה על החשבונות שמציירים את דיוקן החברה שלך בעיני הציבור צריך להיות בראש סדר העדיפויות כדי להגן על טביעת הרגל הדיגיטלית שלך.

סיסמאות חזקות בחשבונות כמו המדיה החברתית שלך, העמוד העסקי של גוגל ואפילו אתר האינטרנט שלך יכולות להיות ההבדל בין התייחסות למסר שהחברה שלך מקרינה להיפטר, מה שמותיר אותך כמעט ללא שליטה.

בנוסף, להבטיח שרק לאנשים הנכונים המדויקים יש גישה לחשבונות שלך הוא קריטי. לדוגמה, אותו מתמחה במדיה חברתית שלא עשה זאת’אני לא מבין שהוא’אני אמור להיות צפוי לעבוד ולהתפוצץ בכעס בשבוע תוך יכול, בקלות רבה, לפרסם תוכן מביך או אפילו מזיק אם תעודותיו עומדות’לא נשלל לאחר שהוא עוזב. לאחר שמערכת קיימת בכדי לוודא שאף אחד אין גישה לחשבונות או לאתרים עליהם הם צריכים’לא ישמור על עצמך מפני התקפות זדוניות על טביעת הרגל הדיגיטלית שלך.

סיכום

חלק גדול מתדמית החברה שלך שנראית על ידי הציבור נקבע על ידי מה’זה מקוון. במקרים רבים, טביעת הרגל היחידה שיש לחברה היא דיגיטלית. הגנה ושליטה על תמונה זו אפשרית באמצעות כמה צעדים זהירים, והתוצאה בהחלט שווה את זה.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 32

map