VPN חינם ליפן בשנת 2020


למשתמשים ביפן זה יכול להיות קשה למצוא VPN טוב לצרכים שלהם. למרות שהממשלה היפנית אינה’חבל מאוד לצנזר תוכן, הגנה על פרטיותך ברשת היא תמיד חשובה, וישנן מגבלות שמשתמשים יפנים ירצו להימנע מהם.

אבל מה’זה ה- VPN החינמי הטוב ביותר ביפן? אנחנו’אני מתכוון לבחון כמה אפשרויות שונות בעניין זה ולפרק אותן לפי מחיר, מיקום ותכונות. אני מקווה שנוכל לנתח את האפשרויות ולקבל החלטה לגבי ה- VPN החינמי הטוב ביותר ביפן.

הסיכון של VPNs בחינם

כאשר אתה’אם אתה מחפש VPN בחינם, יתכן ורבות מהאפשרויות בחוץ אינן חזקות, בטוחות או בטוחות כפי שהם טוענים. VPNs בחינם ידועים לשמצה בגלל מגבלות נתונים, מדיניות רישומית ותכונות אבטחה מועטות שעלולות להסתיים בזהותך או בנתונים שלך..

ככאלה, חשוב תמיד לקחת בחשבון את הסיכונים הללו כשמחקרים את ה- VPN החינמי הטוב ביותר ביפן.

1. הסתר לי VPN

הסתר לי לוגו של שירות VPN בקר ב- VPN של Hide.me

Hide.me היא אפשרות נהדרת בחינם המשתמשת בהצפנה חזקה למרות שהיא מציעה שירותים בחינם לכל החיים ללא צורך בכרטיס אשראי. השירות מעסיק קידוד AES-256 סיביות, מלבד שהוא מציע מגוון רחב של פרוטוקולים, כולל OpenVPN, SoftEther, IKEv2, L2TP / IPSec, PPTP ו- SSTP.

השירות מבוסס במלזיה, ולמרות שאין חוקים נוקשים הנוגעים לשימוש ב- VPN והמדינה עצמה אינה חלק מבריתות העיניים 5/9/14, ישנם חששות לגבי צנזורה ממשלתית במלזיה.

בנוסף לאבטחתם החזקה, הלקוח מציע גם תכונה מתג להרוג יעיל, אשר חשוב להגנה על זהותך במקרה של כשל VPN בשגגה. יש להם 55 שרתים ב -34 מדינות, אך רק 5 מהם זמינים למשתמשים בחינם.

ביטול החסימה של תוכן נטפליקס אינו מתייחס לתוכן זה, אך יש לצפות משירותי VPN בחינם. עם זאת, אימה זה בסדר.

אם ברצונך לשדרג מהגרסה החינמית, תוכנית הפלוס היא 9.95 $ לחודש, והיא נותנת לך יותר מקומות חיבור כמו גם כובע נתונים גבוה יותר. חבילת הפרימיום עולה 12.95 דולר לחודש, ומספקת לך נתונים ללא הגבלה ו -5 חיבורים בו זמנית.

2. VPN ב- Windscribe

לוגו שירות VPN ב- Windscribe בקר ב- Windscribe

Windscribe היא אפשרות נהדרת נוספת עבור VPN בחינם ביפן, והיא ייחודית בכך שהיא מציעה כובע נתונים ללא הגבלה וחיבורים ללא הגבלה. הדבר היחיד שהם מגבילים בגרסה החינמית הוא מספר המיקומים במדינה אליהם יש לך גישה.

הלקוח כולל גם תכונות של חסימת מודעות וחסימת גשש. זה נחמד מכיוון שרוב שירותי ה- VPN החינמיים די חסרים בתחום זה. הלקוח משתמש בהצפנת AES-256 ביט, והוא מאובטח מאוד, אם כי חלק מהמשתמשים מדווחים על מהירות איטית בזמן שהם מחוברים.

השירות מבוסס בקנדה שהיא תחום שיפוט בסדר ל- VPN בחינם. על אף שלמדינה אין חוקים נוקשים בנושא השימוש ב- VPN, הם מהווים חלק מברית 5 עיניים.
שירות הפרימיום עולה 49 $ לשנה, או 9.00 $ לחודש.

3. Speedify

להאיץ את לוגו השירות בקר ב- Speedify

זוהי אחת האפשרויות הטוענות שתקוות שאכן הן נכונות. Speedify משתמשת בתקן הצפנה שהם מכנים צ'ה-צ'ה 256. הם טוענים שהוא חזק אפילו יותר מ- AES-256, ואנחנו נאלצים להאמין להם.

לשירות 200 שרתים ב -35 מדינות, מה שמאפשר למשתמשים הרבה אפשרויות שונות להתחבר באמצעות VPN היפני החינמי שלהם. השירות מבוסס בארה"ב, וזה כמובן לא’זה לא אופטימלי, מכיוון שלארה"ב יש רקורד פחות מכוכב לפרטיות מקוונת. עם זאת, מדיניות הרישום שלהם מינימלית מאוד, ולא סביר שמשתמשים יצטרכו לדאוג בעת השימוש בלקוח זה.

אם אתה’מחפשת לשדרג מהגרסה החינמית, Speedify מציעה מגוון תוכניות ליחידים, משפחות וצוותים של אנשי מקצוע. מבחינת משתמש בודד, העמלה החודשית היא 4.58 $ ואילו העמלה השנתית היא 63 $.

4. ProtonVPN

לוגו שירות ProtonVPN בקר ב- ProtonVPN

אפשרות נהדרת נוספת מגיעה אלינו משוויץ. ProtonVPN משתמש בהצפנת AES-256 ביט עם OpenVPN, ויש להם מדיניות ללא רישום אמין באופן הגון. הדבר היחיד שהם רושמים הוא חותמות זמן משעה שמשתמשים נכנסים לשירות.

VPN זה מתפקד היטב כשמדובר בדליפות, וגם לא’לא ידליף כל מידע DNS, WebRTC או IPv6. יחד עם ההצפנה החזקה, תקני האבטחה של אפשרות זו בהחלט שווים עם המתמודדים האחרים ברשימה זו.

דבר מגניב נוסף שבולט בעניין ProtonVPN הוא שהם מאפשרים עד 10 חיבורים בו זמנית עם התוכניות בתשלום שלהם, מה שנותן למשתמשים חופש רב בכל מה שקשור לשימוש בשירות עם מכשירים סימולטניים שונים. הלקוח נתמך בחלונות, מק, אנדרואיד, iOS ו- Linux.

התוכניות בתשלום מתחילות ב -3.29 דולר לחודש, מה שמנע את כל המדינות מאפשרות שני מכשירים סימולטניים, מהירויות גבוהות יותר, ו- P2P. תכנית הפלוס במחיר של 10 דולר לחודש מעניקה לך עד 5 מכשירים, שרתים טובים יותר וכמה פונקציונליות אחרת כמו שרתי Tor. התוכנית Visionary, תמורת $ 30 לחודש, מאפשרת לך גישה לכל המדינות וכוללת את ProtonMail Visionary, לקוח הדוא"ל המאובטח שלהם..

זה’חשוב לציין כי ProtonVPN’שירות חינם הוא אחד משירותי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר ביפן.

5. ZenMate

לוגו שירות ZenMate בקר ב- VPN של ZenMate

זה כולל כמה תכונות מגניבות שהופכות אותו לאופציה טובה עבור ה- VPN החינמי הטוב ביותר ביפן, אך יש גם כמה חסרונות. הלקוח עצמו משתמש בהצפנת AES-128 ביט, וזה לא’זה לא טוב כמו הרגיל AES-256 סיביות. הם מציעים גם מגוון פרוטוקולים, כולל IPSec, IKEv2 ו- L2TP, כמו גם OpenVPN בגירסתם בתשלום..

החדשות הטובות הן שהגרסה החינמית יעילה לביטול החסימה של תוכן נטפליקס שהוגבל באופן גיאוגרפי. ייתכן שתצטרך לחפש שרת יעיל לשם כך, אך הוא אמור לעבוד רוב הזמן.

אימתון, למרבה הצער, אסור בגירסה החינמית, וזמין רק אם יש לך תוכנית בתשלום. הגרסה בתשלום עולה 11.99 דולר לחודש. החברה ממוקמת בגרמניה, שהיא מיקום הגון עבור שירות VPN, אם כי היא חלק מברית 14 עיניים..

6. מגן נקודה חמה

לוגו שירות Hotspot Shield בקרו ב- Hotspot Shield

זהו VPN מהיר ואיכותי המעניק למשתמשים רוחב פס בלתי מוגבל. יש להם גם נוכחות של שרתים במגוון רחב של מדינות, כולל יפן, ארה"ב ובריטניה.

זה’דומה ל- CyberGhost בכך שהוא קל מאוד לשימוש. הם תומכים גם בלקוחות המתמחים במגוון רחב של מכשירים. הם משתמשים בהצפנת AES-256 ביט דרך OpenVPN, ויש להם מדיניות קפדנית ללא רישום. יש להם גם מתג להרוג, שזה תמיד יתרון, ונראה שהם יעילים לביטול החסימה של נטפליקס.

למרות שהחברה טוענת כי קיימת מדיניות ללא כניסה, אתר האינטרנט שלה טוען כי “מפרסמים עשויים להיות מסוגלים לאסוף מידע מסוים בעת הצגת מודעות מיישום Hotspot Shield.” זהו דגל אדום מובהק, מכיוון שזה אומר שהחברה עוקבת אחר פעילויותיך בדרך כלשהי.

התוכניות מתחילות ב -12.99 דולר לחודש עבור התוכנית החודשית שלהן. זה יורד ל -6.99 דולר לחודש עבור מנוי לשנה, ומורד ל -2.99 דולר למנוי לשלוש שנים. לכל התוכניות יש אחריות להחזר הכסף של 45 יום. החברה מציעה גם ניסיון חינם למשך 7 ימים.

7. TunnelBear

לוגו שירות TunnelBear בקר ב- TunnelBear

זוהי אפשרות חמודה עם ממשק מאוד ידידותי למשתמש. זה גם משתמש בהצפנת AES-256 סיביות, וגם אינו עושה זאת’לא תציב מגבלות חמורות על הגרסה החינמית. יש כובע נתונים חודשי של 500 מגה בייט אם אתה’אינך לקוח משלם, אך הלקוח עצמו עדיין שמיש ופונקציונלי לחלוטין ללא תוכנית בתשלום.

יש להם גם מדיניות מוסמכת ללא רישום ונוכחות שרתים ב 22 מדינות, מה שמאפשר למשתמשים הרבה אפשרויות קישוריות. הם נמצאים בתחום השיפוט הקנדי, שהוא פחות ממיטבי, אך עדיין לא רע בהשוואה לארה"ב או סין.

אם אתה רוצה לשדרג, זה יעלה לך רק 9.99 $ לחודש, וזה לא’לא רע ומסיר עבורך את מכסה הנתונים המגושם של 500 מגה בייט.

אז זהו VPN החינמי הטוב ביותר ביפן?

עבור משתמשים ביפן, האפשרות הטובה ביותר עבור VPNs בחינם תהיה תלויה בעיקר ברמת האבטחה המוצעת, בבטיחות תחום השיפוט והמחיר, אם תרצו לשדרג אי פעם..

כאשר אנו בוחנים את כל האפשרויות הללו זו לצד זו, אנו’מצאנו של- Hide.me פשוט יש את המפץ הטוב ביותר עבור הדולר שלך.

אם אתה’האם ביפן, באילו מאותם VPN בחינם השתמשתם בעבר? האם התגעגענו ל- VPNs מעולים בחינם ליפן? ספרו לנו בתגובות למטה.

קריאות מומלצות:

ה- VPN הטוב ביותר ליפן

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 + = 21