VPN חינם לזמן פופקורן בשנת 2020


הם חלפו ימי ההתגנבות למישהו אחר’חשבון Netflix, או צורך להירשם כמנוי לנטפליקס בכלל. Popcorn Time, המורכבת מפלטפורמות רבות ומגוונות, היא אפליקציית תוכנה שמעניקה לך אלטרנטיבה בחינם לשירותי סטרימינג הדורשים מנוי, כמו Netflix. זה’זה בחינם ויכול לספק חווית סטרימינג חלקה - כל שעליכם לעשות הוא לשבת ולהירגע כשאתה צופה בכל סרט, בכל עת ובכל מקום.

עם זאת, לעיתים קרובות אתה עשוי לגלות שהגישה שלך לפופקורן זמן מוגבלת או לא בטוחה; במקרים כאלה תצטרך VPN כדי לגשת לתוכן.

בעוד שתשלום עבור VPN מביס את הנקודה בכך שלא צריך לשלם עבור פופקורן טיים, יש דרך לעקוף את הבעיה הזו.

במאמר זה תוכלו לגלות אודות מותגי שירותי VPN שיכולים להציע VPN בחינם עבור פופקורן טיים, ולהבטיח חווית פופקורן זמן מהנה ונטולת טרחה. נדון גם בכמה ספקי VPN שיש להימנע מהם.

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN חינמי לפופקורן טיים

להזרים תוכן ב- Popcorn Time

אמנם אתה יכול להזרים תוכן ב- Popcorn Time מבלי להשתמש ב- VPN, אבל אתה יכול להתמודד סוגיות הנוגעות לחוקיות התוכן שאתה מוריד במדינה שלך, או אחרת בעיות אבטחה במכשיר הנייד או במחשב שלך. כשבוחרים תוכן להזרים, Popcorn Time מוריד אותו באמצעות פרוטוקולי BitTorrent. מכיוון שפופקורן טיים משתמשת בטכנולוגיית P2P-peer-to-peer (P2P), תוכן משותף עם אנשים אחרים כאשר הוא מתחיל להוריד. התוכן זמין עד שנמחקת תוכנית הטלוויזיה או הסרט, או יישום Popcorn Time נסגר.

כאשר משתמש זורם תוכן ב- Popcorn Time באמצעות VPN, התנועה בטוחה ובטוחה.

VPN עוזר להרתיע מישהו מלהציץ למחשב או למכשיר שלך כדי לראות מה אתה עושה באינטרנט. מדינות בהן בריטניה, בלגיה, גרמניה ואוסטרליה, בין השאר, הנחו נותני שירותי אינטרנט לחסום את זמן הפופקורן’שירותי סטרימינג בגלל בעיות בזכויות יוצרים. לכן, אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN, אתה יכול להיתקל בבעיות משפטיות ולהיענש על הזרמת תוכן פיראטי.

VPNs בחינם הם בדרך כלל בסדר, אך עליך לזכור כי אין להם את כל התכונות שהיית מוצא עם גרסאות בתשלום..

זה’כמו כן, סביר להניח שהאבטחה והמהירות לא תמיד נמצאים בקנה אחד עם מה שצריך כדי לקבל חווית הזרמת תוכן חלקה. סטרימינג וסרטונים דורש חיבור טוב ורוחב פס מספיק, אך רוב שירותי ה- VPN החינמיים יגבילו את התכונות הללו.

המיקום ומספר השרתים הם גם גורמים חשובים, אך לרוב שירותי ה- VPN החינמיים יש שרתים מוגבלים המשמשות להזרמת תוכן P2P או לסיבוב. אם זה המקרה, יתכנו בעיות בתנועה אם אנשים רבים משתמשים בשרתים. יש להימנע גם מספקי VPN שאוספים, מאחסנים או משתפים את המידע האישי שלך מכיוון שהם פוגעים בפרטיותך. ישנם VPNs אחרים שמכניסים העברת נתונים, כלומר אינך יכול להזרים כמות סבירה של תוכן. המשך לקרוא לקבלת מידע נוסף על כמה משירותי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר שבהם אתה יכול להשתמש עם Popcorn Time.

1. VPN ב- Windscribe

לוגו שירות VPN ב- Windscribe בקר ב- Windscribe

להרבה VPNs בחינם יש כובעי נתונים נמוכים מדי, אך ל- VPN ל- Windscribe יש נדיבות מגבלת נתונים של 10 ג'יגה-בתים לחודש אם אתה מזין את הדוא"ל שלך; אם אתה לא’t, אתה עדיין יכול ליהנות מנתוני 2GB בחודש. אם כי פרוטוקול מנהירת הנתונים למנהרת ברירת המחדל עבור Windscribe הוא IPsec / IKEv2, אתה יכול גם לבחור OpenVPN, המשתמש בהצפנת נתונים AES-256, החזקה ביותר עד כה. משתמשים יכולים גם להשתמש ב- TCP, UDS או התגנבות, שהיא TCP דרך סטונל. תכונת ה- STunnel מתאימה לרוב כאשר אפשרויות אחרות אינן עובדות. לדוגמה, אם אתה מנסה להתחבר לשרת בסין, אתה יכול להשתמש באפשרות STunnel; עם זאת, זו גם האפשרות האיטית ביותר.

ל- Windscribe יש גם את האבטחה הנוספת של חומת אש. הגרסה החינמית של ה- VPN היא מוגבלת ל -11 מדינות ויעבוד עבור משתמשים ב- מק, אנדרואיד, iOS ו חלונות. רישום רוח הוא מבוסס מחוץ לטורונטו, קנדה. למרות שזה מחוץ לרשויות אכיפת החוק בארצות הברית, עדיין ייתכן שיש לך בעיות בפרטיות הנתונים.

2. ZoogVPN

לוגו שירות ZoogVPN בקר ב- ZoogVPN

ZoogVPN נקראה בעבר ZoogTV. ספק ה- VPN הוא שבסיסה ביוון, מדינה שיש לה חוקי פרטיות מצוינים ונמצא מחוץ ל “ארבע עיניים”, על פי המידע באתר הרשמי שלהם. משתמשים בחינם מוגנים באמצעות הצפנת 128 סיביות, שהוא חזק, אם כי חלש יותר מההצפנה של 256 סיביות. ההצפנה מגיעה עם לחיצת יד אותנטית של SHA256 ו- RSA-2048, כולם עוזרים לתמוך בפרוטוקולים שונים כמו PPTP, L2TP / IPsec, IKEv ו- OpenVPN.

יתר על כן, שירות ה- VPN אינו חוטף משתמשים’ פעילויות מקוונות. ל- ZoogVPN יש גם שרתי DNS משלה, המחזקים את האבטחה והפרטיות. ה- VPN תואם למערכות הפעלה כולל מק, חלונות, לינוקס, אנדרואיד, iOS או אפילו נתבים. יש לה שרתים בהונג קונג, אך זה לא הופך אותו לנגיש בסין. השירות החינמי כולל שלושה שרתים, ומשתמשים יכולים להתחבר רק למכשיר אחד. יש לזה גם נתונים חודשיים מוגבלים של 2GB. חסרון נוסף הוא זה של ZoogVPN אין מתג להרוג, מה שיכול להשאיר משתמשים’ כתובות IP נחשפות אם חיבורי ה- VPN נכשלים.

3. Speedify

להאיץ את לוגו השירות בקר ב- VPN של Speedify

Speedify מתמקד, כשמו כן הוא, באספקת הצפנה במהירויות גבוהות. למרות שהמהירויות ברמת החינם עשויות להיות לא גבוהות כמו בגירסה בתשלום, הן עדיין טובות למדי, והשירות יעשה שימוש בכל חיבורי האינטרנט הזמינים בכדי להעניק לך ביצועים נהדרים וחוויית משתמש.. בתוכנית החינמית תוכלו ליהנות מאותו מספר שרתים כמו בתכנית בתשלום, כאשר ההבדל היחיד הוא הנתונים המוצעים. כמשתמש בחינם, תקבלו רק נתונים של 4GB לחודש הראשון, ו- 1GB לחודשים שלאחר מכן. נתונים רבים זה יספיק רק לגלישה פשוטה ולא להזרמת תוכן רצינית.

להאיץ ניתן להשתמש על פני חמישה מכשירים והוא תואם Windows, Mac, Android או iOS. זה כן מציע כמה ChaCha - או אלגוריתמי הצפנה מבוססי AES, וניתן להשתמש בו בסין, שם ממוקם אחד השרתים שלה, למרות שמומלץ להיזהר. שירות VPN זה הוא מותאם לפעילות BitTorrent ו- P2P.

4. ProtonVPN

לוגו שירות ProtonVPN בקר ב- ProtonVPN

הרמה החינמית של שירות ProtonVPN מספקת נתונים ללא הגבלה, אך הם איטים יותר מהגרסה בתשלום. ProtonVPN רציני בשמירת משתמשים’ זהויות בטוחות. הם מאכלסים חלק משרתיהם במקלט נשירה שוויצרי מתקופת המלחמה הקרה שנמצא מתחת לגובה 3,000 רגל. ה- VPN עובד על Windows ו- Mac, כמו גם אנדרואיד; עם זאת, אם אתה מתחבר לשרתים באמצעות Linux ו- iOS, הוא משתמש בשירות של צד שלישי, OpenVPN. אתה יכול גם להתחבר ל- ProtonVPN’s באמצעות נתב שמריץ קושחת DD-WRT, AsusWRT או pfSense. כדי להוסיף לתכונות האבטחה שלה, ProtonVPN משלב את רשת האנונימיות של טור.

כשאתה הולך לאתר שלהם, יש הדרכה מקוונת שמעבירה אותך דרך ההתקנה הידנית של מכשירי אנדרואיד, iOS, Windows 10 ו- Blackberry המשתמשים בפרוטוקול המנהור IKEv2 / IPsec, ולא OpenVPN. ספק ה- VPN אומר שהוא לא מחזיק יומנים ואינו עוקב אחר פעילות אינטרנט ואפילו לא מקליט אותה, אך הדבר עשוי להיות בעייתי למשתמשים בסין..

ל- ProtonVPN יש גם מתג כיבוי, וזו תכונה חשובה המסייעת בפרטיות. לחלק מה- VPN החינמי אין תכונה זו, המסייעת בהגנה על משתמש’כתובת ה- IP כאשר שרת ה- VPN מאבד חיבור, בכך שהוא מבטיח שאיש לא יצפה את חיבור האינטרנט. התנועה ב- ProtonVPN מוצפנת באמצעות הצפנת AES-256 ומנהרה באמצעות פרוטוקולי OpenVPN שנבדקו בזמן. זכור ש- OpenVPN ניתנת באמצעות צד שלישי, שעשוי להיות בספק.

ProtonVPN הוא מבוסס בשוויץ, כך שלמשתמשים אין בעיות עם גורמי אכיפת החוק מארה"ב ומהאיחוד האירופי. חוקי הפרטיות בשוויץ הם מהחזקים ביותר, ומעניקים למשתמשים ביטחון כי פעילויות האינטרנט שלהם לא מנוטרות על ידי סוכנויות מעקב ונתוניהם מוגנים כראוי. עם זאת, חשוב לדעת ששוויץ היא בין חברי אינטרפול, ומשתמשים בשרתים החינמיים אינם יכולים לגשת לשרתי Secure Core של ProtonVPN שנמצאים בשבדיה, איסלנד ושוויץ..

5. SurfEasy VPN

לוגו שירות SurfEasy VPN בקר ב- SurfEasy

חשבון SurfEasy בחינם הוא אפשרות טובה אם אתם מחפשים הצפנת קול בזמן השימוש בפופקורן טיים. משתמשים בסין יכולים לנסות את SurfEasy מכיוון שהוא מסוגל לעקוף חומות אש וסוגים אחרים של צנזורה באינטרנט, אך עדיין מומלץ לדרוך בזהירות. לחשבון החינמי יש הגבלות בכך שלא תוכל לעבור לאזורי שרת. כמו כן לא תקבל הגנה על נתונים בלתי מוגבלת במקרה של בעיות קישוריות, העלולות להשאיר את כתובת ה- IP שלך חשופה.

למשתמשים בחינם יינתן א כובע נתונים של 500MB בכל חודש, שהוא נמוך, אך ניתן להשתמש בו לזרם על פני חמישה מכשירים. ניתן להשיג נתונים נוספים על ידי השלמת משימות כמו הזמנת חברים להצטרף ל- SurfEasy, אשר תקבלו 500MB נוספים בכל חודש. SurfEasy זמין בפלטפורמות ההפעלה העיקריות -מק, חלונות, iOS ו אנדרואיד. זה זמין גם באמזון ויש לו הרחבות ב- דפדפני Chrome ואופרה.

6. הסתר לי VPN

הסתר לי לוגו של שירות VPN בקר ב- Hide Me VPN

ה- Hide Me VPN מספק את מה שהוא מבטיח. יש לו קישוריות הגונה מאוד, ומגבלת הנתונים שלה מרגשת עבור סטרימי תוכן רציניים. ספק שירותי VPN זה ידוע אולי בעיקר משום שאינו מחזיק כובע רוחב פס, אפילו לא למשתמשים החינמיים שלו. זה גם לא מאכיל משתמשים במודעות, שיכולות להיות מעצבנות בעת הזרמת תוכן בפופקורן טיים ובפלטפורמות בידור אחרות. ספק שירות VPN זה ידוע בביטחון, במהירות ובשקיפות.

זה לא שומר יומנים והוא תואם לכל פלטפורמות ההפעלה העיקריות, כולל מק, חלונות, אנדרואיד ו iOS. הפרוטוקולים המשמשים את גרסת ה- Hide Me החינמית הם PPTP, L2TP, IKEv2 ו- IKEv2. עם זאת, משתמשים בחינם אינם יכולים לגשת OpenVPN. רמת הצפנת הנתונים גבוהה, שכן Hide Me משתמש ב- AES-256 כדי להגן על הרשת שלה. כברירת מחדל, הסתר אותי מגן על משתמשים מפני דליפות DNS ודליפות IP. משתמשים יכולים גם להשתמש ב- Hide Me VPN בסין מכיוון שהוא עוקף את חומת האש הגדולה.

חומת אש מובנית מסייעת להגביל חיבורים יוצאים ונכנסים בתוך שרתי ה- VPN, כלומר לא יתכן שקיימות דליפות IP. מתג להרוג הוא תכונה שלא תמצאו עם הרבה VPN חינמיים, אך Hide Me הולך צעד אחד קדימה כדי לספק את כלי הפרטיות הזה. מתג ההשמדה יפסיק את כל החיבורים היוצאים כאשר חיבור ה- VPN יופסק. הסתר אותי מבוסס במלזיה, ואין לזה קשרים עם ממשלות המערב. על פי החוק לא נאלץ לרשום מידע או לאחסן יומני פעילות באינטרנט. לא משנה אם אתה משתמש בגרסה החינמית או בתשלום, אתה מקבל תמיכה טכנית 24/7. המגבלה של שירות ה- Hide Me VPN החינמי היא שהיא, אך למשתמשים המשלמים יש גישה אליו יותר מ- 34 שרתים, יש לך אפשרות לבחור רק בשלושה מיקומי שרתים: הולנד, קנדה וסינגפור. אתה יכול גם לחבר מכשיר אחד בלבד, ויש מגבלה חודשית של העברת נתונים של 2 ג'יגה-בתים.

כיצד להשתמש ב- VPN חינמי לפופקורן טיים

רוב שירותי ה- VPN נוחים לשימוש ועוקבים אחר דפוס דומה. הטריק הוא שיהיה VPN שמציע מהירויות הגון, מאפשר הזרמת P2P וטרנינג ויש לו הצפנה מוצקה. רצוי גם לקבל VPN שיש לו מדיניות ללא יומן מחמירה. כדי להשתמש ב- VPN עבור Popcorn Time, עליך להוריד ולהתקין את שירות Popcorn Time במכשיר שלך. כדי שההתקנה תעבור היטב, וודא שאתה מוריד את גרסת Popcorn Time התואמת לפלטפורמת ההפעלה שלך. פופקורן טיים פועל בפלטפורמות שונות כולל Mac, Linux, Windows, Android ו- iOS.

לאחר מכן עליך ללכת לשירות ה- VPN החינמי שלך, אליו ניתן לגשת באמצעות פרטי הכניסה שלך. לאחר חשבון VPN שלך, אתה יכול להגדיר את העדפותיך ולבחור את מיקום השרת. יהיה עליך ליצור חיבור לאינטרנט ואז אתה אמור להתחיל להריץ את פופקורן זמן בבטחה וליהנות מההופעה.

ה- VPNs החינמיים הטובים ביותר לזמן פופקורן: 2 הבחירות המובילות

VPNs החינמיים הטובים ביותר עבור פופקורן זמן

ואילו זה’לא המליץ ​​לך להשתמש ב- VPNs בחינם בעת הזרמת תוכן שנחשב לא חוקי או מפר את חוקי זכויות היוצרים כמו במקרה של פופקורן טיים., VPN ו- Windscribe ו- ProtonVPN הם אפשרויות סבירות.

רישום רוח’s כובע נתונים של 10GB לחודש אינו רע. יש לו גם מספר גדול יותר של שרתים שמשתמשים חופשיים יכולים לגשת אליהם. בעוד ששירותי VPN רגילים מאוימים על ידי מעקב על השרתים, ProtonVPN מונע פעילות זו על ידי ניתוב התנועה דרך רשת ליבה מאובטחת בתוך מדינות שנחשבות לידידותיות לפרטיות, כמו איסלנד ושוויץ. המשמעות היא שגם כאשר יש שרת נקודות קצה שמורכב ממנו, הוא לא יכול לחשוף את כתובת ה- IP המקורית שלך. למרות היותו VPN אמין עם רוחב פס בלתי מוגבל, ל- ProtonVPN יש חסרונות. לדוגמה, למשתמש ברמת החינם מותר להתחבר לשרתים ביפן, ארה"ב והולנד. המהירויות גם כן הוחמרו כך שלא תיהנו מהירויות מהירות. עם זאת, אתה עדיין יכול להזרים תוכן באפליקציית Popcorn Time.

כמה VPNs בחינם עבור פופקורן זמן להימנע מהם

ישנם עוד VPNs בחינם אחרים שתוכלו למצוא בשוק; עם זאת, יתכן שהם לא מתאימים להזרמת תוכן ב- Popcorn Time. הסיבות עשויות להשתנות בהתאם לתכונות של VPNs אלה. לחלקם יש בעיות הקשורות לרוחב הפס; אחרים אינם מציעים פרטיות מלאה. לדוגמה, עם הגרסה החינמית של ה- VPN של Hotspot Shield ישנם טענות כי ספק ה- VPN אוסף נתוני משתמש על ידי הזרמת קודי JavaScript. זה גם מיירט תנועה להפניית משתמשי אינטרנט לאתרים אחרים, כמו אתרי מסחר אלקטרוני. אם נתוני משתמש נמכרים לחברות שיווק, הדבר מביס את הנקודה של קיום מדיניות פרטיות ללא התחברות. ה- VPN של TunnelBear’לשירות השכבה החינמי שלה יש מספיק מאפייני אבטחה בכדי להבטיח ששום עיניים סקרניות לא מפקחות על פעילותך. אך מצד שני, מכסת הנתונים של 500 מגה-בייט שלהם בחודש נמוכה, והיא לא יכולה לעזור לך עם הזרמת תוכן פופקורן טיים, שם אתה מקבל סרטוני וידיאו HD.

VPN של Betternet היא גם לא בחירה טובה מכיוון שיש לה בעיות עם רישום מידע אישי. היא מציגה מודעות של צד שלישי, ויש לה מהירויות נמוכות להזרמת וידיאו וקולנוע HD. לספק VPN זה גם אין מתג להרוג, ממשיך לעקוב אחר ספריות וממוקם בקנדה, מדינה בקבוצת המעקב 5-עיניים. ל- VPN Gate יש כמה מדיניות הפרטיות והביטחון הגרועות ביותר. המהירות שלו נמוכה והיא אינה מציעה פרוטוקולי VPN ראויים.

לפני שאתה בוחר VPN בחינם, התבונן במה שהוא מציע. מקרים של משתמשים’ פרטיות נתונים המופרת על ידי שירותי VPN הולכת וגוברת, ואפילו השמות הגדולים בשירותי VPN אינם פטורים.

VPN חינם לזמן פופקורן: בשורה התחתונה

בחירת VPN בחינם לטורנינג ו- P2P יכולה להיות קשה, מכיוון שלרבים מהשירותים הללו יש ליקויים. אם אתם נמצאים בסין ורוצים לגשת לתוכן בפלטפורמת Popcorn Time, תוכלו להשתמש ב- ZoogVPN, Hide Me VPN ו- Windscribe. ProtonVPN מתקשה לעקוף את חומת האש הגדולה. מכיוון של- VPN בחינם יש מגבלות נתונים, אתה רוצה לראות איזה שירות מאפשר לך חוויה טובה עם רוחב פס אמין. ZoogVPN’שירות השכבה בחינם אידיאלי לפעילויות פשוטות באינטרנט. רוחב הפס של 2 ג'יגה-בייט קטן יחסית לכל חווית הזרמת פופקורן זמן משמעותית, אבל אולי סרט אחד או שניים יכולים לעבוד בשבילך.

אם אתה שוקל VPN בחינם לפופקורן טיים שלא יהיה מתסכל מבחינת רוחב הפס וכמות הנתונים, שקול את ProtonVPN ואולי Windscribe. אם אתה משתמש שמודע מאוד לחוקי הפרטיות, אתה יכול להשתמש ב- Hide Me VPN, אך מגבלת הנתונים של 2 ג'יגה-בייט מגבילה חווית הזרמת תוכן כבדה בפופקורן טיים..

קריאה מומלצת

ה- VPN הטוב ביותר לזמן הפופקורן

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 49 = 57