VPN חינם עבור Hotstar בשנת 2020


Hotstar היא אחת מפלטפורמות הסטרימינג ההודיות, התקופה. עם סיקור רב במהלך עונת הפרמייר ליג ומבצעים בלעדיים עם HBO, להוטסטאר באמת יש אירוע להציע לקהל הענק שלה. כלומר, אלא אם כן’מחדש באזור בו הפלטפורמה אינה נמצאת’לא זמין.

Hotstar זמין כעת בהודו, ארה"ב, בריטניה וקנדה. עבור אנשים מחוץ לאזורים האלה, האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית (VPN) המאפשרת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. כל הספקים הטובים ביותר עולים כסף, אבל אם אתה’תתחיל להשתמש בחינם, אתה’יש לרשימה הנכונה.

קרא עוד: איך לצפות בהוטסטאר מבולבלת מהודו

איך בחרנו ב- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Hotstar

 • אבטחת VPNהאם זה בטוח לשימוש?
 • ביצועים: האם זה מספק חיבורים מהירים או מגביל את רוחב הפס שלך?
 • בידור: עד כמה זה עוקף מגבלות גיאוגרפיות?
 • אמינות נגד חומות אש וצנזורה: האם זה עובד באזורים שבהם חופש האינטרנט מוגבל יחסית?
 • קלות שימוש ותמיכת לקוחות: האם אתה זקוק לידע עובד בתוכנת VPN לפני השימוש?

1. הסתר לי VPN

הסתר לי לוגו של שירות VPN בקר ב- VPN של Hide.me

 • מקצוענים: תכונות אבטחה מעולות; מהירויות הגון; מתג כיבוי; בקושי יומנים
 • חסרונות: מגבלת רוחב פס חודשית של 2 ג'יגה-בתים; רק 5 שרתים בגרסה חינמית
 • דירוג VPNpro: 7.0

Hide.me אינה אפליקציית VPN חינמית בפני עצמה, אך היא מציעה א “פרמיום” חבילה שעובדת כמו גרסה מרוכזת של החבילה המלאה. שירותים כמו אלה נוטים להגביל מבחינת מה שהם מאפשרים לך לעשות.

אולם באופן מפתיע, Hide.me מציע למעשה מגוון רחב של אפשרויות למנויי החינם. המגבלות הבולטות כוללות את גישת השרת שלה (אתה יכול להשתמש רק ב -5 מתוך 160 המלאים) וכובע רוחב הפס (2GB לחודש).

מכסה רוחב הפס במיוחד עשוי להיות כיבוי לחלק מהמשתמשים. עם זאת, תלוי בהרגלי השימוש שלך, זה יכול להספיק לך להמשיך בתכניות הטלוויזיה האהובות עליך ב- Hotstar בזמן בחו"ל..

הנושא האחר היחיד שאנחנו’אני רוצה להזכיר ש- Hide.me רשום במלזיה. אמנם זו לא מדינה של 14 עיניים, אך זו’זה עדיין מעט מוצל מבחינת טכניקות המעקב באינטרנט שלו, ולכן הוא עלול לגרום לפעמוני אזעקה להישמע עבור המשתמשים הפרנואידים ביותר..

מלבד זאת, הגירסה החינמית של Hide.me מרשימה באמת. ראשית, היא משתמשת בהצפנה AES-256-bit, שהיא תקן הזהב עבור ספקי ה- VPN בימינו..

הספק תומך גם במספר פרוטוקולי VPN חזקים כולל OpenVPN, IKEv2 ו- SoftEther. כל אלה עוזרים להבטיח שהחיבור שלך יישאר מאובטח ויציב בזמן שאתה’מחובר דרך היישום Hide.me.

מעניין במיוחד כאן SoftEther, שמטשטש את חיבור ה- VPN שלך (מסווה אותו כתעבורת HTTPS רגילה) ומאפשר לו לעקוף את חומת האש הגדולה של סין. שזה יכול לעשות את זה אומר זה’סביר להניח שהוא מסוגל לעקוף מסנני תוכן רבי עוצמה במדינות אחרות כמו איראן, טורקיה וטורקמניסטן, בהן השימוש ב- VPN אינו חוקי.

אז Hide.me הוא לא ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Hotstar בסך הכל, אבל זה’זה בהחלט שווה לתת את זה אם אתה יכול’לא להתמודד עם האחרים.

2. מהירות

להאיץ את לוגו השירות בקר ב- VPN של Speedify

 • מקצוענים: ביטחון מעולה; מהירויות נהדרות; מתג כיבוי; הרבה שרתים
 • חסרונות: מגבלת רוחב פס חודשית של 5 ג'יגה-בתים; רשום בארה"ב
 • דירוג VPNpro: 7.0

בדומה ל- Hide.me, Speedify הוא שירות VPN בתשלום, אך כזה שמציע חבילת freemium מרשימה. מה’ראוי לציון בכך שהגרסה החינמית כוללת בקושי מגבלות, למעט כובע רוחב פס חודשי של 5 ג'יגה-בתים..

אמנם זה עשוי להגביל את העברת הנתונים שלך, אולם הגרסה החינמית של Speedify אינה מגבילה את מהירויות החיבור שלך. אלה חדשות נהדרות, שכן כל מגבלות מהירות יהיו בזבוז כזה בהתחשב בעובדה שמדובר באחד מספקי ה- VPN המהירים מכל סוג שקיים כיום..

זה גם לא מגביל את קישוריות השרת שלך כמו שקורה בחבילות VPN אחרות של freemium. ל- Speedify יש יותר מ -200 שרתים בלמעלה מ- 50 מיקומים, כולל כל השטחים בהם Hotstar זמין.

עדיף, זה מספק לחלוטין מבחינת האבטחה. תכונה אחת המאפשרת ל- Speedify לספק מהירויות חיבור מעולות כל כך היא הצפנת ההצפנה שלה: AES-256-GCM, שכבות ההצפנה מהירות הרבה יותר מהצפנה הנפוצה יותר -CBC.

זה גם הולך ומעבר בדרכים אחרות. Speedify כולל מתג להרוג, המגן על המידע האישי שלך במקרה של אובדן שרת. זה מרשים מכיוון שלא הרבה ספקי VPN פרמיום בלבד מציעים את זה, קל וחומר בחינם!

עכשיו, למרבה הצער, לחדשות הלא כל כך נהדרות. Speedify רשומה בפילדלפיה, פנסילבניה, אשר מציבה אותה תחת תחום השיפוט של ברית 5 Eyes (שהיא חלק מרשת 14 Eyes הגדולה יותר). לכל מדינה חברה בברית זו יש את היכולת לרגל אחרי אזרחיה ולסחור במידע על פני תחומי שיפוט פנימיים.

למרבה המזל, ל- Speedify מדיניות פרטיות די מוצקה, מכיוון שיש לה חובה חוקית כחברה הרשומה במדינה החברתית 5 עיניים למסור כל מידע שהרשויות מבקשות ממנה. החברה בקושי רושמת כל דבר שאתה עושה באמצעות השירות, אשר צריך לגרום לך חסין כדורים.

עם זאת יש חריג אחד, והיוצא מן הכלל הוא ש- Speedify רושמת את המיקום המשוער שלך כשאתה’משתמש מחדש בשירותיהם. חלק מהמשתמשים המודעים יותר לפרטיות עשויים למצוא זאת לא מדאיג ביותר.

עם זאת, Speedify הוא נהדר אם אתה’אתה מחפש ספק VPN בחינם שאיתו ניתן להזרים את Hotstar באיכות הטובה ביותר האפשרית.

3. ProtonVPN

לוגו שירות ProtonVPN בקר ב- ProtonVPN

 • מקצוענים: מהירות רוחב פס בלתי מוגבלת; הצפנה נהדרת; מהירויות הגון
 • חסרונות: רק 3 שרתים זמינים בגרסה חינמית
 • דירוג VPNpro: 8.0

ProtonVPN פותח על ידי המדענים העומדים מאחורי ProtonMail, לקוח הדוא"ל החינמי המוצפן מקצה לקצה שמסיר את המשתמשים המודעים לפרטיות מ- Gmail מאז השקתו..

המטרה שלהם עבור ProtonVPN הייתה דומה: לספק לעולם אפליקציית VPN זמינה בחינם הפועלת ברמה של לקוחות פרמיום רבים. במקרים רבים הם הצליחו; אבל תן’תסתכל קודם על החסרונות.

כמו כל כך הרבה ספקי VPN טובים בחינם, ProtonVPN הוא בסך הכל ספק VPN מובחר שפשוט יש לו חבילה טובה של freemium. חבילת freemium זו מאפשרת גישה רק ל- 3 של פרוטון’שרתים 380+; אלה מבוססים בארצות הברית, הולנד ויפן.

אלה מיקומי בחירה - ככל הנראה הטובים ביותר ביבשות הנתונות שלהם - אבל כשמדובר ב- Hotstar, כל מה שאתה צריך לדעת זה שזה יעבוד על השרת האמריקני.

כך או כך, זה קצת חבל על הצופים האירופאים והאסייתיים, שעבורם היעדר שרת בריטניה או הודי פירושו שהם ניצחו’אני לא מקבל את החיבור הטוב ביותר מכיוון שארה"ב כל כך רחוקה (במיוחד מאסיה). זה לא לדבר על משתמשים אפריקאים ודרום אמריקאים, שהם מיוצגים באופן מופלג לחלוטין.

הנושא הנוסף שמעלה זה נוגע במהירויות החיבור שמציעה ProtonVPN, שמעולם לא היו מצטיינים, מלכתחילה. מצד שני, ProtonVPN לעולם לא יגביל את מהירויות החיבור שלך בפועל, ויותר מכך - גם לעולם לא יגביל את רוחב הפס שלך.

מבחינת האבטחה, ProtonVPN משתמש במיטב שיש להציע, כולל קידוד הצפנה AES-256 סיביות, OpenVPN לשולחן העבודה ו- IKEv2 לנייד..

עם תמיכה ברוב מערכות ההפעלה השולחניות והניידות הגדולות, ProtonVPN יאפשר לך להציג את Hotstar אם אתה’שוב בבית או בתנועה. זה גם משתמש במתג להרוג, שמגן עליך מפני הפסדי חיבור - פגיעות נפוצה בעת חיבור ל- wifi ציבורי.

בסך הכל, אתה בהחלט יכול לסמוך על ProtonVPN; מכל שירותי ה- VPN החינמיים הקיימים כיום, הכסף שמאחוריו הוא אולי הלגיטימי מכולם, שהוא למעשה הבטחה שהם לעולם לא ימכרו את הנתונים שלך לחברות צד ג '..

4. VPN ב- Windscribe

לוגו שירות VPN ב- Windscribe בקר ב- VPN של Windscribe

 • מקצוענים: תכונות אבטחה מעולות; מדיניות פרטיות חזקה
 • חסרונות: קצבת רוחב פס של 10 ג'יגה-בתים; מהירויות ממוצעות
 • דירוג VPNpro: 8.4

כמו אצל ספקי ה- VPN האחרים כאן, Windscribe הוא VPN מובחר עם חבילת freemium. הזכרנו כמה פעמים ששירותי freemium בדרך כלל פירושם שחברה אינה’אני לא מוכר את הנתונים שלך, אבל עם Windscribe ישנם כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון.

בניגוד ל- ProtonVPN, שבסיסה בשוויץ, הנמצא מחוץ לתחום השיפוט של ברית 14 Eyes המנומר, ווינדסקריפט היא VPN קנדית ובכך נמצאת במרכז קבוצת מדינות המעקב הזו. כחוק, החברה מחויבת למסור את כל הנתונים שהרשויות מבקשות ממנה.

אבל זה המקום בו Windscribe באמת מאיר. על פי צו הכנרית שלה, Windscribe התמודדה עם מאות אלפי בקשות נתונים והיא נענו לאף אחת מהן בדיוק בגלל “היעדר נתונים רלוונטיים.”

ספקי VPN רבים מכריזים על מדיניות אי-יומני לא ברורה, אך היא’זה מרגיע להפליא לראות את Windscribe שהוכיח את חוסר היכולת שלה כל כך הרבה פעמים. אם אתה’אם אתה מודע לפרטיות, אם כן, הבחירה שלך ב- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Hotstar עשויה בהחלט להיות Windscribe.

גורמים אחרים, לעומת זאת, הם גם פחות רצוי. לדוגמה, אתה מקבל רק רוחב פס בגודל 10 ג'יגה-בתים עם Windscribe, מה שעשוי להיות מעצבן עבור מכורים להוטסטאר שאוהבים סשן טוב עם הצפייה..

בנוסף לכך, Windscribe אינו מציע את המהירויות הטובות ביותר. אם אתה’אם אינך קרוב לאחד מ -13 השרתים שלו, ייתכן שתמצא את עצמך במזל.

אבל Windscribe היא גם פיסת תוכנה מאובטחת מאוד ותומכת במגוון עצום של תכונות אבטחה. אין לו OpenVPN, אך הוא משתמש ב- IKEv2 עם מגוון זיווגים עם זמן אחוי נמוך (כגון UDP) וכלי ערפול ערוצים (StealthVPN) שיבטיחו כי המידע שלך לעולם לא ידלף, אי פעם.

בסך הכל, Windscribe היא ספקית ה- VPN הטובה ביותר ברשימה זו. אבל אם אתה’אתה מחפש את ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Hotstar, אז זה תלוי מה אתה’במיוחד אחרי. Windscribe אכן מרשים בתחומים מסוימים כמו פרטיות ואבטחה, אבל כשמדובר במהירויות ומגבלות רוחב פס, בהחלט תוכלו לעשות הרבה יותר טוב לצורכי הזרמת Hotstar שלכם..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + = 8