VPN חינם ל- Netflix בשנת 2020


VPN חינם ל- Netflix בשנת 2020ובכן, לפני שתקח את תקוותיך גבוה מדי על סמך כותרת העמוד, בוא’יש קודם דבר אחד: השימוש ב- VPN בחינם עבור Netflix זה תמיד מסובך. ממש כמו כל שאר פלטפורמות הזרמת המדיה העיקריות כמו הולו, נטפליקס מנהלת מלחמה על משתמשים שמנסים לגשת לתכניות הטלוויזיה והסרטים שלה חסומים גיאוגרפיים. ויש להם סיבה טובה לעשות זאת מכיוון שישנן בלעדיות שונות ביחס לזכויות יוצרים באזורים שונים בעולם.

נטפליקס מתייחסת למלחמה זו ברצינות ועובדת קשה על היכולת לאתר את כל המשתמשים המשתמשים בשירות VPN כדי לבטל חסימת מופעים מוגבלים גיאוגרפיים..

נטפליקס מתייחסת למלחמה זו ברצינות ועובדת קשה על היכולת לאתר את כל המשתמשים המשתמשים בשירות VPN כדי לבטל חסימת מופעים מוגבלים גיאוגרפיים. לכן, אפילו הרבה שירותי VPN בתשלום אינם מצליחים לספק גישה לאחר זמן מה מכיוון שכתובות ה- IP והשרתים שלהם עלולים להיחסם. אז זה’זה לא מדע מדויק, כביכול.

יש ארבע תכונות מכריעות VPN בחינם טוב ל- Netflix צריך שיהיה בכדי שתוכל ליהנות מצפייה בסרטונים מוגבלים גיאוגרפיים:

  1. אפשרות לביטול החסימה של Netflix ללא גילוי
  2. מהירות טובה להזרמת סרטוני HD
  3. שום קשר לא נופל
  4. תכונות פרטיות טובות

הרבה שירותי VPN יכולים בדרך כלל להציע רק שניים או שלושה כאלה, ולכן אינם יכולים להועיל בתחום זה. אז, מה הסיכוי שתוכלו להשתמש ב- VPN בחינם עבור Netflix וליהנות ממנו? ובכן, די רזה, להיות גלוי. אבל, אנחנו לא אומרים את זה’זה גם בלתי אפשרי.

לאמיתו של דבר, דירוג ה- VPN החינמי המובחר ביותר שלנו למטה בהחלט שווה לבדוק כי ברגע שתמצאו שירות שיכול לבטל את החסימה של זרם המדיה הזה, הוא’זה בעיקר מהיר אם אתה יכול ליהנות מצפייה בהופעות HD. וכפי שאתה כבר יודע, מהירויות חיבור VPN אינן עקביות ברוב הזמן; אז יתכן שתמזל מזל.

גם אם אנו מדווחים על מהירויות איומות וחסרות תועלת עבור ספק מסוים לפעמים, זה לא עושה זאת’זה לא אומר שאתה יכול’אין תוצאות טובות יותר או אפילו לצפות בסרטוני HD למרות החוויות שלנו. הרבה תלוי, למשל, שלך מיקום פיזי והמרחק מהשרת שבחרת טוב כמו ה השעה ביום שאתה מתחבר. אז בלי להתעדכן, בואו’ראה מה יש לנו עבורך כ -4 VPNs המובילים בחינם עבור Netflix.

VPN חינם ל- Netflix - 4 הראשונים

כפי שהזכרנו בעבר, זה’לא סביר מאוד שתמצא שירות חינמי לחלוטין שיעקוף את הגילוי המפחד ביותר ושזכית בו’בסופו של דבר הודעת שגיאת הזרימה המעצבנת. עם זאת, אתה עדיין יכול למצוא שירותים שהם די בחינם; ובכן, יותר כמו freemium מכיוון שאתה יכול להשתמש ב- VPN פרמיום בחינם לתקופת זמן מוגבלת מסוימת.

אז, אנא מצא את ארבעת ה- VPN החינמיים הטובים ביותר (מסוג) עבור Netflix שלהלן:

1. VPN של אווז

לוגו שירות VPN של אווז בקר ב- VPN של אווז

VPN זה נחת בראש כיוון שהוא מציע את תקופת הניסיון הארוכה ביותר, 30 יום, ללא תשלום, שעובדת גם היא. למעשה, כל החבילות בתשלום מגיעות לניסיון כה בחינם. עם VPN של אווז, אתה עשוי ליהנות מהזרמת תכניות הטלוויזיה או הסרטים המועדפים עליך נטפליקס ארה"ב, גרמניה והולנד. שירות VPN צעיר יחסית זה מבוסס בהולנד ויש לו רשת של 100+ מיקומי שרת ברחבי העולם, שהוא לא גדול מדי אבל עדיין יכול להיות מתאים לצרכים שלך.

מצאנו שמהירות חיבור VPN של אווז עשויה להשתנות ממש ממש בסדר יחסית יחסית. החדשות הגדולות הן שעם מהירויות כאלה תוכלו להשתמש ב- VPN חינמי זה עבור Netflix. עם זאת, קחו בחשבון שהדבר יכול להשתנות בכל עת. הקלה נוספת, עם זאת, היא שלשירות זה יש די תמיכה טובה בצ'אט חי, מה שמועיל כשאתה זקוק לעזרה בגישה לספריות חסומות גאוגרפיה בגלל נתקל בבעיות טכניות.

כמובן שאתה צריך להזין את פרטי התשלום שלך לאחר שתבחר חבילה אחת מתוך השלושה כדי לקבל את הסכום 30 יום ניסיון חינם. אם אתה הולך על זה, זכור לבטל את המנוי שלא בסופו של דבר עם כרטיס אשראי טעון.

2. NordVPN

לוגו שירות NordVPN בקר ב- NordVPN

אחד ה- VPN המועדפים הכולל שלנו, NordVPN, לא’אני באמת מקדם את גרסת הניסיון החינמית שלה באתר הרשמי שלה. ובכל זאת, אם אתה “תשאלו יפה,” התמיכה בצ'אט החי המדהים תספק לך קישור להורדת לקוח הניסיון ללא תשלום למשך 3 ימים. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת הדואר האלקטרוני שלך ולחץ על קבל לחצן ניסיון חינם; אין צורך בכרטיס אשראי, ללא שאלות.

NordVPN הוא אחד הכלים הטובים ביותר לפרטיות ולביטול החסימה, אך אינו המהיר ביותר בשוק בוודאות. עם זאת, יהיו לך מהירויות טובות ליהנות מכל אזורי נטפליקס הנתמכים על ידי שירות זה, כולל ארה"ב, קליפורניה, הולנד וג'יי.פי.. אם אתה אוהב את מה שאתה מקבל במהלך שלך ניסיון חינם למשך 3 ימים, אתה עדיין יכול לבחור תוכנית ולעשות שימוש בשאלות שאינן נשאלות ערבות 30 יום הכסף בחזרה אם אתה לא’אני לא רוצה להמשיך עם תוכנית בתשלום מסיבה כלשהי.

3. CyberGhost

לוגו שירות CyberGhost בקר ב- CyberGhost

אחת ולתמיד, CyberGhost כבר לא מקדם גרסה חינמית בכל פלטפורמות החל מחודש דצמבר האחרון (2017) כפי שאושר על ידי תמיכה בצ'אט החי שלהם. עם זאת, הוא מופיע כאחת האפשרויות הראשונות בדירוג ורשימות VPN בחינם. עם זאת, אנו יכולים לאשר כי CyberGhost אכן מציעה ניסיון חינם ללא הגבלה של 7 ימים; זה’מדוע זה הסתיים בדירוג VPN חינמי זה.

ספק זה הוא מבוסס ברומניה ויש לו תכונות אבטחה ופרטיות חזקות. זה’זה אחד משירותי ה- VPN הנדירים שעדיין יכולים לעקוף את Netflix ועם מהירויות החיבור הכלליות הטובות שלה, אתה בוודאי יכול להשתמש בו לצורך הזרמת תכניות הטלוויזיה והסרטים החסומים הגיאוגרפיים הרצוי לך. למרבה המזל, אתה יכול להשתמש בגרסת הניסיון החינמית למשך 7 ימים עם כל התכונות שלה, כולל ביטול חסימה של הזרם התקשורתי הגדול הזה.

4. SaferVPN

לוגו שירות SaferVPN בקר ב- SaferVPN

אחרון חביב, SaferVPN נחתה במקום הרביעי ברשימת ה- VPN החינמית שלנו לרשימת הדירוגים של נטפליקס עם מהירויות הכלליות הגדולות והמדהימות שלה ניסיון חינם 24 שעות ביממה. אתה יכול פשוט ללחוץ על התחל לחצן חינם בפינה השמאלית העליונה של האתר הרשמי והורד את האפליקציה שלך לאחר השארת כתובת הדואר האלקטרוני שלך.

SaferVPN הוא ממוקמת בתל אביב, ישראל, שהיא אולי לא הבחירה הטובה ביותר לפרטיות מכיוון שהמדינה ידידותית מדי עם צוות המעקב העולמי של חמש העיניים. עם זאת, בתיאוריה, פרטיותך צריכה להיות בטוחה באותה מידה כמו עם טוענים אחרים ללא יומנים אחרים.

שירות VPN זה מציע 700+ מיקומי שרת, וזה כיסוי טוב למדי, אך עדיין לא קרוב אפילו למובילי שוק ה- VPN עם אלפי השרתים שלהם ברחבי העולם. אתה יכול כנראה לעקוף את איתור Netflix עבור ארה"ב ושרתי NL, אך אתה עלול להיחסם כשאתה מנסה את שרתי בריטניה או CA. למרבה הצער, אין’ספק VPN אחד שיכול להבטיח גישה רציפה וקבועה לשירות הזרמת מדיה זה.

VPNs בחינם שיכולים’לא ניתן להשתמש עם Netflix

ישנם מספר VPN שעולים בתוצאות חיפוש ומוזכרים או מדורגים באתרי סקירה כאפשרויות אפשריות. עם זאת, המחקר שלנו מראה כי מרבית אלה מבוססים על מידע לא מעודכן. זה יכול להיות די מעצבן ומטעה לבסס את בחירתך על נתונים כוזבים. זו הסיבה שהחלטנו לכלול בדף זה כמה מה- VPNs המדורגים בתדירות הגבוהה ביותר וכביכול בחינם עבור נטפליקס שאינם חינמיים או פשוט לא’אני לא עובד עם מרכז המדיה הזה.

VPN של TunnelBear

TunnelBear - לא ניתן להשתמש עם Netflix

זהו אחד ה- VPN החינמי המועדף ביותר שם; ובכן, לא על ידינו בוודאות. נראה שאנשים פשוט אוהבים את זה “חמוד” נושא נושא וממשק קל לשימוש. עם זאת, TunnelBear לא ניתן להשתמש בהזרמת Netflix. כל השרתים שלה, כולל ארה"ב, קליפורניה, בריטניה, ו NL השרתים נחסמו. אבל גם אם TunnelBear יכול לעקוף את נטפליקס, כמה זמן ייקח לך לנקז את ה- מכסה נתונים חודשי מגוחך של 500MB לחשבון החינמי שלך? זה לבדו יכול להדיר את ה- VPN הזה כמועמד פוטנציאלי שימושי מדירוגיו, אך זה לא מצליח’זה אפילו לא משנה כי הוא לא מצליח לבטל את חסימת שירות הסטרימינג הזה בכל מקרה.

VPN של מגן נקודה חמה

VPN של מגן נקודה חמה - לא ניתן להשתמש עם Netflix

נראה כי VPN זה נכנס ומחוצה לרשימת ה- VPN שעובדות בפועל עם נטפליקס. כרגע נראה כי VPN של Hotspot Shield עשוי לעבוד עם השרתים האמריקניים שכן הם הצליחו לעקוף את הגילוי השנוא. למרות זאת, אתה צריך שיהיה לך חשבון Premium כדי להתחבר לשרת ייעודי. זה לא’לא לקרוא “חינם” בספר שלנו. למען האמת, נראה כי ביקורות רבות שוקלות אפשרויות אלה רק מכיוון שיש להן גרסה חינמית אך אינן מצליחות לבדוק אם ניתן להשתמש בהן עם נטפליקס בכלל..

קינוב

Keenow - לא ניתן להשתמש ב- Netflix

זהו עוד VPN בתשלום שמופיע ברשימות דירוג כמו שהגרסה החינמית שלו טובה לכל דבר. לתת’ראה סיכום של מה שאתה מקבל עבורך “לייט” תכנית (בחינם):

  • כובע נתונים יומי 512MB
  • אין ביטול חסימה של נטפליקס
  • אין גישה ל- VPN
  • אין הגנה על פרטיות
  • אין הגנה ביטחונית

נשמע כמו תוכנית, נכון? שימושי לצורך העניין. אז, אנא ספר לנו כיצד תוכל להשתמש ב- VPN חינמי זה עבור Netflix ולהישאר בעילום שם באותו זמן.

VPN ב- Windscribe

מנוי רוח - לא ניתן להשתמש ב- Netflix

איכשהו VPN של Windscribe עשויה להופיע גם בדירוג כאופציית VPN בחינם עבור Netflix למרות שהיא אינה מספקת גישה לשרת Windflix הייעודי שלה עבור הגרסה החינמית, וכנראה שהיא מעולם לא הייתה. אמנם זהו VPN חופשי יחסית טוב, זה’זה מהטבלה אם המטרה העיקרית שלך היא לצפות במופעים חסומים גיאוגרפיים ואם אפשר, בחינם.

ProtonVPN

ProtonVPN - לא ניתן להשתמש עם Netflix

עוד שחקן חדש במשחק הגדול שיש לו גרסה חינמית טובה עם תכונות אבטחה ופרטיות נהדרות, מהירויות טובות וכיסוי מיקום; עם זאת, אפליקציית ה- VPN החינמית כן’לא בטל את חסימת Netflix. ה שרתי ארה"ב ייעודיים זמינים רק למנויי פלוס פלאן. אז שוב, לא VPN בחינם לנטפליקס בוודאות.

VPN אלטרנטיבי עבור נטפליקס

אנו מצטערים מאוד, אך כפי שאתה יכול לראות, גם ה- VPNs הטובים ביותר בחינם מגבלותיהם בכל הקשור לשימושים ספציפיים כמו ביטול חסימת שירותי סטרימינג. ניסינו קשה אבל לא הצלחנו’אני לא יכול למצוא VPN חינם בחינם עבור Netflix; אחד, שנוכל להמליץ ​​עליו בוודאות. ממילא זהו אזור אפור אפילו שירותי VPN בתשלום נחסמים לעתים קרובות יותר ויותר.

אין פיתרון קבוע; עם זאת, אתה תמיד יכול להצביע ל- VPN בתשלום מכובד מכובד הנחוש למצוא דרכים חדשות לעקוף את גילוי Netflix גם אם השרתים שלו ייחסמו. חלק פשוט מוותרים ומפסיקים לתמוך בביטול החסימה של מרכז המדיה הראשי הזה.

מצאנו ש- NordVPN, ExpressVPN, PrivateVPN, VyprVPN, VPN חזק, ו- Surfshark VPN הם עדיין בחירות טובות ועובדות עם נטפליקס. אם אתה גר בחו"ל, מטייל, או פשוט רוצה לצפות במופעים מוגבלים גיאוגרפיים רעים ממש, אנו ממליצים לך לבקר בדף ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת מידע נוסף..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 9 =