VPN בחינם ל- Windows בשנת 2020


כולם אוהבים דברים בחינם, נכון? מי לא’האם לא לקבל עיסוי בחינם או להשתמש בתוכנה חופשית? עם זאת, כשמדובר בשירותי רשת פרטית וירטואלית (VPN) אנו ממליצים לך לדרוך בזהירות מכיוון שמדובר בשדה מסוכן ומלא מוקשים. עם זאת, כאן אנו מציגים את רשימת ה- VPN החינמית שלנו לחלונות.

אבל זה’בדיוק למה אנחנו כאן: כדי לעזור לך למצוא את הדרך שלך מחוץ למבוך הזה של פרוטוקולי VPN ותכונות, כך שתוכל ללכת עם הבחירה הטובה ביותר האפשרית לצרכי הפרטיות שלך או חסימת הגיאוגרפיה.. “הטוב ביותר מספיק טוב” יכול להיות הסלוגן שלנו, כי לעולם לא נסתפק בפחות.

VPN חינם עבור Windows 7, 8, 8.1 ו- 10

לפני שנחשף את שלושת ה- VPN הטובים ביותר בחינם עבור Windows 7, 8, 8.1 ו- 10, הבה נזכיר לך ששירות חינמי תמיד מגיע עם פשרות; ככל הנראה תושפע רמת האבטחה, התכונות, מספר השרתים, המהירות או הרב-גוניות. באופן כללי, לא סביר שתוכלו להשתמש ב- VPN בחינם לצורך סיקור, נטפליקס, הולו, כמו גם כל פעילות שתדרוש אנונימיות מירבית..

VPN חינם עבור Windows 8, 8.1 ו- 10

זה עולה הרבה כסף לתחזוק רשת VPN. אז איך לכל הרוחות זה יכול להיות חופשי? ובכן, הספק צריך איכשהו להרוויח מספיק דולרים כדי לשמור על שירות פועל, נכון? או, האם חשבת ש VPNs ו- Charity הולכים יד ביד? הבה נפרץ את הבועה הוורודה הזו ממש כאן, ממש עכשיו.

גלה את האפשרויות בתשלום הטוב ביותר ברשימת ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows.

אם זה’זה VPN בחינם עבור Windows או אחד בתשלום, “זה’זה הכל על הכסף”; סליחה, ג'סי ג'יי, תג המחיר שלך’אני לא הולך להדהד עם שוק ה- VPN.

זו בדיוק הסיבה שלעולם אסור להשתמש ב- VPN חינמי לחלוטין מכיוון שהוא גם יראה לך מודעות צד ג 'מעצבנות (מעקב אחר התראת עוגיות!) וסרטונים או למכור את הנתונים האישיים שהוא רושם עליכם ועל התעבורה המקוונת שלכם, שלא לדבר על איכות השירות הנמוכה ביותר שאתם עשויים לקבל.

מה’גרוע מכך, האקרים, פושעי רשת וממשלות יכולים ליצור שירותי VPN בחינם שלהם כדי לפתות משתמשי מחשבים בלתי מעורערים בפח של פיקוח מלא. אתה’עדיף להימנע מכל המוצללים אם אתה מתכוון להגן על פרטיותך.

זה’בטוח הרבה יותר להשתמש בפרמיה בחינם, או כפי שידוע, שירות freemium, המהווה גרסה מוגבלת של VPN בתשלום. כמובן שבמקרה זה השירות שלך עדיין יהיה מוגבל בדרכים מסוימות (זמן, תנועה, מהירות, מספר מיקומי שרת ותכונות אבטחה), אך תקבל את הרמה הטובה ביותר של פרטיות מקוונת.

שמרנו בראש שני קריטריונים עיקריים בעת עריכת רשימת ה- VPN החינמית הזו לחלונות זו: האבטחה והשימושיות המקוונת שלכם.

מאז שם’אין הבדל בין VPNs עבור Windows 10 עד Windows 7, אתה יכול להשתמש בלקוח Windows שאתה מוריד עבור כל גרסה של מערכת ההפעלה Windows שאתה צריך. ובכן, בהחלט לא עם Windows XP, ואשר אפילו לא נתמך על ידי מיקרוסופט. אם אתה רוצה להיות בטוח בעולם הווירטואלי שלך, אתה’עדיף לשמור על כל התוכניות שלך, כולל מערכת ההפעלה שלך, עדכניות בכל מקרה.

לתת’בואו לראות מה הצלחנו להגיע עם דירוג VPNs בחינם עבור Windows.

3 VPNs המובילים בחינם עבור Windows

זה’זה לא כל כך קל לדרג VPNs בחינם שכן אם היינו משנים מעט את הקריטריונים שלנו, אנחנו יכולים בסופו של דבר עם דירוג אחר או אפילו שירותים אחרים עשויים להופיע ברשימת 3 המובילים. נכון לעכשיו, אנו די בטוחים בשתי העמדות הראשונות, עם זאת; עם זאת, ניתן להחליף מספר VPN בחינם של מדליות ארד עבור חלונות 7, 8, 8.1 ו- 10 בכמה אפשרויות אחרות. אז כאן’זה מה שאתה יכול להגן על עצמך בכביש הווירטואלי אם לא תעשה זאת’אני לא רואה מדוע כדאי לך לבזבז כסף על שירות VPN מובחר עדיין.

1. ProtonVPN

לוגו שירות ProtonVPN בקר ב- ProtonVPN

מה דעתך על VPN בחינם ל- Windows שמגיע עם נתונים ללא הגבלה? כן, אין הגבלת נתונים בכלל. זו אחת הסיבות העיקריות שהופכות את ProtonVPN לבחירה מספר 1 שלנו עבור חלונות, שכן זה היה גם ה- VPN החינמי של מדליית הזהב לאנדרואיד. הסיבה העיקרית האחרת היא כמובן שלה רמה נהדרת של אבטחה ופרטיות באינטרנט בזכות התכונות שלו (למשל, מתג להרוג) וההצפנות בהן נעשה שימוש.

כמובן, זה’זה לא הכל מיטת ורדים מכיוון שאתה יכול להשתמש רק 3 שרתים עם מכשיר אחד בחינם ובטרור לא באמת אפשרי ללא השרתים הייעודיים. כאמור, תמיד יש מגבלות, כלומר מחיר שיש לשלם עבור שירות VPN בחינם. ובכל זאת, אנו מאמינים כי ProtonVPN בהחלט שווה לנסות אם אתם רוצים את השירות האיכותי והטוב ביותר בקטגוריה החינמית.

2. VPN ב- Windscribe

לוגו שירות VPN ב- Windscribe בקר ב- VPN של Windscribe

ובכן, אנחנו יכולים’אני ממש לא בא עם VPN בחינם לדירוג חלונות מבלי שיהיה לי Windscribe VPN אי שם בראש. זה’זה בדרך כלל נחשב כחיסרון שמספק זה מבוסס במדינת חמש עיניים, קנדה, ואנחנו’כמו כן, אתה מאוד זהיר עם VPNs כאלה, אתה צריך לדעת שנראה כי Windscribe לוקח את זה אין מדיניות יומנים ברצינות. אתה תמיד צריך לקרוא את מדיניות הפרטיות בקפידה כדי לבדוק מה בדיוק נרשם עליך והתנועה שלך, ואיך מטפלים ביומנים כאלה.

VPN ב- Windscribe מגביל את הנתונים החודשיים שלך, כך שתוכל להשתמש בהם רק 10GB בכל חודש דרך ספק זה. זה בהחלט לא ניתן להשוות עם רוחב פס בלתי מוגבל, אך עדיין מספיק לצרכים היומיומיים שלך כמו זיוף ב- IP, קריאה וצפייה בתכני אינטרנט מוגבלים גיאוגרפיים, או אפילו יותר.

VPN זה מגיע גם עם תכונות אבטחה ופרטיות טובות; עם זאת, אתה עלול לסבול בקדמת המהירות.

3. TunnelBear

לוגו שירות TunnelBear בקר ב- TunnelBear

הבחירה המועדפת על רבים מהסוקרים ואנחנו צריכים גם להכיר בכך TunnelBear היא תרומה צבעונית לכל לוח VPN. יש לו גישה Jovial ל- UX עם זה ממשק אמיתי לכל הפלטפורמות העיקריות. אך נראה כי נוחות וקלות השימוש אינם הגורמים החשובים ביותר בעת בחירת VPN חינמי למערכת Windows 10 או מערכת ההפעלה Windows שתהיה לכם, נכון?

למרבה המזל, TunnelBear VPN גם מספק לך הגנת דליפות IP / DNS דרך מתג ההרג שלה (VigilantBear) ו- ערפול באמצעות תכונת GhostBear. ישנן שתי חזיתות בהן האפליקציה החינמית הזו מדממת: שלה כובע נתונים חודשי של 500MB ומהירות. ניתן להרחיב את מגבלת הנתונים החודשית על ידי 1 ג'יגה-בתים אם אתה מציץ על החברה בטוויטר, אך זה עדיין לא מספיק עבור כל הזרמת וידיאו HD חסומה-גיאוגרפית הגונה, אלא אם כן אתה רוצה לנקז את המגבלה החודשית שלך בעוד מספר שעות.

עם זאת, אם אתה רק רוצה לבטל את החסימה של אתרים מצונזרים או מוגבלים לקרוא תוכן שאינו זמין עבורך במיקום שלך, אל תהסס לנסות את TunnelBear.

6 דרכים להשתמש ב- VPN בחינם

עלינו להדגיש שאנחנו לא אוהדים של חופשיים כשזה’כתוב במשפט אחד VPNs מכיוון שאנונימיות, כמו באבטחה ופרטיות מקוונת, חשובה לנו ממש כמו מהירויות הורדה והעלאה טובות ללא הפרעות מעצבנות אפשריות, למשל ירידות חיבור.

יש פחות או יותר 6 דרכים להשתמש ב- VPN בחינם, ואם אתה’אני בר מזל, שלושת הבחירות המובילות למעלה עבור Windows מתאימות לכל אלה באחד. אתה יכול להשתמש בהצלחה בשירות חינם הגון ואיכותי:

 • כדי לזייף את כתובת ה- IP שלך, כלומר מיקום
 • כדי למנוע ריגול של ספק שירותי האינטרנט שלך, פושעי רשת וממשלות
 • כדי להגן על הנתונים האישיים שלך
 • כדי להפוך את השימוש בנקודה חמה ציבורית ציבורית לבטוחה
 • להישאר אנונימיים בכביש הווירטואלי
 • כדי לגשת לתוכן אינטרנט חסום גיאוגרפי

אך לפני שאתם ממהרים להתקין ולהשתמש באפליקציה בחינם עבור Windows 10, 8.1, 8 או 7, מומלץ לשקול מדוע יתכן שזה לא רעיון טוב בטווח הרחוק.

מדוע VPNs בחינם אינם רעיון כל כך טוב

שם’אין שום דבר רע או רע בלנסות שירות VPN בתשלום בחינם, כך שתוכלו לקבל ניסיון ממקור ראשון בכל הקשור לנוחות השימוש, המהירויות (זכרו כי הגרסאות החינמיות בדרך כלל איטיות יותר), זמני חיבור, ירידות אפשריות, רמת אבטחה ופרטיות, שימושיות כללית ורבגוניות. בכל האמצעים, נסה שירות פרימיום בחינם או השתמש בערבות של 30 יום הכסף המוחזר ביותר שמציעים VPN מהשורה הראשונה כדי להבטיח שתבחר בשירות הטוב והחסכוני ביותר לצרכים שלך..

עם זאת, ישנם חסרונות ברורים לשימוש ב- VPN בחינם ממוצע, כאשר אנו מנסים להמשיך ולהצביע על הדברים האלה:

 • מהירויות איטיות או חסרות תועלת
 • פרסומי צד ג '
 • תוכנות זדוניות אפשריות כלולות
 • רישום ומכירת נתונים לצדדים שלישיים
 • היעדר תכונות והתאמה אישית
 • דליפות IP / DNS / WebRTC אפשריות
 • אין תמיכה בשיתוף קבצים P2P (סיקור), נטפליקס ארה"ב / נטפליקס בריטניה והולו

עם זאת, אנו גם לא יכולים לטעון שמאות מיליוני המשתמשים החופשיים טועים עצום בכך שהם חושפים את עצמם בפני פושעי רשת, האקרים, ספקי שירותי אינטרנט וממשל תוך אמונה שהם’מוגן מחדש. הכל מסתכם במה שאתה רוצה שירות VPN כזה. וודא שהצרכים שלך תואמים את בחירתך, זאת’הכל.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map