רשימת שרתים פרטית לגישה לאינטרנט


ספירת שרתים היא אחד הדברים הראשונים שתראו שספקי ה- VPN מדברים עליהם. אם זה’זה לא בכותרת, הוא בהחלט מוזכר אי שם בדף הבית. ואילו זה’קשה להתווכח עם הכוח העצום של אלפי שרתים (שמקשים על חסימת גאוגרפיה של שירותים כמו Netflix או צנזורה של תכנים במדינות כמו סין), לפעמים זה’זה האיכות ומיקום השרת בפועל החשוב ביותר. זה’למה אנחנו’כאן בכדי לתת לך תובנות לגבי רשימת שרתים פרטיים של גישה לאינטרנט, אשר בתקווה יעזרו לך להחליט אם VPN זה מתאים לצרכים שלך..

מה שיפה בשרתי הגישה הפרטית לאינטרנט הוא שכולם מסורים, כלומר הם לא משותפים לשום שירות אחר. זה מגביר את האבטחה והביצועים. לא רבים מספקי VPN טוענים טענה זו מכיוון שאירוח וירטואלי וענן מבוסס זול יותר ויכול בקלות להגדיל את המספר הכולל של השרתים.

כמה גדולה רשימת השרתים הפרטיים של גישה לאינטרנט?

הרשמי לרשת שרת גישה פרטית (או PIA, בקיצור) יש 3,100+ שרתי VPN ו proxy ב- 52 מיקומים בכל 33 מדינות. המספר הזה הוא מהגבוהים בשוק. מלבד המנהיג הכללי NordVPN, שיש לו יותר מ -5,000, רק TorGuard ו- CyberGhost מתהדרים במספרים דומים.

אבל כמו שאנחנו’הזכרנו, מספרי שרת רגילים לא תמיד מספרים את כל הסיפור. לדוגמה, ל- Astrill VPN יש רק כמה מאות שרתים, אך חלק ניכר מהם נמצא באסיה, מה שהופך אותו ל- VPN המושלם לאזור זה. שירות אחר בעל דירוג גבוה, VPN VPN, כולל גם פחות מ- 500 אבל מצליח להישאר במצב “מיטב” רשימות מכיוון שהשרתים שלה פרושים על שטח רחב יותר. ל- PrivateVPN יש רק 100 שרתים, אך הם נמצאים ב 57 מדינות שונות, וזה כמעט פי שניים ממה שיש ל- PIA.

אז בעוד שהמספר הכולל של שרתי VPIA VPN מרשים, מיקומם ומספר המדינות שלהם מותירים אחד התוהה אם השירות טוב בכל העולם..

התפשטות רשימת שרתים פרטיים של גישה לאינטרנט

אפילו אם יש לך אלפי שרתים ומאות מיקומים מכוסים, זה לא עושה זאת’לא משנה אם הכל מרוכז ביבשת אחת, ומשאיר אזורים אחרים לסבול מקשרים איטיים יותר. ל- VPN VPN יש שרתים ב -33 מדינות, בעוד שחלק מהשחקנים המובילים פועלים ב- 60+. זה והיעדר מפת עולם על PIA’אתר זה עשוי כבר לתת לך את הרעיון שהשירות אינו מופץ באופן שווה.

באופן לא מפתיע, הרוב המכריע של רשימת השרתים הפרטיים לגישה לאינטרנט שוכן באמריקה ובאירופה. האחוז עצמו (91%) עולה בקנה אחד עם NordVPN לעומת Astrill VPN (הידוע בהתפשטותו באסיה). לעומת זאת, ל- PIA יש רק 2% מהשרתים שלהם באסיה, שהם פחות מפעמיים מ- NordVPN. מה שכן, זה כן’אין את הפיליפינים ברשימת המדינות שלהם, שהיא בדרך כלל המקום הזול ביותר עבור אוהבי MMA באסיה לקנות את ה- UFC Pay-per-view, למשל.

PIA’הנוכחות באזור המזרח התיכון, אפריקה והודו גרועה אף יותר, רק מעט עולה על 1% מסך הכל. אבל זה האזור הראשון בו PIA מנצחת את אסטריל VPN, שיש לה רק 0.5%. שוב, זה לא’t בהכרח לתרגם למהירויות טובות יותר בעת השימוש ב- PIA. למען האמת, זה כמעט ודאי לא’t.

באשר לאזורי האוקיאנוס השקט ואוקיאניה, 6% הם נתון לא רע. בסך הכל ישנם 200 שרתים, יותר מכל מקום אחר שלא נקרא צפון אמריקה או אירופה.

להסיק, רשימת שרתים לגישה לאינטרנט פרטית נעשית כך שתתאים לצרכים של אמריקה, אירופה, אוסטרליה וניו זילנד. גם המזרח התיכון, אפריקה והודו מיוצגים היטב בהשוואה למתחרים. אסיה היא האזור הגדול האחד שברור חסר PIA’תשומת הלב.

עלינו גם להזהיר כי בעוד שיותר מ- 90% מ- VPN לגישה לאינטרנט פרטי’השרתים של ה- S נמצאים באירופה וביבשת אמריקה, דרום אמריקה מיוצגת בכבדות. PIA מודה שיש רק 20 שרתים בברזיל לכל היבשת, כולם נדחסים במקום אחד וקיבלו את המשימה לביצוע.

מהירות שרת גישה לאינטרנט פרטי

מהירות שרת

עם התחשבות במספר המיקומים הנמוך, אסור לצפות למהירויות טובות מה- PIA מחוץ לצפון אמריקה או אירופה. כאן המהירות צריכה להיות מהירה מספיק כדי לא להתלונן עליה. אחרת, PIA לא הייתה עושה זאת’זה לא הפך לשם משק בית כאשר השיחה בשולחן הארוחה הופכת ל- VPN. שוב, עדר משתמשים נוטה לצפוף את השרתים יתר על המידה, מה שהופך אותם לאיטים יותר מכפי שיכולים וצריכים להיות.

בדיקות המהירות שלנו לבדיקת PIA (מהירות בסיס של 280 Mbps) הראו ירידת מהירות של כ- 60% כאשר היא מחוברת לשרת PIA באירופה (כ- 100 Mbps). בארצות הברית הטווח התרחב בין 75 מגהביט לשנייה ל -130 מגהביט לשנייה, ושמר על אותה מהירות ממוצעת. אוסטרליה נותרה בראש הטווח האמריקני, ויפן הוכיחה את PIA’בעיות עם אסיה (68 Mbps בלבד).

אז בעוד המספר הכולל של השרתים אמור להיות מסוגל לספק מהירויות הגון ברחבי העולם, זה מספר המדינות והשרתים שמאלצים את ה- PIA לירות בעצמה לרגליה.

שרתי גישה פרטיים וזרמים

בדיוק כמו במבחני המהירות הרגילים שהוזכרו לעיל, PIA טוב לזרם אם אתה’מחדש בצפון אמריקה או באירופה. במבחן נטפליקס שלנו הצלחנו לבטל את החסימה של ספריות ארה"ב והולנד. המהירויות ירדו משמעותית כשהתחברנו לצד השני של העולם, מה שאומר שגם ניצחת’לא תמיד יוכלו להזרים תוכן HD או UHD באמצעות PIA. הדבר הטוב ביותר לפני שמחליטים לקנות זה לבדוק את המהירות עם נטפליקס’מבחן fast.com משלו. זה אמור לתת לך מושג למה אתה יכול לצפות מרשימת השרתים הפרטיים של גישה לאינטרנט.

קרא עוד: גישה פרטית לאינטרנט לקודי

שרתי גישה פרטיים לאינטרנט וטרנינג

האירופים וצפון אמריקאים כבר יודעים זאת סיבוב עם PIA אפשרי. בגלל ירידת המהירות, בדרך כלל אחרות מתמקדות באפשרויות אחרות שאחת מהן היא להשתמש ללא VPN בכלל. למרות שאיננו ממליצים על סיקור באופן כללי, ביצוע זה ללא VPN הוא סיכון שעליך לחשוב עליו.

באשר לשמירה על עצמך עם PIA בעת סיקור, שלהם מדיניות אי-יומני צריכה לאפשר לך לישון טוב בלילה אלא אם כן איפשרת העברת יציאה וכיבית את ההגנה מפני דליפות DNS ו- IPv6. אנו מבינים כי העברת יציאות יכולה להעניק לך מהירויות הורדה טובות יותר ולאפשר לאחרים להוריד ממך, אם אכפת לך מפרטיותך ואנונימיות, יש להפעיל הגנה מפני דליפות בכל עת.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − = 22