גישה פרטית לאינטרנט לקודי


קודי התגלה משום מקום והפך לכלי בידור חיוני עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם. בהתבסס על תוכנת קוד פתוח, אפליקציה זו מקלה על הזרמת מוסיקה, סרטים, טלוויזיה, ספורט, תוכן מדיה חברתית ואפילו משחקי וידאו באמצעות מחשבים, טלוויזיות או קונסולות. אז ההצלחה שלה היא לא’לא תעלומה.

אך ככל שקודי הפך פופולרי יותר, הוא הפך פחות בטוח לשימוש. בעקבות בעליות ההפרות בגין הפרת זכויות יוצרים, כמה מחזיקי הזכויות נקטו בצעדים משפטיים נגד תוספות קודי המאפשרות זרימה לא חוקית.

כתוצאה מכך, רשתות וירטואליות פרטיות (VPN) הפכו לדרך פופולרית להגן על משתמשי קודי. גישה פרטית לאינטרנט (PIA) היא אחת הטובות בחבורה, אבל זה’זה לא מושלם. סקירה זו תסביר מדוע’שימושי למשתמשים בקודי, ומציעים כמה טיפים שיעזרו לך להחליט אם PIA הוא כלי הפרטיות הדרוש לך.

כיצד להתקין PIA על Kodi

מנהל סמנכ

אם אתה’אם הוא משתמש ב- PIA VPN, הגדרת Kodi היא קלה למדי. בעיקרון, עומדות בפניך שתי אפשרויות - להפעיל אפליקציה ייעודית PIA או להגדיר PIA באמצעות מנהל Kodi VPN. כלי זה מיועד אך ורק לקודי’ממשק זה אמור לתת את התוצאות הטובות ביותר. להלן המדריכים המפורטים שלב אחר שלב לשתי שיטות השימוש ב- PIA עם Kodi.

אפשרות 1. שימוש באפליקציית גישה לאינטרנט פרטית

 • שלב 1. הורד את לקוח PIA
 • שלב 2. וודא שקודי אינו’לא יפעל לפני התקנת PIA במכשיר שלך
 • שלב 3. התחבר על ידי הצגת הפרטים שלך על המסך הראשי
 • שלב 4. התחבר למיקום השרת לפי בחירתך
 • שלב 5. המשך את PIA לרוץ ברקע
 • שלב 6. הפעל את אפליקציית Kodi והזרם את התוכן הרצוי

הערה חשובה: אם תתקין PIA כאשר Kodi פועל ברקע, אתה עלול להסתיים בסכסוך IP.

אפשרות 2. הגדרת PIA באמצעות מנהל VPN ב- Kodi

 • שלב 1. הורד את מאגר קודי Zomboided מקודי’ספריית הריפו
 • שלב 2. התחל את Kodi ובחר את תוסיף אפשרות
 • שלב 3. לחץ על סמל ההתקנה בפינה השמאלית העליונה של המסך הבא
 • שלב 4. במסך הבא, בחר התקן מקובץ zip
 • שלב 5. חפש את קובץ ה- zip של ה- Zomboided ריפו ופתח אותו
 • שלב 6. בחר את התקן מהמאגר אפשרות
 • שלב 7. במסך הבא, בחר מאגר תוספות Zomboided, בא אחריו שירותים, לאחר מכן מנהל VPN עבור OpenVPN
 • שלב 8. בחר את להתקין אפשרות.
 • שלב 9. חזרו לקודי תפריט ראשי.
 • שלב 10. נווט אל תוספות לתוכנית לאחר מכן הגדרות. הזן את חשבון ה- PIA שלך’פרטי הכניסה, בחר פרוטוקול ואתה’אתה כמעט טוב ללכת.

כיצד להשתמש ב- PIA ב- Kodi

עכשיו שאתה’יצרנו תצורת קודי PIA VPN, אתה’שוב לא ממש נעשה. אתה עדיין צריך לדעת להשתמש ב- PIA עם פלטפורמת הסטרימינג, ושם’זה קצת יותר ממה שעונה על העין. מתחתיך’אני אמצא מדריך שלב אחר שלב לשימוש PIA בקודי:

 • שלב 1. ראש אל מנהל VPN עבור OpenVPN. בצד שמאל, אתה’נראה תפריט מסומן חיבורי VPN
 • שלב 2. בחר חיבור VPN ראשון בתפריט מימין
 • שלב 3. מנהל VPN יאמת את חשבון הגישה הפרטית שלך
 • שלב 4. לאחר האימות, אתה’נראה רשימה של שרתי PIA Kodi זמינים. בחר שרת אתה’אני רוצה להשתמש ולחץ בסדר
 • שלב 5. לשינוי השרת, חזור אל מנהל VPN עבור OpenVPN ובחר שינוי או ניתוק חיבור VPN.

מדוע חשוב להשתמש ב- VPN עם Kodi?

השתמש ב- VPNs עם Kodi

לפני שנכנס לפרטים האם PIA הוא ה- VPN הנכון עבור Kodi, זה’כנראה שימושי לסיכום מדוע כל משתמשי Kodi צריכים להשקיע ברשת פרטית וירטואלית אמינה.

ביסודה, זה’הכל על פרטיות. בשנים האחרונות הסביבה המשפטית נעשתה עוינת יותר בסטרימינג לא חוקי, וקודי היא אחת הפלטפורמות הגדולות ביותר לזרם סרטים, טלוויזיה וספורט. כתוצאה מכך, זה (או מפתחי התוספות של קודי) היה היעד של פעולות אכיפת החוק ברחבי העולם.

VPNs מספקים שכבת הגנה נוספת עבור משתמשי קודי, ומאפשרים להם לנטרל את הבדיקה החדשה הזו מצד גורמי אכיפת החוק.

על ידי טשטוש כתובת ה- IP שלך, VPNs מקשים מאוד לאתר את זהותך ומיקומך

על ידי הצפנת התנועה שלך, הם גורמים כמעט בלתי אפשרי עבור מבחוץ לדעת אילו שירותים אתה משתמש ומה אתה מוריד.

סיבה נוספת להשתמש ב- VPN עם Kodi היא לעבוד סביב מגבלות גיאוגרפיות. תוספות Kodi רבות-לגיטימיות מטילות חוסמים גיאוגרפיים על משתמשים, מה שמגביל את הגישה עבור אלה שנמצאים בתחום שיפוט מסוים. זה יכול להפחית באופן דרסטי את אפשרויות הבידור שלך, ואף אחד לא צריך את זה. על ידי שינוי ה- IP והמיקום שלך, VPNs יכולים להפוך את המחסומים הללו ללא תפעול - לשחרר את המשתמשים ליהנות מכל תוכן.

הזכרנו את המילה “אמין” קודם לכן, ושם’זו סיבה לכך. אם אתה’אתה מודאג לגבי ספק שירותי האינטרנט שלך או שהמדינה מזהה את כתובת ה- IP שלך, אתה יכול’אני לא יכול להרשות לעצמנו דליפות IP. VPNs בחינם ואיכותיים ידועים לשמצה בגין חשיפת פרטי IP, אך מנהיגי ענף כמו PIA נוטים הרבה פחות לבעיות אלה.

האם גישה פרטית ידידותית לקודי?

ל- PIA יש מוניטין חזק מאוד בקהילת P2P והזרמים וזה נמשך לקודי

מאז שקודי הפכה למיינסטרים ב- 2016/2017, PIA הייתה אחת ה- VPNs הנפוצות ביותר בפלטפורמה והיא מציעה מגוון פיצ'רים שהופכים אותה לאופציה מושכת..

 • הצפנה

כשאתה משתמש ב- PIA בקודי, אתה’אני מרוויח מכך 256 סיביות הצפנת AES, שהיא תקן הזהב בתעשייה. ה- VPN משתמש גם פרוטוקולי OpenVPN, שהם אידיאליים לעבודה עם אפליקציית Kodi.

 • מכשירים מרובים

רוב הסיכויים שניצחת’אני רק צריך את ה- VPN שלך כדי להפעיל את Kodi, וייתכן שתרצה שיהיה לך VPN לתיבת Kodi, סמארטפון ושולחן עבודה. PIA פונה ל חמישה מכשירים סימולטניים, אז זה’זה חבילת אבטחה טובה מסביב.

 • רוחב פס בלתי מוגבל

כשאתה משתמש ב- PIA VPN Kodi זכה’לא נאבק לספק את התוכן שאתה אוהב. ללא מגבלות רוחב פס, זה אמור להיות כמו לצפות בחיבור לטלוויזיה בכבלים.

 • הגנת DNS ו- IP נכשלה

ל- PIA שיא טוב מאוד בכל הקשור למזעור דליפות IP ו- DNS. אבל אם יש בעיה, ה- VPN מגיע עם מתג להרוג, שמכבה את חיבור האינטרנט שלך עד שנפתרו בעיות כלשהן..

האם היו בעיות הקשורות לשימוש ב- PIA בקודי?

בעיות

אף תוכנה אינה חסרת תקלות ומשתמשים נתקלו בכמה בעיות בעת השימוש בגישה לאינטרנט פרטי עבור Kodi.

 • ראשית, בעוד שמהירות Kodi של גישה לאינטרנט פרטית מהירה, הן אינן קיימות’לא מהיר במיוחד. אם אתה עושה קניות, אתה אמור למצוא שירותים שהם מעט מהירים יותר.
 • מה עם ביטול החסימה של אתרים כמו Netflix? PIA מבטיחה “בטל את חסימת מסנני הצנזורה,” אבל זה לא’זהה למאבק בלוקים גיאוגרפיים מסחריים.

משתמשים רבים דיווחו על קשיים בגישה לנטפליקס כאשר PIA פועלת, וזה קורה כבר כמה שנים

אז אם אתה’אני מקווה להשתמש בקודי כדי לגשת לשירותי סטרימינג ארגוניים גדולים כמו נטפליקס או הולו, חשוב שוב. זה’זה פשוט לא אפשרות כרגע.

עם זאת, הצוות ב- PIA הצהיר באמצע 2018 כי הם “[עשה] כרגע פרויקט ש’נמצא בפיתוח כיצד לבטל את חסימת Netflix (ומגניבי תוכן אחרים חסומים גיאוגרפיים), אך אין שום זמן מוגדר לפרסום בנושא זה.” אז צפו במרחב הזה.

בנוסף, אם הם חושבים להשתמש ב- PIA VPN Kodi Firestick, משתמשים עשויים לרצות לשקול מחדש. Firesticks של אמזון הם דרך פופולרית להפעלת קודי, וניתן להגן עליהם באמצעות VPNs כמו כל מכשיר. עם זאת, הגדרת PIA על מקלות אש היא תהליך מורכב, ו VPNs אחרים כמו IPVanish או ExpressVPN יהיו ככל הנראה אפשרויות טובות יותר..

מסקנה: האם עליך להשתמש בגישה לאינטרנט פרטית עבור קודי?

לאחר ששקלל את נקודות החוזק והחולשה של PIA, ושוחח כיצד להשתמש ב- VPN עם קודי, זה’ברור שיש הרבה סיבות טובות להשתמש ב- PIA בפעילות הסטרימינג שלך.

PIA שמחה לעשות זאת מארח תנועה P2P, מציע רוחב פס בלתי מוגבל, מתקין בקלות עם Kodi, ויש לו תכונות אבטחה מעולות. תכונות אלה הופכות אותו לטוב במיוחד אם אתה מתכוון להשתמש בתוספות קודי של צד שלישי כדי לגשת לספריות סרטים וטלוויזיה או לשידורי ספורט חיים..

אבל שם’זה לתפוס חשוב. כשאתה משתמש בגישה לאינטרנט פרטי Kodi כמו Netflix עשוי להיות לא נגיש. ה- VPN לא יכול לעקוף חוסמים גיאוגרפיים רבים ומסוגל’לא לגשת לנטפליקס בכלל. זה מגביל את היעילות שלו לגישה לתוספים מסחריים לפלטפורמת Kodi.

הכל תלוי במה אתה מתכוון להשתמש בקודי. בכל מקרה, מציאת VPN טוב הוא חיוני. PIA אולי לא אידיאלי, אבל זה’זה ללא ספק אחד הטובים ביותר שיש.

קריאות מומלצות:

 • סקירת גישה פרטית לאינטרנט
 • גישה פרטית לאינטרנט למסע
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 72 = 75