בטרנט לסיבוב


Betternet היא בחירה חופשית ב- VPN פופולרית למדי עבור מיליוני משתמשים כיום. עם זאת, אנו מאמינים שזה אחד מאותם כלי פרטיות שעשויים להיראות בטוחים ואמינים על פני השטח, אך מתחת לכך תוכלו למצוא כמה סוגיות מדאיגות. אז האם בטרט נטרף רעיון טוב? לתת’ראה.

כשמדובר בסיבוב, אנו תמיד מדגישים ש- VPN צריך להיות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית של פרטיות ללא יומני רישום ושמירה. ייתכן שההתאהבות אינה חוקית במדינה שלך או שאתה משתמש שנוטה להוריד או להעלות קבצים פירטיים. במקרים אלה אתה זקוק לאנונימיות מתאימה; או אחרת, אתה יכול בסופו של דבר לקבל הודעה או קנס במוקדם או במאוחר.

עם זאת, סיקור ושיתוף קבצים ב- P2P לא עוסקים רק בשיתוף חומרים המוגנים בזכויות יוצרים - דבר שאנחנו לא מעודדים או מקדמים בשום דרך. אם השימוש העיקרי שלך ב- BitTorrent, uTorrent או Vuze עוסק בשיתוף קבצים משפטיים גדולים, יתכן שלא תזדקק ככל האפשר לפרטיות. אז זה תלוי באופן השימוש בפלטפורמות אלה לשיתוף קבצים.

האם VPN של Betternet טוב לסיבוב? זה תלוי גם בצרכים שלך. אבל לפני שתתייגו לגלות אם מצאנו ששירות ה- VPN הזה אמין מספיק, הרשו’אני רואה כמה יסודות טורניר VPN.

אזהרה!

אימה בלי VPN זו בעיה

בעוד שטורנינג חוקי ברוב המדינות, הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים איננה. דון’לא להיתפס עושה את זה - השתמש ב- VPN!

קבל עכשיו את Betternet ▸

מדוע אתה זקוק ל- VPN לצורך סיבוב

בטרנט לטרנינג

לא כל המדינות אוהבות או מעריכות את הרעיון של אפליקציות VPN, בהן ניתן להשתמש כדי לבטל חסימת אתרים מצונזרים ומוגבלים גיאוגרפיים כדי לגשת לתוכן שהוגבל מסיבה טובה. במדינות מסוימות כמו עירק, בלארוס, טורקמניסטן וצפון קוריאה, השימוש בשירותי VPN אסור במלואו.

באזורים אחרים בעולם ניתן היה להגביל אותם רק ל- VPN שאושרו על ידי הממשלה (למשל, בסין, רוסיה ואירן) או לאנשים מסוימים (באיחוד האמירויות). עם זאת, במדינות אחרות ניתן היה לחסום אתרי סיקור או אתרי סיקור מסוימים.

לכן, גם אם השימוש שלך ב- BitTorrent, Vuze או uTorrent עוסק בשיתוף קבצים חוקי, אתה עלול להסתבך בשימוש ב טורנטים במדינות כאלה. הדרך האנונימית היחידה עבורך להמשיך להשתמש בטורנטים היא להצפין או לטשטש את כל תנועת האינטרנט שלך באמצעות פתרון VPN. ללא הגנה כזו, ספק שירותי האינטרנט שלך (ספק שירותי אינטרנט) וגורמים לא רצויים אחרים כמו ממשלות ופושעי רשת יכולים בקלות ליירט את התקשורת שלך באינטרנט ולהשתמש בהם נגדך..

אך נשאלת השאלה: האם בטוח להשתמש בטרנט לצורך סיבוב? לפני שהספקנו לענות על שאלה חיונית זו, הרשו לנו לשתף אתכם בקריטריונים המחמירים של VPN שלנו לסיבוב.

קריטריונים בסיסיים להקמת VPN מאובטחת

סיבוב VPN מאובטח

כדי להחליט אם VPN הוא טוב ובטוח לצורך סיבוב, אתה צריך קבוצה של קריטריונים מחמירים כמסנן. מכיוון ששיתוף קבצים P2P הוא תחום אפור בכל הנוגע לחוקיות, אנו מאמינים שרמת הפרטיות הגבוהה ביותר האפשרית היא חובה.

גם אם אתה משתמש רק בלקוח הסיקור שלך כדי להחליף תיקים גדולים וחוקיים לחלוטין, אולי תרצה לעשות זאת בעילום שם.

לקבלת חווית ההטלה הטובה ביותר ב- VPN, עליכם לקחת בחשבון את הנקודות הבאות:

 • מדיניות ללא יומני אמת: ספק ה- VPN לא רושם שום חיבור וגם לא יומני שימוש. שם’אין היסטוריה של יומנים (המאפשרים זיהוי אישי) משותפים עם הרשויות.
 • שרתי P2P ממוטבים: לעזור לעקוף מגבלות של ספקי שירותי אינטרנט, המוקדשות לשיתוף קבצים גדול בכדי להפוך את תעבורת P2P למהירה ככל האפשר.
 • מאפייני אבטחה הגונים: הצפנת AES-256, OpenVPN, IPsec, או אפילו ערפול (אפשרות איטית יותר אך בטוחה יותר).
 • מתג כיבוי: כדי למנוע דליפות IP / DNS אם חיבור עלול ליפול.
 • הגנת דליפות IP / DNS: לא לדלוף מידע רגיש כדי להימנע ממיקום ומקושר לתעבורת האינטרנט שלך.
 • מהירויות חיבור טובות: לקבלת ההורדות וההעלאות המהירות ביותר האפשריות.
 • לא נופלת חיבור או נדיר: כדי להבטיח הזרמת קבצים בצורה חלקה.

לתפיסתנו, אסור לך אף פעם להשתמש ב- VPN שחסר כל אחת מהנקודות החשובות הללו, אלא אם כן האבטחה והפרטיות שלך באינטרנט אינם הסיבות העיקריות לכך שאתה זקוק לשירות כזה מלכתחילה.

לתשומת לבך, גם אם תבחר להתקין את Betternet לצורך סיבוב במכשיר שלך, אין פירוש הדבר שלקוח ה- BitTorrent, uTorrent או Vuze ישתמש בערוץ ה- VPN המוצפן לתקשורת שלו. זכור לקבוע את התצורה של תוכנת הבליעה שלך כדי לוודא שאכן אתה מוגן.

לבסוף, בואו’ראה מה יש לבטרנט להציע וכיצד הוא עומד בקריטריונים שלנו.

האם עליי להשתמש בבטרנט לסיבוב?

בית לטרנדים

VPN טוב כמו הפרטיות שהוא מספק למשתמשים שלו. עם זאת, עלינו להוסיף מייד שמא זה תלוי גם בצרכים שלכם. עם זאת, מכיוון שאנו מתמקדים בשאלה אם Betternet הוא טוב ובטוח לסיבוב או לא, VPN זה צריך להתאים לקריטריונים שלנו כדי להיות שירות מומלץ.

ראשית, בטרטנט ממוקמת בקנדה, מדינה של חמש עיניים. משמעות הדבר היא כי ממשלת ורשויות אחרות יכולות להכריח את Betternet לפקח על המשתמשים ולשתף את הנתונים הרשומים. אז השאלה היא: כמה מידע רשום בטרנט והאם ניתן להשתמש בו כדי לזהות אותך?

למרבה המזל, בטרנט לא’נראה שזה לא רושם נתוני שימוש באתר, וזו התחלה טובה. אבל אנחנו יכולים’אל תוודא שמידע אישי אחר לא נרשם או אפילו משותף עם צדדים שלישיים, מכיוון שמדיניות הפרטיות מעט מעורפלת בנושא. אומרים שמודעות הצד השלישי והסרטונים המקודמים הן גנריות ואינן מותאמות אישית כמו פעם.

אז בואו’אומר VPN זה לא עושה’אני לא רושם דבר (שהוא קצת מופרך), החדשות הרעות הן שאין מתג להרוג וגם אין הגנת דליפות DNS. עכשיו זה מדאיג מכיוון שללא תכונות אבטחה כאלה תוכלו לאתר בקלות לאחר הדלפת מידע רגיש חיוני.

כמובן, זה’זה מפחיד מספיק כדי ללמוד שעיניים סקרניות יכולות לגלות על מיקומך הפיזי באמצעות דליפות, אך העניין האמיתי הוא שתנועת האינטרנט שלך יכולה להיות מקושרת גם אליך. אתה יכול לעשות בעצמך בקלות את המתמטיקה לגבי המשמעות של זה במקרה של סיקור, נכון?

לתת’מדברים קצת יותר על פרטיות וביתנט.

האם ידעת שכאשר אתה משתמש ב- VPN זה, צדדים שלישיים עשויים להתקין עוגיות במכשירים שלך ולעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך, כולל הקליקים וההעדפות שלך?

עכשיו, זה לא’גם זה לא נשמע נהדר.

כאשר יש לך את הקלפים האלה על השולחן, למרבה הצער, זה לא עושה זאת’לא משנה אם Betternet מציעה OpenVPN ופרוטוקולי פרטיות אחרים או לא. אתה ותקשורת האינטרנט שלך עלולים להיפגע; זה’זה כל מה שקובע אם אנונימיות היא הדאגה העיקרית שלך.

אבל, אנו יכולים גם להיכנס לפרטים טכניים שמזכירים את מעט מאוד השרתים שיש ל- VPN (17 מיקומים) וכמה משתמשים בחינם עומסים על 38 מיליון בערך. עובדות אלה יגרמו לפקפק גם להשתמש בטרנט לצורך סיבוב.

“מה דעתך על מהירויות בטרנט?” - אתה אולי עדיין תוהה. ובכן, גם אם לפעמים תקבלו מהירויות בסדר לצפייה בסרטוני HD, יתכנו טיפות חיבור מעצבנות. כמובן, יתכן שיהיה לך יותר מזל עם גרסת הפרימיום. אבל, האם אתה באמת רוצה להסתכן בזה?

בסך הכל, אנחנו לא’אני לא מאמין שביתנט היא הבחירה הטובה ביותר עבור VPN לסיבוב; וזה היה אנדרסטייטמנט. במילים פשוטות, אינך יכול להיות ברמת האבטחה והפרטיות הנדרשת כדי להוריד ולהעלות סיקורין בבטחה. עם זאת, אתה עדיין יכול להסתכן בשימוש בגירסה החינמית שכן שם’אין מה להפסיד (אתם עשויים לחשוב) - ובכן, אולי כמה אלפי דולרים בעקבות הודעה על זכויות יוצרים או תביעה אם הייתם דורכים על קרח דק.

קרא את סקירת Betternet המלאה שלנו

VPN אלטרנטיבי לסיבוב

אתה עלול להיות הרוס מהחדשות שהבאנו לך על בטרנט בגלל שהן סוחרות רעיון רע. אבל זה לא אמור להרחיק אותך מהכיוון הנכון; אתה מבין שאתה צריך VPN לצורך סיבוב. אז בואו ונחשוף את הטובים ביותר עבורכם אם אתם עדיין מעוניינים. לחץ על הקישור למטה כדי ללמוד על הבחירות הטובות ביותר שלנו.

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג

ExpressVPN ExpressVPN 9.5 / 10 אבטחה לא זמינה, ביטול חסימת גיאוגרפי אמין ומהירויות גבוהות מהממוצע הופכים את ExpressVPN לאחד ה- VPN המועדפים שלנו בסך הכל. כלי פרימיום לכל דבר, כולל המחיר.

 • ביטחון עמיד למים
 • רשימת שרתים ענקית
 • נהדר לסטרימינג
 • טוב מאוד לסיבוב
 • מהר מאוד
 • תמיכת לקוחות 24/7

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 נוהלי פרטיות ללא רבב, מאפייני אבטחה מתקדמים ויכולות חסימת גיאוגרפיה אמינות הופכות את NordVPN למובילה בתעשייה הבלתי מעורערת. לא משנה מה הצרכים שלך, VPN זה כיסה - הכל החל מ- $ 3.49 לחודש בלבד.

 • ביטחון מעולה
 • רשימת שרתים נהדרת
 • מדהים עבור נטפליקס
 • טוב לסיבוב
 • קל מאוד לשימוש
 • מחירים נוחים

CyberGhost CyberGhost 9.1 / 10 כאחד ה- VPNs הפופולריים ביותר בשוק, CyberGhost מתקתק הרבה קופסאות מבחינת אבטחה, קלות שימוש וביטול חסימת תוכן. אמנם הוא לא הסוס המהיר באורווה, אך הוא עדיין בחירה הגונה לזרם ולסיבוב.

 • רשימת שרתים ענקית
 • אבטחה איתנה
 • מאוד ידידותי למשתמש
 • עובד עם נטפליקס
 • טוב לסיבוב
 • תמיכה בצ'אט חי 24/7
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + = 20

map